L, Jul 22, 2023 · 17:00
VanimadHiljutised
WLWWWL
1.62
3.50
4.75
HiljutisedVanimad
DWDLDW
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.75
Väravad kokku
Alla 8.0
Nurgalöögid kokku
-0.75
Brest
Brest vs Concarneau Meeskonna profiil
Brest
WDWDWLWWWLHiljutisedTõusuteel+0.5 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 24
Üle 9.5 nurgalöögiAlla1/10
Üle 2.5 väravaVõrdne5/10
Aasia händikäpKatab7/10
Concarneau
WDLWWWDLDWHiljutisedStabiilne-0.2 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 24
Üle 9.5 nurgalöögiAlla2/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Viimane
| Brest | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Concarneau | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Brest | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Concarneau | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5, 3.0
Nurgalöökide jaotusJoon 8.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.78,
Std. hälve: 1.56, Mediaan: 3,
Mood: 2,
Üle: 53%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Brest vs Concarneau Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Brest vs Concarneau Omavahelised kohtumised
Brest vs Concarneau Vaata kogu H2H-d →| Brest Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa karikas | 2017-12-02 | 1 Concarneau |
0 - 2
2 - 2
|
Brest 1 | Vi | +0.5 | Üle | 8.5 |
|
|||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Brest Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2023-06-03 | 2 Brest |
1 - 2
1 - 2
|
Rennes 4 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2023-05-27 | 2 Marseille |
0 - 0
1 - 2
|
Brest 2 | V | -1.5, -2.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2023-05-21 | 4 Brest |
1 - 1
2 - 1
|
Clermont Foot 3 | V | -0.5 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2023-05-14 | Brest |
0 - 0
1 - 0
|
Auxerre | V | -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2023-05-07 | 1 2 Lorient |
1 - 0
2 - 1
|
Brest 2 | K | 0.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2023-05-03 | Brest |
2 - 0
2 - 0
|
Nantes 1 | V | 0.0, -0.5 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2023-04-23 | 1 2 AC Ajaccio |
0 - 0
0 - 0
|
Brest 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 8.0 | Tasa |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2023-04-16 | 1 Brest |
1 - 0
1 - 0
|
Nice 3 | V | 0.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2023-04-09 | Reims |
0 - 1
1 - 1
|
Brest 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2023-04-02 | 2 Brest |
1 - 1
3 - 1
|
Toulouse 4 1 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2023-03-19 | 1 Troyes |
2 - 1
2 - 2
|
Brest 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2023-03-11 | 1 Brest |
1 - 1
1 - 2
|
PSG 1 | K | +1.0, +1.5 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2023-03-05 | 2 Strasbourg |
0 - 1
0 - 1
|
Brest 1 | V | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
9-2 (11) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2023-02-24 | 2 Lille |
0 - 1
2 - 1
|
Brest 2 | K | -1.5 | Tasa | 9.5 | Üle |
|
11-2 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2023-02-19 | 1 Brest |
0 - 1
1 - 2
|
Monaco 2 | K | +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2023-02-12 | 1 Montpellier |
2 - 0
3 - 0
|
Brest 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2023-02-05 | 4 Brest |
0 - 0
1 - 1
|
Lens 2 | Vi | +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
11-5 (16) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 5 (3-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2023-02-01 | Lyon |
0 - 0
0 - 0
|
Brest | Vi | -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
15-2 (17) | 7-1 (8) | 4 (3-1) | 3 (3-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2023-01-29 | Brest |
2 - 0
4 - 0
|
Angers 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa karikas | 2023-01-22 | 1 Brest |
1 - 3
1 - 3
|
Lens | K | +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2023-01-15 | 2 Toulouse |
0 - 1
1 - 1
|
Brest 2 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
10-5 (15) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2023-01-11 | Brest |
0 - 0
0 - 0
|
Lille | Vi | +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
0-8 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa karikas | 2023-01-07 | Avranches |
0 - 0
0 - 2
|
Brest | V | +1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2023-01-01 | 3 Monaco |
0 - 0
1 - 0
|
Brest 4 | K | -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2022-12-28 | 2 Brest |
1 - 3
2 - 4
|
Lyon 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2022-12-13 | 2 Osasuna |
1 - 0
3 - 0
|
Brest 3 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 5-4 (9) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2022-11-13 | 3 Brest |
0 - 0
2 - 1
|
Troyes 2 1 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2022-11-06 | 1 Nice |
0 - 0
1 - 0
|
Brest 1 | K | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2022-10-30 | 1 Brest |
0 - 0
0 - 0
|
Reims 1 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2022-10-23 | 4 Clermont Foot |
0 - 1
1 - 3
|
Brest 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Concarneau Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2023-07-19 | Rennes |
0 - 0
1 - 1
|
Concarneau | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 8.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2023-05-26 | US Orléans |
1 - 1
1 - 2
|
Concarneau | V | +1.0 | Üle | 8.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2023-05-19 | 2 Concarneau |
2 - 2
2 - 2
|
Bourg-Peronnas 1 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle |
|
||||||
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2023-05-12 | 2 Le Puy |
1 - 1
2 - 1
|
Concarneau 1 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2023-04-28 | 1 Concarneau |
1 - 0
1 - 1
|
Martigues 3 | Vi | -0.5 | Alla |
|
||||||
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2023-04-21 | 2 Avranches |
0 - 1
0 - 3
|
Concarneau 1 | V | +0.5 | Üle | 8.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2023-04-14 | Concarneau |
1 - 0
3 - 0
|
Paris 13 Atletico 1 | V | -1.0 | Üle | 8.5 | Üle |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2023-04-07 | 2 2 Red Star FC 93 |
0 - 2
1 - 4
|
Concarneau 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 8.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2023-04-03 | 2 Concarneau |
0 - 0
0 - 1
|
Sedan 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2023-03-24 | 3 Villefranche |
0 - 1
1 - 1
|
Concarneau 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 8.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2023-03-17 | 3 Concarneau |
1 - 0
1 - 0
|
Stade Briochin 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 8.5 | Alla |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2023-03-10 | 1 Chateauroux |
1 - 0
4 - 2
|
Concarneau | K | 0.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
6-5 (11) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2023-03-03 | 2 Concarneau |
0 - 0
2 - 0
|
Cholet | V | -0.5, -1.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2023-02-27 | 1 1 Versailles |
0 - 0
0 - 1
|
Concarneau 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 8.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2023-02-17 | 1 Concarneau |
0 - 0
2 - 1
|
FC Bastia-Borgo 4 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 8.5 | Üle |
|
9-2 (11) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2023-02-06 | 2 Le Mans |
1 - 1
3 - 2
|
Concarneau 1 | K | 0.0 | Üle | 8.5 | Alla |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2023-01-20 | 1 Concarneau |
0 - 1
0 - 1
|
Dunkerque 4 | K | -0.5, -1.0 | Alla |
|
11-1 (12) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2023-01-16 | 3 Bourg-Peronnas |
2 - 1
3 - 2
|
Concarneau 3 | K | 0.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2022-12-16 | 2 Concarneau |
0 - 0
0 - 0
|
Le Puy 5 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2022-12-12 | 1 Martigues |
0 - 0
2 - 0
|
Concarneau | K | 0.0 | Alla | 8.5 | Alla |
|
0-4 (4) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2022-12-02 | Concarneau |
1 - 0
3 - 1
|
Avranches 3 | V | -1.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2022-11-25 | 2 Paris 13 Atletico |
1 - 0
1 - 1
|
Concarneau | Vi | +0.5 | Alla | 9.0 | Tasa |
|
0-9 (9) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2022-11-11 | 1 Concarneau |
0 - 0
0 - 0
|
Red Star FC 93 5 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
3-1 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2022-11-04 | 1 Sedan |
1 - 2
1 - 3
|
Concarneau 1 | V | +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa karikas | 2022-10-29 | 1 Vannes OC |
1 - 1
1 - 1
|
Concarneau 3 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla |
|
3-12 (15) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 5 (2-3) | ||
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2022-10-21 | Concarneau |
3 - 1
4 - 1
|
Villefranche 2 | V | -0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2022-10-12 | 1 3 Stade Briochin |
0 - 0
1 - 2
|
Concarneau 2 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2022-10-03 | 2 Concarneau |
0 - 0
2 - 0
|
Chateauroux 1 | V | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
0-7 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2022-09-23 | 3 Cholet |
1 - 0
1 - 1
|
Concarneau 1 | Vi | +0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 3 | 2022-09-19 | 1 Concarneau |
2 - 0
4 - 1
|
Versailles 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
1-3 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.615 | 3.5 | 4.75 |
| Pool | 2.2 | 2.3 | 4.5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.75) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (8.0) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Pool (4.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: 22 ' , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 0 - 1
Nurgalöök: 8.0 , Handikäp: -0.5, -1.0 , Väravad: 2.5, 3.0
-
7' - 1st Corner - Concarneau
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

