K, Dec 1, 2021 · 18:00
VanimadHiljutised
DDWWWW
1.95
3.60
3.75
HiljutisedVanimad
LWWDDL
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 2.75
Väravad kokku
Alla 10.0
Nurgalöögid kokku
-0.5
Brest
Brest vs Saint-Étienne Meeskonna profiil
Brest
DLLLDDWWWWHiljutisedTules+1.9 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 22
Üle 9.5 nurgalöögiAlla2/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpKatab6/10
Saint-Étienne
LLLDLDDWWLHiljutisedTõusuteel+0.6 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 21
Üle 9.5 nurgalöögiÜle7/10
Üle 2.5 väravaÜle7/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Viimane
| Brest | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Saint-Étienne | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Brest | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Saint-Étienne | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5, 3.0
Nurgalöökide jaotusJoon 10.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.83,
Std. hälve: 1.46, Mediaan: 3,
Mood: 2,
Üle: 55%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Brest vs Saint-Étienne Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Brest vs Saint-Étienne Omavahelised kohtumised
Brest vs Saint-Étienne Vaata kogu H2H-d →| Brest Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-04-24 | 2 Saint-Étienne |
1 - 0
1 - 2
|
Brest 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2020-11-21 | Brest |
4 - 1
4 - 1
|
Saint-Étienne | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2020-02-16 | 2 Brest |
3 - 0
3 - 2
|
Saint-Étienne 3 | V | 0.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2019-08-18 | 1 Saint-Étienne |
0 - 1
1 - 1
|
Brest 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Brest Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-11-28 | 3 Bordeaux |
1 - 0
1 - 2
|
Brest 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-11-21 | 1 Brest |
3 - 0
4 - 0
|
Lens 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-11-07 | 1 1 Lorient |
1 - 0
1 - 2
|
Brest 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-10-31 | 1 Brest |
1 - 0
2 - 0
|
Monaco 4 | V | +0.5 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-10-23 | 1 Lille |
1 - 1
1 - 1
|
Brest 2 | Vi | -1.0 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-10-17 | 2 Brest |
0 - 1
1 - 1
|
Reims 4 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 5 (3-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-10-02 | 1 Nice |
1 - 0
2 - 1
|
Brest 1 | K | -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-09-26 | 3 Brest |
0 - 1
1 - 2
|
Metz 2 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-09-22 | 1 Nantes |
1 - 0
3 - 1
|
Brest 2 | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-09-19 | 1 1 Clermont Foot |
0 - 0
1 - 1
|
Brest 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-09-12 | 2 Brest |
0 - 0
1 - 1
|
Angers 2 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-08-29 | 1 Strasbourg |
2 - 1
3 - 1
|
Brest 1 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
1-9 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-08-20 | 1 Brest |
1 - 2
2 - 4
|
PSG 2 | K | +1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
3-9 (12) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-08-15 | 2 Brest |
0 - 0
1 - 1
|
Rennes 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
6-11 (17) | 5-5 (10) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-08-07 | 1 Lyon |
0 - 1
1 - 1
|
Brest 1 | Vi | -1.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-4 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2021-08-01 | 4 Brest |
0 - 1
1 - 2
|
Mallorca 3 | K | 0.0,-0.5 | Üle | 8.5 | Alla |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2021-07-21 | Brest |
0 - 1
1 - 2
|
Stade Briochin | K | -1.5, -2.0 | Tasa |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2021-07-10 | Guingamp |
1 - 0
2 - 2
|
Brest 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 8.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 5 (2-3) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-05-23 | 1 Brest |
0 - 1
0 - 2
|
PSG 2 | K | +2.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-05-16 | 1 Montpellier |
0 - 0
0 - 0
|
Brest 3 | Vi | 0.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
1-11 (12) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-05-09 | 1 1 Nice |
1 - 2
3 - 2
|
Brest 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 6 (4-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-05-02 | 2 Brest |
0 - 2
1 - 4
|
Nantes | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-04-24 | 2 Saint-Étienne |
1 - 0
1 - 2
|
Brest 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-04-18 | 1 1 Brest |
1 - 0
1 - 1
|
Lens 5 2 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-04-11 | 4 Brest |
1 - 1
1 - 1
|
Nimes 1 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-2 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-04-04 | 3 Lorient |
1 - 0
1 - 0
|
Brest 2 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-03-21 | 1 Brest |
0 - 0
0 - 0
|
Angers 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-6 (9) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-03-13 | 3 Marseille |
1 - 0
3 - 1
|
Brest 1 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Prantsusmaa karikas | 2021-03-06 | Brest |
0 - 2
0 - 3
|
PSG 2 | K | +2.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-2 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-03-03 | 3 Brest |
3 - 1
3 - 1
|
Dijon 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Saint-Étienne Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-11-28 | 1 3 Saint-Étienne |
1 - 1
1 - 3
|
PSG 1 | K | +1.5, +2.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-11-21 | 1 Troyes |
0 - 0
0 - 1
|
Saint-Étienne 4 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-11-07 | 1 Saint-Étienne |
0 - 0
3 - 2
|
Clermont Foot 1 | V | 0.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-10-30 | Metz |
1 - 1
1 - 1
|
Saint-Étienne 3 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-10-22 | Saint-Étienne |
0 - 1
2 - 2
|
Angers 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-10-17 | 3 Strasbourg |
2 - 1
5 - 1
|
Saint-Étienne 2 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-10-03 | 2 Saint-Étienne |
0 - 1
1 - 1
|
Lyon 3 1 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-09-25 | Saint-Étienne |
0 - 1
0 - 3
|
Nice 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
2-9 (11) | 1-6 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-09-22 | 1 Monaco |
1 - 1
3 - 1
|
Saint-Étienne 1 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 9.0 | Tasa |
|
6-3 (9) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-09-18 | 1 Saint-Étienne |
0 - 1
1 - 2
|
Bordeaux 4 | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-09-12 | 1 Montpellier |
1 - 0
2 - 0
|
Saint-Étienne 4 | K | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-08-28 | 1 Marseille |
1 - 1
3 - 1
|
Saint-Étienne 3 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-08-21 | 1 Saint-Étienne |
0 - 1
1 - 1
|
Lille 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-08-15 | 1 Lens |
1 - 1
2 - 2
|
Saint-Étienne 6 | Vi | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-08-08 | 2 Saint-Étienne |
0 - 0
1 - 1
|
Lorient 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
8-4 (12) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2021-07-31 | 2 Eintracht Frankfurt |
2 - 0
2 - 1
|
Saint-Étienne 1 | K | -0.5 | Üle | 8.5 | Alla |
|
3-1 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2021-07-28 | 3 Marseille |
1 - 1
2 - 1
|
Saint-Étienne 2 | K | -0.5 | Üle | 8.5 | Üle |
|
10-2 (12) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2021-07-17 | Saint-Étienne |
1 - 1
2 - 1
|
Grenoble | V | 0.0 | Üle |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2021-07-10 | Saint-Étienne |
0 - 0
2 - 2
|
Le Puy 1 | Vi | -2.0, -2.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-1 (7) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-05-23 | 1 Saint-Étienne |
0 - 1
0 - 1
|
Dijon | K | -1.5, -2.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-3 (12) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-05-16 | 1 Lille |
0 - 0
0 - 0
|
Saint-Étienne 2 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 9.0 | Tasa |
|
3-6 (9) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-05-09 | 1 Saint-Étienne |
1 - 0
1 - 0
|
Marseille 3 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
10-4 (14) | 9-0 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-05-02 | 2 Montpellier |
1 - 1
1 - 2
|
Saint-Étienne 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 3-7 (10) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-04-24 | 2 Saint-Étienne |
1 - 0
1 - 2
|
Brest 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-04-18 | 1 PSG |
0 - 0
3 - 2
|
Saint-Étienne 1 | K | -1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
13-3 (16) | 7-3 (10) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-04-11 | 3 Saint-Étienne |
2 - 1
4 - 1
|
Bordeaux | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-04-04 | 5 Nimes |
1 - 1
0 - 2
|
Saint-Étienne 2 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-03-19 | 1 Saint-Étienne |
0 - 1
0 - 4
|
Monaco 2 | K | +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-03-13 | 1 Angers |
0 - 0
0 - 1
|
Saint-Étienne 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Tasa |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2021-03-03 | 3 Saint-Étienne |
1 - 2
2 - 3
|
Lens 2 | K | 0.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
13-3 (16) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 7 (6-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.95 | 3.6 | 3.75 |
| Pool | 2.6 | 2.3 | 4 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Üle@2 | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 1 - 3
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: -0.5 , Väravad: 2.5, 3.0
Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 1 - 2 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 1.0, 1.5
-
23' - 1st Corner - Brest -
43' - 2nd Corner - Saint-Étienne -
43' - 3rd Corner - Saint-Étienne -
0-0 score at the end of First Half -
58' - 1st Yellow Card - Saint-Étienne -
60' - 2nd Yellow Card - Brest -
64' - 1st Goal - Brest -
64' - 3rd Yellow Card - Saint-Étienne - 65' Substitution - Nordin for Moueffek - Saint-Étienne
-
67' - 4th Yellow Card - Brest - Race to 3 Corners - Saint-Étienne
-
71' - 4th Corner - Saint-Étienne - 73' Substitution - Krasso for Aouchiche - Saint-Étienne
- 73' Substitution - Macon for Gourna-Douath - Saint-Étienne
- 78' Substitution - Del Castillo for Le Douaron - Brest
- 82' Substitution - Ramirez for Khazri - Saint-Étienne
- 82' Substitution - Lhery for Bouanga - Saint-Étienne
-
86' - 5th Yellow Card - Saint-Étienne -
1-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

