Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 3.25
Väravad kokku
Üle 10.5
Nurgalöögid kokku
+0.25
Oldham
Barnsley vs Oldham Meeskonna profiil
57Kokku
BarnsleyInglismaa League 1 · Tugevus võrreldes liiga 31 meeskonnaga, viimased 365 päeva
TugevusNurgalööke saadudNõrkusHiljutine vorm
DDLLLLLLDWHiljutisedStabiilne-0.2 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 22
Üle 9.5 nurgalöögiÜle8/10
Üle 2.5 väravaÜle8/10
Aasia händikäpEi kataKaetud 3/10
Vajub lõpusEi hoia eduseisu · ei võida 5 mängu 6-st, kus juhtisMõlemad skoorisid 10 viimasest 10Võitis 1 viimasest 10
79Kokku
OldhamInglismaa League 2 · Tugevus võrreldes liiga 30 meeskonnaga, viimased 365 päeva
Tugevus2. poolaegNõrkusHiljutine vorm
LWLDWWLDLWHiljutisedStabiilne+0.2 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 22
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpVõrdneKaetud 5/10
Teise poolaja meeskondVõitis 4 viimasest 10
Barnsley vs Oldham Mängu faktid
Barnsley
1V-3V-6K viimases 10 mängus, löönud 20 ja lasknud 24 väravat. Keskmised väravad: 2.0 poolt, 2.4 vastu. Võit 10%, AH võit 30%, värav Over 50%, nurgalöök Over 80%.
Põhiaja tulemus
Võit 10%1
Viik 30%3
Kaotus 60%6
Väravad kokku 3.0, 3.5
Üle 50%5
Tühistatud 0%0
Alla 50%5
Nurgalöögid kokku 10.5
Üle 80%8
Tühistatud 0%0
Alla 20%2
Aasia handikäp
Võit 30%3
Tühistatud 30%3
Kaotus 40%4
Oldham
4V-2V-4K viimases 10 mängus, löönud 12 ja lasknud 14 väravat. Keskmised väravad: 1.2 poolt, 1.4 vastu. Võit 40%, AH võit 50%, värav Over 30%, nurgalöök Over 40%.
Põhiaja tulemus
Võit 40%4
Viik 20%2
Kaotus 40%4
Väravad kokku 3.0, 3.5
Üle 30%3
Tühistatud 0%0
Alla 70%7
Nurgalöögid kokku 10.5
Üle 40%4
Tühistatud 0%0
Alla 60%6
Aasia handikäp
Võit 50%5
Tühistatud 0%0
Kaotus 50%5
Viimane
| Barnsley | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Oldham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Barnsley | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Oldham | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 3.0, 3.5
Nurgalöökide jaotusJoon 10.5
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.70,
Std. hälve: 1.45, Mediaan: 3,
Mood: 3,
Üle: 25%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Barnsley vs Oldham Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Barnsley vs Oldham Omavahelised kohtumised
Barnsley vs Oldham Vaata kogu H2H-d →| Barnsley Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa EFL Trophy | 2018-09-04 | Oldham |
1 - 1
1 - 2
|
Barnsley 1 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2016-04-12 | 1 Barnsley |
1 - 0
2 - 1
|
Oldham 4 | V | -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2015-11-21 | 2 Oldham |
0 - 1
1 - 2
|
Barnsley 3 | V | 0.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2015-03-14 | 1 3 Oldham |
1 - 2
1 - 3
|
Barnsley 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2015-02-03 | Barnsley |
1 - 0
1 - 0
|
Oldham 1 | V | 0.0 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Johnstone’s Paint Trophy | 2014-10-07 | 1 Oldham |
2 - 0
2 - 2
|
Barnsley 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Barnsley Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa FA Cup | 2026-11-07 | 3 Barnsley |
4 - 0
7 - 2
|
Aldershot 1 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2026-10-31 | 1 2 Barnsley |
1 - 0
1 - 1
|
Oxford Utd 2 1 | Vi | 0.0 | Alla | 12.0 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2026-10-24 | 1 Reading |
0 - 1
2 - 1
|
Barnsley | K | -1.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2026-10-20 | 2 Luton |
2 - 0
2 - 1
|
Barnsley 1 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2026-10-17 | 5 Barnsley |
1 - 0
1 - 2
|
Cambridge Utd 3 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Inglismaa League 1 | 2026-10-10 | 1 Stockport |
0 - 1
3 - 1
|
Barnsley 2 | K | -1.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
11-5 (16) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 6 (4-2) |
| Inglismaa EFL Trophy | 2026-10-06 | 3 Fleetwood Town |
0 - 0
4 - 1
|
Barnsley | K | +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
4-13 (17) | 4-5 (9) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Inglismaa EFL Trophy | 2026-09-22 | 2 Barnsley |
0 - 3
3 - 4
|
Leeds U21 1 | K | -1.5, -2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-8 (15) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Inglismaa League 1 | 2026-09-19 | 1 4 Barnsley |
0 - 1
1 - 1
|
Leicester 4 | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-12 (17) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| Inglismaa EFL Cup | 2026-09-15 | 3 Peterborough |
2 - 2
3 - 3
|
Barnsley 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
7-1 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Inglismaa League 1 | 2026-09-12 | 2 Plymouth |
2 - 0
3 - 0
|
Barnsley 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 4 (0-4) |
| Inglismaa League 1 | 2026-09-05 | 1 Barnsley |
1 - 1
1 - 5
|
Stevenage 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 8-0 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa League 1 | 2026-09-02 | Barnsley |
0 - 0
2 - 1
|
Blackpool 3 | V | 0.0, -0.5 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
13-4 (17) | 6-4 (10) | 2 (1-1) | 5 (5-0) |
| Inglismaa League 1 | 2026-08-29 | 4 Leyton Orient |
0 - 1
1 - 3
|
Barnsley 4 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
4-9 (13) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| Inglismaa EFL Cup | 2026-08-25 | 2 Barnsley |
3 - 1
3 - 2
|
Crewe | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
20-7 (27) | 8-0 (8) | 1 (1-0) | 6 (2-4) |
| Inglismaa League 1 | 2026-08-22 | 1 Doncaster |
0 - 0
0 - 0
|
Barnsley 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa League 1 | 2026-08-15 | 3 Barnsley |
0 - 0
0 - 1
|
Bromley 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
12-2 (14) | 8-1 (9) | 5 (5-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa EFL Cup | 2026-08-08 | Barnsley |
0 - 1
1 - 1
|
Wigan | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-6 (15) | 2-4 (6) | 4 (1-3) | 3 (2-1) |
| UK Friendlies | 2026-08-01 | 1 1 Barnsley |
2 - 0
3 - 0
|
Lincoln City 2 | V | 0.0 | Üle |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 2 (0-2) | ||
| UK Friendlies | 2026-07-25 | Scarborough Athletic |
0 - 1
0 - 2
|
Barnsley | V | +0.5, +1.0 | Alla | 8.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2026-07-11 | York |
1 - 1
2 - 1
|
Barnsley 3 | K | 0.0 | Tasa |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa League 1 | 2026-05-02 | 1 Barnsley |
0 - 1
1 - 3
|
Stockport 4 | K | +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-11 (16) | 0-10 (10) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Inglismaa League 1 | 2026-04-28 | 1 Northampton |
0 - 1
0 - 1
|
Barnsley 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa League 1 | 2026-04-25 | 1 Luton |
1 - 1
2 - 1
|
Barnsley 5 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
9-5 (14) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa League 1 | 2026-04-21 | Stevenage |
1 - 0
1 - 0
|
Barnsley | K | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa League 1 | 2026-04-18 | 1 1 Barnsley |
0 - 0
2 - 2
|
Bradford 4 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-10 (15) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Inglismaa League 1 | 2026-04-14 | 1 Port Vale |
0 - 0
0 - 0
|
Barnsley 1 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-9 (17) | 4-1 (5) | 4 (4-0) | 5 (1-4) |
| Inglismaa League 1 | 2026-04-11 | Rotherham |
0 - 1
1 - 3
|
Barnsley 4 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa League 1 | 2026-04-06 | 1 Barnsley |
0 - 1
0 - 3
|
Plymouth 1 | K | 0.0, +0.5 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Inglismaa League 1 | 2026-04-03 | 1 Burton Albion |
0 - 0
1 - 1
|
Barnsley 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
9-0 (9) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Oldham Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa League 2 | 2026-11-03 | 1 Northampton |
0 - 0
0 - 1
|
Oldham | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa League 2 | 2026-10-31 | 2 2 Oldham |
0 - 0
0 - 1
|
Crawley Town 3 | K | -1.0 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Inglismaa League 2 | 2026-10-24 | 1 1 Barnet |
1 - 0
1 - 1
|
Oldham 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa League 2 | 2026-10-20 | 1 3 Walsall |
2 - 0
3 - 0
|
Oldham 3 | K | 0.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Inglismaa League 2 | 2026-10-17 | Oldham |
3 - 1
4 - 1
|
Cheltenham 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa EFL Trophy | 2026-10-13 | Oldham |
1 - 1
4 - 2
|
Leeds U21 | V | -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa League 2 | 2026-10-10 | 3 Oldham |
0 - 0
0 - 0
|
Accrington Stanley 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Inglismaa League 2 | 2026-09-26 | Oldham |
1 - 2
1 - 4
|
Salford City 2 | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
11-5 (16) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| Inglismaa EFL Trophy | 2026-09-22 | 1 Oldham |
0 - 0
1 - 0
|
Fleetwood Town 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa League 2 | 2026-09-19 | Rochdale |
1 - 0
2 - 0
|
Oldham | K | +0.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
0-6 (6) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Inglismaa League 2 | 2026-09-12 | 2 Oldham |
0 - 1
1 - 2
|
Chesterfield 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa League 2 | 2026-09-05 | 3 Tranmere |
1 - 0
2 - 0
|
Oldham 2 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
2-10 (12) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 5 (0-5) |
| Inglismaa League 2 | 2026-09-01 | 1 Fleetwood Town |
0 - 1
1 - 1
|
Oldham | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Inglismaa League 2 | 2026-08-29 | Oldham |
1 - 0
3 - 0
|
Swindon 3 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
14-4 (18) | 8-1 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa League 2 | 2026-08-22 | 2 Colchester |
0 - 1
2 - 1
|
Oldham 5 1 | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
8-2 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa League 2 | 2026-08-15 | 2 Oldham |
0 - 0
2 - 0
|
Port Vale 4 | V | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Inglismaa EFL Cup | 2026-08-08 | 2 Stoke |
0 - 0
2 - 0
|
Oldham 1 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2026-08-01 | Oldham |
2 - 0
4 - 0
|
Sheff Wed | V | +0.5, +1.0 | Üle | 8.5 | Üle |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2026-07-28 | 1 Oldham |
0 - 0
0 - 1
|
Stockport | K | +0.5 | Alla | 8.5 | Üle |
|
5-8 (13) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| UK Friendlies | 2026-07-21 | Oldham |
0 - 2
1 - 3
|
Bolton | K | +0.5, +1.0 | Üle | 8.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa League 2 | 2026-05-02 | Oldham |
1 - 0
3 - 0
|
Accrington Stanley 1 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa League 2 | 2026-04-25 | 2 Newport County |
1 - 2
3 - 2
|
Oldham 2 1 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 6 (6-0) |
| Inglismaa League 2 | 2026-04-18 | 3 Oldham |
0 - 2
1 - 2
|
Salford City 2 | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Inglismaa League 2 | 2026-04-14 | 3 Barrow |
0 - 0
3 - 2
|
Oldham 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Inglismaa League 2 | 2026-04-11 | 2 Shrewsbury |
1 - 0
1 - 0
|
Oldham 2 | K | +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa League 2 | 2026-04-06 | Oldham |
0 - 1
1 - 1
|
Milton Keynes Dons 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Inglismaa League 2 | 2026-04-03 | 1 Colchester |
0 - 1
1 - 3
|
Oldham 2 | V | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Inglismaa League 2 | 2026-03-28 | 3 Crewe |
1 - 1
2 - 1
|
Oldham | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 4-4 (8) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Inglismaa League 2 | 2026-03-24 | Oldham |
1 - 0
3 - 0
|
Notts County 3 1 | V | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa League 2 | 2026-03-21 | 2 Oldham |
0 - 0
1 - 0
|
Harrogate Town 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.1 | 4 | 2.6 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (5.0) | Üle@2 | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 0 - 0
Nurgalöök: 10.5 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 3.0, 3.5
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

