L, Sep 11, 2021 · 15:00
VanimadHiljutised
LWLDLD
3.40
3.75
1.80
HiljutisedVanimad
WWWDWW
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.5
Väravad kokku
–
Nurgalöögid kokku
-0.5
Buxton
Ashton Utd vs Buxton Meeskonna profiil
Ashton Utd
Hinnanguid arvutatakse
LDLLLWLDLDHiljutised
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpEi kata2/10
Buxton
Hinnanguid arvutatakse
WWDWWWDWWWHiljutisedTules+0.5 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 10
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaÜle8/10
Aasia händikäpKatab9/10
Ashton Utd vs Buxton Mängu faktid
Ashton Utd
1V-2V-7K viimases 10 mängus, löönud 10 ja lasknud 20 väravat. Keskmised väravad: 1.0 poolt, 2.0 vastu. Võit 10%, AH võit 20%, värav Over 50%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 10%1
Viik 20%2
Kaotus 70%7
Väravad kokku 2.5
Üle 50%5
Tühistatud 0%0
Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 20%2
Tühistatud 0%0
Kaotus 80%8
Buxton
8V-2V-0K viimases 10 mängus, löönud 29 ja lasknud 9 väravat. Keskmised väravad: 2.9 poolt, 0.9 vastu. Võit 80%, AH võit 90%, värav Over 80%, nurgalöök Over 0%.
Põhiaja tulemus
Võit 80%8
Viik 20%2
Kaotus 0%0
Väravad kokku 2.5
Üle 80%8
Tühistatud 0%0
Alla 20%2
Aasia handikäp
Võit 90%9
Tühistatud 0%0
Kaotus 10%1
Viimane
| Ashton Utd | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Buxton | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Ashton Utd | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Buxton | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5
Nurgalöökide jaotus
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 37,
Keskm: 3.70,
Std. hälve: 1.78, Mediaan: 4,
Mood: 4,
Üle: 73%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Ashton Utd vs Buxton Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Ashton Utd vs Buxton Omavahelised kohtumised
Ashton Utd vs Buxton Vaata kogu H2H-d →| Ashton Utd Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Northern Premier League | 2019-11-02 | 1 Buxton |
1 - 2
1 - 2
|
Ashton Utd 3 | V | 0.0 | Üle |
|
||||||
| Inglismaa Northern Premier League | 2018-03-22 | 2 Buxton |
1 - 0
1 - 0
|
Ashton Utd 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Inglismaa Northern Premier League | 2017-08-28 | 2 Ashton Utd |
0 - 3
1 - 4
|
Buxton | K | -0.5 | Üle |
|
||||||
| Inglismaa Northern Premier League | 2017-03-07 | 1 Buxton |
0 - 1
1 - 2
|
Ashton Utd 3 | V | -0.5, -1.0 | Tasa | 9.0 |
|
|||||
| Inglismaa Northern Premier League | 2016-09-20 | Ashton Utd |
1 - 0
1 - 3
|
Buxton 3 | K | -0.5 | Üle |
|
||||||
| Inglismaa Northern Premier League | 2015-09-22 | 1 Buxton |
1 - 0
2 - 1
|
Ashton Utd 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
0-9 (9) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Ashton Utd Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa Northern Premier League | 2021-09-07 | 3 South Shields |
1 - 1
1 - 1
|
Ashton Utd 3 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla |
|
||||||
| Inglismaa Northern Premier League | 2021-08-30 | Stalybridge Celtic |
0 - 0
1 - 0
|
Ashton Utd 1 | K | 0.0,-0.5 | Alla |
|
||||||
| Inglismaa Northern Premier League | 2021-08-28 | 3 Ashton Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Stafford Rangers 2 | Vi | 0.0,-0.5 | Alla |
|
||||||
| Inglismaa Northern Premier League | 2021-08-24 | 1 Ashton Utd |
1 - 2
1 - 3
|
Whitby 1 | K | 0.0 | Üle |
|
||||||
| Inglismaa Northern Premier League | 2021-08-14 | Ashton Utd |
2 - 0
2 - 0
|
Matlock Town 2 | V | 0.0,+0.5 | Alla |
|
||||||
| UK Friendlies | 2021-08-03 | Trafford |
3 - 0
4 - 2
|
Ashton Utd | K | 0.0, +0.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| UK Friendlies | 2021-07-31 | Tadcaster Albion |
3 - 2
4 - 3
|
Ashton Utd | K | +0.5 | Üle |
|
0-10 (10) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| UK Friendlies | 2021-07-21 | 1 Ashton Utd |
0 - 0
0 - 2
|
Stockport 1 | K | +1.5 | Alla |
|
1-6 (7) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2021-07-10 | Ashton Utd |
1 - 1
1 - 2
|
Oldham | K | +0.5, +1.0 | Tasa |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-10-17 | Ashton Utd |
0 - 2
0 - 3
|
Mickleover FC 3 | K | -0.5 | Üle |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-10-13 | 2 Atherton Collieries |
1 - 0
1 - 0
|
Ashton Utd 1 | K | 0.0 | Alla |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-10-10 | 2 Matlock Town |
2 - 1
4 - 1
|
Ashton Utd 2 | K | 0.0 | Üle |
|
3-7 (10) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-10-06 | 1 3 Ashton Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Bamber Bridge 1 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Inglismaa FA Cup - kvalifikatsioon | 2020-10-03 | 1 2 Ashton Utd |
0 - 2
0 - 4
|
South Shields 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-09-29 | 4 Ashton Utd |
2 - 0
3 - 3
|
South Shields 1 | Vi | +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
1-10 (11) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa FA Cup - kvalifikatsioon | 2020-09-12 | Ashton Utd |
1 - 0
2 - 0
|
Squires Gate 3 | V | -1.5 | Alla |
|
7-6 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| UK Friendlies | 2020-09-05 | Ashton Utd |
1 - 0
3 - 1
|
Irlam | V | -1.5 | Üle |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| UK Friendlies | 2020-09-01 | Trafford |
0 - 0
2 - 2
|
Ashton Utd | Vi | +0.5 | Üle |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-03-10 | 1 Ashton Utd |
0 - 1
3 - 1
|
Mickleover Sports 4 2 | V | -0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-03-07 | 3 Ashton Utd |
1 - 0
2 - 0
|
Scarborough 2 | V | 0.0, +0.5 | Alla |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-02-08 | 3 Ashton Utd |
1 - 1
3 - 1
|
Witton Albion 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 4 (1-3) |
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-01-25 | 3 Ashton Utd |
1 - 0
1 - 0
|
Lancaster City 1 | V | 0.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-01-21 | 1 Radcliffe FC |
1 - 1
1 - 1
|
Ashton Utd 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-01-18 | 2 Morpeth Town |
1 - 1
1 - 4
|
Ashton Utd 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-01-11 | 2 Ashton Utd |
0 - 1
2 - 1
|
Stafford Rangers 4 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
12-6 (18) | 5-5 (10) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-01-04 | 1 Ashton Utd |
0 - 2
0 - 2
|
South Shields 2 | K | +0.5, +1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-01-01 | 1 Stalybridge Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
Ashton Utd 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2019-12-28 | 1 3 Ashton Utd |
0 - 0
1 - 2
|
FC United of Manchester 1 | K | +0.5 | Tasa | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Northern Premier League | 2019-12-07 | 2 Basford Utd |
0 - 0
3 - 2
|
Ashton Utd 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle |
|
5-8 (13) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2019-11-30 | 2 Ashton Utd |
0 - 1
0 - 3
|
Radcliffe FC 3 | K | 0.0, +0.5 | Üle |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Buxton Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Inglismaa FA Cup - kvalifikatsioon | 2021-09-07 | Buxton |
3 - 0
5 - 1
|
Sherwood Colliery 3 | V | -1.5, -2.0 | Üle |
|
||||||
| Inglismaa Northern Premier League | 2021-08-28 | Buxton |
1 - 0
2 - 0
|
Stalybridge Celtic 2 | V | -1.0,-1.5 | Alla |
|
||||||
| Inglismaa Northern Premier League | 2021-08-24 | 3 Buxton |
0 - 1
3 - 1
|
Mickleover FC 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Inglismaa Northern Premier League | 2021-08-21 | 2 FC United of Manchester |
0 - 0
1 - 1
|
Buxton 3 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
||||||
| Inglismaa Northern Premier League | 2021-08-17 | 4 Grantham |
0 - 2
0 - 3
|
Buxton 2 | V | +0.5, +1.0 | Üle |
|
||||||
| UK Friendlies | 2021-07-10 | Nuneaton |
1 - 1
1 - 4
|
Buxton | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-11-03 | Buxton |
1 - 0
3 - 1
|
Stafford Rangers 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-10-24 | 2 Bamber Bridge |
0 - 2
1 - 2
|
Buxton 1 | V | +0.5, +1.0 | Alla |
|
8-8 (16) | 5-5 (10) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-10-20 | 3 Buxton |
2 - 2
2 - 2
|
Mickleover FC 1 | Vi | -1.0 | Üle |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-10-13 | 2 Buxton |
2 - 0
4 - 1
|
Scarborough 3 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-10-10 | 2 Stalybridge Celtic |
0 - 2
0 - 4
|
Buxton 3 | V | +0.5 | Üle |
|
6-9 (15) | 3-3 (6) | 4 (3-1) | 2 (0-2) | ||
| Inglismaa FA Cup - kvalifikatsioon | 2020-10-03 | 1 Buxton |
0 - 0
0 - 0
|
Stafford Rangers 3 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla |
|
5-7 (12) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-09-29 | 1 Nantwich Town |
0 - 1
2 - 1
|
Buxton 1 | K | 0.0 | Tasa | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-09-26 | 4 Buxton |
1 - 0
2 - 2
|
Whitby 4 | Vi | 0.0 | Üle |
|
4-0 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Inglismaa FA Cup - kvalifikatsioon | 2020-09-22 | 1 2 Buxton |
3 - 0
7 - 0
|
Belper Town 2 1 | V | -1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-09-19 | 1 Buxton |
2 - 1
4 - 2
|
Radcliffe FC 4 | V | -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| UK Friendlies | 2020-09-12 | Buxton |
1 - 0
3 - 2
|
Chester 1 | V | +0.5, +1.0 | Üle |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| UK Friendlies | 2020-09-08 | Buxton |
1 - 1
3 - 1
|
Chorley 1 | V | +0.5 | Üle |
|
3-3 (6) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2020-09-05 | Buxton |
1 - 1
3 - 1
|
Leek Town | V | -0.5 | Üle |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-03-07 | 1 Basford Utd |
0 - 2
0 - 2
|
Buxton 1 | V | -0.5 | Alla |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-02-29 | Buxton |
2 - 0
5 - 1
|
Stafford Rangers | V | -0.5 | Üle |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-02-22 | 2 South Shields |
1 - 1
1 - 1
|
Buxton 1 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla |
|
8-4 (12) | 5-3 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Northern League Challenge Cup | 2020-02-11 | Newcastle Town |
2 - 1
3 - 1
|
Buxton | K | +0.5 | Üle |
|
4-11 (15) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 4 (0-4) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-02-08 | 2 Buxton |
1 - 3
3 - 3
|
Gainsborough 2 | Vi | 0.0 | Üle |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-02-04 | 1 1 Stafford Rangers |
0 - 0
0 - 0
|
Buxton 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-02-01 | 3 Grantham |
1 - 0
1 - 3
|
Buxton 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle |
|
3-13 (16) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-01-25 | 1 2 Buxton |
1 - 1
2 - 2
|
FC United of Manchester 1 | Vi | +0.5 | Üle |
|
7-12 (19) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 7 (1-6) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-01-11 | 2 Buxton |
2 - 1
2 - 3
|
Morpeth Town 1 | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-10 (16) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Northern League Challenge Cup | 2020-01-07 | 1 Mickleover Sports |
1 - 0
2 - 3
|
Buxton 1 | V | -0.5 | Üle |
|
2-3 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Inglismaa Northern Premier League | 2020-01-01 | 3 Buxton |
0 - 2
1 - 2
|
Hyde 2 1 | K | 0.0 | Tasa |
|
6-5 (11) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 3.4 | 3.75 | 1.8 |
| Pool | 4 | 2.2 | 2.5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+0.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (+0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Üle@2 | [email protected] |
| Pool (1.0) | Üle@2 | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 0 - 0
Nurgalöök: , Handikäp: +0.5 , Väravad: 2.5
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

