L, Nov 30, 2024 · 13:00
Cottbus
6 1
2 - 0
Täisaeg · PA 1-0
VanimadHiljutised
DWWLDW
1.50
4.50
5.25
HiljutisedVanimad
DLDDLD

Märkmed

Tasuta ennustused (põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 3.25
Väravad kokku
Üle 10.0
Nurgalöögid kokku
-1.0
Cottbus
Cottbus
WWWDDWWLDWHiljutisedStabiilne0.0 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaÜle7/10
Aasia händikäpKatab6/10
Unterhaching
DLDLDLDDLDHiljutisedStabiilne-0.4 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 21
Üle 9.5 nurgalöögiÜle7/10
Üle 2.5 väravaVõrdne5/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Viimane
Cottbus
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Unterhaching
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5
Cottbus
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5
Unterhaching
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5

Cottbus Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Saksamaa Regionalliga - play-offid 2023-06-11 1 Unterhaching
1 - 0
2 - 0
Cottbus 2 K 0.0 Alla 9.0
Saksamaa Regionalliga - play-offid 2023-06-07 1 Cottbus
1 - 2
1 - 2
Unterhaching 1 K -0.5 Üle 9.5
Saksamaa 3. liiga 2019-03-20 4 Unterhaching
0 - 0
0 - 0
Cottbus 2 Vi 0.0, -0.5 Alla 8.5
Saksamaa 3. liiga 2018-08-08 1 2 Cottbus
0 - 1
2 - 2
Unterhaching 6 Vi -0.5 Üle 8.5
Saksamaa 3. liiga 2015-05-02 Unterhaching
1 - 2
3 - 3
Cottbus 4 Vi 0.0 Üle 9.0
Saksamaa 3. liiga 2014-11-01 1 Cottbus
0 - 0
3 - 0
Unterhaching V -0.5, -1.0 Üle 9.0 Alla
5-3 (8) 4-2 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Cottbus Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Saksamaa 3. liiga 2024-11-22 2 FC Viktoria Köln
0 - 1
0 - 1
Cottbus 1 1 V 0.0 Alla 10.0
Saksamaa 3. liiga 2024-11-09 2 Cottbus
2 - 2
3 - 3
Borussia Dortmund II 6 Vi -0.5 Üle 11.0
Saksamaa 3. liiga 2024-11-02 1 Rot-Weiß Essen
2 - 0
4 - 0
Cottbus 1 K 0.0 Üle 10.5
Saksamaa 3. liiga 2024-10-27 1 Cottbus
4 - 1
5 - 1
1860 München 1 V 0.0, -0.5 Üle 10.5
Saksamaa 3. liiga 2024-10-22 1 Erzgebirge Aue
0 - 0
1 - 3
Cottbus 1 V 0.0, -0.5 Üle 10.5
Saksamaa 3. liiga 2024-10-19 2 Cottbus
1 - 0
1 - 1
Sandhausen 3 Vi 0.0 Alla 10.5 Alla
2-2 (4) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (1-1)
Saksamaa 3. liiga 2024-10-06 4 Hannover II
0 - 0
0 - 0
Cottbus 3 Vi 0.0, +0.5 Alla 10.5 Alla
9-1 (10) 3-1 (4) 1 (1-0) 3 (3-0)
Saksamaa 3. liiga 2024-09-28 2 Cottbus
2 - 1
4 - 1
Saarbrücken 1 V 0.0, +0.5 Üle 10.0 Üle
5-6 (11) 2-3 (5) 1 (0-1) 4 (2-2)
Saksamaa 3. liiga 2024-09-24 4 VfL Osnabrück
1 - 2
2 - 5
Cottbus 3 V -0.5 Üle 10.5 Alla
3-3 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Saksamaa 3. liiga 2024-09-21 2 Cottbus
2 - 0
4 - 0
VfB Stuttgart II 4 1 V 0.0, -0.5 Üle 10.0 Alla
4-1 (5) 2-1 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Saksamaa 3. liiga 2024-09-15 1 1 Verl
0 - 1
0 - 3
Cottbus V -0.5 Üle 10.0 Alla
1-3 (4) 0-2 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Saksamaa 3. liiga 2024-09-01 1 Wehen SV
1 - 0
2 - 1
Cottbus 2 K -0.5, -1.0 Üle 10.0 Üle
6-14 (20) 3-7 (10) 3 (2-1) 5 (2-3)
Saksamaa 3. liiga 2024-08-24 2 Cottbus
1 - 0
2 - 1
Alemannia Aachen 4 V 0.0 Tasa 9.5 Üle
7-4 (11) 2-2 (4) 1 (1-0) 4 (4-0)
Saksamaa DFB-Pokal 2024-08-19 1 2 Cottbus
0 - 2
1 - 3
Werder Bremen 2 K +1.5, +2.0 Üle 9.5 Üle
5-11 (16) 1-8 (9) 3 (1-2) 2 (1-1)
Saksamaa 3. liiga 2024-08-09 2 Dynamo Dresden
2 - 2
4 - 2
Cottbus 3 K -1.0, -1.5 Üle 10.0 Alla
6-3 (9) 3-3 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Saksamaa 3. liiga 2024-08-04 2 Cottbus
1 - 0
1 - 2
Arminia Bielefeld 6 K 0.0, +0.5 Üle 10.0 Üle
6-11 (17) 3-6 (9) 2 (0-2) 2 (0-2)
Saksamaa Landespokal 2024-05-25 2 Cottbus
1 - 1
3 - 1
Babelsberg 03 6 V -0.5, -1.0 Üle 9.5 Alla
2-2 (4) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2024-05-12 1 Cottbus
0 - 1
3 - 3
FSV 63 Luckenwalde 3 Vi -1.5, -2.0 Üle
7-1 (8) 3-1 (4) 2 (2-0) 2 (2-0)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2024-05-04 2 BFC Dynamo
0 - 0
0 - 2
Cottbus 2 V +0.5 Alla 9.5 Alla
1-4 (5) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2024-04-27 3 Cottbus
1 - 0
4 - 3
FC Lok Leipzig 3 V -1.0 Üle 9.0 Üle
5-5 (10) 5-4 (9) 4 (0-4) 0 (0-0)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2024-04-21 1 Babelsberg 03
0 - 1
0 - 3
Cottbus V +0.5 Üle
5-5 (10) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2024-04-05 2 Carl Zeiss Jena
0 - 0
1 - 1
Cottbus Vi 0.0, +0.5 Alla 9.0 Alla
5-2 (7) 5-0 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2024-04-01 Cottbus
1 - 1
2 - 1
Eilenburg 2 V -1.5 Tasa 10.0 Üle
12-3 (15) 5-1 (6) 2 (2-0) 3 (2-1)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2024-03-27 2 BSG Chemie Leipzig
2 - 0
3 - 0
Cottbus 2 K +0.5, +1.0 Üle 8.5 Alla
3-4 (7) 2-1 (3) 2 (1-1) 3 (1-2)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2024-03-17 1 ZFC Meuselwitz
0 - 1
0 - 1
Cottbus 2 V +0.5, +1.0 Alla 9.0 Üle
8-5 (13) 5-1 (6) 0 (0-0) 4 (3-1)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2024-03-09 2 Cottbus
0 - 0
0 - 0
VSG Altglienicke 1 Vi -0.5 Alla
5-3 (8) 4-3 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2024-03-03 2 Zwickau
0 - 1
0 - 2
Cottbus 1 V +0.5, +1.0 Alla
10-2 (12) 9-1 (10) 1 (1-0) 0 (0-0)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2024-02-27 2 Cottbus
2 - 0
3 - 0
Hertha Berlin II 1 V -1.0 Tasa
6-7 (13) 2-2 (4) 1 (0-1) 3 (0-3)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2024-02-24 2 Cottbus
1 - 1
2 - 1
Berliner AK 07 3 V -1.5 Tasa
10-1 (11) 1-1 (2) 1 (0-1) 6 (6-0)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2024-02-10 Chemnitzer
1 - 3
1 - 4
Cottbus 2 V +0.5 Üle 8.5 Alla
4-4 (8) 4-2 (6) 2 (2-0) 1 (0-1)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Unterhaching Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Saksamaa 3. liiga 2024-11-23 3 Unterhaching
1 - 1
1 - 1
Wehen SV Vi 0.0, +0.5 Alla 10.0
Saksamaa 3. liiga 2024-11-10 3 VfB Stuttgart II
1 - 0
3 - 2
Unterhaching 3 K -0.5 Üle 9.5
Saksamaa 3. liiga 2024-11-03 2 Unterhaching
1 - 1
1 - 1
Waldhof Mannheim 5 Vi 0.0, +0.5 Alla 10.5
Saksamaa 3. liiga 2024-10-26 3 Unterhaching
1 - 0
1 - 1
FC Viktoria Köln 1 Vi 0.0 Alla 10.0
Saksamaa 3. liiga 2024-10-23 3 Alemannia Aachen
1 - 1
3 - 1
Unterhaching 1 K -0.5, -1.0 Üle 10.5
Saksamaa 3. liiga 2024-10-20 2 Unterhaching
0 - 1
2 - 2
1860 München 4 Vi 0.0 Üle 10.5 Alla
6-3 (9) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Saksamaa 3. liiga 2024-10-05 4 Verl
0 - 0
2 - 0
Unterhaching K -0.5, -1.0 Alla 10.0 Tasa
9-1 (10) 3-0 (3) 0 (0-0) 4 (4-0)
Saksamaa 3. liiga 2024-09-27 7 Unterhaching
0 - 0
0 - 0
Sandhausen 3 Vi 0.0, +0.5 Alla 10.5 Alla
4-6 (10) 4-3 (7) 1 (1-0) 1 (0-1)
Saksamaa 3. liiga 2024-09-24 2 Hansa Rostock
2 - 1
4 - 1
Unterhaching 5 K -0.5, -1.0 Üle 10.0 Tasa
8-2 (10) 6-1 (7) 3 (3-0) 0 (0-0)
Saksamaa 3. liiga 2024-09-20 6 Unterhaching
0 - 1
2 - 2
Erzgebirge Aue 1 Vi 0.0, +0.5 Üle 10.5 Üle
5-10 (15) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Saksamaa 3. liiga 2024-09-14 Saarbrücken
1 - 1
1 - 1
Unterhaching 1 Vi -1.0 Alla 10.5 Üle
6-6 (12) 2-4 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Saksamaa Landespokal 2024-09-04 FC Deisenhofen
0 - 1
0 - 3
Unterhaching 1 V +1.5, +2.0 Alla
3-7 (10) 1-6 (7) 4 (0-4) 1 (1-0)
Saksamaa 3. liiga 2024-09-01 2 Unterhaching
0 - 0
2 - 0
Rot-Weiß Essen 2 V 0.0, +0.5 Alla 10.0 Üle
7-11 (18) 6-5 (11) 3 (3-0) 3 (1-2)
Saksamaa 3. liiga 2024-08-24 3 VfL Osnabrück
1 - 1
4 - 2
Unterhaching 4 1 K -0.5, -1.0 Üle 10.5 Üle
9-3 (12) 4-2 (6) 3 (2-1) 1 (1-0)
Saksamaa 3. liiga 2024-08-10 4 Unterhaching
1 - 1
2 - 1
FC Ingolstadt 5 V +0.5 Üle 10.0 Alla
1-1 (2) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Saksamaa 3. liiga 2024-08-03 1 Borussia Dortmund II
0 - 0
3 - 0
Unterhaching 1 K -0.5, -1.0 Üle 10.5 Alla
1-6 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Euroopa sõpruskohtumised 2024-07-17 Unterhaching
0 - 1
1 - 3
SSV Ulm 1846 K +0.5 Üle 8.5 Alla
4-2 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2024-07-13 3 Wacker Burghausen
1 - 0
1 - 1
Unterhaching 2 Vi 0.0, +0.5 Alla 8.5 Alla
6-2 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2024-07-12 2 Bayern München II
2 - 2
3 - 2
Unterhaching 2 K 0.0, +0.5 Üle 8.5 Üle
7-5 (12) 3-2 (5) 1 (1-0) 3 (1-2)
Euroopa sõpruskohtumised 2024-06-29 FC Salzburg
2 - 0
3 - 0
Unterhaching 1 K -1.5, -2.0 Alla 8.5 Üle
8-2 (10) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Saksamaa 3. liiga 2024-05-18 2 SC Preussen Münster
2 - 0
2 - 0
Unterhaching 1 K -1.5 Alla 10.5 Alla
4-4 (8) 3-2 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Saksamaa 3. liiga 2024-05-11 Unterhaching
0 - 2
1 - 2
Dynamo Dresden 1 K +0.5, +1.0 Üle 10.0 Alla
6-1 (7) 1-1 (2) 2 (1-1) 2 (2-0)
Saksamaa 3. liiga 2024-05-05 4 Hallescher FC
0 - 0
0 - 1
Unterhaching 3 V -0.5, -1.0 Alla 10.0 Üle
10-3 (13) 5-0 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Saksamaa 3. liiga 2024-04-28 Unterhaching
0 - 0
0 - 0
1860 München Vi 0.0, +0.5 Alla 10.0 Alla
0-0 (0) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Saksamaa 3. liiga 2024-04-20 1 Erzgebirge Aue
1 - 0
2 - 1
Unterhaching 1 K 0.0, -0.5 Üle 11.0 Alla
6-1 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Saksamaa 3. liiga 2024-04-13 Unterhaching
3 - 0
4 - 1
VfB Lübeck 4 V -0.5 Üle 9.5 Alla
6-2 (8) 4-0 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Saksamaa 3. liiga 2024-04-10 Saarbrücken
1 - 1
2 - 1
Unterhaching 2 K -1.0, -1.5 Üle 10.5 Üle
11-3 (14) 4-2 (6) 3 (2-1) 3 (3-0)
Saksamaa 3. liiga 2024-04-06 4 Waldhof Mannheim
0 - 1
6 - 1
Unterhaching 1 K -0.5 Üle 10.0 Alla
3-1 (4) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Saksamaa 3. liiga 2024-03-30 4 Unterhaching
0 - 0
0 - 3
FC Ingolstadt 2 K 0.0, +0.5 Üle 10.5 Alla
1-2 (3) 0-1 (1) 1 (0-1) 2 (1-1)
Saksamaa 3. liiga 2024-03-17 Sandhausen
0 - 0
1 - 0
Unterhaching 3 K -0.5 Alla 10.5 Üle
3-9 (12) 2-4 (6) 2 (1-1) 2 (0-2)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Avalda ennustusi
1x2
Täis 1.5 4.5 5.25
Pool 2 2.6 5
Aasia handikäp
Täis (-1.0) [email protected] Võõ[email protected]
Pool (-0.5) Kodu@2 Võõ[email protected]
Nurgalöögid kokku
Täis (10.0) Ü[email protected] [email protected]
Pool (5.0) Ü[email protected] [email protected]
Väravad kokku
Täis (3.25) Ü[email protected] [email protected]
Pool (1.25) Ü[email protected] [email protected]


Aeg Tüüp Valik Panus Tulemus
Otsesündmused

Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 0 , Nurgalöök: 6 - 4

Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: -1.0 , Väravad: 3.0, 3.5

9
Pealelöök väravasse
5
6
Pealelöök mööda
10
105
Rünnak
83
75
Ohtlik rünnak
58

Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 3 - 1 Pool

Nurgalöök: 5.0 , Handikäp: -0.5 , Väravad: 1.0, 1.5

6
Pealelöök väravasse
3
2
Pealelöök mööda
5
59
Rünnak
42
40
Ohtlik rünnak
28
  • 2' - 1st Corner - Cottbus
  • 15' - 2nd Corner - Unterhaching
  • 17' - 3rd Corner - Cottbus
  • 18' - 4th Corner - Cottbus
  • Race to 3 Corners - Cottbus
  • 25' - 1st Goal - Cottbus
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 49' - 2nd Goal - Cottbus
  • 65' - 5th Corner - Cottbus
  • 70' - 6th Corner - Unterhaching
  • 72' - 7th Corner - Cottbus
  • Race to 5 Corners - Cottbus
  • 77' - 8th Corner - Cottbus
  • 80' - 9th Corner - Unterhaching
  • 90' - 1st Yellow Card - Cottbus
  • 90+1' - 10th Corner - Unterhaching
  • 2-0 score at the end of Second Half

Ole TotalCorner abil kursis

Liitu meie tasuta Telegrami vihjekanaliga. Saad seadistada ka kohandatud mänguteavitusi.

Tasuta Telegrami vihjed Kohandatud teavitused