P, May 5, 2019 · 17:00
Braga U19
9 2
2 - 0
Täisaeg · PA 1-0
VanimadHiljutised
DLLLLD
1.91
3.60
3.20
HiljutisedVanimad
DWWLWL

Märkmed

Tasuta ennustused (põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 3.0
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
+0.5
Sporting U19
Braga U19
WDWWDLLLLDHiljutisedLangusteel-1.7 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiÜle7/10
Üle 2.5 väravaVõrdne5/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Sporting U19
LWWWLWLWWDHiljutisedStabiilne+0.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 23
Üle 9.5 nurgalöögiÜle7/10
Üle 2.5 väravaÜle7/10
Aasia händikäpEi kata2/9
Braga U19

3V-3V-4K viimases 10 mängus, löönud 15 ja lasknud 13 väravat. Keskmised väravad: 1.5 poolt, 1.3 vastu. Võit 30%, AH võit 40%, värav Over 30%, nurgalöök Over 0%.

Põhiaja tulemus
Võit 30%3 Viik 30%3 Kaotus 40%4
Väravad kokku 3.0
Üle 30%3 Tühistatud 20%2 Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 40%4 Tühistatud 0%0 Kaotus 60%6
Sporting U19

6V-1V-3K viimases 10 mängus, löönud 29 ja lasknud 18 väravat. Keskmised väravad: 2.9 poolt, 1.8 vastu. Võit 60%, AH võit 22%, värav Over 60%, nurgalöök Over 0%.

Põhiaja tulemus
Võit 60%6 Viik 10%1 Kaotus 30%3
Väravad kokku 3.0
Üle 60%6 Tühistatud 10%1 Alla 30%3
Aasia handikäp
Võit 22%2 Tühistatud 22%2 Kaotus 55%5
Viimane
Braga U19
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Sporting U19
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5
Braga U19
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5
Sporting U19
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5

Braga U19 Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Portugali U19 liiga 2018-05-19 1 3 Sporting U19
0 - 1
2 - 1
Braga U19 2 K 0.0, -0.5 Üle 9.5
Portugali U19 liiga 2017-04-14 2 Braga U19
0 - 2
0 - 3
Sporting U19 3 K +1.0, +1.5 Tasa 10.5
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Braga U19 Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Portugali U19 liiga 2019-05-01 1 Alverca U19
1 - 0
1 - 1
Braga U19 2 Vi 0.0, +0.5 Alla 10.0
Portugali U19 liiga 2019-04-13 1 Braga U19
0 - 0
1 - 2
FC Porto U19 2 K 0.0 Üle 10.5
Portugali U19 liiga 2019-04-06 2 Benfica U19
2 - 0
4 - 2
Braga U19 1 K -1.0 Üle
Portugali U19 liiga 2019-03-30 1 2 Tondela U19
1 - 1
2 - 1
Braga U19 3 K +0.5, +1.0 Tasa
Viareggio Cup 2019-03-22 1 Bologna U19
0 - 0
1 - 0
Braga U19 3 1 K 0.0, +0.5 Alla
Viareggio Cup 2019-03-19 1 Sassuolo U19
0 - 1
1 - 1
Braga U19 2 Vi +0.5 Alla
6-6 (12) 3-3 (6) 3 (2-1) 2 (2-0)
Viareggio Cup 2019-03-15 3 Braga U19
0 - 0
1 - 0
Cagliari U19 3 3 V -0.5 Alla 10.0 Üle
7-13 (20) 3-7 (10) 2 (0-2) 0 (0-0)
Viareggio Cup 2019-03-13 Braga U19
3 - 0
4 - 0
APIA L Tigers U20 V -3.0 Alla 10.5 Üle
13-0 (13) 7-0 (7) 0 (0-0) 3 (3-0)
Viareggio Cup 2019-03-11 2 Inter Milan U19
0 - 0
1 - 1
Braga U19 1 Vi 0.0, -0.5 Alla 10.0 Tasa
5-5 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Portugali U19 liiga 2019-03-09 2 Braga U19
2 - 0
3 - 1
Leixões U19 4 V -0.5, -1.0 Üle
5-0 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 3 (3-0)
Portugali U19 liiga 2019-02-23 1 3 Braga U19
1 - 1
2 - 1
Alverca U19 2 V -0.5, -1.0 Üle
5-3 (8) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Portugali U19 liiga 2019-02-02 3 Braga U19
0 - 0
4 - 1
Freamunde U19 4 V -2.0, -2.5 Üle
9-3 (12) 6-0 (6) 3 (3-0) 1 (1-0)
Portugali U19 liiga 2019-01-26 1 CD Aves U19
2 - 0
2 - 2
Braga U19 2 Vi +0.5 Üle 10.0 Üle
3-9 (12) 1-3 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Portugali U19 liiga 2019-01-12 1 Leixões U19
1 - 0
2 - 0
Braga U19 4 K 0.0, +0.5 Alla
5-12 (17) 1-7 (8) 1 (1-0) 3 (1-2)
Portugali U19 liiga 2019-01-05 2 Braga U19
2 - 0
3 - 2
FC Porto U19 4 V 0.0, +0.5 Üle
7-6 (13) 6-4 (10) 2 (1-1) 0 (0-0)
Portugali U19 liiga 2018-12-29 Braga U19
1 - 0
2 - 2
Boavista U19 Vi -1.0, -1.5 Üle
11-6 (17) 2-4 (6) 4 (2-2) 9 (9-0)
Portugali U19 liiga 2018-12-15 2 Braga U19
0 - 0
0 - 0
Guimarães U19 2 1 Vi -1.0, -1.5 Alla
14-0 (14) 10-0 (10) 2 (2-0) 1 (1-0)
Portugali U19 liiga 2018-12-01 2 Feirense U19
1 - 0
2 - 2
Braga U19 Vi +1.0, +1.5 Üle
3-7 (10) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Portugali U19 liiga 2018-11-24 2 Braga U19
1 - 0
1 - 0
Gil Vicente U19 2 V -1.5 Alla
3-12 (15) 2-3 (5) 2 (0-2) 4 (1-3)
Portugali U19 liiga 2018-11-10 2 Beira Mar U19
0 - 0
0 - 0
Braga U19 2 Vi +1.0, +1.5 Alla
2-4 (6) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Portugali U19 liiga 2018-11-04 1 Freamunde U19
0 - 1
0 - 3
Braga U19 1 V +1.5, +2.0 Alla
3-5 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (0-3)
Portugali U19 liiga 2018-11-01 Braga U19
0 - 0
1 - 0
CD Aves U19 V -1.0, -1.5 Alla 9.5 Üle
8-3 (11) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Portugali U19 liiga 2018-09-15 1 4 Guimarães U19
0 - 3
0 - 3
Braga U19 1 V 0.0 Üle
6-4 (10) 4-2 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Portugali U19 liiga 2018-09-01 Braga U19
1 - 0
3 - 0
Feirense U19 1 V -1.5, -2.0 Alla
5-5 (10) 5-1 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Portugali U19 liiga 2018-08-25 3 Gil Vicente U19
0 - 0
0 - 0
Braga U19 1 1 Vi +0.5 Alla 9.5 Alla
4-2 (6) 0-0 (0) 0 (0-0) 4 (2-2)
Portugali U19 liiga 2018-08-18 Braga U19
3 - 0
5 - 1
Beira Mar U19 3 V -1.0, -1.5 Üle 9.5 Üle
7-5 (12) 3-2 (5) 2 (1-1) 3 (1-2)
Portugali U19 liiga 2018-06-02 1 Leixões U19
1 - 0
2 - 0
Braga U19 K 0.0, -0.5 Alla 9.5 Alla
7-2 (9) 2-1 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Portugali U19 liiga 2018-05-26 3 Braga U19
1 - 0
1 - 0
Benfica U19 2 V +0.5 Alla 9.5 Alla
2-5 (7) 0-4 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugali U19 liiga 2018-05-19 1 3 Sporting U19
0 - 1
2 - 1
Braga U19 2 K 0.0, -0.5 Üle 9.5 Üle
10-6 (16) 7-2 (9) 3 (2-1) 3 (2-1)
Portugali U19 liiga 2018-05-13 2 Braga U19
1 - 1
1 - 1
Guimarães U19 1 1 Vi 9.5 Alla
2-3 (5) 0-2 (2) 1 (0-1) 1 (1-0)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Sporting U19 Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Portugali U19 liiga 2019-05-01 1 Sporting U19
2 - 0
2 - 2
Tondela U19 Vi -0.5, -1.0 Üle 10.0
Portugali U19 liiga 2019-04-06 3 Sporting U19
1 - 1
3 - 2
Alverca U19 1 V -1.0 Üle 10.0
Portugali U19 liiga 2019-03-30 Sporting U19
1 - 1
4 - 1
Gil Vicente U19 1 V -0.5 Üle
Portugali U19 liiga 2019-03-09 1 FC Porto U19
2 - 0
5 - 1
Sporting U19 2 K -0.5, -1.0 Üle
Portugali U19 liiga 2019-02-17 1 1 Sporting U19
0 - 0
1 - 0
Leixões U19 1 V -1.0 Alla 10.0
Portugali U19 liiga 2019-02-02 2 Uniao Leiria U19
1 - 0
2 - 1
Sporting U19 2 K +0.5, +1.0 Üle
3-6 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 5 (0-5)
Portugali U19 liiga 2019-01-26 3 Sporting U19
0 - 0
1 - 0
Estoril U19 V -1.0, -1.5 Alla
11-1 (12) 4-0 (4) 2 (2-0) 3 (3-0)
Portugali U19 liiga 2019-01-19 Alcanenense U19
0 - 0
0 - 2
Sporting U19 V
5-5 (10) 3-2 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugali U19 liiga 2019-01-12 4 Sporting U19
7 - 0
12 - 1
Belenenses U19 2 V -0.5, -1.0 Üle 10.0 Üle
9-3 (12) 6-0 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugali U19 liiga 2019-01-05 1 SL Benfica U19
2 - 1
5 - 2
Sporting U19 1 K -1.5 Üle
2-6 (8) 0-3 (3) 2 (0-2) 1 (0-1)
Portugali U19 liiga 2018-12-29 1 Alverca U19
0 - 0
0 - 1
Sporting U19 1 V +0.5 Alla 10.0 Üle
3-8 (11) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Portugali U19 liiga 2018-12-22 2 Sporting U19
1 - 1
1 - 1
Tondela U19 3 Vi 0.0, -0.5 Alla
10-2 (12) 3-1 (4) 0 (0-0) 4 (4-0)
Portugali U19 liiga 2018-11-24 1 Maritimo U19
1 - 0
4 - 3
Sporting U19 1 K +1.0 Üle
2-7 (9) 0-5 (5) 3 (0-3) 0 (0-0)
Portugali U19 liiga 2018-11-04 2 Sporting U19
1 - 0
3 - 0
Uniao Leiria U19 3 1 V -0.5, -1.0 Üle
12-0 (12) 6-0 (6) 1 (1-0) 2 (2-0)
Portugali U19 liiga 2018-11-01 2 Estoril U19
0 - 0
1 - 0
Sporting U19 2 K 0.0, +0.5 Alla 10.0 Üle
9-5 (14) 0-4 (4) 1 (0-1) 4 (3-1)
Portugali U19 liiga 2018-10-27 2 Sporting U19
0 - 0
3 - 1
Alcanenense U19 1 V -1.5, -2.0 Üle
5-1 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugali U19 liiga 2018-10-07 2 Sporting U19
0 - 1
0 - 3
SL Benfica U19 2 K 0.0 Üle 10.0 Üle
4-8 (12) 1-4 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugali U19 liiga 2018-09-22 2 Tondela U19
0 - 0
1 - 0
Sporting U19 1 1 K +0.5 Alla 9.0 Üle
9-2 (11) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugali U19 liiga 2018-09-15 2 Sporting U19
0 - 0
2 - 0
CD Cova Piedade U19 4 V -1.0, -1.5 Alla
6-8 (14) 3-4 (7) 3 (2-1) 4 (2-2)
Portugali U19 liiga 2018-09-01 3 Academica U19
0 - 2
1 - 3
Sporting U19 2 V +0.5 Üle
8-3 (11) 3-2 (5) 1 (0-1) 4 (4-0)
Portugali U19 liiga 2018-08-25 2 Sporting U19
1 - 0
2 - 0
Maritimo U19 1 V -1.5 Alla
6-4 (10) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Portugali U19 liiga 2018-08-18 1 Vitória de Setúbal U19
0 - 0
0 - 2
Sporting U19 2 V +1.0 Alla
5-6 (11) 4-2 (6) 4 (2-2) 1 (1-0)
Portugali U19 liiga 2018-06-02 1 Sporting U19
3 - 1
3 - 1
Vitória de Setúbal U19 1 V -2.0 Üle
7-4 (11) 4-0 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugali U19 liiga 2018-05-26 UD Leiria U19
0 - 1
0 - 1
Sporting U19 V +0.5 Alla 9.5 Üle
6-8 (14) 3-3 (6) 2 (1-1) 3 (1-2)
Portugali U19 liiga 2018-05-19 1 3 Sporting U19
0 - 1
2 - 1
Braga U19 2 V 0.0, -0.5 Üle 9.5 Üle
10-6 (16) 7-2 (9) 3 (2-1) 3 (2-1)
Portugali U19 liiga 2018-05-12 5 Benfica U19
1 - 1
3 - 1
Sporting U19 2 1 K -0.5, -1.0 Üle 9.5 Üle
4-6 (10) 3-5 (8) 3 (1-2) 0 (0-0)
Portugali U19 liiga 2018-05-06 2 Sporting U19
0 - 1
1 - 1
Leixões U19 3 Vi -1.0 Alla
11-5 (16) 7-2 (9) 4 (2-2) 4 (1-3)
Portugali U19 liiga 2018-05-01 2 Sporting U19
1 - 0
2 - 1
Guimarães U19 V -0.5, -1.0 Alla 9.5 Alla
1-1 (2) 1-0 (1) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugali U19 liiga 2018-02-18 1 1 Sporting U19
0 - 0
0 - 1
FC Porto U19 2 K -0.5, -1.0 Alla 9.5 Üle
8-6 (14) 5-2 (7) 0 (0-0) 3 (0-3)
UEFA noorteliiga 2018-02-07 1 FC Salzburg U19
2 - 1
5 - 2
Sporting U19 2 K 0.0, -0.5 Üle 9.5 Üle
5-6 (11) 2-4 (6) 2 (0-2) 1 (0-1)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Avalda ennustusi
1x2
Täis 1.909 3.6 3.2
Aasia handikäp
Täis (-0.5) Kodu@2 Võõ[email protected]
Väravad kokku
Täis (3.0) Üle@2 [email protected]


Aeg Tüüp Valik Panus Tulemus
Otsesündmused

Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 0 , Nurgalöök: 9 - 3

Nurgalöök: , Handikäp: -0.5 , Väravad: 3.0

5
Pealelöök väravasse
1
5
Pealelöök mööda
3
100
Rünnak
127
51
Ohtlik rünnak
56

Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 3 - 2 Pool

Nurgalöök: , Handikäp: , Väravad:

2
Pealelöök väravasse
1
2
Pealelöök mööda
1
53
Rünnak
63
30
Ohtlik rünnak
23
  • 7' - 1st Corner - Braga U19
  • 8' - 2nd Corner - Braga U19
  • 16' - 1st Goal - Braga U19
  • 21' - 3rd Corner - Braga U19
  • Race to 3 Corners - Braga U19
  • 23' - 4th Corner - Sporting U19
  • 30' - 5th Corner - Sporting U19
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 51' - 1st Yellow Card - Braga U19
  • 58' - 6th Corner - Braga U19
  • 66' - 7th Corner - Braga U19
  • Race to 5 Corners - Braga U19
  • 69' - 8th Corner - Braga U19
  • 77' - 9th Corner - Braga U19
  • Race to 7 Corners - Braga U19
  • 77' - 2nd Goal - Braga U19
  • 81' - 10th Corner - Braga U19
  • Race to 9 Corners - Braga U19
  • 83' - 11th Corner - Braga U19
  • 86' - 12th Corner - Sporting U19
  • 90+2' - 2nd Yellow Card - Braga U19
  • 2-0 score at the end of Second Half

Ole TotalCorner abil kursis

Liitu meie tasuta Telegrami vihjekanaliga. Saad seadistada ka kohandatud mänguteavitusi.

Tasuta Telegrami vihjed Kohandatud teavitused