Chievo vs Lugano Meeskonna profiil
Chievo vs Lugano Mängu faktid
1V-2V-7K viimases 10 mängus, löönud 10 ja lasknud 24 väravat. Keskmised väravad: 1.0 poolt, 2.4 vastu. Võit 10%, AH võit 30%, värav Over 40%, nurgalöök Over 0%.
6V-1V-3K viimases 10 mängus, löönud 23 ja lasknud 14 väravat. Keskmised väravad: 2.3 poolt, 1.4 vastu. Võit 60%, AH võit 50%, värav Over 50%, nurgalöök Over 0%.
| Chievo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Lugano | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Chievo | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Lugano | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Chievo vs Lugano Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Chievo vs Lugano Omavahelised kohtumised
Chievo vs Lugano Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| Chievo Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Itaalia Serie A | 2017-05-27 | 1 Atalanta |
0 - 0
1 - 0
|
Chievo | K | -1.5 | Alla | 11.5 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2017-05-20 | 2 Chievo |
2 - 2
3 - 5
|
Roma | K | +2.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2017-05-14 | 2 Sampdoria |
1 - 0
1 - 1
|
Chievo 4 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2017-05-07 | 3 Chievo |
0 - 0
1 - 1
|
Palermo 3 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2017-04-30 | 1 Genoa |
1 - 0
1 - 2
|
Chievo 3 1 | V | -1.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Itaalia Serie A | 2017-04-23 | 1 Chievo |
0 - 0
1 - 3
|
Torino 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
5-9 (14) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2017-04-15 | 2 Cagliari |
3 - 0
4 - 0
|
Chievo 2 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2017-04-08 | 1 Juventus |
1 - 0
2 - 0
|
Chievo 2 | K | -1.5, -2.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2017-04-02 | 2 Chievo |
0 - 0
1 - 2
|
Crotone 2 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-8 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Itaalia Serie A | 2017-03-19 | 2 Bologna |
0 - 1
4 - 1
|
Chievo 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2017-03-12 | Chievo |
2 - 0
4 - 0
|
Empoli 1 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2017-03-04 | 2 AC Milan |
1 - 1
3 - 1
|
Chievo 1 | K | -1.0 | Üle | 11.5 | Üle |
|
11-7 (18) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Itaalia Serie A | 2017-02-26 | 3 Chievo |
1 - 0
2 - 0
|
Pescara 3 | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 5 (1-4) |
| Itaalia Serie A | 2017-02-19 | 1 Chievo |
0 - 2
1 - 3
|
Napoli | K | +1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-5 (11) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Itaalia Serie A | 2017-02-12 | 1 Sassuolo |
1 - 1
1 - 3
|
Chievo 3 | V | -0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Itaalia Serie A | 2017-02-05 | 1 3 Chievo |
0 - 0
0 - 0
|
Udinese 1 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Itaalia Serie A | 2017-01-28 | Lazio |
0 - 0
0 - 1
|
Chievo | V | -1.0 | Alla | 11.0 | Üle |
|
10-3 (13) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Itaalia Serie A | 2017-01-21 | 3 Chievo |
0 - 1
0 - 3
|
Fiorentina 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 5 (0-5) | 0 (0-0) |
| Itaalia Serie A | 2017-01-14 | Inter Milan |
0 - 1
3 - 1
|
Chievo 3 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 11.5 | Üle |
|
12-2 (14) | 9-1 (10) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Coppa Itaalia | 2017-01-11 | 1 4 Fiorentina |
0 - 0
1 - 0
|
Chievo 4 1 | K | -1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2017-01-08 | 1 Chievo |
0 - 3
1 - 4
|
Atalanta 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Itaalia Serie A | 2016-12-22 | Roma |
1 - 1
3 - 1
|
Chievo 2 | K | -1.5 | Üle | 11.5 | Alla |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Itaalia Serie A | 2016-12-18 | 1 Chievo |
2 - 0
2 - 1
|
Sampdoria 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
3-10 (13) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Itaalia Serie A | 2016-12-11 | 1 Palermo |
0 - 1
0 - 2
|
Chievo 1 | V | 0.0 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Itaalia Serie A | 2016-12-05 | 2 Chievo |
0 - 0
0 - 0
|
Genoa 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
5-8 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Coppa Itaalia | 2016-11-29 | Chievo |
2 - 0
3 - 0
|
Novara | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Itaalia Serie A | 2016-11-26 | 2 Torino |
2 - 0
2 - 1
|
Chievo 1 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
10-2 (12) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Itaalia Serie A | 2016-11-19 | 3 Chievo |
0 - 0
1 - 0
|
Cagliari 3 | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
5-9 (14) | 2-3 (5) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2016-11-11 | Chievo |
1 - 0
1 - 1
|
Olimpija Ljubljana | Vi | -0.5, -1.0 | Alla |
|
2-6 (8) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Itaalia Serie A | 2016-11-06 | 5 Chievo |
0 - 0
1 - 2
|
Juventus 4 | K | +1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Lugano Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-07-11 | Lugano |
0 - 1
0 - 4
|
AC Milan | K | +1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-07-07 | Lugano |
0 - 0
2 - 0
|
FC Chiasso | V | -1.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-07-04 | Locarno |
0 - 2
0 - 4
|
Lugano | V | +6.0 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-07-01 | AC Sementina |
1 - 2
1 - 8
|
Lugano | V | +6.0 | Üle |
|
||||||
| Šveitsi superliiga | 2017-06-02 | 2 Lugano |
0 - 0
0 - 1
|
Lucerne 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Šveitsi superliiga | 2017-05-28 | 1 Lausanne Sports |
1 - 0
1 - 2
|
Lugano 2 | V | 0.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-1 (7) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Šveitsi superliiga | 2017-05-20 | 1 Lugano |
1 - 0
2 - 1
|
FC Vaduz 3 | V | -1.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Šveitsi superliiga | 2017-05-16 | 1 Lugano |
2 - 0
3 - 2
|
St. Gallen 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Šveitsi superliiga | 2017-05-13 | 1 3 FC Sion |
1 - 0
2 - 0
|
Lugano 1 | K | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Šveitsi superliiga | 2017-05-07 | 1 1 Lugano |
0 - 1
2 - 2
|
Basel 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šveitsi superliiga | 2017-04-30 | 2 Grasshoppers |
0 - 1
0 - 1
|
Lugano 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Šveitsi superliiga | 2017-04-23 | 3 Young Boys |
0 - 1
1 - 2
|
Lugano 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Šveitsi superliiga | 2017-04-17 | 1 Lugano |
0 - 0
2 - 1
|
FC Thun 3 1 | V | 0.0 | Tasa | 10.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Šveitsi superliiga | 2017-04-09 | 1 Lugano |
3 - 2
4 - 2
|
FC Sion 2 | V | 0.0 | Üle | 11.0 | Üle |
|
4-10 (14) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| Šveitsi superliiga | 2017-04-02 | 3 Lucerne |
0 - 1
0 - 2
|
Lugano 1 | V | -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Šveitsi superliiga | 2017-03-19 | 4 Lugano |
0 - 0
0 - 2
|
Young Boys 3 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
10-6 (16) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Šveitsi superliiga | 2017-03-12 | 1 FC Thun |
4 - 0
5 - 2
|
Lugano 4 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-8 (15) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Šveitsi superliiga | 2017-03-04 | 1 Lugano |
1 - 1
2 - 1
|
Lausanne Sports | V | -0.5, -1.0 | Tasa | 10.5 | Alla |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šveitsi superliiga | 2017-02-26 | St. Gallen |
0 - 0
0 - 1
|
Lugano 3 | V | -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Šveitsi superliiga | 2017-02-19 | 1 FC Vaduz |
1 - 0
1 - 1
|
Lugano | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Šveitsi superliiga | 2017-02-11 | 2 Lugano |
2 - 0
3 - 0
|
Grasshoppers 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Šveitsi superliiga | 2017-02-04 | 1 Basel |
3 - 0
4 - 0
|
Lugano 1 | K | -1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-6 (14) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Maailma klubide sõpruskohtumised | 2017-01-18 | Yanbian Fude FC |
0 - 4
0 - 5
|
Lugano | V | +1.0 | Üle |
|
0-13 (13) | 0-11 (11) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-01-15 | 2 Kaiserslautern |
1 - 0
2 - 1
|
Lugano 1 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Šveitsi superliiga | 2016-12-11 | 3 Grasshoppers |
0 - 0
0 - 0
|
Lugano 3 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
10-6 (16) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Šveitsi superliiga | 2016-12-04 | 1 2 Lugano |
0 - 0
1 - 1
|
FC Thun 3 | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
1-12 (13) | 0-7 (7) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| Šveitsi superliiga | 2016-11-27 | 2 FC Vaduz |
0 - 0
5 - 1
|
Lugano 3 1 | K | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Šveitsi superliiga | 2016-11-20 | 3 Lucerne |
1 - 0
2 - 1
|
Lugano 5 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
11-4 (15) | 5-4 (9) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Šveitsi superliiga | 2016-11-06 | 1 5 Lugano |
1 - 1
2 - 3
|
St. Gallen 2 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
8-8 (16) | 5-6 (11) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Šveitsi superliiga | 2016-10-29 | 1 FC Sion |
3 - 1
5 - 1
|
Lugano 5 | K | -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-6 (15) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2 | 3.4 | 3.4 |
| Pool | 2.6 | 2.4 | 3.25 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 0 , Nurgalöök: 5 - 5
Nurgalöök: , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 3.0
Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 2 - 4 Pool
Nurgalöök: , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0, 1.5
-
10' - 1st Corner - Chievo -
15' - 2nd Corner - Chievo -
21' - 1st Goal - Chievo -
41' - 3rd Corner - Lugano -
42' - 4th Corner - Lugano -
42' - 5th Corner - Lugano - Race to 3 Corners - Lugano
-
44' - 6th Corner - Lugano -
1-0 score at the end of First Half -
53' - 7th Corner - Chievo -
54' - 2nd Goal - Chievo -
55' - 8th Corner - Chievo -
58' - 9th Corner - Chievo - Race to 5 Corners - Chievo
-
62' - 10th Corner - Lugano -
2-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

