Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.0
Väravad kokku
Alla 9.5
Nurgalöögid kokku
-0.5
Brest
Brest vs Niort Meeskonna profiil
Brest
WWWWDDLWWLHiljutisedLangusteel-0.5 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 22
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpKatab6/10
Niort
DLLLWDWLDDHiljutisedStabiilne0.0 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 14
Üle 9.5 nurgalöögiÜle9/10
Üle 2.5 väravaAlla3/10
Aasia händikäpEi kata2/10
Brest vs Niort Mängu faktid
Brest
6V-2V-2K viimases 10 mängus, löönud 15 ja lasknud 5 väravat. Keskmised väravad: 1.5 poolt, 0.5 vastu. Võit 60%, AH võit 60%, värav Over 40%, nurgalöök Over 50%.
Põhiaja tulemus
Võit 60%6
Viik 20%2
Kaotus 20%2
Väravad kokku 2.0
Üle 40%4
Tühistatud 0%0
Alla 60%6
Nurgalöögid kokku 9.5
Üle 50%5
Tühistatud 0%0
Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 60%6
Tühistatud 0%0
Kaotus 40%4
Niort
2V-4V-4K viimases 10 mängus, löönud 10 ja lasknud 14 väravat. Keskmised väravad: 1.0 poolt, 1.4 vastu. Võit 20%, AH võit 20%, värav Over 30%, nurgalöök Over 90%.
Põhiaja tulemus
Võit 20%2
Viik 40%4
Kaotus 40%4
Väravad kokku 2.0
Üle 30%3
Tühistatud 40%4
Alla 30%3
Nurgalöögid kokku 9.5
Üle 90%9
Tühistatud 0%0
Alla 10%1
Aasia handikäp
Võit 20%2
Tühistatud 0%0
Kaotus 80%8
Viimane
| Brest | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Niort | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Brest | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Niort | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.0
Nurgalöökide jaotusJoon 9.5
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 21,
Keskm: 1.95,
Std. hälve: 1.53, Mediaan: 2,
Mood: 1,
Üle: 38%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Brest vs Niort Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Brest vs Niort Omavahelised kohtumised
Brest vs Niort Vaata kogu H2H-d →| Brest Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-08-08 | Niort |
0 - 0
0 - 0
|
Brest | Vi | Alla | 9.5 |
|
||||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Brest Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2015-01-10 | 2 Troyes |
1 - 0
1 - 0
|
Brest 1 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa karikas | 2015-01-03 | 1 Brest |
1 - 0
1 - 0
|
Laval 2 1 | V | -0.5 | Alla |
|
||||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-12-20 | 1 Brest |
1 - 0
2 - 1
|
AC Ajaccio 5 | V | -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-12-13 | 2 Dijon |
0 - 0
1 - 0
|
Brest 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa karikas | 2014-12-06 | 2 Brest |
0 - 0
0 - 0
|
Paris FC 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-11-28 | 1 Brest |
0 - 1
2 - 2
|
Creteil 4 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-11-21 | Valenciennes |
0 - 0
0 - 1
|
Brest | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
5-7 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa karikas | 2014-11-15 | 1 Grace AS |
0 - 4
0 - 5
|
Brest 1 | V | +3.0 | Üle |
|
1-12 (13) | 0-7 (7) | 3 (0-3) | 4 (1-3) | ||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-11-08 | 2 Brest |
1 - 0
1 - 0
|
Le Havre 2 | V | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-10-31 | 1 Auxerre |
0 - 1
0 - 3
|
Brest 4 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-10-24 | 1 Brest |
0 - 0
3 - 0
|
Ajaccio GFCA 2 1 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-10-17 | 2 Laval |
0 - 0
2 - 2
|
Brest 2 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-10 (14) | 4-5 (9) | 5 (3-2) | 3 (0-3) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-10-06 | 1 Brest |
1 - 0
2 - 0
|
Tours 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-09-26 | 1 Chateauroux |
1 - 1
1 - 1
|
Brest 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
0-4 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-09-23 | 1 Sochaux |
0 - 0
0 - 0
|
Brest 4 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-1 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-09-19 | Brest |
1 - 0
1 - 0
|
Arles | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-6 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-09-12 | 2 Nimes |
0 - 0
0 - 0
|
Brest 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-09-01 | Brest |
1 - 0
2 - 0
|
Nancy | V | 0.0, -0.5 | Tasa | 9.5 | Üle |
|
11-8 (19) | 6-6 (12) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-08-22 | US Orleans 45 |
1 - 0
1 - 0
|
Brest | K | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-08-16 | Brest |
0 - 0
0 - 0
|
Angers | Vi |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | (-) | (-) | ||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-08-08 | Niort |
0 - 0
0 - 0
|
Brest | Vi | Alla | 9.5 | Üle |
|
10-2 (12) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-08-04 | Brest |
0 - 1
2 - 1
|
Clermont Foot | V | Üle | 10.0 | Üle |
|
11-5 (16) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 5 (1-4) | |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-07-19 | Nantes |
1 - 0
1 - 0
|
Brest | K | Alla |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-07-09 | Le Havre |
1 - 0
2 - 2
|
Brest | Vi | Üle |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-04-11 | Brest |
0 - 0
2 - 0
|
Arles | V |
|
8-9 (17) | 1-8 (9) | (-) | (-) | ||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-03-28 | Brest |
0 - 0
1 - 1
|
Le Havre | Vi |
|
12-3 (15) | 5-1 (6) | (-) | (-) | ||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-03-24 | Metz |
0 - 0
1 - 0
|
Brest | K |
|
2-8 (10) | 2-4 (6) | (-) | (-) | ||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-02-24 | CA Bastia |
0 - 0
0 - 1
|
Brest | V |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | (-) | (-) | ||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-01-24 | Brest |
0 - 0
0 - 0
|
Nancy | Vi |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | (-) | (-) | ||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Niort Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2015-01-09 | 1 Niort |
0 - 1
1 - 1
|
Ajaccio GFCA 3 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Tasa | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-12-19 | 3 Auxerre |
0 - 1
1 - 1
|
Niort 2 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-12-12 | 1 1 Niort |
0 - 0
0 - 1
|
Sochaux 3 | K | -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-11-28 | 2 Chateauroux |
0 - 1
0 - 1
|
Niort | V | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-11-21 | 2 Niort |
0 - 1
1 - 1
|
Tours 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa karikas | 2014-11-15 | 1 Chauvigny |
0 - 1
1 - 2
|
Niort | V | +1.5 | Üle |
|
2-9 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-11-07 | Nimes |
1 - 2
3 - 2
|
Niort 3 | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-11-01 | 1 Niort |
0 - 2
1 - 4
|
Nancy 1 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
13-3 (16) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-10-24 | 3 Arles |
0 - 0
1 - 0
|
Niort 2 | K | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-6 (14) | 5-5 (10) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-10-17 | 1 Niort |
0 - 0
1 - 1
|
US Orleans 45 1 | Vi | -0.5 | Tasa | 9.0 | Üle |
|
3-9 (12) | 2-8 (10) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-10-03 | 3 AC Ajaccio |
0 - 0
0 - 0
|
Niort 3 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-09-26 | 1 Niort |
0 - 1
2 - 1
|
Angers 2 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-11 (16) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-09-23 | 2 Troyes |
1 - 0
4 - 1
|
Niort 1 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
8-7 (15) | 6-6 (12) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-09-19 | Niort |
1 - 0
3 - 0
|
Valenciennes | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 0-6 (6) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-09-12 | 4 Dijon |
0 - 0
1 - 0
|
Niort 2 | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-08-29 | Niort |
0 - 0
0 - 0
|
Clermont Foot | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-3 (10) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-08-22 | Creteil |
1 - 0
1 - 1
|
Niort | Vi | Alla | 9.5 | Üle |
|
1-10 (11) | 0-9 (9) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-08-15 | Niort |
1 - 0
1 - 0
|
Le Havre | V |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | (-) | (-) | ||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-08-08 | Niort |
0 - 0
0 - 0
|
Brest | Vi | Alla | 9.5 | Üle |
|
10-2 (12) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-07-25 | Angers |
0 - 0
1 - 0
|
Niort | K |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | (-) | (-) | ||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-07-05 | Niort |
0 - 0
1 - 0
|
Creteil | V | Alla |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | |||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.85 | 3.2 | 4.75 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 6 - 6
Nurgalöök: 9.5 , Handikäp: -0.5 , Väravad: 2.0
-
4' - 1st Corner - Niort -
6' - 2nd Corner - Niort -
14' - 1st Yellow Card - Niort - Race to 3 Corners - Niort
-
33' - 3rd Corner - Niort -
38' - 4th Corner - Niort -
41' - 5th Corner - Brest -
0-0 score at the end of First Half -
45' - 2nd Yellow Card - Brest -
51' - 3rd Yellow Card - Niort -
57' - 6th Corner - Brest - Race to 5 Corners - Niort
-
60' - 7th Corner - Niort -
64' - 8th Corner - Niort -
70' - 9th Corner - Brest -
71' - 4th Yellow Card - Niort -
80' - 10th Corner - Brest -
86' - 11th Corner - Brest -
89' - 12th Corner - Brest
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5
