T, Dec 11, 2018 · 19:45
Crusaders
5 4
0 - 1
Täisaeg · PA 0-0
VanimadHiljutised
WWWWDL
2.30
4.00
2.62
HiljutisedVanimad
WWWWWW

Märkmed

Tasuta ennustused (põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 3.25
Väravad kokku
Alla 10.5
Nurgalöögid kokku
0.0
Ballymena Utd
Crusaders
DLWWWWWWDLHiljutisedStabiilne+0.4 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 24
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaÜle8/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Ballymena Utd
WWWWWWWWWWHiljutisedTules+1.3 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 21
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaÜle8/10
Aasia händikäpKatab8/10
Crusaders

6V-2V-2K viimases 10 mängus, löönud 20 ja lasknud 15 väravat. Keskmised väravad: 2.0 poolt, 1.5 vastu. Võit 60%, AH võit 40%, värav Over 50%, nurgalöök Over 30%.

Põhiaja tulemus
Võit 60%6 Viik 20%2 Kaotus 20%2
Väravad kokku 3.0, 3.5
Üle 50%5 Tühistatud 0%0 Alla 50%5
Nurgalöögid kokku 10.5
Üle 30%3 Tühistatud 0%0 Alla 70%7
Aasia handikäp
Võit 40%4 Tühistatud 0%0 Kaotus 60%6
Ballymena Utd

10V-0V-0K viimases 10 mängus, löönud 24 ja lasknud 7 väravat. Keskmised väravad: 2.4 poolt, 0.7 vastu. Võit 100%, AH võit 80%, värav Over 20%, nurgalöök Over 50%.

Põhiaja tulemus
Võit 100%10 Viik 0%0 Kaotus 0%0
Väravad kokku 3.0, 3.5
Üle 20%2 Tühistatud 0%0 Alla 80%8
Nurgalöögid kokku 10.5
Üle 50%5 Tühistatud 0%0 Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 80%8 Tühistatud 20%2 Kaotus 0%0
Viimane
Crusaders
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Ballymena Utd
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5
Crusaders
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5
Ballymena Utd
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5

Crusaders Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Põhja-Iirimaa Premier 2018-10-27 Ballymena Utd
1 - 0
3 - 0
Crusaders 3 K +0.5, +1.0 Alla 10.5
Põhja-Iirimaa Premier 2018-08-11 2 Crusaders
0 - 1
2 - 2
Ballymena Utd 1 Vi -1.0, -1.5 Üle 9.5
Põhja-Iirimaa Premier 2018-04-28 1 Ballymena Utd
0 - 0
1 - 2
Crusaders V +1.5 Alla 10.0
Põhja-Iirimaa Premier 2018-02-24 2 Crusaders
1 - 0
3 - 1
Ballymena Utd 1 V -1.5, -2.0 Üle 10.0
Põhja-Iiri County Antrim Shield 2018-01-23 2 Ballymena Utd
0 - 3
2 - 4
Crusaders 2 V +1.0 Üle 10.5
Põhja-Iirimaa Premier 2017-12-22 3 Crusaders
1 - 1
2 - 1
Ballymena Utd 4 V -1.5 Alla 10.0 Üle
5-10 (15) 3-3 (6) 3 (2-1) 5 (0-5)
Põhja-Iirimaa Premier 2017-08-11 1 2 Ballymena Utd
0 - 0
1 - 4
Crusaders 1 V +0.5, +1.0 Üle 10.5 Alla
7-3 (10) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2017-04-22 1 Ballymena Utd
0 - 0
3 - 0
Crusaders K +1.0, +1.5 Alla 10.5 Üle
6-9 (15) 3-3 (6) 2 (2-0) 4 (1-3)
Põhja-Iirimaa Premier 2017-02-11 2 Crusaders
2 - 0
2 - 1
Ballymena Utd 1 V -1.0, -1.5 Alla 10.5 Üle
6-5 (11) 6-0 (6) 1 (1-0) 1 (0-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2016-10-15 1 1 Ballymena Utd
1 - 1
2 - 1
Crusaders 4 K +0.5, +1.0 Alla 10.5 Alla
3-5 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 3 (1-2)
Põhja-Iirimaa Premier 2016-08-06 Crusaders
4 - 0
6 - 0
Ballymena Utd V -1.0, -1.5 Üle 11.0 Alla
3-3 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Põhja-Iirimaa Premier 2016-03-12 2 Crusaders
0 - 0
0 - 0
Ballymena Utd 1 Vi -1.5, -2.0 Alla 10.5 Üle
8-7 (15) 3-4 (7) 1 (0-1) 4 (3-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2015-11-28 1 Crusaders
2 - 0
3 - 2
Ballymena Utd 5 V -1.5 Üle
8-3 (11) 8-2 (10) 4 (4-0) 0 (0-0)
Põhja-Iiri County Antrim Shield 2015-10-27 2 Crusaders
0 - 0
0 - 2
Ballymena Utd 3 K -1.5 Alla 11.0 Üle
8-6 (14) 3-5 (8) 1 (1-0) 4 (3-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2015-03-14 Ballymena Utd
1 - 1
1 - 3
Crusaders V +1.0, +1.5 Üle
3-11 (14) 1-4 (5) 0 (0-0) 5 (1-4)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Crusaders Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Põhja-Iirimaa Premier 2018-12-08 2 Linfield
2 - 0
4 - 1
Crusaders 2 K 0.0, -0.5 Üle 10.5
Põhja-Iirimaa Premier 2018-12-01 1 4 Glentoran
2 - 2
2 - 2
Crusaders 5 2 Vi +0.5, +1.0 Üle
Põhja-Iiri County Antrim Shield 2018-11-27 2 Crusaders
0 - 0
1 - 0
Larne FC 3 V -0.5 Alla
Põhja-Iirimaa Premier 2018-11-24 Crusaders
1 - 0
3 - 2
Institute 2 V -1.5, -2.0 Üle 10.0
Põhja-Iirimaa Premier 2018-11-17 3 Crusaders
2 - 0
3 - 0
Glenavon 2 V 0.0 Alla 10.5
Põhja-Iirimaa liigakarikas 2018-11-13 3 Glentoran
2 - 1
2 - 4
Crusaders 3 V +0.5, +1.0 Üle 10.5 Alla
2-8 (10) 1-3 (4) 3 (1-2) 1 (1-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-11-10 1 Ards
0 - 0
0 - 1
Crusaders 2 V +1.5 Alla 10.0 Alla
5-4 (9) 0-1 (1) 1 (0-1) 2 (1-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-11-02 1 Newry City
0 - 0
0 - 3
Crusaders V +1.5 Alla 9.5 Üle
7-5 (12) 6-4 (10) 2 (1-1) 2 (1-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-10-27 Ballymena Utd
1 - 0
3 - 0
Crusaders 3 K +0.5, +1.0 Alla 10.5 Alla
6-2 (8) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Põhja-Iiri County Antrim Shield 2018-10-23 3 Crusaders
1 - 1
2 - 2
Cliftonville 4 Vi -0.5, -1.0 Üle 10.0 Üle
9-5 (14) 6-2 (8) 2 (1-1) 1 (1-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-10-20 3 Coleraine
0 - 0
1 - 0
Crusaders 4 K 0.0, +0.5 Alla 10.5 Alla
5-5 (10) 3-2 (5) 4 (3-1) 4 (1-3)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-10-13 1 2 Crusaders
2 - 0
3 - 0
Glentoran 3 V -1.0, -1.5 Tasa 10.0 Alla
4-4 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Põhja-Iirimaa liigakarikas 2018-10-09 Crusaders
0 - 0
2 - 1
Ballinamallard Utd V -2.5 Alla 10.5 Alla
7-2 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-10-05 6 Crusaders
1 - 1
3 - 2
Cliftonville 4 V -0.5, -1.0 Üle 10.0 Alla
2-2 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-09-29 3 Institute
1 - 1
1 - 4
Crusaders 4 V +1.0, +1.5 Üle 10.0 Alla
7-0 (7) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-09-25 1 Dungannon Swifts
1 - 0
3 - 2
Crusaders 4 K +1.0, +1.5 Üle
7-4 (11) 1-2 (3) 1 (1-0) 6 (5-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-09-22 1 Glenavon
1 - 1
3 - 2
Crusaders 4 K 0.0, +0.5 Üle 10.5 Üle
9-3 (12) 4-1 (5) 0 (0-0) 3 (3-0)
Põhja-Iiri County Antrim Shield 2018-09-18 Crusaders
1 - 1
2 - 1
Knockbreda V -1.5, -2.0 Alla
9-4 (13) 7-2 (9) 3 (3-0) 0 (0-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-09-15 Crusaders
0 - 0
1 - 0
Newry City 1 V -2.0, -2.5 Alla
6-3 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Šotimaa League Challenge Cup 2018-09-08 Queen of South
4 - 0
4 - 3
Crusaders K -0.5 Üle
6-4 (10) 3-0 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-09-03 3 Crusaders
0 - 1
0 - 3
Coleraine 4 K -0.5 Üle 9.5 Üle
8-4 (12) 3-1 (4) 2 (1-1) 2 (1-1)
Põhja-Iirimaa liigakarikas 2018-08-28 1 Crusaders
1 - 1
4 - 1
PSNI V -2.5, -3.0 Üle
7-2 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-08-25 3 Warrenpoint Town
1 - 1
1 - 2
Crusaders 2 V +2.0 Alla 9.5 Üle
9-4 (13) 4-2 (6) 5 (4-1) 3 (2-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-08-18 5 Crusaders
0 - 1
0 - 2
Linfield K 0.0, -0.5 Alla 10.0 Tasa
3-7 (10) 1-5 (6) 0 (0-0) 2 (1-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-08-11 2 Crusaders
0 - 1
2 - 2
Ballymena Utd 1 Vi -1.0, -1.5 Üle 9.5 Üle
13-2 (15) 6-0 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-08-06 1 Crusaders
2 - 1
4 - 2
Ards 5 1 V -2.5 Üle 10.0 Üle
9-3 (12) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon 2018-08-02 3 Crusaders
1 - 1
1 - 1
Olimpija Ljubljana 3 Vi +1.0 Alla 9.5 Üle
3-7 (10) 3-2 (5) 2 (0-2) 1 (0-1)
UK Friendlies 2018-07-28 1 Crusaders
1 - 2
1 - 2
Larne 1 K -0.5, -1.0 Alla
10-1 (11) 3-0 (3) 0 (0-0) 3 (3-0)
UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon 2018-07-26 1 Olimpija Ljubljana
1 - 0
5 - 1
Crusaders 3 K -1.5, -2.0 Üle 9.5 Alla
7-1 (8) 5-1 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
UEFA Champions League - kvalifikatsioon 2018-07-17 1 Crusaders
0 - 1
0 - 2
Ludogorets Razgrad 2 K +2.0 Alla 9.0 Üle
5-7 (12) 0-4 (4) 2 (0-2) 3 (2-1)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Ballymena Utd Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Põhja-Iirimaa Premier 2018-12-08 3 Warrenpoint Town
1 - 2
2 - 4
Ballymena Utd 1 V +0.5, +1.0 Üle 10.0
Põhja-Iirimaa Premier 2018-12-01 3 Ballymena Utd
0 - 1
2 - 1
Linfield 2 V +0.5 Üle
Põhja-Iirimaa Premier 2018-11-23 1 3 Newry City
0 - 2
1 - 2
Ballymena Utd 2 V +1.0 Tasa 10.5
Põhja-Iirimaa Premier 2018-11-20 2 Ballymena Utd
1 - 0
2 - 1
Glentoran 2 V -1.0 Üle 10.5
Põhja-Iirimaa Premier 2018-11-17 2 Ballymena Utd
0 - 0
2 - 1
Cliftonville 2 V 0.0 Tasa 10.0
Põhja-Iirimaa liigakarikas 2018-11-13 Ards
0 - 0
0 - 1
Ballymena Utd V +0.5, +1.0 Alla 10.5 Üle
5-6 (11) 1-1 (2) 1 (0-1) 4 (1-3)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-11-10 1 Glentoran
0 - 1
0 - 1
Ballymena Utd 2 V +0.5 Alla
8-7 (15) 5-5 (10) 3 (2-1) 0 (0-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-11-02 1 Ballymena Utd
1 - 0
2 - 1
Glenavon 1 V +0.5 Alla 11.0 Alla
4-3 (7) 4-2 (6) 1 (1-0) 1 (0-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-10-27 Ballymena Utd
1 - 0
3 - 0
Crusaders 3 V +0.5, +1.0 Alla 10.5 Alla
6-2 (8) 4-2 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Põhja-Iiri County Antrim Shield 2018-10-16 Ballymena Utd
1 - 0
5 - 0
HW Welders V -1.5 Üle
8-3 (11) 3-2 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-10-13 2 Institute
0 - 0
1 - 2
Ballymena Utd 1 V +0.5 Tasa 9.5 Üle
5-9 (14) 4-6 (10) 5 (2-3) 1 (0-1)
Põhja-Iirimaa liigakarikas 2018-10-09 Ballymena Utd
0 - 0
1 - 0
HW Welders V -1.0 Alla 11.0 Tasa
4-7 (11) 1-5 (6) 2 (0-2) 0 (0-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-10-06 Ballymena Utd
1 - 0
3 - 0
Newry City 3 V -0.5, -1.0 Alla 10.0 Üle
7-7 (14) 5-4 (9) 3 (0-3) 1 (1-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-09-29 2 Linfield
1 - 1
2 - 1
Ballymena Utd 4 K -1.0, -1.5 Alla 10.5 Alla
3-3 (6) 3-3 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-09-25 1 1 Coleraine
1 - 2
2 - 2
Ballymena Utd 2 Vi -1.0, -1.5 Üle 10.5 Alla
2-4 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-09-22 2 Cliftonville
2 - 1
3 - 2
Ballymena Utd 2 K -0.5 Üle
9-3 (12) 7-1 (8) 0 (0-0) 1 (1-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-09-01 2 Warrenpoint Town
0 - 4
1 - 6
Ballymena Utd 1 V +0.5 Üle
12-5 (17) 3-1 (4) 0 (0-0) 5 (2-3)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-08-24 3 Glenavon
0 - 0
4 - 0
Ballymena Utd 1 1 K -0.5, -1.0 Üle 10.5 Alla
2-7 (9) 1-5 (6) 2 (0-2) 0 (0-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-08-18 2 Ards
1 - 0
1 - 2
Ballymena Utd 3 V +0.5 Tasa 10.0 Alla
4-4 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-08-11 2 Crusaders
0 - 1
2 - 2
Ballymena Utd 1 Vi -1.0, -1.5 Üle 9.5 Üle
13-2 (15) 6-0 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-08-04 1 2 Dungannon Swifts
0 - 1
0 - 2
Ballymena Utd 1 V 0.0 Alla
3-3 (6) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
UK Friendlies 2018-07-24 1 Ballyclare Comrades
0 - 3
0 - 4
Ballymena Utd 1 V +0.5,+1.0 Üle
3-4 (7) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
UK Friendlies 2018-07-21 Carrick Rangers
1 - 0
1 - 2
Ballymena Utd V +0.5 Alla 9.5 Alla
4-5 (9) 3-3 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
UK Friendlies 2018-07-17 Knockbreda
0 - 2
0 - 3
Ballymena Utd V +1.0,+1.5 Alla
5-5 (10) 3-3 (6) 2 (0-2) 2 (2-0)
UK Friendlies 2018-07-07 HW Welders
0 - 0
0 - 1
Ballymena Utd V 0.0, +0.5 Alla
2-8 (10) 2-4 (6) 2 (2-0) 1 (0-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-05-09 1 Cliftonville
0 - 0
4 - 0
Ballymena Utd 1 1 K -0.5, -1.0 Üle
9-3 (12) 5-0 (5) 3 (3-0) 1 (0-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-04-28 1 Ballymena Utd
0 - 0
1 - 2
Crusaders K +1.5 Alla 10.0 Üle
2-14 (16) 1-6 (7) 1 (0-1) 3 (1-2)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-04-21 1 Glenavon
0 - 0
0 - 0
Ballymena Utd Vi -1.0 Alla 10.5 Üle
16-4 (20) 9-3 (12) 6 (4-2) 1 (1-0)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-04-14 1 2 Coleraine
0 - 0
1 - 0
Ballymena Utd 3 K -1.5 Alla 10.0 Tasa
7-3 (10) 4-1 (5) 1 (1-0) 3 (2-1)
Põhja-Iirimaa Premier 2018-04-07 1 Linfield
0 - 0
2 - 0
Ballymena Utd K -1.0 Alla 10.0 Üle
7-6 (13) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Avalda ennustusi
1x2
Täis 2.3 4 2.62
Pool 2.75 2.37 3
Aasia handikäp
Täis (0.0) [email protected] Võõ[email protected]
Pool (0.0) [email protected] Võõras@2
Nurgalöögid kokku
Täis (10.5) Ü[email protected] [email protected]
Pool (5.0) Üle@2 [email protected]
Väravad kokku
Täis (3.25) Ü[email protected] [email protected]
Pool (1.25) Ü[email protected] [email protected]


Aeg Tüüp Valik Panus Tulemus
Otsesündmused

Olek: Täisaeg , Skoor: 0 - 1 , Nurgalöök: 5 - 6

Nurgalöök: 10.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 3.0, 3.5

5
Pealelöök väravasse
8
7
Pealelöök mööda
5
41
Rünnak
44
29
Ohtlik rünnak
38
48
Pallivaldamine %
52

Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 1 - 4 Pool

Nurgalöök: 5.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0, 1.5

2
Pealelöök väravasse
5
1
Pealelöök mööda
3
16
Rünnak
22
10
Ohtlik rünnak
19
45
Pallivaldamine %
55
  • 6' - 1st Corner - Ballymena Utd
  • 7' - 2nd Corner - Ballymena Utd
  • 21' - 3rd Corner - Crusaders
  • 32' - 1st Yellow Card - Crusaders
  • 45+1' - 4th Corner - Ballymena Utd
  • Race to 3 Corners - Ballymena Utd
  • 45+2' - 5th Corner - Ballymena Utd
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 54' - 2nd Yellow Card - Ballymena Utd
  • 55' - 3rd Yellow Card - Crusaders
  • 55' - 4th Yellow Card - Crusaders
  • 57' - 6th Corner - Ballymena Utd
  • Race to 5 Corners - Ballymena Utd
  • 60' - 7th Corner - Crusaders
  • 68' - 1st Goal - Ballymena Utd
  • 71' - 8th Corner - Crusaders
  • 75' - 9th Corner - Crusaders
  • 77' - 10th Corner - Ballymena Utd
  • 86' - 11th Corner - Crusaders
  • 90+4' - 5th Yellow Card - Ballymena Utd
  • 90+5' - 6th Yellow Card - Crusaders
  • 0-1 score at the end of Second Half

Ole TotalCorner abil kursis

Liitu meie tasuta Telegrami vihjekanaliga. Saad seadistada ka kohandatud mänguteavitusi.

Tasuta Telegrami vihjed Kohandatud teavitused