R, Aug 30, 2019 · 17:00
Chemnitzer [19]
4 1
0 - 1
Täisaeg · PA 0-0
1860 München [18]
4 4
VanimadHiljutised
LLLDDD
3.00
3.25
2.38
HiljutisedVanimad
LDLWLD

Märkmed

Tasuta ennustused (põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 2.5
Väravad kokku
Alla 10.0
Nurgalöögid kokku
+0.25
Chemnitzer
Chemnitzer
LWWDLLLDDDHiljutisedLangusteel-1.2 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 21
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaÜle7/10
Aasia händikäpKatabKaetud 6/10
Ei hoia eduseisu · ei võida 4 mängu 6-st, kus juhtis3 viiki järjestVõitis 2 viimasest 10
1860 München
LLWLDLWLDLHiljutisedLangusteel-0.3 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 20
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaÜle8/10
Aasia händikäpEi kataKaetud 3/10
Aeglane algus · laseb esimesena sisse 6 mängus 10-stVärav 1. poolajal 9 viimasest 10Üle 2.5 kaardi 9 viimasest 10
Chemnitzer

2V-5V-3K viimases 10 mängus, löönud 24 ja lasknud 19 väravat. Keskmised väravad: 2.4 poolt, 1.9 vastu. Võit 20%, AH võit 60%, värav Over 80%, nurgalöök Over 40%.

Põhiaja tulemus
Võit 20%2 Viik 50%5 Kaotus 30%3
Väravad kokku 2.5
Üle 80%8 Tühistatud 0%0 Alla 20%2
Nurgalöögid kokku 10.0
Üle 40%4 Tühistatud 0%0 Alla 60%6
Aasia handikäp
Võit 60%6 Tühistatud 0%0 Kaotus 40%4
1860 München

3V-2V-5K viimases 10 mängus, löönud 15 ja lasknud 19 väravat. Keskmised väravad: 1.5 poolt, 1.9 vastu. Võit 30%, AH võit 30%, värav Over 70%, nurgalöök Over 30%.

Põhiaja tulemus
Võit 30%3 Viik 20%2 Kaotus 50%5
Väravad kokku 2.5
Üle 70%7 Tühistatud 0%0 Alla 30%3
Nurgalöögid kokku 10.0
Üle 30%3 Tühistatud 0%0 Alla 70%7
Aasia handikäp
Võit 30%3 Tühistatud 0%0 Kaotus 70%7
Viimane
Chemnitzer
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
1860 München
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5
Chemnitzer
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5
1860 München
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5

Andmed puuduvad

Chemnitzer Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Saksamaa 3. liiga 2019-08-24 4 Bayern Munchen II
0 - 0
2 - 2
Chemnitzer 1 Vi -0.5, -1.0 Üle 9.5
Saksamaa 3. liiga 2019-08-16 Chemnitzer
0 - 0
0 - 0
Magdeburg 5 Vi +0.5, +1.0 Alla 9.0
Saksamaa DFB-Pokal 2019-08-11 1 Chemnitzer
0 - 0
2 - 2
Hamburg 1 Vi +1.5, +2.0 Üle 9.5
Saksamaa 3. liiga 2019-08-03 1 Hallescher FC
1 - 0
3 - 1
Chemnitzer 3 K -1.0, -1.5 Üle 9.5
Saksamaa 3. liiga 2019-07-31 4 Chemnitzer
1 - 0
2 - 4
SV Meppen 1 K 0.0 Üle 9.0
Saksamaa 3. liiga 2019-07-28 2 FC Viktoria Köln
2 - 0
3 - 2
Chemnitzer 4 K -0.5 Üle 9.5 Alla
4-5 (9) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Saksamaa 3. liiga 2019-07-21 Chemnitzer
0 - 1
1 - 1
Waldhof Mannheim 2 Vi 0.0, -0.5 Alla 10.0 Üle
9-3 (12) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2019-07-12 Chemnitzer
2 - 1
4 - 1
Alanyaspor 1 V 0.0, +0.5 Üle 8.5 Alla
1-3 (4) 1-3 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2019-07-06 3 Arka Gdynia
0 - 0
2 - 2
Chemnitzer 1 Vi 0.0, -0.5 Üle
3-4 (7) 1-3 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2019-06-28 Plauen
1 - 3
1 - 8
Chemnitzer V +4.0 Üle
1-12 (13) 1-4 (5) 1 (0-1) 5 (0-5)
Saksamaa Landespokal 2019-05-25 1 Chemnitzer
1 - 0
2 - 0
Zwickau 6 V 0.0 Alla
5-6 (11) 5-5 (10) 3 (1-2) 0 (0-0)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2019-05-18 Chemnitzer
2 - 0
7 - 0
Bischofswerdaer FV 1 V -1.0, -1.5 Üle 9.5 Alla
2-3 (5) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (1-1)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2019-05-12 1 Viktoria 89 Berlin
2 - 2
4 - 2
Chemnitzer 2 K 0.0 Üle 9.0 Tasa
5-4 (9) 4-2 (6) 1 (1-0) 1 (0-1)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2019-05-04 3 Chemnitzer
0 - 0
1 - 1
ZFC Meuselwitz 5 Vi -1.5 Alla 9.0 Üle
6-6 (12) 0-2 (2) 0 (0-0) 4 (3-1)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2019-04-27 8 FC Oberlausitz Neugersdorf
1 - 0
3 - 2
Chemnitzer 3 K +0.5 Üle
3-12 (15) 1-5 (6) 5 (0-5) 4 (2-2)
Saksamaa Landespokal 2019-04-24 2 Chemnitzer
2 - 1
2 - 2
FC Lok Leipzig 6 Vi -0.5, -1.0 Üle
4-0 (4) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2019-04-18 2 Chemnitzer
1 - 0
1 - 0
Hertha Berlin II 3 V -0.5, -1.0 Alla 9.0 Üle
10-6 (16) 6-3 (9) 2 (1-1) 4 (2-2)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2019-04-12 Wacker Nordhausen
1 - 2
1 - 2
Chemnitzer V 0.0 Üle
2-4 (6) 1-1 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2019-04-06 Chemnitzer
1 - 0
3 - 0
Optik Rathenow 1 V -2.0, -2.5 Alla
10-1 (11) 5-0 (5) 2 (2-0) 2 (1-1)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2019-04-03 4 VfB Auerbach
0 - 1
0 - 2
Chemnitzer 1 V +0.5, +1.0 Alla
4-8 (12) 1-4 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2019-03-31 3 FC Lok Leipzig
1 - 2
4 - 2
Chemnitzer 4 1 K 0.0, +0.5 Üle 9.0 Alla
5-1 (6) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2019-03-23 1 Chemnitzer
0 - 0
1 - 0
FSV Budissa Bautzen 5 1 V -1.5, -2.0 Alla 9.0 Üle
8-3 (11) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2019-03-17 2 Berliner AK 07
1 - 0
2 - 0
Chemnitzer 3 K 0.0 Alla
4-7 (11) 3-4 (7) 1 (0-1) 3 (0-3)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2019-03-13 5 BFC Dynamo
2 - 0
2 - 1
Chemnitzer 3 K +0.5, +1.0 Üle
2-5 (7) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2019-03-09 1 Chemnitzer
1 - 1
4 - 4
VSG Altglienicke 4 Vi -1.5 Üle 9.0 Üle
5-5 (10) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2019-03-03 1 Chemnitzer
1 - 0
2 - 0
Halberstadt 1 V -1.0, -1.5 Alla 9.0 Üle
5-5 (10) 3-3 (6) 2 (1-1) 2 (0-2)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2019-02-18 3 Chemnitzer
2 - 0
2 - 0
Rot-Weiß Erfurt 4 V -0.5, -1.0 Alla 9.5 Alla
3-5 (8) 1-4 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2019-01-24 1 Grasshoppers
2 - 0
2 - 2
Chemnitzer 1 Vi -0.5, -1.0 Üle
2-1 (3) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2018-12-08 Chemnitzer
0 - 0
2 - 0
Babelsberg 03 2 1 V -1.5 Alla 9.5 Alla
4-1 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Saksamaa Regionalliga - kirre 2018-12-02 4 Union Furstenwalde
1 - 2
2 - 4
Chemnitzer 1 V +1.0 Üle
5-4 (9) 4-2 (6) 0 (0-0) 2 (1-1)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
1860 München Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Saksamaa 3. liiga 2019-08-24 3 Magdeburg
4 - 0
5 - 1
1860 München 1 K -0.5 Üle 9.0
Saksamaa 3. liiga 2019-08-17 1 1860 München
0 - 0
0 - 0
SV Meppen 3 Vi 0.0, -0.5 Alla 9.0
Saksamaa 3. liiga 2019-08-05 2 Waldhof Mannheim
1 - 0
4 - 0
1860 München 3 K 0.0, -0.5 Üle 9.5
Saksamaa 3. liiga 2019-07-31 1 1860 München
1 - 0
3 - 0
Zwickau 2 V 0.0, -0.5 Üle 10.0
Saksamaa 3. liiga 2019-07-27 4 Eintracht Braunschweig
1 - 1
2 - 1
1860 München 6 1 K -0.5, -1.0 Üle 9.5
Saksamaa 3. liiga 2019-07-19 4 1860 München
0 - 1
1 - 1
SC Preussen Münster 2 Vi 0.0, -0.5 Alla 9.5 Alla
5-1 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2019-07-07 SV Ried
0 - 2
0 - 3
1860 München V 0.0, -0.5 Üle 8.0 Üle
8-3 (11) 5-2 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2019-07-04 1 FC Blau-Weiß Linz
0 - 0
1 - 0
1860 München 1 K 0.0, +0.5 Alla 8.0 Alla
2-2 (4) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2019-06-29 1 TSV Dachau 1865
0 - 2
1 - 5
1860 München 1 V +2.5 Üle 9.0 Alla
2-4 (6) 2-2 (4) 2 (2-0) 0 (0-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2019-06-26 3 1860 München
0 - 3
1 - 5
Basel 1 K +1.0, +1.5 Üle 8.5 Alla
3-2 (5) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2019-06-22 1860 München
2 - 0
5 - 2
VfR Garching V -1.5, -2.0 Üle 8.5 Alla
1-5 (6) 0-3 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Saksamaa 3. liiga 2019-05-18 2 Carl Zeiss Jena
2 - 0
4 - 0
1860 München K -1.0 Üle 9.0 Tasa
1-8 (9) 1-2 (3) 1 (0-1) 3 (0-3)
Saksamaa 3. liiga 2019-05-11 2 1860 München
2 - 2
3 - 2
Fortuna Köln 5 1 V 0.0, -0.5 Üle 9.0 Alla
6-2 (8) 4-0 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Saksamaa 3. liiga 2019-05-04 2 Zwickau
2 - 1
5 - 2
1860 München 5 1 K 0.0, -0.5 Üle 9.5 Üle
6-4 (10) 4-2 (6) 3 (2-1) 3 (1-2)
Saksamaa Landespokal 2019-04-30 2 Viktoria Aschaffenburg
2 - 2
3 - 2
1860 München 2 K +1.0, +1.5 Üle 9.5 Üle
3-8 (11) 2-5 (7) 0 (0-0) 1 (1-0)
Saksamaa 3. liiga 2019-04-27 1 5 1860 München
0 - 1
0 - 2
Karlsruher SC 3 K +0.5 Alla 9.5 Üle
4-7 (11) 2-5 (7) 2 (0-2) 2 (2-0)
Saksamaa 3. liiga 2019-04-20 Hallescher FC
1 - 0
3 - 0
1860 München 3 K -0.5, -1.0 Üle 9.0 Üle
9-3 (12) 7-2 (9) 3 (3-0) 1 (1-0)
Saksamaa 3. liiga 2019-04-13 1 1860 München
0 - 1
0 - 1
SC Preussen Münster 4 K -0.5 Alla 9.0 Üle
8-6 (14) 6-3 (9) 3 (3-0) 0 (0-0)
Saksamaa 3. liiga 2019-04-08 3 SG Sonnenhof Grossaspach
0 - 0
1 - 0
1860 München 2 K 0.0, +0.5 Alla 9.0 Alla
5-2 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Saksamaa 3. liiga 2019-03-30 2 Eintracht Braunschweig
0 - 0
1 - 1
1860 München 4 Vi 0.0, -0.5 Alla 9.5 Alla
7-0 (7) 5-0 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Saksamaa 3. liiga 2019-03-23 3 1860 München
1 - 0
1 - 0
SV Meppen 4 V -0.5 Alla 9.0 Alla
2-4 (6) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Saksamaa 3. liiga 2019-03-16 2 Würzburger Kickers
2 - 1
2 - 1
1860 München 1 K -0.5 Üle 9.5 Alla
3-3 (6) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Saksamaa 3. liiga 2019-03-12 2 1860 München
1 - 0
1 - 0
Unterhaching 3 1 V 0.0, -0.5 Alla 8.5 Üle
3-8 (11) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Saksamaa 3. liiga 2019-03-09 Wehen SV
0 - 0
0 - 1
1860 München V -0.5, -1.0 Alla 8.5 Üle
9-3 (12) 4-2 (6) 1 (0-1) 4 (4-0)
Saksamaa 3. liiga 2019-03-03 2 1860 München
0 - 2
1 - 2
Hansa Rostock 4 K 0.0, -0.5 Üle 9.0 Alla
5-3 (8) 1-3 (4) 2 (0-2) 1 (1-0)
Saksamaa 3. liiga 2019-02-23 1 Cottbus
0 - 0
1 - 2
1860 München 3 V 0.0 Üle 8.5 Üle
4-5 (9) 1-2 (3) 0 (0-0) 3 (3-0)
Saksamaa 3. liiga 2019-02-18 3 1860 München
0 - 0
2 - 1
VfR Aalen V -0.5 Üle 9.0 Üle
11-1 (12) 6-1 (7) 2 (1-1) 2 (2-0)
Saksamaa 3. liiga 2019-02-09 3 KFC Uerdingen 05
0 - 0
1 - 1
1860 München 2 1 Vi 0.0, -0.5 Alla 9.0 Üle
8-3 (11) 4-0 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Saksamaa 3. liiga 2019-02-02 1 3 1860 München
0 - 1
1 - 2
VfL Osnabrück 2 K 0.0, -0.5 Üle 9.0 Alla
2-5 (7) 1-4 (5) 1 (0-1) 2 (1-1)
Saksamaa 3. liiga 2019-01-25 5 Sportfreunde Lotte
0 - 1
1 - 1
1860 München 1 Vi 0.0 Tasa 9.0 Alla
1-1 (2) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Avalda ennustusi
1x2
Täis 3 3.25 2.375
Pool 3.5 2.2 3.1
Aasia handikäp
Täis (+0.25) [email protected] Võõ[email protected]
Pool (0.0) [email protected] Võõ[email protected]
Nurgalöögid kokku
Täis (10.0) Ü[email protected] Alla@2
Pool (5.0) Ü[email protected] [email protected]
Väravad kokku
Täis (2.5) Ü[email protected] [email protected]
Pool (1.0) Ü[email protected] [email protected]


Aeg Tüüp Valik Panus Tulemus
Otsesündmused

Olek: Täisaeg , Skoor: 0 - 1 , Nurgalöök: 4 - 4

Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: 0.0, +0.5 , Väravad: 2.5

5
Pealelöök väravasse
5
9
Pealelöök mööda
9
125
Rünnak
131
65
Ohtlik rünnak
72
48
Pallivaldamine %
52

Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 2 - 2 Pool

Nurgalöök: 5.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0

1
Pealelöök väravasse
3
3
Pealelöök mööda
5
59
Rünnak
71
30
Ohtlik rünnak
44
43
Pallivaldamine %
57
  • 11' - 1st Yellow Card - 1860 München
  • 12' - 1st Corner - Chemnitzer
  • 18' - 2nd Yellow Card - 1860 München
  • 22' - 3rd Yellow Card - Chemnitzer
  • 27' - 2nd Corner - 1860 München
  • 33' - 3rd Corner - 1860 München
  • 42' - 4th Corner - Chemnitzer
  • 0-0 score at the end of First Half
  • Race to 3 Corners - Chemnitzer
  • 63' - 5th Corner - Chemnitzer
  • 67' - 4th Yellow Card - 1860 München
  • 76' - 6th Corner - 1860 München
  • 77' - 1st Goal - 1860 München
  • 88' - 7th Corner - 1860 München
  • 90' - 5th Yellow Card - 1860 München
  • 90+2' - 8th Corner - Chemnitzer
  • 0-1 score at the end of Second Half

Ole TotalCorner abil kursis

Liitu meie tasuta Telegrami vihjekanaliga. Saad seadistada ka kohandatud mänguteavitusi.

Tasuta Telegrami vihjed Kohandatud teavitused