R, Nov 21, 2014 · 19:00
VanimadHiljutised
DDWLLW
1.60
3.50
6.50
HiljutisedVanimad
DLWLWD
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 2.25
Väravad kokku
Alla 9.5
Nurgalöögid kokku
-0.75
Auxerre
Auxerre vs Chateauroux Meeskonna profiil
Auxerre
WDDWDDWLLWHiljutisedStabiilne+0.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 10
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpKatab6/10
Chateauroux
DDLLDWLWLDHiljutised
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaAlla3/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Viimane
| Auxerre | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Chateauroux | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Auxerre | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Chateauroux | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.0, 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 9.5
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 13,
Keskm: 2.38,
Std. hälve: 1.78, Mediaan: 2,
Mood: 2,
Üle: 31%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Auxerre vs Chateauroux Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Auxerre vs Chateauroux Omavahelised kohtumised
Auxerre vs Chateauroux Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| Auxerre Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-11-07 | 2 Tours |
2 - 1
2 - 3
|
Auxerre 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-10-31 | 1 Auxerre |
0 - 1
0 - 3
|
Brest 4 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| French League Cup | 2014-10-28 | 1 Bastia |
0 - 1
3 - 1
|
Auxerre 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle |
|
||||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-10-24 | 1 Nimes |
0 - 1
0 - 1
|
Auxerre 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-10-17 | 1 Auxerre |
1 - 1
2 - 2
|
Nancy | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-10-03 | 1 Sochaux |
0 - 0
0 - 0
|
Auxerre 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-09-26 | Auxerre |
1 - 1
2 - 1
|
Arles 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
10-4 (14) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 4 (2-2) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-09-23 | Angers |
0 - 0
0 - 0
|
Auxerre 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-09-19 | Auxerre |
1 - 1
1 - 1
|
AC Ajaccio | Vi | 0.0, -0.5 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-09-15 | 1 Troyes |
0 - 1
1 - 2
|
Auxerre 2 | V | -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-7 (14) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-08-29 | Auxerre |
0 - 1
1 - 2
|
Valenciennes | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
9-1 (10) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-08-23 | Dijon |
1 - 0
1 - 0
|
Auxerre | K | Alla | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 2 (2-0) | |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-08-15 | Auxerre |
0 - 1
0 - 1
|
US Orleans 45 | K |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | (-) | (-) | ||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-08-08 | Clermont Foot |
1 - 1
1 - 1
|
Auxerre | Vi | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-08-01 | Auxerre |
1 - 0
2 - 0
|
Le Havre | V | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Chateauroux Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-11-07 | Chateauroux |
0 - 1
1 - 1
|
Laval | Vi | 0.0 | Tasa | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-10-31 | 1 Ajaccio GFCA |
1 - 0
1 - 0
|
Chateauroux 3 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-10-24 | 1 Chateauroux |
0 - 1
2 - 1
|
Tours | V | 0.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-10-17 | 1 Chateauroux |
0 - 1
1 - 4
|
Sochaux 2 | K | 0.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-10-03 | 2 Arles |
0 - 1
0 - 1
|
Chateauroux 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-09-26 | 1 Chateauroux |
1 - 1
1 - 1
|
Brest 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
0-4 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-09-23 | 1 Nimes |
1 - 0
1 - 0
|
Chateauroux 2 | K | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-09-19 | Chateauroux |
0 - 2
2 - 5
|
Nancy | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-09-12 | 2 AC Ajaccio |
0 - 1
1 - 1
|
Chateauroux 1 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-08-29 | Chateauroux |
0 - 0
0 - 0
|
US Orleans 45 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-08-22 | Angers |
1 - 1
1 - 1
|
Chateauroux | Vi | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |
| Prantsusmaa Ligue 2 | 2014-08-08 | Creteil |
0 - 0
3 - 0
|
Chateauroux | K | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-07-18 | Chateauroux |
0 - 1
1 - 1
|
Tours | Vi | Alla |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | |||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.6 | 3.5 | 6.5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.75) | [email protected] | Võõras@2 |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.5) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 3 - 1 , Nurgalöök: 1 - 4
Nurgalöök: 9.5 , Handikäp: -0.5, -1.0 , Väravad: 2.0, 2.5
-
8' - 1st Goal - Auxerre -
11' - 1st Corner - Auxerre -
12' - 2nd Goal - Auxerre -
27' - 1st Yellow Card - Auxerre -
35' - 2nd Corner - Chateauroux -
45+1' - 2nd Yellow Card - Chateauroux -
2-0 score at the end of First Half -
60' - 3rd Goal - Auxerre -
66' - 3rd Yellow Card - Chateauroux -
68' - 3rd Corner - Chateauroux -
73' - 4th Goal - Chateauroux -
81' - 4th Corner - Chateauroux - Race to 3 Corners - Chateauroux
-
83' - 5th Corner - Chateauroux -
3-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

