Celtic vs Aberdeen Meeskonna profiil
Celtic vs Aberdeen Mängu faktid
6V-2V-2K viimases 10 mängus, löönud 18 ja lasknud 13 väravat. Keskmised väravad: 1.8 poolt, 1.3 vastu. Võit 60%, AH võit 30%, värav Over 60%, nurgalöök Over 30%.
6V-2V-2K viimases 10 mängus, löönud 16 ja lasknud 10 väravat. Keskmised väravad: 1.6 poolt, 1.0 vastu. Võit 60%, AH võit 60%, värav Over 50%, nurgalöök Over 60%.
| Celtic | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Aberdeen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Celtic | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Aberdeen | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Celtic vs Aberdeen Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Celtic vs Aberdeen Omavahelised kohtumised
Celtic vs Aberdeen Vaata kogu H2H-d →| Celtic Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa Premiership | 2020-10-25 | 2 Aberdeen |
1 - 0
3 - 3
|
Celtic 1 | Vi | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2020-02-16 | 2 Aberdeen |
1 - 1
1 - 2
|
Celtic 2 | V | +1.0, +1.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2019-12-21 | 2 Celtic |
1 - 1
2 - 1
|
Aberdeen 1 1 | V | -1.5, -2.0 | Tasa | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2019-10-27 | 1 Aberdeen |
0 - 4
0 - 4
|
Celtic | V | +1.0 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2019-05-04 | 3 Aberdeen |
0 - 1
0 - 3
|
Celtic 3 | V | +1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Šotimaa FA Cup | 2019-04-14 | 2 3 Aberdeen |
0 - 1
0 - 3
|
Celtic 1 | V | +1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
0-10 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Šotimaa Premiership | 2019-03-09 | 1 Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
Aberdeen 1 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
11-3 (14) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Šotimaa Premiership | 2018-12-26 | 3 Aberdeen |
1 - 1
3 - 4
|
Celtic 1 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Šotimaa liigakarikas | 2018-12-02 | 3 Celtic |
1 - 0
1 - 0
|
Aberdeen 4 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2018-09-29 | Celtic |
0 - 0
1 - 0
|
Aberdeen | V | -1.0, -1.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2018-05-13 | 3 Celtic |
0 - 0
0 - 1
|
Aberdeen 2 | K | -1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
8-1 (9) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2018-02-25 | 1 3 Aberdeen |
0 - 1
0 - 2
|
Celtic 2 1 | V | +0.5, +1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2017-12-23 | 1 Celtic |
1 - 0
3 - 0
|
Aberdeen 4 | V | -1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Šotimaa Premiership | 2017-10-25 | 4 Aberdeen |
0 - 2
0 - 3
|
Celtic | V | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa FA Cup | 2017-05-27 | 1 Celtic |
1 - 1
2 - 1
|
Aberdeen 1 | V | -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
9-7 (16) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Celtic Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Euroopa liiga | 2020-10-29 | 1 Lille |
0 - 2
2 - 2
|
Celtic 5 | Vi | -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2020-10-25 | 2 Aberdeen |
1 - 0
3 - 3
|
Celtic 1 | Vi | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga | 2020-10-22 | 2 Celtic |
0 - 2
1 - 3
|
AC Milan 3 | K | +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2020-10-17 | 2 Celtic |
0 - 1
0 - 2
|
Rangers 2 | K | 0.0 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2020-10-04 | 3 St Johnstone |
0 - 0
0 - 2
|
Celtic 2 | V | +1.0, +1.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2020-10-01 | 2 FK Sarajevo |
0 - 0
0 - 1
|
Celtic 2 | V | +1.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2020-09-27 | Celtic |
2 - 0
3 - 0
|
Hibernian 2 | V | -1.5 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
6-5 (11) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2020-09-24 | 1 Riga FC |
0 - 0
0 - 1
|
Celtic 2 | V | +2.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2020-09-19 | 1 Celtic |
2 - 1
3 - 2
|
Livingston 2 | V | -1.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-1 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2020-09-16 | 3 St Mirren |
1 - 2
1 - 2
|
Celtic 1 | V | +2.0, +2.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2020-09-12 | 1 Ross County |
0 - 2
0 - 5
|
Celtic 1 | V | +2.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Šotimaa Premiership | 2020-08-30 | 1 Celtic |
1 - 0
3 - 0
|
Motherwell 2 | V | -1.5,-2.0 | Tasa | 11.0 | Alla |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| UEFA Champions League - kvalifikatsioon | 2020-08-26 | 2 Celtic |
0 - 1
1 - 2
|
Ferencvárosi TC 3 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2020-08-22 | 1 Dundee Utd |
0 - 0
0 - 1
|
Celtic 2 | V | +1.5, +2.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-10 (16) | 5-6 (11) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2020-08-09 | 2 Kilmarnock |
1 - 1
1 - 1
|
Celtic 1 | Vi | +1.5, +2.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2020-08-02 | 1 Celtic |
3 - 1
5 - 1
|
Hamilton 3 | V | -3.0 | Üle | 11.0 | Üle |
|
11-8 (19) | 6-4 (10) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2020-07-21 | PSG |
2 - 0
4 - 0
|
Celtic | K | -2.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2020-07-18 | Lyon |
2 - 0
2 - 1
|
Celtic 2 | K | -1.0, -1.5 | Tasa | 9.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2020-07-16 | Nice |
1 - 0
1 - 1
|
Celtic | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2020-03-07 | 1 Celtic |
2 - 0
5 - 0
|
St Mirren 2 | V | -2.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
10-1 (11) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Šotimaa FA Cup | 2020-03-01 | 4 St Johnstone |
0 - 0
0 - 1
|
Celtic 2 | V | +1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-9 (16) | 5-4 (9) | 5 (3-2) | 1 (0-1) |
| UEFA Euroopa liiga | 2020-02-27 | 1 Celtic |
0 - 0
1 - 3
|
FC København 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
9-5 (14) | 7-4 (11) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2020-02-23 | 1 Celtic |
2 - 1
3 - 1
|
Kilmarnock 2 1 | V | -2.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Euroopa liiga | 2020-02-20 | 1 FC København |
0 - 1
1 - 1
|
Celtic 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Tasa | 9.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2020-02-16 | 2 Aberdeen |
1 - 1
1 - 2
|
Celtic 2 | V | +1.0, +1.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership | 2020-02-12 | 1 Celtic |
1 - 0
5 - 0
|
Hearts 2 1 | V | -2.0, -2.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
10-6 (16) | 4-4 (8) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| Šotimaa FA Cup | 2020-02-09 | 2 Clyde |
0 - 2
0 - 3
|
Celtic | V | +3.0, +3.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
2-7 (9) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2020-02-05 | 1 Motherwell |
0 - 1
0 - 4
|
Celtic | V | +1.5, +2.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2020-02-02 | 1 3 Hamilton |
1 - 1
1 - 4
|
Celtic 2 | V | +2.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
2-15 (17) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2020-01-29 | 2 St Johnstone |
0 - 3
0 - 3
|
Celtic | V | +1.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Aberdeen Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa Premiership | 2020-10-25 | 2 Aberdeen |
1 - 0
3 - 3
|
Celtic 1 | Vi | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2020-10-20 | 1 Aberdeen |
4 - 1
4 - 2
|
Hamilton 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2020-10-17 | 2 Dundee Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Aberdeen 1 | Vi | +0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2020-10-02 | 1 Aberdeen |
0 - 0
2 - 1
|
St Mirren 1 | V | -1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2020-09-27 | 1 2 Ross County |
0 - 1
0 - 3
|
Aberdeen | V | +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2020-09-24 | 2 Sporting |
1 - 0
1 - 0
|
Aberdeen 1 | K | -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 4 (4-0) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership | 2020-09-20 | 3 Aberdeen |
0 - 3
0 - 3
|
Motherwell | K | -0.5 | Üle | 9.0 | Tasa |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2020-09-17 | Viking FK |
0 - 1
0 - 2
|
Aberdeen 1 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-9 (15) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Šotimaa Premiership | 2020-09-12 | Aberdeen |
1 - 0
1 - 0
|
Kilmarnock 1 | V | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
10-10 (20) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| Šotimaa Premiership | 2020-08-30 | Hibernian |
0 - 1
0 - 1
|
Aberdeen 1 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2020-08-27 | Aberdeen |
2 - 0
6 - 0
|
NSI Runavik 2 | V | -2.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2020-08-23 | Aberdeen |
0 - 0
2 - 1
|
Livingston 2 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2020-08-20 | 1 St Johnstone |
0 - 0
0 - 1
|
Aberdeen 3 | V | 0.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2020-08-01 | 1 1 Aberdeen |
0 - 1
0 - 1
|
Rangers | K | +1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-6 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2020-03-07 | Aberdeen |
0 - 1
3 - 1
|
Hibernian 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa FA Cup | 2020-02-29 | St Mirren |
0 - 1
0 - 2
|
Aberdeen 2 | V | 0.0, +0.5 | Tasa | 9.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Šotimaa Premiership | 2020-02-22 | 1 1 Aberdeen |
1 - 1
1 - 2
|
Ross County 1 | K | -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa FA Cup | 2020-02-19 | 2 Kilmarnock |
1 - 0
3 - 4
|
Aberdeen 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2020-02-16 | 2 Aberdeen |
1 - 1
1 - 2
|
Celtic 2 | K | +1.0, +1.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership | 2020-02-11 | Hamilton |
0 - 3
1 - 3
|
Aberdeen 1 | V | +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Šotimaa FA Cup | 2020-02-08 | 1 Aberdeen |
0 - 0
0 - 0
|
Kilmarnock 3 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2020-02-05 | 2 Aberdeen |
0 - 1
0 - 1
|
St Johnstone 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2020-02-01 | 3 Rangers |
0 - 0
0 - 0
|
Aberdeen 4 | Vi | -1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
10-1 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2020-01-26 | 1 St Mirren |
0 - 0
0 - 0
|
Aberdeen | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
2-11 (13) | 2-7 (9) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership | 2020-01-22 | 1 Aberdeen |
0 - 1
0 - 1
|
Motherwell 3 | K | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa FA Cup | 2020-01-18 | Aberdeen |
0 - 0
1 - 0
|
Dumbarton 1 | V | -2.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Šotimaa Premiership | 2019-12-29 | 1 2 Hearts |
0 - 0
1 - 1
|
Aberdeen 3 | Vi | 0.0 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
6-5 (11) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2019-12-26 | 1 Aberdeen |
1 - 0
2 - 1
|
Livingston | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2019-12-21 | 2 Celtic |
1 - 1
2 - 1
|
Aberdeen 1 1 | K | -1.5, -2.0 | Tasa | 10.0 | Alla |
|
6-1 (7) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2019-12-14 | Aberdeen |
0 - 0
1 - 0
|
Hamilton 1 | V | -1.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.55 | 4 | 6 |
| Pool | 2.1 | 2.3 | 6 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-1.0) | Kodu@2 | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Üle@2 | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 0 , Nurgalöök: 3 - 3
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: -1.0 , Väravad: 2.5
Skoor: 2 - 0 , Nurgalöök: 2 - 3 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 1.0
-
6' - 1st Corner - Aberdeen -
14' - 2nd Corner - Aberdeen -
18' - 1st Goal - Celtic -
23' - 2nd Goal - Celtic -
28' - 1st Yellow Card - Celtic - Race to 3 Corners - Aberdeen
-
34' - 3rd Corner - Aberdeen -
44' - 4th Corner - Celtic -
44' - 5th Corner - Celtic -
2-0 score at the end of First Half -
50' - 2nd Yellow Card - Aberdeen -
51' - 6th Corner - Celtic - 65' Substitution - Leigh for Taylor - Aberdeen
- 65' Substitution - McLennan for Cosgrove - Aberdeen
-
2-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

