Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 2.5
Väravad kokku
Üle 11.0
Nurgalöögid kokku
-0.5
Coventry
Crewe vs Coventry Meeskonna profiil
Crewe
LLLLWDLLLLHiljutised
Üle 9.5 nurgalöögiÜle7/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpEi kata2/7
Coventry
DDWWWLLLDWHiljutised
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpKatab5/8
Viimane
| Crewe | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Coventry | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Crewe | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Coventry | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 11.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 14,
Keskm: 2.43,
Std. hälve: 1.45, Mediaan: 2,
Mood: 1,
Üle: 50%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Crewe vs Coventry Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Crewe vs Coventry Omavahelised kohtumised
Crewe vs Coventry Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| Crewe Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| England League 1 | 2014-10-04 | 2 Bradford |
0 - 0
2 - 0
|
Crewe 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2014-09-30 | 2 Crewe |
0 - 1
0 - 3
|
Notts County 1 | K | 0.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2014-09-27 | Crewe |
0 - 0
0 - 3
|
Colchester | K | 0.0, +0.5 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2014-09-20 | Milton Keynes Dons |
2 - 1
6 - 1
|
Crewe | K | Üle | 11.0 |
|
||||||
| England League 1 | 2014-09-16 | 2 Yeovil |
0 - 0
1 - 1
|
Crewe | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2014-09-13 | Crewe |
2 - 1
2 - 1
|
Port Vale 3 | V | 0.0 | Üle | 11.5 | Alla |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-09-02 | Crewe |
0 - 1
0 - 3
|
Rochdale | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| England League 1 | 2014-08-30 | Gillingham |
2 - 0
2 - 0
|
Crewe | K | -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 1 | 2014-08-23 | Swindon |
1 - 0
2 - 0
|
Crewe | K | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | |
| England League 1 | 2014-08-19 | Crewe |
1 - 2
2 - 5
|
Rochdale | K | Üle | 10.5 | Üle |
|
5-8 (13) | 4-5 (9) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | |
| England League 1 | 2014-08-16 | Crewe |
1 - 0
1 - 2
|
Barnsley | K |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | (-) | (-) | ||||
| England League 1 | 2014-08-09 | Fleetwood Town |
0 - 0
2 - 1
|
Crewe | K | Üle | 11.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Coventry Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-10-07 | 1 Coventry |
2 - 0
3 - 1
|
Exeter | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2014-10-04 | 2 Coventry |
2 - 2
2 - 2
|
Crawley Town 1 | Vi | -0.5 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| England League 1 | 2014-09-27 | 4 Coventry |
0 - 0
0 - 2
|
Preston 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2014-09-20 | Rochdale |
1 - 0
1 - 0
|
Coventry | K | Alla | 11.0 |
|
||||||
| England League 1 | 2014-09-16 | 1 Scunthorpe |
1 - 1
2 - 1
|
Coventry 1 | K | 0.0 | Üle | 11.5 |
|
|||||
| England League 1 | 2014-09-13 | Coventry |
1 - 0
2 - 1
|
Yeovil | V | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2014-09-05 | Coventry |
1 - 0
1 - 0
|
Gillingham | V | -0.5 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 5 (2-3) | 1 (1-0) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-09-02 | Wycombe |
0 - 0
0 - 1
|
Coventry | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
8-1 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 1 | 2014-08-30 | Swindon |
0 - 1
1 - 1
|
Coventry | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
10-3 (13) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| England League 1 | 2014-08-23 | Milton Keynes Dons |
0 - 0
0 - 0
|
Coventry | Vi | Alla | 11.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | |
| England League 1 | 2014-08-19 | Coventry |
2 - 2
2 - 2
|
Barnsley | Vi | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | |
| England League 1 | 2014-08-16 | Coventry |
0 - 0
1 - 0
|
Sheff Utd | V |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | (-) | (-) | ||||
| England League 1 | 2014-08-09 | Bradford |
1 - 1
3 - 2
|
Coventry | K | Üle | 11.0 | Alla |
|
4-6 (10) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 2 (2-0) | |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-07-23 | Chievo |
3 - 0
3 - 0
|
Coventry | K |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | (-) | (-) | ||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 3.8 | 3.6 | 2.05 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+0.5) | [email protected] | Võõras@2 |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (11.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Ü[email protected] | Alla@2 |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 1 , Nurgalöök: 4 - 9
Nurgalöök: 11.0 , Handikäp: +0.5 , Väravad: 2.5
-
11' - 1st Corner - Coventry -
14' - 2nd Corner - Crewe -
18' - 3rd Corner - Coventry -
20' - 1st Yellow Card - Coventry -
22' - 4th Corner - Crewe -
26' - 1st Goal - Crewe -
32' - 2nd Yellow Card - Coventry -
33' - 2nd Goal - Crewe -
35' - 3rd Yellow Card - Crewe -
2-0 score at the end of First Half -
47' - 4th Yellow Card - Crewe -
48' - 3rd Goal - Coventry - Race to 3 Corners - Coventry
-
50' - 5th Corner - Coventry -
52' - 6th Corner - Coventry - Race to 5 Corners - Coventry
-
54' - 7th Corner - Coventry -
57' - 5th Yellow Card - Crewe -
73' - 8th Corner - Coventry - Race to 7 Corners - Coventry
-
73' - 9th Corner - Coventry -
74' - 10th Corner - Coventry - Race to 9 Corners - Coventry
-
74' - 11th Corner - Coventry -
78' - 6th Yellow Card - Crewe -
82' - Red Card - Coventry -
83' - 12th Corner - Crewe -
87' - 13th Corner - Crewe -
2-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

