L, Feb 1, 2020 · 15:00
CD Mafra [3]
7 1
1 - 0
Täisaeg · PA 1-0
Chaves [7]
11
VanimadHiljutised
LDWDWD
2.88
3.10
2.30
HiljutisedVanimad
LDDWWL

Märkmed

Tasuta ennustused (põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.25
Väravad kokku
Üle 10.5
Nurgalöögid kokku
0.0
CD Mafra
CD Mafra
WDWWLDWDWDHiljutisedTõusuteel+0.4 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 22
Üle 9.5 nurgalöögiÜle8/10
Üle 2.5 väravaVõrdne5/10
Aasia händikäpKatab6/10
Chaves
LLDLLWWDDLHiljutisedStabiilne0.0 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 21
Üle 9.5 nurgalöögiÜle7/10
Üle 2.5 väravaAlla2/10
Aasia händikäpEi kata1/10
CD Mafra

5V-4V-1K viimases 10 mängus, löönud 17 ja lasknud 11 väravat. Keskmised väravad: 1.7 poolt, 1.1 vastu. Võit 50%, AH võit 60%, värav Over 50%, nurgalöök Over 80%.

Põhiaja tulemus
Võit 50%5 Viik 40%4 Kaotus 10%1
Väravad kokku 2.0, 2.5
Üle 50%5 Tühistatud 0%0 Alla 50%5
Nurgalöögid kokku 10.5
Üle 80%8 Tühistatud 0%0 Alla 20%2
Aasia handikäp
Võit 60%6 Tühistatud 10%1 Kaotus 30%3
Chaves

2V-3V-5K viimases 10 mängus, löönud 7 ja lasknud 12 väravat. Keskmised väravad: 0.7 poolt, 1.2 vastu. Võit 20%, AH võit 10%, värav Over 20%, nurgalöök Over 70%.

Põhiaja tulemus
Võit 20%2 Viik 30%3 Kaotus 50%5
Väravad kokku 2.0, 2.5
Üle 20%2 Tühistatud 0%0 Alla 80%8
Nurgalöögid kokku 10.5
Üle 70%7 Tühistatud 0%0 Alla 30%3
Aasia handikäp
Võit 10%1 Tühistatud 20%2 Kaotus 70%7
Viimane
CD Mafra
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Chaves
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5
CD Mafra
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5
Chaves
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5

CD Mafra Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Portugali Segunda Liga 2019-08-17 3 Chaves
1 - 0
2 - 1
CD Mafra K -1.0 Üle 10.0
Portugali Segunda Liga 2016-04-24 2 CD Mafra
0 - 1
0 - 1
Chaves 1 K 0.0, +0.5 Alla 10.0
Portugali Segunda Liga 2015-12-09 2 Chaves
1 - 0
1 - 0
CD Mafra 3 K -0.5, -1.0 Alla 10.0
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
CD Mafra Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Portugali Segunda Liga 2020-01-26 1 Cova de Piedade
0 - 0
1 - 1
CD Mafra Vi 0.0 Alla 10.0
Portugali Segunda Liga 2020-01-18 5 Leixões
0 - 1
0 - 2
CD Mafra 2 V -0.5, -1.0 Alla 10.0
Portugali Segunda Liga 2020-01-12 4 CD Mafra
1 - 0
1 - 1
Vilafranquense 2 Vi -0.5, -1.0 Alla 9.5
Portugali Segunda Liga 2020-01-04 1 3 UD Oliveirense
0 - 1
1 - 3
CD Mafra 1 V 0.0, -0.5 Üle 10.0
Portugali Segunda Liga 2019-12-29 2 CD Mafra
1 - 1
1 - 1
Académico de Viseu 3 Vi -0.5 Alla 10.0
Portugali karikas 2019-12-19 1 1 Famalicao
0 - 0
3 - 0
CD Mafra 1 K -1.0 Tasa 10.0 Alla
4-3 (7) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Portugali Segunda Liga 2019-12-14 1 Casa Pia
0 - 0
0 - 1
CD Mafra 1 V 0.0, +0.5 Alla 10.0 Üle
7-5 (12) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugali Segunda Liga 2019-12-08 3 CD Mafra
1 - 0
3 - 1
Estoril 2 V 0.0 Üle 9.5 Üle
4-7 (11) 2-1 (3) 2 (1-1) 6 (1-5)
Portugali Segunda Liga 2019-12-01 3 Benfica B
0 - 1
2 - 2
CD Mafra Vi 0.0, -0.5 Üle 10.0 Üle
8-6 (14) 5-5 (10) 5 (4-1) 2 (1-1)
Portugali karikas 2019-11-24 3 Moreirense
1 - 1
1 - 3
CD Mafra 3 V -0.5, -1.0 Üle 10.0 Üle
7-6 (13) 3-2 (5) 2 (2-0) 2 (2-0)
Portugali Segunda Liga 2019-11-17 1 CD Mafra
1 - 2
2 - 2
Sporting Covilha 3 Vi 0.0 Üle 9.5 Üle
3-7 (10) 1-3 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugali Segunda Liga 2019-11-09 CD Mafra
2 - 0
3 - 1
FC Porto B V 0.0, -0.5 Üle 9.5 Alla
5-2 (7) 1-2 (3) 1 (1-0) 3 (3-0)
Portugali Segunda Liga 2019-11-03 2 SC Farense
1 - 0
2 - 1
CD Mafra 2 K -0.5, -1.0 Üle 10.5 Üle
0-11 (11) 0-8 (8) 2 (0-2) 1 (0-1)
Portugali Segunda Liga 2019-10-26 2 Feirense
0 - 0
1 - 2
CD Mafra 4 V -0.5, -1.0 Üle 9.5 Üle
11-4 (15) 5-1 (6) 1 (1-0) 5 (4-1)
Portugali karikas 2019-10-20 2 CD Mafra
0 - 0
0 - 0
AD Fafe 4 1 Vi -0.5, -1.0 Alla 9.0 Tasa
5-4 (9) 3-0 (3) 2 (2-0) 1 (1-0)
Portugali Segunda Liga 2019-09-22 CD Mafra
1 - 0
1 - 1
Varzim 2 Vi 0.0, -0.5 Alla 9.5 Üle
6-5 (11) 2-4 (6) 1 (0-1) 3 (2-1)
Portugali Segunda Liga 2019-09-15 2 Penafiel
1 - 1
2 - 1
CD Mafra 2 K -0.5 Üle 10.0 Alla
2-3 (5) 0-2 (2) 2 (0-2) 1 (1-0)
Portugali Segunda Liga 2019-09-01 2 CD Mafra
0 - 0
1 - 0
Académica 3 1 V 0.0 Alla 10.0 Alla
3-2 (5) 1-2 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugali Segunda Liga 2019-08-25 5 Nacional
0 - 0
0 - 0
CD Mafra 2 Vi -1.0 Alla 10.0 Alla
3-3 (6) 2-1 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugali Segunda Liga 2019-08-17 3 Chaves
1 - 0
2 - 1
CD Mafra K -1.0 Üle 10.0 Alla
3-6 (9) 0-3 (3) 1 (0-1) 3 (2-1)
Portugali Segunda Liga 2019-08-10 1 4 CD Mafra
2 - 0
3 - 2
Cova de Piedade 3 V 0.0, -0.5 Üle 9.5 Üle
5-5 (10) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugali liigakarikas 2019-07-28 3 UD Oliveirense
2 - 0
2 - 1
CD Mafra 2 K 0.0 Üle 10.0 Alla
2-4 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Euroopa sõpruskohtumised 2019-07-24 CD Mafra
0 - 1
1 - 2
SU Sintrense K -0.5 Üle
3-1 (4) 3-1 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2019-07-17 CD Mafra
0 - 0
0 - 0
Cova de Piedade Vi 0.0, -0.5 Alla 8.5 Üle
4-6 (10) 4-3 (7) 3 (2-1) 0 (0-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2019-07-13 CD Mafra
1 - 0
1 - 0
Estoril V 0.0 Alla
2-5 (7) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugali Segunda Liga 2019-05-19 1 Sporting Covilha
0 - 1
1 - 1
CD Mafra 2 Vi 0.0, -0.5 Alla 10.0 Alla
3-1 (4) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugali Segunda Liga 2019-05-12 2 CD Mafra
0 - 0
0 - 1
SC Farense 3 K 0.0, -0.5 Alla 10.0 Alla
3-4 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Portugali Segunda Liga 2019-05-05 1 Paços de Ferreira
1 - 0
2 - 0
CD Mafra 3 K -1.0 Alla 10.5 Üle
5-6 (11) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Portugali Segunda Liga 2019-04-27 2 CD Mafra
0 - 0
1 - 0
Cova de Piedade 4 V 0.0, -0.5 Alla 10.0 Üle
5-6 (11) 3-3 (6) 3 (2-1) 3 (1-2)
Portugali Segunda Liga 2019-04-20 2 Académica
0 - 0
0 - 0
CD Mafra Vi -0.5 Alla 10.0 Alla
4-3 (7) 3-2 (5) 3 (1-2) 2 (1-1)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Chaves Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Portugali Segunda Liga 2020-01-26 1 3 Chaves
0 - 1
0 - 2
Nacional 3 1 K 0.0, -0.5 Alla 11.0
Portugali Segunda Liga 2020-01-19 2 Académico de Viseu
0 - 0
0 - 0
Chaves 3 Vi 0.0 Alla 10.5
Portugali Segunda Liga 2020-01-11 1 Chaves
0 - 0
0 - 0
Leixões 2 Vi 0.0, -0.5 Alla 11.0
Portugali Segunda Liga 2020-01-04 3 Cova de Piedade
0 - 1
0 - 2
Chaves 2 V 0.0, +0.5 Alla 10.5
Portugali Segunda Liga 2019-12-29 1 Chaves
1 - 0
2 - 1
Vilafranquense 4 V -1.0 Üle 10.5
Portugali liigakarikas 2019-12-22 1 3 Chaves
0 - 3
2 - 4
FC Porto 3 K +1.0, +1.5 Üle 10.0 Alla
2-7 (9) 2-5 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugali karikas 2019-12-17 3 Académico de Viseu
0 - 0
1 - 0
Chaves 2 K 0.0 Alla 10.5 Üle
3-10 (13) 1-4 (5) 1 (0-1) 4 (0-4)
Portugali Segunda Liga 2019-12-13 4 FC Porto B
0 - 0
1 - 1
Chaves 3 Vi 0.0, +0.5 Alla 10.0 Üle
14-6 (20) 6-4 (10) 1 (0-1) 2 (1-1)
Portugali Segunda Liga 2019-12-07 3 Chaves
0 - 2
0 - 2
UD Oliveirense 4 K -1.0, -1.5 Alla 10.5 Üle
11-4 (15) 7-2 (9) 3 (3-0) 2 (2-0)
Portugali Segunda Liga 2019-11-30 2 SC Farense
0 - 0
1 - 0
Chaves 3 K 0.0, -0.5 Alla 10.5 Üle
7-6 (13) 4-4 (8) 1 (0-1) 2 (0-2)
Portugali karikas 2019-11-24 2 Chaves
1 - 0
1 - 0
Belenenses 3 V 0.0, -0.5 Alla 10.0 Üle
7-5 (12) 2-4 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugali liigakarikas 2019-11-16 2 Casa Pia
0 - 1
0 - 1
Chaves 3 V +0.5 Alla 10.0 Üle
9-6 (15) 2-2 (4) 2 (1-1) 3 (1-2)
Portugali Segunda Liga 2019-11-10 Chaves
0 - 0
2 - 0
Casa Pia 1 V -1.0, -1.5 Alla 10.0 Alla
8-1 (9) 1-0 (1) 0 (0-0) 3 (3-0)
Portugali Segunda Liga 2019-11-03 3 Benfica B
1 - 0
1 - 3
Chaves 1 V 0.0, +0.5 Üle 10.5 Üle
7-6 (13) 3-2 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Portugali Segunda Liga 2019-10-27 2 Varzim
1 - 1
2 - 1
Chaves 1 K +0.5 Üle 10.5 Alla
6-1 (7) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Portugali karikas 2019-10-20 4 Chaves
0 - 0
0 - 0
Boavista Vi 0.0 Alla 11.0 Alla
6-2 (8) 4-0 (4) 1 (1-0) 3 (2-1)
Portugali Segunda Liga 2019-10-12 3 Chaves
0 - 0
2 - 0
Estoril 5 V 0.0, -0.5 Alla 10.5 Üle
10-4 (14) 6-1 (7) 2 (2-0) 2 (1-1)
Portugali liigakarikas 2019-10-04 4 Chaves
0 - 0
1 - 0
Santa Clara 1 V 0.0, -0.5 Alla 10.5 Alla
3-5 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugali karikas 2019-09-29 1 SC Mirandela
0 - 1
1 - 2
Chaves 4 V +0.5, +1.0 Üle 10.5 Alla
3-4 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugali Segunda Liga 2019-09-21 4 Chaves
1 - 1
2 - 3
Sporting Covilha 3 K -0.5, -1.0 Üle 10.0 Alla
9-0 (9) 6-0 (6) 3 (3-0) 2 (2-0)
Portugali Segunda Liga 2019-09-14 3 Feirense
1 - 0
1 - 0
Chaves 1 K 0.0, -0.5 Alla 10.0 Üle
5-13 (18) 2-3 (5) 2 (1-1) 3 (0-3)
Portugali Segunda Liga 2019-09-01 2 Chaves
1 - 0
2 - 1
Penafiel 1 V -0.5, -1.0 Üle 10.5 Alla
6-4 (10) 4-2 (6) 2 (1-1) 2 (1-1)
Portugali Segunda Liga 2019-08-24 2 Académica
1 - 1
1 - 2
Chaves 3 V 0.0 Üle 10.5 Alla
6-2 (8) 5-0 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Portugali Segunda Liga 2019-08-17 3 Chaves
1 - 0
2 - 1
CD Mafra V -1.0 Üle 10.0 Alla
3-6 (9) 0-3 (3) 1 (0-1) 3 (2-1)
Portugali Segunda Liga 2019-08-10 3 Nacional
0 - 0
3 - 0
Chaves 3 1 K 0.0, -0.5 Üle 11.0 Alla
3-6 (9) 2-5 (7) 2 (0-2) 2 (1-1)
Portugali liigakarikas 2019-08-03 1 Nacional
0 - 1
2 - 2
Chaves 1 Vi 0.0, -0.5 Üle 10.5 Üle
7-9 (16) 4-0 (4) 1 (1-0) 5 (0-5)
Euroopa sõpruskohtumised 2019-07-31 Chaves
1 - 0
2 - 1
Gil Vicente V +0.5 Üle
2-4 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Euroopa sõpruskohtumised 2019-07-27 Chaves
0 - 0
0 - 0
Vizela Vi -0.5, -1.0 Alla
2-2 (4) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2019-07-24 Chaves
0 - 0
1 - 0
Rio Ave V 0.0, +0.5 Alla 9.5 Üle
9-6 (15) 5-1 (6) 3 (3-0) 5 (3-2)
Euroopa sõpruskohtumised 2019-07-20 Gil Vicente
0 - 1
0 - 1
Chaves V 0.0, -0.5 Alla 9.0 Üle
8-2 (10) 4-1 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Avalda ennustusi
1x2
Täis 2.875 3.1 2.3
Pool 3.5 2.05 3.2
Aasia handikäp
Täis (0.0) Kodu@2 Võõ[email protected]
Pool (0.0) [email protected] Võõ[email protected]
Nurgalöögid kokku
Täis (10.5) Ü[email protected] [email protected]
Pool (5.0) Ü[email protected] [email protected]
Väravad kokku
Täis (2.25) Ü[email protected] [email protected]
Pool (1.0) Ü[email protected] [email protected]


Aeg Tüüp Valik Panus Tulemus
Otsesündmused

Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 7 - 11

Nurgalöök: 10.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 2.0, 2.5

1
Pealelöök väravasse
3
3
Pealelöök mööda
10
105
Rünnak
113
74
Ohtlik rünnak
105
44
Pallivaldamine %
56

Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 1 - 6 Pool

Nurgalöök: 5.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0

1
Pealelöök väravasse
1
1
Pealelöök mööda
6
49
Rünnak
60
21
Ohtlik rünnak
58
40
Pallivaldamine %
60
  • 3' - 1st Corner - Chaves
  • 11' - 2nd Corner - Chaves
  • 19' - 3rd Corner - Chaves
  • Race to 3 Corners - Chaves
  • 19' - 4th Corner - Chaves
  • Race to 5 Corners - Chaves
  • 22' - 5th Corner - Chaves
  • 26' - 6th Corner - CD Mafra
  • 27' - 7th Corner - Chaves
  • 29' - 1st Goal - CD Mafra
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 50' - 8th Corner - CD Mafra
  • 50' - 9th Corner - CD Mafra
  • 51' - 10th Corner - Chaves
  • Race to 7 Corners - Chaves
  • 52' - 11th Corner - Chaves
  • Race to 9 Corners - Chaves
  • 52' - 12th Corner - Chaves
  • 55' - 13th Corner - Chaves
  • 63' - 14th Corner - CD Mafra
  • 70' - 15th Corner - CD Mafra
  • 75' - 16th Corner - CD Mafra
  • 75' - 17th Corner - Chaves
  • 79' - 18th Corner - CD Mafra
  • 89' - 1st Yellow Card - CD Mafra

Ole TotalCorner abil kursis

Liitu meie tasuta Telegrami vihjekanaliga. Saad seadistada ka kohandatud mänguteavitusi.

Tasuta Telegrami vihjed Kohandatud teavitused