Asane vs KFUM Meeskonna profiil
Asane vs KFUM Mängu faktid
3V-4V-3K viimases 10 mängus, löönud 14 ja lasknud 12 väravat. Keskmised väravad: 1.4 poolt, 1.2 vastu. Võit 30%, AH võit 70%, värav Over 40%, nurgalöök Over 20%.
1V-2V-7K viimases 10 mängus, löönud 12 ja lasknud 23 väravat. Keskmised väravad: 1.2 poolt, 2.3 vastu. Võit 10%, AH võit 20%, värav Over 60%, nurgalöök Over 40%.
| Asane | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| KFUM | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Asane | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| KFUM | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Asane vs KFUM Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Asane vs KFUM Omavahelised kohtumised
Asane vs KFUM Vaata kogu H2H-d →| Asane Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Norra 1. divisjon | 2022-08-04 | 2 KFUM |
1 - 2
2 - 2
|
Asane 1 | Vi | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Norra 1. divisjon | 2022-07-07 | Asane |
0 - 1
0 - 3
|
KFUM 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Norra 1. divisjon | 2021-10-24 | 1 Asane |
0 - 0
3 - 0
|
KFUM | V | 0.0 | Tasa | 10.5 |
|
|||||
| Norra 1. divisjon | 2021-07-21 | 1 KFUM |
1 - 0
3 - 1
|
Asane 3 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Norra 1. divisjon | 2020-10-24 | 1 Asane |
0 - 0
1 - 1
|
KFUM 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Norra 1. divisjon | 2020-07-31 | 3 KFUM |
0 - 0
0 - 0
|
Asane 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-4 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Norra 1. divisjon - play-offid | 2018-11-25 | 3 Asane |
1 - 0
1 - 3
|
KFUM 2 | K | -0.5 | Üle |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Norra 1. divisjon - play-offid | 2018-11-17 | 1 KFUM |
0 - 0
1 - 2
|
Asane 2 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norra 1. divisjon | 2016-07-31 | 1 3 Asane |
0 - 0
0 - 0
|
KFUM 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Norra 1. divisjon | 2016-04-10 | 1 KFUM |
0 - 0
0 - 2
|
Asane 3 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Asane Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Norra 1. divisjon | 2023-04-22 | 1 Hodd |
1 - 1
1 - 1
|
Asane 4 | Vi | -0.5 | Alla | 11.5 |
|
|||||
| Norra 1. divisjon | 2023-04-16 | 3 Asane |
1 - 0
1 - 2
|
FK Jerv | K | 0.0, -0.5 | Tasa | 11.0 |
|
|||||
| Norra 1. divisjon | 2023-04-10 | 3 Mjondalen |
0 - 0
0 - 0
|
Asane 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2023-03-23 | Asane |
1 - 0
1 - 0
|
Vélez CF 2 | V | 0.0 | Alla |
|
||||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2023-03-11 | Asane |
2 - 1
4 - 1
|
Junkeren 1 | V | -1.0 | Üle |
|
||||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2023-03-04 | 3 Asane |
0 - 0
1 - 1
|
Sogndal 1 | Vi | +0.5 | Alla |
|
1-5 (6) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2023-02-25 | 1 Asane |
0 - 1
0 - 1
|
SK Brann | K | +2.0, +2.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2023-02-22 | Asane |
0 - 0
1 - 1
|
Sotra 2 | Vi | -0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
2-9 (11) | 0-7 (7) | 4 (0-4) | 3 (2-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2023-02-17 | Haugesund |
1 - 1
4 - 1
|
Asane 2 1 | K | -1.5 | Üle |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2023-02-14 | 1 Asane |
3 - 0
4 - 1
|
Lysekloster | V | -1.5 | Üle |
|
3-5 (8) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2023-02-10 | 1 Asane |
0 - 4
2 - 5
|
Kristiansund BK 2 | K | +1.0, +1.5 | Üle |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Norra 1. divisjon | 2022-10-29 | 1 1 Grorud |
2 - 1
3 - 1
|
Asane 2 | K | 0.0 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
6-10 (16) | 2-4 (6) | 5 (1-4) | 2 (1-1) |
| Norra 1. divisjon | 2022-10-22 | 1 Asane |
0 - 1
1 - 2
|
Bryne 1 | K | 0.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
3-7 (10) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norra 1. divisjon | 2022-10-16 | 1 IK Start |
1 - 0
4 - 1
|
Asane 2 | K | -1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Norra 1. divisjon | 2022-10-10 | 2 Asane |
1 - 0
1 - 0
|
Raufoss 1 | V | -0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
6-11 (17) | 4-5 (9) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Norra 1. divisjon | 2022-10-03 | 1 Stabæk |
2 - 0
4 - 0
|
Asane | K | -2.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-8 (13) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Norra 1. divisjon | 2022-09-17 | 1 Asane |
0 - 0
1 - 2
|
Kongsvinger 2 | K | 0.0, +0.5 | Tasa | 10.0 | Tasa |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Norra 1. divisjon | 2022-09-11 | 2 Ranheim |
1 - 2
3 - 3
|
Asane 2 | Vi | -1.0, -1.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Norra 1. divisjon | 2022-09-03 | 1 Asane |
0 - 1
0 - 2
|
SK Brann 2 | K | +2.0, +2.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
1-12 (13) | 0-10 (10) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Norra 1. divisjon | 2022-08-27 | 1 1 Stjørdals-Blink |
1 - 1
2 - 3
|
Asane 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Norra 1. divisjon | 2022-08-22 | 1 Asane |
1 - 1
3 - 1
|
Mjondalen | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norra 1. divisjon | 2022-08-14 | 2 Skeid |
1 - 0
2 - 0
|
Asane | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
2-10 (12) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Norra 1. divisjon | 2022-08-08 | 3 Asane |
2 - 2
4 - 3
|
Fredrikstad 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
3-9 (12) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Norra 1. divisjon | 2022-08-04 | 2 KFUM |
1 - 2
2 - 2
|
Asane 1 | Vi | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
11-3 (14) | 8-2 (10) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Norra 1. divisjon | 2022-07-31 | 2 Asane |
1 - 1
1 - 1
|
Sogndal 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Norra 1. divisjon | 2022-07-25 | Sandnes Ulf |
4 - 0
6 - 0
|
Asane 1 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Norra 1. divisjon | 2022-07-18 | 3 Asane |
1 - 2
3 - 2
|
Skeid 2 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Norra 1. divisjon | 2022-07-11 | 1 Mjondalen |
1 - 0
1 - 1
|
Asane 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
2-11 (13) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Norra 1. divisjon | 2022-07-07 | Asane |
0 - 1
0 - 3
|
KFUM 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norra 1. divisjon | 2022-07-04 | 3 Fredrikstad |
2 - 1
2 - 2
|
Asane 5 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| KFUM Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Norra 1. divisjon | 2023-04-23 | 1 KFUM |
0 - 1
0 - 1
|
Ranheim | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Norra 1. divisjon | 2023-04-16 | 2 Raufoss |
2 - 0
4 - 0
|
KFUM 3 | K | 0.0 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Norra 1. divisjon | 2023-04-10 | 1 KFUM |
0 - 0
1 - 1
|
Sogndal 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2023-04-01 | 1 Fredrikstad |
1 - 0
2 - 0
|
KFUM 2 1 | K | 0.0 | Alla |
|
||||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2023-03-01 | KFUM |
0 - 1
1 - 2
|
Nordstrand 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla |
|
||||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2023-02-22 | Tromso |
0 - 1
1 - 1
|
KFUM 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2023-02-16 | 1 IK Start |
1 - 3
5 - 4
|
KFUM 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2023-02-11 | 2 KFUM |
2 - 1
4 - 2
|
Moss | V | -0.5, -1.0 | Üle | 8.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 5-4 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2023-02-04 | KFUM |
0 - 1
0 - 3
|
Sandefjord | K | 0.0, +0.5 | Alla |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Norra 1. divisjon - play-offid | 2022-11-08 | 5 KFUM |
1 - 0
1 - 2
|
Kongsvinger 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norra 1. divisjon | 2022-10-29 | 1 SK Brann |
2 - 1
4 - 1
|
KFUM | K | -2.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norra 1. divisjon | 2022-10-22 | 1 KFUM |
2 - 1
3 - 1
|
Stjørdals-Blink | V | -2.0 | Tasa | 10.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Norra 1. divisjon | 2022-10-17 | 1 Raufoss |
0 - 1
0 - 3
|
KFUM 2 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 6 (2-4) |
| Norra 1. divisjon | 2022-10-10 | KFUM |
0 - 0
0 - 0
|
Stabæk 2 | Vi | +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norra 1. divisjon | 2022-10-03 | 2 IK Start |
1 - 1
3 - 2
|
KFUM 1 1 | K | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Norra 1. divisjon | 2022-09-18 | KFUM |
2 - 1
3 - 3
|
Bryne 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Norra 1. divisjon | 2022-09-12 | 4 Kongsvinger |
1 - 0
3 - 1
|
KFUM 1 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Norra 1. divisjon | 2022-09-04 | KFUM |
2 - 0
3 - 0
|
Mjondalen 1 1 | V | -0.5, -1.0 | Tasa | 10.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Norra 1. divisjon | 2022-08-29 | 1 Skeid |
0 - 2
1 - 5
|
KFUM 1 | V | +0.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Norra 1. divisjon | 2022-08-22 | KFUM |
0 - 0
2 - 1
|
Fredrikstad 1 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
12-6 (18) | 8-3 (11) | 6 (4-2) | 3 (1-2) |
| Norra 1. divisjon | 2022-08-14 | KFUM |
0 - 0
3 - 2
|
Sandnes Ulf 1 | V | -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
10-8 (18) | 5-5 (10) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Norra 1. divisjon | 2022-08-07 | 3 Sogndal |
0 - 1
1 - 2
|
KFUM 1 | V | 0.0, +0.5 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Norra 1. divisjon | 2022-08-04 | 2 KFUM |
1 - 2
2 - 2
|
Asane 1 | Vi | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
11-3 (14) | 8-2 (10) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Norra 1. divisjon | 2022-07-31 | Grorud |
0 - 0
1 - 3
|
KFUM 1 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Norra 1. divisjon | 2022-07-25 | 1 KFUM |
1 - 0
1 - 2
|
Ranheim | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Norra 1. divisjon | 2022-07-17 | 3 Stabæk |
0 - 1
2 - 2
|
KFUM 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
10-2 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Norra 1. divisjon | 2022-07-11 | 1 2 KFUM |
0 - 1
0 - 1
|
IK Start 2 | K | 0.0 | Alla | 11.0 | Üle |
|
6-8 (14) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Norra 1. divisjon | 2022-07-07 | Asane |
0 - 1
0 - 3
|
KFUM 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Norra 1. divisjon | 2022-07-03 | 1 KFUM |
3 - 1
3 - 2
|
Sogndal 2 | V | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Norra karikas | 2022-06-30 | 1 KFUM |
0 - 0
1 - 1
|
Sogndal 3 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.5 | 3.5 | 2.7 |
| Pool | 3 | 2.375 | 3.1 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (5.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.25) | Üle@2 | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 1 , Nurgalöök: 5 - 5
Nurgalöök: 10.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 2.5, 3.0
Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 5 - 1 Pool
Nurgalöök: 5.0 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0, 1.5
-
14' - 1st Corner - Asane -
15' - 2nd Corner - Asane -
17' - 3rd Corner - Asane - Race to 3 Corners - Asane
- 18' - Missed Penalty - Asane
-
21' - 4th Corner - Asane -
24' - 5th Corner - KFUM -
31' - 1st Yellow Card - Asane -
44' - 2nd Yellow Card - KFUM - Race to 5 Corners - Asane
-
45' - 6th Corner - Asane -
0-0 score at the end of First Half - 50' - 1st Offside - KFUM
-
56' - 1st Goal - Asane -
60' - 7th Corner - KFUM - 62' - 2nd Offside - Asane
-
62' - 3rd Yellow Card - Asane - 61' Substitution - Okeke for Njie - KFUM
-
66' - 2nd Goal - KFUM -
74' - 4th Yellow Card - Asane -
75' - 8th Corner - KFUM -
76' - 9th Corner - KFUM - 77' Substitution - Myklebust for Nygard - Asane
- 81' Substitution - Svindland for Dahl - KFUM
- 82' Substitution - Bolso for Stephensen - Asane
-
90+1' - 10th Corner - KFUM - 88' Substitution - Larsen for Ndiaye - Asane
- 90+3' - 3rd Offside - Asane
-
1-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

