Brusque vs Guarani Meeskonna profiil
Brusque vs Guarani Mängu faktid
5V-3V-2K viimases 10 mängus, löönud 14 ja lasknud 6 väravat. Keskmised väravad: 1.4 poolt, 0.6 vastu. Võit 50%, AH võit 70%, värav Over 30%, nurgalöök Over 50%.
2V-3V-5K viimases 10 mängus, löönud 14 ja lasknud 16 väravat. Keskmised väravad: 1.4 poolt, 1.6 vastu. Võit 20%, AH võit 40%, värav Over 50%, nurgalöök Over 40%.
| Brusque | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Guarani | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Brusque | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Guarani | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Brusque vs Guarani Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Brusque vs Guarani Omavahelised kohtumised
Brusque vs Guarani Vaata kogu H2H-d →| Brusque Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Brasiilia Série B | 2024-11-17 | 2 Brusque |
1 - 0
2 - 1
|
Guarani 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Brasiilia Série B | 2024-07-28 | 2 Guarani |
0 - 0
1 - 0
|
Brusque 1 | K | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Brasiilia Série B | 2022-07-24 | 2 Guarani |
0 - 0
1 - 1
|
Brusque 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Brasiilia Série B | 2022-04-08 | 3 Brusque |
0 - 0
1 - 0
|
Guarani 5 | V | 0.0 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Brasiilia Série B | 2021-10-02 | Brusque |
0 - 0
2 - 0
|
Guarani 2 | V | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Brasiilia Série B | 2021-07-04 | 1 Guarani |
3 - 1
4 - 1
|
Brusque 1 | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-7 (14) | 4-4 (8) | 5 (3-2) | 3 (0-3) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Brusque Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Brasiilia Serie C | 2025-04-12 | 1 Ituano |
0 - 0
0 - 0
|
Brusque 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Copa do Brasil | 2025-03-07 | 2 Olaria |
0 - 1
1 - 2
|
Brusque 2 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Catarinense | 2025-03-01 | 5 Brusque |
0 - 0
0 - 0
|
Chapecoense 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Catarinense | 2025-02-22 | 1 Brusque |
1 - 0
3 - 1
|
Hercilio Luz 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Copa do Brasil | 2025-02-19 | 2 Trem AP |
0 - 1
0 - 2
|
Brusque 3 | V | +0.5, +1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Catarinense | 2025-02-16 | 2 Concordia |
1 - 2
1 - 4
|
Brusque 4 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Brasiilia Campeonato Catarinense | 2025-02-12 | 4 Santa Catarina |
1 - 0
1 - 0
|
Brusque 3 | K | 0.0, +0.5 | Alla |
|
3-9 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 5 (0-5) | ||
| Brasiilia Campeonato Catarinense | 2025-02-08 | 1 Brusque |
1 - 0
1 - 1
|
Criciúma 1 | Vi | +0.5 | Tasa | 9.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Brasiilia Campeonato Catarinense | 2025-02-05 | 3 Figueirense |
1 - 0
1 - 0
|
Brusque 4 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Brasiilia Campeonato Catarinense | 2025-02-01 | 3 Brusque |
2 - 0
2 - 0
|
Barra SC 2 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Brasiilia Campeonato Catarinense | 2025-01-29 | 3 Brusque |
1 - 0
1 - 0
|
Caravaggio SC 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Brasiilia Campeonato Catarinense | 2025-01-25 | 2 Joinville |
1 - 0
1 - 1
|
Brusque 1 | Vi | 0.0 | Tasa | 9.5 | Üle |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Brasiilia Campeonato Catarinense | 2025-01-22 | 2 Brusque |
0 - 1
1 - 2
|
Chapecoense 4 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Brasiilia Campeonato Catarinense | 2025-01-18 | 3 Brusque |
0 - 0
0 - 0
|
Avai 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
3-10 (13) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Brasiilia Campeonato Catarinense | 2025-01-15 | 1 Marcilio Dias |
0 - 0
0 - 0
|
Brusque 6 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Brasiilia Série B | 2024-11-24 | 1 América MG |
2 - 0
3 - 0
|
Brusque | K | -1.0, -1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
13-1 (14) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Brasiilia Série B | 2024-11-17 | 2 Brusque |
1 - 0
2 - 1
|
Guarani 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
0-8 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Brasiilia Série B | 2024-11-12 | 1 Paysandu |
0 - 0
1 - 0
|
Brusque 1 | K | -1.0 | Alla | 11.0 | Üle |
|
11-4 (15) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Brasiilia Série B | 2024-11-06 | 4 Brusque |
0 - 0
0 - 1
|
Botafogo SP 1 | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brasiilia Série B | 2024-10-29 | 4 Brusque |
0 - 0
0 - 1
|
Chapecoense 4 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Brasiilia Série B | 2024-10-23 | 4 Ponte Preta |
0 - 0
2 - 0
|
Brusque 3 | K | 0.0, -0.5 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Brasiilia Série B | 2024-10-18 | 1 2 Brusque |
1 - 0
1 - 2
|
CRB 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Brasiilia Série B | 2024-10-14 | Brusque |
0 - 0
1 - 0
|
Ituano 4 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Brasiilia Série B | 2024-10-05 | 1 Avai |
0 - 0
0 - 0
|
Brusque 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Brasiilia Série B | 2024-09-27 | 2 Ceara |
0 - 0
1 - 0
|
Brusque 1 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 11.5 | Üle |
|
9-5 (14) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 3 (0-3) |
| Brasiilia Série B | 2024-09-24 | 1 Brusque |
0 - 0
1 - 0
|
Amazonas 3 1 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Brasiilia Série B | 2024-09-17 | 2 Novorizontino |
1 - 0
1 - 0
|
Brusque 2 | K | -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Brasiilia Série B | 2024-09-14 | 4 Brusque |
1 - 0
3 - 1
|
Vila Nova 3 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Brasiilia Série B | 2024-09-07 | 3 Brusque |
0 - 1
0 - 1
|
Santos 1 | K | +0.5, +1.0 | Alla |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Brasiilia Série B | 2024-09-03 | 1 Operário PR |
0 - 0
0 - 0
|
Brusque 5 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Guarani Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Brasiilia Serie C | 2025-04-13 | 3 Guarani |
1 - 2
2 - 3
|
Maringa 4 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Paulista | 2025-02-23 | Corinthians |
1 - 1
2 - 2
|
Guarani 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Paulista | 2025-02-19 | 2 Guarani |
1 - 0
1 - 1
|
Velo Clube 1 | Vi | -0.5 | Tasa | 9.5 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Paulista | 2025-02-16 | 4 São Bernardo |
0 - 0
1 - 0
|
Guarani | K | -0.5 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Paulista | 2025-02-13 | 1 Guarani |
0 - 0
0 - 0
|
Novorizontino 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Brasiilia Campeonato Paulista | 2025-02-09 | 1 4 Ponte Preta |
2 - 0
2 - 0
|
Guarani 1 | K | 0.0, -0.5 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Brasiilia Campeonato Paulista | 2025-02-06 | 1 Guarani |
4 - 0
4 - 0
|
Agua Santa 5 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brasiilia Campeonato Paulista | 2025-02-02 | 2 Guarani |
0 - 2
1 - 4
|
Palmeiras 2 | K | +1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Brasiilia Campeonato Paulista | 2025-01-29 | 1 Mirassol |
3 - 2
3 - 2
|
Guarani | K | -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Brasiilia Campeonato Paulista | 2025-01-26 | 2 Guarani |
1 - 0
2 - 0
|
Noroeste 1 | V | 0.0, -0.5 | Tasa | 9.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 1-6 (7) | 5 (0-5) | 1 (1-0) |
| Brasiilia Campeonato Paulista | 2025-01-23 | São Paulo |
1 - 0
1 - 0
|
Guarani 1 | K | -1.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Brasiilia Campeonato Paulista | 2025-01-18 | 2 Inter de Limeira |
0 - 0
0 - 0
|
Guarani 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Brasiilia Campeonato Paulista | 2025-01-15 | 2 Guarani |
1 - 0
2 - 0
|
Botafogo SP 1 | V | 0.0, -0.5 | Tasa | 9.5 | Üle |
|
3-9 (12) | 2-6 (8) | 5 (1-4) | 2 (0-2) |
| Brasiilia Série B | 2024-11-24 | 3 Guarani |
0 - 0
0 - 0
|
Ceara 1 | Vi | +1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brasiilia Série B | 2024-11-17 | 2 Brusque |
1 - 0
2 - 1
|
Guarani 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
0-8 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Brasiilia Série B | 2024-11-13 | 3 Guarani |
0 - 0
0 - 0
|
Amazonas 6 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Brasiilia Série B | 2024-11-02 | 2 Goias |
1 - 0
1 - 0
|
Guarani 4 | K | -1.0 | Alla | 11.0 | Üle |
|
4-9 (13) | 0-6 (6) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Brasiilia Série B | 2024-10-30 | 2 Guarani |
0 - 2
0 - 2
|
Novorizontino 5 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 4-4 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Brasiilia Série B | 2024-10-25 | Sport Recife |
3 - 0
4 - 0
|
Guarani 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 11.0 | Alla |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Brasiilia Série B | 2024-10-20 | 4 Ponte Preta |
0 - 0
0 - 1
|
Guarani | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Brasiilia Série B | 2024-10-15 | 1 Guarani |
1 - 1
2 - 1
|
CRB 1 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Brasiilia Série B | 2024-10-10 | 2 Botafogo SP |
1 - 2
3 - 2
|
Guarani 4 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Brasiilia Série B | 2024-10-05 | 2 Ituano |
0 - 0
1 - 0
|
Guarani 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| Brasiilia Série B | 2024-10-01 | 2 Guarani |
0 - 0
0 - 0
|
Avai 4 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| Brasiilia Série B | 2024-09-24 | 3 Operário PR |
0 - 0
1 - 0
|
Guarani 5 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Brasiilia Série B | 2024-09-18 | 4 Guarani |
1 - 0
1 - 0
|
Mirassol 3 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Brasiilia Série B | 2024-09-14 | 1 Paysandu |
0 - 1
2 - 1
|
Guarani 2 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
12-8 (20) | 10-2 (12) | 3 (3-0) | 4 (1-3) |
| Brasiilia Série B | 2024-09-08 | América MG |
2 - 0
3 - 0
|
Guarani 3 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
1-11 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 6 (0-6) |
| Brasiilia Série B | 2024-09-04 | Guarani |
1 - 0
2 - 1
|
Coritiba 1 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-7 (16) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 5 (2-3) |
| Brasiilia Série B | 2024-08-21 | Guarani |
0 - 0
1 - 1
|
Santos 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Tasa | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2 | 3 | 4 |
| Pool | 2.75 | 1.909 | 4.5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.5) | Kodu@2 | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (0.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 3 - 8
Nurgalöök: 9.5 , Handikäp: -0.5 , Väravad: 2.0
Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 3 - 5 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 0.5, 1.0
-
7' - 1st Corner - Brusque -
7' - 1st Goal - Brusque -
11' - 2nd Corner - Guarani -
13' - 3rd Corner - Brusque - Race to 3 Corners - Brusque
-
13' - 4th Corner - Brusque -
26' - 5th Corner - Guarani -
26' - 6th Corner - Guarani -
27' - 7th Corner - Guarani - Race to 5 Corners - Guarani
-
29' - 8th Corner - Guarani -
36' - 1st Yellow Card - Guarani -
45+1' - 2nd Yellow Card - Brusque -
1-0 score at the end of First Half -
58' - 9th Corner - Guarani -
63' - 3rd Yellow Card - Guarani -
63' - 4th Yellow Card - Guarani - Race to 7 Corners - Guarani
-
78' - 10th Corner - Guarani -
82' - 11th Corner - Guarani -
82' - 5th Yellow Card - Brusque -
90+5' - Red Card - Guarani -
1-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

