T, Mar 23, 2021 · 19:00
VanimadHiljutised
DDWDDW
2.80
3.20
2.63
HiljutisedVanimad
DWLLDW
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.25
Väravad kokku
Üle 9.5
Nurgalöögid kokku
0.0
Peterborough
Blackpool vs Peterborough Meeskonna profiil
Blackpool
Hinnanguid arvutatakse
LWWWDDWDDWHiljutisedStabiilne0.0 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaAlla1/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Peterborough
Hinnanguid arvutatakse
WWWWWDLLWDHiljutisedLangusteel-1.0 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaÜle8/10
Aasia händikäpVõrdne5/10
Tagasituleku meeskondVõitis 6 viimasest 10
Blackpool vs Peterborough Mängu faktid
Blackpool
5V-4V-1K viimases 10 mängus, löönud 11 ja lasknud 5 väravat. Keskmised väravad: 1.1 poolt, 0.5 vastu. Võit 50%, AH võit 40%, värav Over 10%, nurgalöök Over 60%.
Põhiaja tulemus
Võit 50%5
Viik 40%4
Kaotus 10%1
Väravad kokku 2.0, 2.5
Üle 10%1
Tühistatud 0%0
Alla 90%9
Nurgalöögid kokku 9.5
Üle 60%6
Tühistatud 0%0
Alla 40%4
Aasia handikäp
Võit 40%4
Tühistatud 10%1
Kaotus 50%5
Peterborough
6V-2V-2K viimases 10 mängus, löönud 19 ja lasknud 11 väravat. Keskmised väravad: 1.9 poolt, 1.1 vastu. Võit 60%, AH võit 50%, värav Over 80%, nurgalöök Over 40%.
Põhiaja tulemus
Võit 60%6
Viik 20%2
Kaotus 20%2
Väravad kokku 2.0, 2.5
Üle 80%8
Tühistatud 0%0
Alla 20%2
Nurgalöögid kokku 9.5
Üle 40%4
Tühistatud 0%0
Alla 60%6
Aasia handikäp
Võit 50%5
Tühistatud 10%1
Kaotus 40%4
Viimane
| Blackpool | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Peterborough | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Blackpool | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Peterborough | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.0, 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 9.5
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.78,
Std. hälve: 1.51, Mediaan: 3,
Mood: 3,
Üle: 55%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Blackpool vs Peterborough Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Blackpool vs Peterborough Omavahelised kohtumised
Blackpool vs Peterborough Vaata kogu H2H-d →| Blackpool Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa League 1 | 2020-11-21 | Peterborough |
0 - 1
1 - 2
|
Blackpool | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2019-11-02 | 3 Blackpool |
2 - 2
4 - 3
|
Peterborough 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2019-04-13 | 1 Blackpool |
0 - 1
0 - 1
|
Peterborough | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2018-09-29 | 4 Peterborough |
1 - 0
2 - 2
|
Blackpool 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2018-02-18 | 1 Blackpool |
1 - 1
1 - 1
|
Peterborough 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2017-11-18 | 1 Peterborough |
0 - 1
0 - 1
|
Blackpool 2 | V | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 5 (3-2) | 1 (1-0) |
| Inglismaa League 1 | 2016-05-08 | 3 Peterborough |
0 - 1
5 - 1
|
Blackpool 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Tasa |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa League 1 | 2015-12-19 | 2 Blackpool |
2 - 0
2 - 0
|
Peterborough 3 | V | +0.5 | Alla | 11.5 | Üle |
|
5-12 (17) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Blackpool Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa League 1 | 2021-03-20 | 1 Oxford Utd |
0 - 2
0 - 2
|
Blackpool 2 | V | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2021-03-16 | Blackpool |
0 - 1
1 - 1
|
Burton Albion 1 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2021-03-13 | 2 Blackpool |
0 - 0
0 - 0
|
Fleetwood Town 4 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2021-03-09 | 1 Milton Keynes Dons |
0 - 1
0 - 1
|
Blackpool | V | 0.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2021-03-06 | 1 Blackpool |
0 - 0
1 - 1
|
AFC Wimbledon 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2021-03-02 | 3 Blackpool |
1 - 0
1 - 1
|
Crewe | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 4 (2-2) |
| Inglismaa League 1 | 2021-02-27 | 2 4 Charlton |
1 - 2
0 - 3
|
Blackpool 1 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa League 1 | 2021-02-20 | 2 Portsmouth |
0 - 0
0 - 1
|
Blackpool 3 | V | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa League 1 | 2021-02-16 | Blackpool |
1 - 0
1 - 0
|
Rochdale | V | -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Inglismaa League 1 | 2021-02-06 | 2 Ipswich |
1 - 0
2 - 0
|
Blackpool 2 | K | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
10-4 (14) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Inglismaa League 1 | 2021-01-26 | 1 Wigan |
0 - 2
0 - 5
|
Blackpool | V | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Inglismaa FA Cup | 2021-01-23 | Brighton |
1 - 1
2 - 1
|
Blackpool | K | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa League 1 | 2021-01-16 | 1 1 Hull |
0 - 0
1 - 1
|
Blackpool 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Inglismaa FA Cup | 2021-01-09 | 2 Blackpool |
1 - 0
2 - 2
|
West Brom 2 | Vi | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa League 1 | 2021-01-02 | 2 Bristol Rovers |
2 - 1
2 - 1
|
Blackpool | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
5-14 (19) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Inglismaa League 1 | 2020-12-29 | 3 Shrewsbury |
1 - 0
1 - 0
|
Blackpool 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa League 1 | 2020-12-19 | Accrington Stanley |
0 - 0
0 - 0
|
Blackpool 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 5 (4-1) | ||
| Inglismaa League 1 | 2020-12-15 | 1 Blackpool |
2 - 1
3 - 2
|
Hull 1 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-8 (14) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Inglismaa League 1 | 2020-12-12 | Blackpool |
0 - 0
0 - 0
|
Oxford Utd 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa EFL Trophy | 2020-12-08 | 2 Fleetwood Town |
0 - 0
0 - 0
|
Blackpool 1 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa League 1 | 2020-12-05 | Fleetwood Town |
0 - 1
0 - 1
|
Blackpool | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-8 (17) | 4-6 (10) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Inglismaa League 1 | 2020-12-01 | 3 Blackpool |
0 - 0
1 - 0
|
Portsmouth 2 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Inglismaa FA Cup | 2020-11-28 | 1 4 Harrogate Town |
0 - 0
0 - 4
|
Blackpool | V | +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
2-12 (14) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa League 1 | 2020-11-24 | 2 Doncaster |
0 - 2
3 - 2
|
Blackpool 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa League 1 | 2020-11-21 | Peterborough |
0 - 1
1 - 2
|
Blackpool | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa EFL Trophy | 2020-11-11 | 1 2 Blackpool |
2 - 0
3 - 0
|
Leeds U21 | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa FA Cup | 2020-11-08 | 3 Eastbourne Borough |
0 - 0
0 - 3
|
Blackpool 1 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-7 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Inglismaa League 1 | 2020-11-03 | Blackpool |
0 - 0
1 - 0
|
Wigan | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa League 1 | 2020-10-31 | 3 Burton Albion |
0 - 1
1 - 2
|
Blackpool 1 | V | 0.0 | Üle | 11.0 | Alla |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa League 1 | 2020-10-27 | 1 AFC Wimbledon |
1 - 0
1 - 0
|
Blackpool 1 2 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 11.5 | Alla |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Peterborough Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa League 1 | 2021-03-20 | 2 Rochdale |
0 - 2
3 - 3
|
Peterborough 1 | Vi | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2021-03-16 | 1 Peterborough |
1 - 0
1 - 0
|
Portsmouth 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2021-03-09 | 1 3 Peterborough |
1 - 1
1 - 3
|
Hull | K | 0.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2021-03-06 | 3 Burton Albion |
0 - 0
2 - 1
|
Peterborough 1 | K | +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2021-03-02 | 2 Oxford Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Peterborough | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2021-02-27 | 3 Peterborough |
0 - 0
2 - 1
|
Wigan 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa League 1 | 2021-02-23 | 1 Plymouth |
0 - 0
0 - 3
|
Peterborough 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa League 1 | 2021-02-20 | Peterborough |
0 - 0
3 - 0
|
AFC Wimbledon 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Inglismaa League 1 | 2021-02-16 | 3 Gillingham |
1 - 0
1 - 3
|
Peterborough 3 | V | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Inglismaa League 1 | 2021-02-09 | Peterborough |
1 - 1
2 - 1
|
Ipswich 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa League 1 | 2021-02-06 | 3 Peterborough |
2 - 0
2 - 0
|
Crewe | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-6 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Inglismaa League 1 | 2021-01-30 | 1 Shrewsbury |
0 - 0
2 - 0
|
Peterborough 2 | K | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
8-0 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa League 1 | 2021-01-26 | 2 Peterborough |
0 - 0
0 - 0
|
Bristol Rovers 3 | Vi | -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa League 1 | 2021-01-23 | 2 Ipswich |
0 - 0
0 - 1
|
Peterborough 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Inglismaa League 1 | 2021-01-19 | 3 Peterborough |
0 - 1
2 - 1
|
Charlton 4 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa League 1 | 2021-01-16 | 1 Peterborough |
2 - 0
3 - 0
|
Milton Keynes Dons 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa EFL Trophy | 2021-01-12 | 1 Peterborough |
3 - 0
5 - 1
|
Portsmouth | V | -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa League 1 | 2021-01-09 | 4 Lincoln City |
0 - 1
1 - 1
|
Peterborough 3 1 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa League 1 | 2020-12-15 | 4 Milton Keynes Dons |
0 - 1
1 - 1
|
Peterborough 2 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa League 1 | 2020-12-12 | 2 Peterborough |
4 - 1
4 - 1
|
Rochdale | V | -1.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 6-2 (8) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa EFL Trophy | 2020-12-08 | Peterborough |
0 - 0
3 - 0
|
West Ham U21 4 | V | 0.0, +0.5 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Inglismaa League 1 | 2020-12-05 | 3 Portsmouth |
0 - 0
2 - 0
|
Peterborough 3 | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 4-4 (8) | 5 (2-3) | 1 (1-0) |
| Inglismaa League 1 | 2020-12-02 | AFC Wimbledon |
0 - 0
2 - 1
|
Peterborough | K | +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
5-8 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Inglismaa FA Cup | 2020-11-28 | 2 Peterborough |
1 - 0
1 - 2
|
Chorley 1 | K | -2.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa League 1 | 2020-11-24 | 1 Peterborough |
1 - 0
1 - 0
|
Plymouth 2 | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Inglismaa League 1 | 2020-11-21 | Peterborough |
0 - 1
1 - 2
|
Blackpool | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa League 1 | 2020-11-14 | Crewe |
2 - 0
2 - 0
|
Peterborough | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-1 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Inglismaa FA Cup | 2020-11-07 | 2 Oxford Utd |
1 - 1
1 - 2
|
Peterborough 1 | V | 0.0,+0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
6-5 (11) | 4-3 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa League 1 | 2020-11-03 | 2 Bristol Rovers |
0 - 1
0 - 2
|
Peterborough 1 | V | +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
10-8 (18) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Inglismaa League 1 | 2020-10-31 | 2 Peterborough |
2 - 1
5 - 1
|
Shrewsbury 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.8 | 3.2 | 2.625 |
| Pool | 3.5 | 2 | 3.4 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.5) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (0.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 0 - 0
Nurgalöök: 9.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 2.0, 2.5
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

