R, Sep 4, 2020 · 17:00
VanimadHiljutised
DLDDLW
13.00
6.50
1.18
HiljutisedVanimad
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 3.0
Väravad kokku
Alla 10.0
Nurgalöögid kokku
-2.0
Madalmaad U21
Valgevene U21 vs Madalmaad U21 Meeskonna profiil
Valgevene U21
LDDLWHiljutised
Üle 9.5 nurgalöögiÜle3/5
Üle 2.5 väravaAlla1/5
Aasia händikäpEi kataKaetud 3/10
Aeglane algus · laseb esimesena sisse 3 mängus 5-stVõitis 1 viimasest 5
Madalmaad U21
Andmed puuduvad
Valgevene U21 vs Madalmaad U21 Mängu faktid
Valgevene U21
3V-3V-4K viimases 10 mängus, löönud 15 ja lasknud 12 väravat. Keskmised väravad: 1.5 poolt, 1.2 vastu. Võit 30%, AH võit 30%, värav Over 10%, nurgalöök Over 40%.
Põhiaja tulemus
Võit 30%3
Viik 30%3
Kaotus 40%4
Väravad kokku 3.0
Üle 10%1
Tühistatud 20%2
Alla 70%7
Nurgalöögid kokku 10.0
Üle 40%4
Tühistatud 10%1
Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 30%3
Tühistatud 10%1
Kaotus 60%6
Madalmaad U21
Viimane
| Valgevene U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Madalmaad U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Valgevene U21 | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Madalmaad U21 | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 3.0
Nurgalöökide jaotusJoon 10.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 0,
Keskm: 0.00,
Std. hälve: 0.00, Mediaan: 0,
Mood: ,
Üle: 100%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Valgevene U21 vs Madalmaad U21 Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Valgevene U21 vs Madalmaad U21 Omavahelised kohtumised
Valgevene U21 vs Madalmaad U21 Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| Valgevene U21 Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| U21 Euroopa meistrivõistlused - kval | 2019-11-19 | 1 Gibraltar U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Valgevene U21 1 | V | +3.0, +3.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| U21 International | 2019-11-14 | Slovakkia U21 |
2 - 0
3 - 0
|
Valgevene U21 1 | K | -1.0, -1.5 | Tasa |
|
||||||
| U21 Euroopa meistrivõistlused - kval | 2019-10-15 | 4 Küpros U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Valgevene U21 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| U21 Euroopa meistrivõistlused - kval | 2019-10-11 | 2 Valgevene U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Norra U21 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| U21 Euroopa meistrivõistlused - kval | 2019-09-10 | 2 Valgevene U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Portugal U21 2 | K | +1.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Sõpruskohtumised | 2019-09-06 | FK Gorodeya |
0 - 0
0 - 0
|
Valgevene U21 2 | Vi | 0.0 | Alla |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| U21 Euroopa meistrivõistlused - kval | 2019-06-08 | 1 Valgevene U21 |
2 - 0
10 - 0
|
Gibraltar U21 5 | V | -2.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
13-2 (15) | 9-0 (9) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| U21 International | 2019-03-26 | 2 5 Leedu U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Valgevene U21 1 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Sõpruskohtumised | 2019-03-22 | Valgevene U21 |
0 - 1
0 - 3
|
Neman Grodno 2 | K | +0.5 | Üle |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| U21 Euroopa meistrivõistlused - kval | 2018-10-15 | 1 2 Kreeka U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Valgevene U21 5 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 8.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| U21 Euroopa meistrivõistlused - kval | 2018-10-11 | 2 Valgevene U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Tšehhi U21 3 1 | V | +0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
3-7 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| U21 Euroopa meistrivõistlused - kval | 2018-09-10 | 1 Valgevene U21 |
0 - 2
0 - 4
|
Horvaatia U21 | K | +1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
2-10 (12) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| U21 Euroopa meistrivõistlused - kval | 2018-09-06 | 4 Moldova U21 |
0 - 2
2 - 2
|
Valgevene U21 2 | Vi | +0.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| U21 International | 2018-06-08 | 2 Albaania U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Valgevene U21 6 1 | Vi | 0.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | ||
| U21 International | 2018-06-05 | 2 Albaania U21 |
1 - 1
3 - 2
|
Valgevene U21 4 | K | 0.0 | Üle |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| U21 Euroopa meistrivõistlused - kval | 2018-03-25 | 5 San Marino U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Valgevene U21 5 | V | +2.0 | Alla |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| U21 International | 2017-11-10 | Valgevene U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Leedu U21 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
7-6 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| U21 Euroopa meistrivõistlused - kval | 2017-10-10 | 2 Valgevene U21 |
0 - 1
3 - 1
|
Moldova U21 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 8.5 | Üle |
|
10-5 (15) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| U21 Euroopa meistrivõistlused - kval | 2017-10-05 | 1 Horvaatia U21 |
0 - 0
2 - 1
|
Valgevene U21 2 | K | -2.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| U21 Euroopa meistrivõistlused - kval | 2017-09-05 | 1 Tšehhi U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Valgevene U21 2 | Vi | -1.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| U21 Euroopa meistrivõistlused - kval | 2017-09-01 | 1 5 Valgevene U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Kreeka U21 2 | K | 0.0, +0.5 | Tasa | 9.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| U21 Euroopa meistrivõistlused - kval | 2017-06-07 | 2 Valgevene U21 |
0 - 0
1 - 0
|
San Marino U21 2 | V | -2.0, -2.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
8-1 (9) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| U21 International | 2017-05-31 | Russia U21 |
2 - 0
7 - 0
|
Valgevene U21 | K | -1.0, -1.5 | Üle |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| U21 International | 2017-03-26 | 3 Läti U21 |
3 - 1
4 - 3
|
Valgevene U21 2 | K | 0.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| U21 International | 2017-03-25 | 2 Leedu U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Valgevene U21 | V | 0.0 | Üle |
|
2-5 (7) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| U21 International | 2016-11-11 | 2 Ukraina U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Valgevene U21 2 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| U21 Euroopa meistrivõistlused - kval | 2016-10-07 | 1 Slovakkia U21 |
1 - 0
3 - 1
|
Valgevene U21 2 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
9-3 (12) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| U21 Euroopa meistrivõistlused - kval | 2016-09-06 | 3 Türgi U21 |
1 - 0
1 - 0
|
Valgevene U21 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| U21 Euroopa meistrivõistlused - kval | 2016-09-02 | 3 Valgevene U21 |
1 - 0
2 - 2
|
Holland U21 3 | Vi | +1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-9 (13) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 3 (3-0) |
| U21 International | 2016-06-01 | 1 Macedonia U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Valgevene U21 | Vi | 0.0, -0.5 | Tasa |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Madalmaad U21 Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 13 | 6.5 | 1.182 |
| Pool | 10 | 2.75 | 1.533 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+2.0) | [email protected] | Võõras@2 |
| Pool (+0.75) | Kodu@2 | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 0 - 7 , Nurgalöök: 0 - 9
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: +2.0 , Väravad: 3.0
Skoor: 0 - 3 , Nurgalöök: 0 - 5 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: +0.5, +1.0 , Väravad: 1.0, 1.5
-
2' - 1st Goal - Madalmaad U21 -
6' - 1st Corner - Madalmaad U21 -
7' - Red Card - Valgevene U21 -
8' - 2nd Goal - Madalmaad U21 -
23' - 2nd Corner - Madalmaad U21 - Race to 3 Corners - Madalmaad U21
-
25' - 3rd Corner - Madalmaad U21 -
28' - 4th Corner - Madalmaad U21 -
30' - 5th Corner - Madalmaad U21 - Race to 5 Corners - Madalmaad U21
-
33' - 3rd Goal - Madalmaad U21 -
0-3 score at the end of First Half -
51' - 1st Yellow Card - Valgevene U21 -
54' - 4th Goal - Madalmaad U21 -
61' - 6th Corner - Madalmaad U21 -
67' - 5th Goal - Madalmaad U21 -
71' - 7th Corner - Madalmaad U21 - Race to 7 Corners - Madalmaad U21
-
81' - 6th Goal - Madalmaad U21 -
84' - 8th Corner - Madalmaad U21 - Race to 9 Corners - Madalmaad U21
-
90' - 9th Corner - Madalmaad U21 -
90' - 7th Goal - Madalmaad U21 -
0-7 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

