Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.75
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
+0.25
Clyde
Clyde vs Berwick Meeskonna profiil
Clyde
DWLWLLLWLDHiljutisedLangusteel-0.6 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 13
Üle 9.5 nurgalöögiÜle8/10
Üle 2.5 väravaVõrdne5/10
Aasia händikäpVõrdne5/10
Berwick
DLWLDLWLDWHiljutisedStabiilne+0.4 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 12
Üle 9.5 nurgalöögiÜle8/10
Üle 2.5 väravaVõrdne5/10
Aasia händikäpEi kata3/10
Clyde vs Berwick Mängu faktid
Clyde
3V-2V-5K viimases 10 mängus, löönud 10 ja lasknud 16 väravat. Keskmised väravad: 1.0 poolt, 1.6 vastu. Võit 30%, AH võit 50%, värav Over 50%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 30%3
Viik 20%2
Kaotus 50%5
Väravad kokku 2.5, 3.0
Üle 50%5
Tühistatud 0%0
Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 50%5
Tühistatud 0%0
Kaotus 50%5
Berwick
3V-3V-4K viimases 10 mängus, löönud 13 ja lasknud 13 väravat. Keskmised väravad: 1.3 poolt, 1.3 vastu. Võit 30%, AH võit 30%, värav Over 50%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 30%3
Viik 30%3
Kaotus 40%4
Väravad kokku 2.5, 3.0
Üle 50%5
Tühistatud 0%0
Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 30%3
Tühistatud 0%0
Kaotus 70%7
Viimane
| Clyde | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Berwick | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Clyde | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Berwick | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5, 3.0
Nurgalöökide jaotus
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 17,
Keskm: 3.06,
Std. hälve: 1.55, Mediaan: 3,
Mood: 2,
Üle: 59%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Clyde vs Berwick Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Clyde vs Berwick Omavahelised kohtumised
Clyde vs Berwick Vaata kogu H2H-d →| Clyde Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa League Two | 2014-08-30 | Clyde |
1 - 2
3 - 3
|
Berwick | Vi | Üle |
|
|||||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Clyde Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa League Two | 2015-01-03 | 1 Queen's Park |
0 - 0
1 - 1
|
Clyde 5 | Vi | -0.5 | Alla |
|
||||||
| Šotimaa League Two | 2014-12-27 | Annan Athletic |
1 - 1
2 - 1
|
Clyde 1 | K | -0.5 | Üle |
|
||||||
| Šotimaa League Two | 2014-12-20 | 1 Clyde |
0 - 1
3 - 1
|
East Fife 3 | V | 0.0, +0.5 | Üle |
|
||||||
| Šotimaa League Two | 2014-11-29 | Clyde |
0 - 1
0 - 2
|
Queen's Park | K | 0.0, +0.5 | Alla |
|
||||||
| Šotimaa League Two | 2014-11-22 | Arbroath |
4 - 0
4 - 0
|
Clyde | K | -0.5, -1.0 | Üle |
|
||||||
| Šotimaa League Two | 2014-11-15 | 1 Clyde |
0 - 1
0 - 1
|
East Stirling 3 | K | -1.0 | Alla |
|
6-7 (13) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 3 (2-1) | ||
| Šotimaa League Two | 2014-11-08 | Montrose |
0 - 1
0 - 1
|
Clyde | V | 0.0, -0.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Šotimaa FA Cup | 2014-11-01 | 1 2 Spartans |
1 - 0
2 - 0
|
Clyde 3 | K | +0.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Šotimaa League Two | 2014-10-25 | 1 Clyde |
1 - 0
2 - 1
|
Elgin 1 | V | 0.0, -0.5 | Tasa |
|
9-5 (14) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Šotimaa League Two | 2014-10-18 | 1 3 Albion |
1 - 2
2 - 2
|
Clyde 5 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Šotimaa League Two | 2014-10-11 | 1 3 East Fife |
0 - 1
0 - 1
|
Clyde 2 | V | Alla |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | |||
| Šotimaa League Two | 2014-09-27 | 3 Clyde |
1 - 0
1 - 1
|
Annan Athletic 1 | Vi | 0.0 | Alla |
|
4-7 (11) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Šotimaa League Two | 2014-09-23 | 2 Clyde |
1 - 1
1 - 2
|
Montrose 1 | K | 0.0, -0.5 | Tasa |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Šotimaa League Two | 2014-08-30 | Clyde |
1 - 2
3 - 3
|
Berwick | Vi | Üle |
|
2-9 (11) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | |||
| Šotimaa League Two | 2014-08-23 | Elgin |
1 - 0
1 - 0
|
Clyde | K | Alla |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Šotimaa League Challenge Cup | 2014-08-18 | Rangers |
5 - 0
8 - 1
|
Clyde | K | Üle | 11.0 | Alla |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Šotimaa League Two | 2014-08-09 | Queen's Park |
0 - 0
1 - 2
|
Clyde | V | Üle |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | |||
| Šotimaa League Challenge Cup | 2014-07-26 | Clyde |
2 - 0
2 - 0
|
Ayr | V |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | (-) | (-) | ||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Berwick Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa League Two | 2015-01-03 | Berwick |
2 - 0
3 - 0
|
East Stirling 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle |
|
||||||
| Šotimaa League Two | 2014-12-27 | 2 Berwick |
0 - 0
0 - 0
|
Queen's Park 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
||||||
| Šotimaa League Two | 2014-12-20 | 1 Arbroath |
1 - 0
2 - 0
|
Berwick 2 | K | -0.5 | Alla |
|
||||||
| Šotimaa FA Cup | 2014-12-09 | 1 4 Albion |
0 - 0
0 - 1
|
Berwick 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa League Two | 2014-12-02 | 3 Montrose |
1 - 1
2 - 1
|
Berwick 1 | K | +0.5 | Üle |
|
||||||
| Šotimaa FA Cup | 2014-11-29 | Berwick |
1 - 0
1 - 1
|
Albion | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
6-6 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Šotimaa League Two | 2014-11-15 | 2 Berwick |
0 - 0
2 - 3
|
East Fife 5 | K | -0.5 | Üle |
|
11-5 (16) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Šotimaa FA Cup | 2014-11-01 | 1 4 East Fife |
2 - 2
2 - 3
|
Berwick 2 1 | V | 0.0 | Üle |
|
4-7 (11) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Šotimaa League Two | 2014-10-25 | 1 Albion |
0 - 0
2 - 1
|
Berwick 3 | K | -0.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Šotimaa League Two | 2014-10-18 | 1 Berwick |
1 - 1
1 - 1
|
Elgin 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla |
|
13-5 (18) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Šotimaa League Two | 2014-10-15 | 1 Berwick |
2 - 1
2 - 2
|
Montrose 3 | Vi | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Šotimaa League Two | 2014-09-27 | 1 Queen's Park |
2 - 0
2 - 0
|
Berwick 3 | K | 0.0, +0.5 | Alla |
|
3-9 (12) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Šotimaa League Two | 2014-08-30 | Clyde |
1 - 2
3 - 3
|
Berwick | Vi | Üle |
|
2-9 (11) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | |||
| Šotimaa League Challenge Cup | 2014-08-19 | Morton |
3 - 1
2 - 2
|
Berwick | Vi | Üle | 11.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |
| Šotimaa League Two | 2014-08-16 | East Fife |
0 - 2
2 - 3
|
Berwick | V |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | (-) | (-) | ||||
| Šotimaa League Two | 2014-08-09 | Berwick |
2 - 0
1 - 2
|
Arbroath | K | Üle |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Šotimaa League Challenge Cup | 2014-07-25 | Queen's Park |
1 - 1
1 - 1
|
Berwick | Vi |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | (-) | (-) | ||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 3.1 | 3.75 | 2.1 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 0 - 1 , Nurgalöök: 2 - 7
Nurgalöök: , Handikäp: 0.0, +0.5 , Väravad: 2.5, 3.0
-
3' - 1st Corner - Berwick -
13' - 2nd Corner - Clyde -
18' - 3rd Corner - Berwick - Race to 3 Corners - Berwick
-
20' - 4th Corner - Berwick -
26' - 5th Corner - Berwick -
0-0 score at the end of First Half - Race to 5 Corners - Berwick
-
50' - 6th Corner - Berwick -
56' - 7th Corner - Berwick - Race to 7 Corners - Berwick
-
58' - 8th Corner - Berwick -
64' - 9th Corner - Clyde -
65' - 1st Goal - Berwick
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

