Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.25
Väravad kokku
Üle 10.5
Nurgalöögid kokku
-0.5
Chaves
Chaves vs Feirense Meeskonna profiil
Chaves
WDLDWWWWWDHiljutisedTules+0.7 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 21
Üle 9.5 nurgalöögiÜle8/10
Üle 2.5 väravaAlla3/10
Aasia händikäpKatab8/10
Feirense
DLDWLLWLLDHiljutisedLangusteel-0.9 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaAlla2/10
Aasia händikäpEi kata2/10
Chaves vs Feirense Mängu faktid
Chaves
6V-3V-1K viimases 10 mängus, löönud 14 ja lasknud 8 väravat. Keskmised väravad: 1.4 poolt, 0.8 vastu. Võit 60%, AH võit 80%, värav Over 30%, nurgalöök Over 70%.
Põhiaja tulemus
Võit 60%6
Viik 30%3
Kaotus 10%1
Väravad kokku 2.0, 2.5
Üle 30%3
Tühistatud 0%0
Alla 70%7
Nurgalöögid kokku 10.5
Üle 70%7
Tühistatud 0%0
Alla 30%3
Aasia handikäp
Võit 80%8
Tühistatud 0%0
Kaotus 20%2
Feirense
2V-3V-5K viimases 10 mängus, löönud 5 ja lasknud 10 väravat. Keskmised väravad: 0.5 poolt, 1.0 vastu. Võit 20%, AH võit 20%, värav Over 20%, nurgalöök Over 60%.
Põhiaja tulemus
Võit 20%2
Viik 30%3
Kaotus 50%5
Väravad kokku 2.0, 2.5
Üle 20%2
Tühistatud 0%0
Alla 80%8
Nurgalöögid kokku 10.5
Üle 60%6
Tühistatud 0%0
Alla 40%4
Aasia handikäp
Võit 20%2
Tühistatud 10%1
Kaotus 70%7
Viimane
| Chaves | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Feirense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Chaves | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Feirense | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.0, 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 10.5
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 38,
Keskm: 2.29,
Std. hälve: 1.43, Mediaan: 2,
Mood: ,
Üle: 45%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Chaves vs Feirense Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Chaves vs Feirense Omavahelised kohtumised
Chaves vs Feirense Vaata kogu H2H-d →| Chaves Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Portugali karikas | 2014-11-23 | Feirense |
0 - 1
0 - 2
|
Chaves | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Chaves Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Portugali Segunda Liga | 2015-02-25 | 3 Sporting B |
0 - 0
1 - 1
|
Chaves 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Portugali Segunda Liga | 2015-02-22 | 4 Chaves |
0 - 0
1 - 0
|
Sporting Covilha 7 2 | V | -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Portugali Segunda Liga | 2015-02-18 | 1 Leixões |
0 - 0
1 - 2
|
Chaves 4 1 | V | 0.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Portugali Segunda Liga | 2015-02-14 | 5 Chaves |
1 - 0
2 - 0
|
Maritimo Funchal B 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla |
|
||||||
| Portugali Segunda Liga | 2015-02-08 | 2 Braga B |
2 - 0
2 - 3
|
Chaves 5 1 | V | 0.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Portugali Segunda Liga | 2015-02-01 | 2 Chaves |
1 - 0
1 - 0
|
Atlético Clube de Portugal 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-01-25 | 3 Académico de Viseu |
0 - 0
1 - 1
|
Chaves 4 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
9-4 (13) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-01-18 | 2 UD Oliveirense |
1 - 1
2 - 1
|
Chaves 3 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Tasa |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-01-11 | 1 Chaves |
1 - 0
1 - 1
|
CD Tondela 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-01-04 | 1 3 Trofense |
0 - 1
0 - 1
|
Chaves 4 | V | +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2014-12-21 | 3 Chaves |
1 - 0
1 - 1
|
Freamunde 4 1 | Vi | -0.5 | Tasa | 11.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugali karikas | 2014-12-17 | 1 6 Rio Ave |
1 - 0
2 - 0
|
Chaves 3 | K | -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Portugali Segunda Liga | 2014-12-14 | 4 Chaves |
0 - 1
1 - 1
|
Olhanense 5 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
9-6 (15) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2014-12-07 | 3 Desportivo Aves |
1 - 3
2 - 3
|
Chaves 3 1 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2014-12-03 | 3 Chaves |
1 - 0
3 - 0
|
Beira Mar 3 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 11.0 | Üle |
|
5-9 (14) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Portugali karikas | 2014-11-23 | Feirense |
0 - 1
0 - 2
|
Chaves | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2014-11-09 | 3 Chaves |
0 - 0
0 - 0
|
Benfica B 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2014-11-05 | 4 Guimarães B |
1 - 0
3 - 0
|
Chaves 4 1 | K | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
1-8 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Portugali Segunda Liga | 2014-10-26 | 1 5 SC Farense |
0 - 1
0 - 1
|
Chaves 3 | V | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-10 (15) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Portugali Segunda Liga | 2014-10-22 | 1 Chaves |
1 - 0
3 - 1
|
Santa Clara 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Portugali karikas | 2014-10-19 | 1 Chaves |
2 - 0
7 - 0
|
Cova de Piedade 5 | V | -1.0, -1.5 | Üle |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Portugali Segunda Liga | 2014-10-05 | 4 Oriental Lisboa |
0 - 0
0 - 0
|
Chaves 2 | Vi |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||||
| Portugali karikas | 2014-09-28 | 3 Chaves |
1 - 0
3 - 1
|
Louletano DC 6 1 | V |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||||
| Portugali liigakarikas | 2014-09-24 | 1 Chaves |
1 - 0
1 - 1
|
Rio Ave 1 | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2014-09-17 | 1 Chaves |
2 - 1
3 - 2
|
Sporting B 4 | V | 0.0, -0.5 |
|
7-9 (16) | 5-7 (12) | 5 (2-3) | 2 (2-0) | |||
| Portugali Segunda Liga | 2014-09-13 | 1 1 Sporting Covilha |
0 - 1
0 - 3
|
Chaves 4 1 | V | 0.0, +0.5 |
|
9-5 (14) | 6-4 (10) | 5 (4-1) | 2 (2-0) | |||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Feirense Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Portugali Segunda Liga | 2015-02-25 | 3 Feirense |
0 - 0
0 - 0
|
CD Tondela 4 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Brazilië - Campeonato Baiano | 2015-02-22 | 1 Feirense |
0 - 2
0 - 2
|
Galicia 2 | K | 0.0 |
|
|||||||
| Portugali Segunda Liga | 2015-02-22 | 4 Freamunde |
1 - 0
2 - 0
|
Feirense 8 1 | K | -0.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Portugali Segunda Liga | 2015-02-18 | 2 4 Feirense |
0 - 1
2 - 1
|
Portimonense 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Portugali Segunda Liga | 2015-02-14 | 2 FC Porto B |
0 - 0
1 - 0
|
Feirense 3 | K | -0.5 | Alla |
|
||||||
| Brazilië - Campeonato Baiano | 2015-02-08 | 3 Juazeirense |
0 - 0
1 - 0
|
Feirense 4 | K | 0.0 | Alla |
|
10-1 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Portugali Segunda Liga | 2015-02-07 | 1 2 Feirense |
0 - 0
1 - 0
|
Desportivo Aves 2 | V | -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-02-01 | 1 Olhanense |
0 - 0
0 - 0
|
Feirense 3 | Vi | 0.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Portugali Segunda Liga | 2015-01-25 | 4 Feirense |
0 - 0
1 - 2
|
Guimarães B 6 1 | K | -0.5 | Üle | 11.5 | Alla |
|
8-3 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-01-18 | 1 Feirense |
1 - 1
1 - 1
|
SC Farense 6 | Vi | -0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
13-4 (17) | 5-4 (9) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-01-11 | 2 Clube Oriental Lisboa |
1 - 0
2 - 0
|
Feirense 2 | K | 0.0 | Alla | 11.0 | Üle |
|
5-8 (13) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-01-04 | 4 Feirense |
0 - 1
2 - 1
|
Santa Clara 5 1 | V | -0.5 | Üle | 11.0 | Tasa |
|
10-1 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2014-12-21 | 4 Uniao Madeira |
0 - 1
0 - 2
|
Feirense 1 | V | -0.5 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
9-2 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2014-12-17 | 3 Maritimo Funchal B |
0 - 0
0 - 1
|
Feirense 3 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2014-12-14 | 3 Feirense |
1 - 1
2 - 1
|
Sporting Covilha 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
7-6 (13) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2014-12-07 | 1 1 Beira Mar |
1 - 2
1 - 2
|
Feirense 4 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
6-4 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Portugali Segunda Liga | 2014-11-30 | Feirense |
2 - 0
2 - 0
|
Sporting B 3 | V | 0.0 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
7-4 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Portugali karikas | 2014-11-23 | Feirense |
0 - 1
0 - 2
|
Chaves | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2014-11-16 | Feirense |
1 - 2
2 - 2
|
UD Oliveirense | Vi | 0.0 | Üle | 11.0 | Üle |
|
11-6 (17) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2014-11-09 | 4 Leixões |
0 - 0
3 - 1
|
Feirense 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2014-11-02 | 5 Académico de Viseu |
0 - 1
0 - 1
|
Feirense 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2014-10-26 | 1 Feirense |
1 - 1
2 - 1
|
Atlético Clube de Portugal 5 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Tasa |
|
8-3 (11) | 3-3 (6) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2014-10-22 | 2 4 Braga B |
1 - 1
1 - 3
|
Feirense 3 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Portugali karikas | 2014-10-18 | 3 Feirense |
1 - 1
5 - 1
|
Amora 2 1 | V | -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2014-10-12 | 1 6 Trofense |
0 - 1
0 - 3
|
Feirense 4 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2014-10-05 | 1 Feirense |
1 - 0
2 - 2
|
Benfica B 2 | Vi | +0.5 | Üle | 11.5 | Alla |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Portugali karikas | 2014-09-28 | 1 4 CD Mafra |
0 - 1
1 - 1
|
Feirense 4 1 | Vi | Alla |
|
9-10 (19) | 5-5 (10) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | |||
| Portugali Segunda Liga | 2014-09-13 | 1 3 Feirense |
0 - 0
0 - 0
|
Freamunde 3 1 | Vi | 0.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2014-09-07 | 1 5 CD Tondela |
1 - 0
1 - 0
|
Feirense 4 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2014-08-31 | Portimonense |
0 - 1
3 - 2
|
Feirense | K | Üle |
|
10-4 (14) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 4 (3-1) | |||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.8 | 3.3 | 4.75 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 0 , Nurgalöök: 2 - 3
Nurgalöök: 10.5 , Handikäp: -0.5 , Väravad: 2.0, 2.5
-
15' - 1st Corner - Chaves -
17' - 2nd Corner - Feirense -
22' - 1st Yellow Card - Feirense -
24' - 2nd Yellow Card - Chaves -
32' - 3rd Corner - Feirense -
42' - 1st Goal - Chaves -
45+1' - 3rd Yellow Card - Feirense -
1-0 score at the end of First Half -
47' - 5th Yellow Card - Chaves -
47' - 4th Yellow Card - Chaves - Race to 3 Corners - Feirense
-
62' - 4th Corner - Feirense -
67' - 2nd Goal - Chaves -
73' - 6th Yellow Card - Feirense -
87' - 7th Yellow Card - Feirense -
89' - 8th Yellow Card - Feirense -
90+3' - 5th Corner - Chaves -
2-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

