Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.25
Väravad kokku
Alla 11.0
Nurgalöögid kokku
-0.5
Arouca
Arouca vs Chaves Meeskonna profiil
Arouca
DLDDDDDDDLHiljutisedStabiilne-0.2 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 22
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaAlla2/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Chaves
WLDDWDLDWDHiljutisedLangusteel-0.4 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaAlla3/10
Aasia händikäpEi kata3/10
Arouca vs Chaves Mängu faktid
Arouca
0V-8V-2K viimases 10 mängus, löönud 6 ja lasknud 9 väravat. Keskmised väravad: 0.6 poolt, 0.9 vastu. Võit 0%, AH võit 40%, värav Over 20%, nurgalöök Over 20%.
Põhiaja tulemus
Võit 0%0
Viik 80%8
Kaotus 20%2
Väravad kokku 2.0, 2.5
Üle 20%2
Tühistatud 0%0
Alla 80%8
Nurgalöögid kokku 11.0
Üle 20%2
Tühistatud 30%3
Alla 50%5
Aasia handikäp
Võit 40%4
Tühistatud 20%2
Kaotus 40%4
Chaves
3V-5V-2K viimases 10 mängus, löönud 9 ja lasknud 8 väravat. Keskmised väravad: 0.9 poolt, 0.8 vastu. Võit 30%, AH võit 30%, värav Over 30%, nurgalöök Over 30%.
Põhiaja tulemus
Võit 30%3
Viik 50%5
Kaotus 20%2
Väravad kokku 2.0, 2.5
Üle 30%3
Tühistatud 0%0
Alla 70%7
Nurgalöögid kokku 11.0
Üle 30%3
Tühistatud 10%1
Alla 60%6
Aasia handikäp
Võit 30%3
Tühistatud 0%0
Kaotus 70%7
Viimane
| Arouca | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Chaves | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Arouca | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Chaves | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.0, 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 11.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.30,
Std. hälve: 1.31, Mediaan: 2,
Mood: 2,
Üle: 38%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Arouca vs Chaves Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Arouca vs Chaves Omavahelised kohtumised
Arouca vs Chaves Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| Arouca Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Portugali Primeira Liga | 2015-11-08 | 2 Arouca |
0 - 0
0 - 1
|
Sporting 2 1 | K | +1.0, +1.5 | Alla | 11.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2015-11-01 | 1 5 Vitória de Setúbal |
0 - 0
0 - 0
|
Arouca 6 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2015-10-25 | 3 Arouca |
0 - 0
1 - 1
|
Tondela 2 1 | Vi | -0.5 | Tasa | 11.0 |
|
|||||
| Portugali karikas | 2015-10-18 | 8 Leixões |
0 - 0
1 - 1
|
Arouca 4 | Vi | +0.5, +1.0 | Tasa | 10.5 |
|
|||||
| Portugali liigakarikas | 2015-10-11 | 4 Varzim |
0 - 0
0 - 0
|
Arouca 4 | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Portugali Primeira Liga | 2015-10-04 | 3 Braga |
0 - 0
0 - 0
|
Arouca 5 | Vi | -1.0 | Alla | 11.0 | Tasa |
|
9-2 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 5 (5-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-09-27 | 1 Arouca |
0 - 1
2 - 2
|
Belenenses 4 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
10-4 (14) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-09-20 | 2 Uniao Madeira |
0 - 0
0 - 0
|
Arouca 4 | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-09-12 | 1 Arouca |
0 - 1
1 - 3
|
FC Porto 6 | K | +1.0, +1.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
1-3 (4) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-08-30 | 3 Paços de Ferreira |
1 - 1
1 - 1
|
Arouca 5 | Vi | -0.5 | Tasa | 11.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-08-23 | 5 Arouca |
1 - 0
1 - 0
|
Benfica 2 | V | +1.0, +1.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
4-13 (17) | 4-6 (10) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-08-16 | 4 Moreirense |
0 - 0
0 - 2
|
Arouca 4 | V | 0.0,-0.5 | Tasa | 11.0 | Üle |
|
4-8 (12) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Maailma klubide sõpruskohtumised | 2015-08-01 | Arouca |
0 - 2
1 - 2
|
RS Berkane | K | -0.5,-1.0 | Üle |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2015-07-26 | Arouca |
0 - 0
0 - 1
|
Maritimo | K | 0.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
3-7 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2015-07-15 | Arouca |
0 - 0
0 - 1
|
Guimarães | K | +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-05-23 | 3 Arouca |
0 - 2
1 - 2
|
Moreirense 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 11.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-05-17 | 4 Vitória de Setúbal |
1 - 0
2 - 1
|
Arouca 4 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-05-10 | Arouca |
0 - 0
0 - 0
|
Boavista 3 | Vi | -0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
10-4 (14) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 5 (5-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-05-03 | Maritimo |
0 - 0
1 - 1
|
Arouca | Vi | -0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-04-26 | 3 Arouca |
0 - 1
1 - 3
|
Paços de Ferreira 4 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-04-19 | 2 Penafiel |
0 - 1
0 - 2
|
Arouca 2 | V | 0.0 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
11-3 (14) | 5-3 (8) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-04-10 | Arouca |
0 - 0
0 - 1
|
Belenenses 4 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 11.5 | Üle |
|
11-6 (17) | 5-5 (10) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-04-03 | 1 4 Guimarães |
0 - 0
1 - 0
|
Arouca 3 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 11.5 | Üle |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-03-22 | 4 Arouca |
1 - 0
3 - 1
|
Gil Vicente 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 11.5 | Alla |
|
5-6 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-03-15 | 1 FC Porto |
0 - 0
1 - 0
|
Arouca 3 | K | -2.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
5-5 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-03-08 | 1 3 Arouca |
1 - 0
1 - 3
|
Benfica 2 | K | +1.5, +2.0 | Üle | 11.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-03-01 | 4 Académica |
1 - 0
1 - 1
|
Arouca 5 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Tasa | 11.5 | Üle |
|
1-11 (12) | 0-7 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-02-22 | 5 Arouca |
1 - 0
1 - 0
|
Rio Ave 1 1 | V | 0.0 | Alla | 11.0 | Üle |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-02-15 | 3 Braga |
1 - 0
2 - 0
|
Arouca 5 1 | K | -1.5 | Alla | 11.5 | Üle |
|
6-7 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Portugali Primeira Liga | 2015-02-08 | 2 Arouca |
1 - 2
3 - 3
|
Nacional 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 11.5 | Alla |
|
8-3 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Chaves Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Portugali Segunda Liga | 2015-11-08 | 2 Chaves |
0 - 0
1 - 1
|
UD Oliveirense 4 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Portugali Segunda Liga | 2015-11-04 | 2 Atlético Clube de Portugal |
0 - 0
0 - 1
|
Chaves | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Segunda Liga | 2015-10-30 | 3 Chaves |
0 - 1
2 - 2
|
FC Porto B 2 | Vi | -0.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Portugali Segunda Liga | 2015-10-25 | 3 Varzim |
1 - 0
3 - 0
|
Chaves 6 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Portugali Segunda Liga | 2015-10-21 | 1 2 Chaves |
0 - 0
0 - 0
|
Olhanense 2 | Vi | -1.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Portugali Segunda Liga | 2015-10-03 | 3 Guimarães B |
0 - 3
0 - 3
|
Chaves 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-09-30 | 1 Chaves |
0 - 0
1 - 1
|
Benfica B 3 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
13-4 (17) | 7-2 (9) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Portugali karikas | 2015-09-26 | 3 UD Leiria |
0 - 0
0 - 0
|
Chaves 2 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Portugali Segunda Liga | 2015-09-20 | 1 4 Penafiel |
1 - 0
1 - 0
|
Chaves 5 | K | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-09-16 | 1 Chaves |
1 - 0
1 - 0
|
Santa Clara 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-09-12 | 3 Freamunde |
1 - 1
2 - 1
|
Chaves 3 1 | K | 0.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-09-06 | 2 Clube Oriental Lisboa |
1 - 0
1 - 2
|
Chaves 2 1 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
1-8 (9) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-08-30 | 1 Chaves |
2 - 0
3 - 0
|
Leixões 4 2 | V | -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
8-2 (10) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-08-22 | 4 Chaves |
0 - 0
0 - 0
|
Famalicao 3 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-6 (10) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-08-16 | 3 Sporting Covilha |
0 - 1
0 - 1
|
Chaves 2 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-08-08 | 1 Chaves |
2 - 2
2 - 2
|
Braga B | Vi | -1.0 | 10.5 | Üle |
|
10-2 (12) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | |
| Portugali Segunda Liga | 2015-05-24 | 1 Chaves |
2 - 0
2 - 0
|
UD Oliveirense 1 | V | -1.5 | Alla | 11.5 | Üle |
|
5-8 (13) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-05-17 | CD Tondela |
1 - 1
2 - 2
|
Chaves 5 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
9-7 (16) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-05-10 | 3 Chaves |
4 - 0
6 - 0
|
Trofense 1 | V | -1.5, -2.0 | Üle |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Portugali Segunda Liga | 2015-05-06 | 4 Freamunde |
1 - 1
1 - 1
|
Chaves 4 | Vi | 0.0 | Tasa | 10.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-05-02 | 2 Olhanense |
0 - 0
3 - 0
|
Chaves 5 | K |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||||
| Portugali Segunda Liga | 2015-04-26 | 3 Chaves |
1 - 0
2 - 0
|
Desportivo Aves 3 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
11-3 (14) | 9-0 (9) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-04-19 | 2 Beira Mar |
0 - 0
1 - 1
|
Chaves 3 | Vi | +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 5 (5-0) | 3 (3-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-04-15 | 5 Chaves |
0 - 1
1 - 2
|
Portimonense 3 | K | -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
9-4 (13) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-04-10 | 1 4 Benfica B |
1 - 2
2 - 2
|
Chaves 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
12-7 (19) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-04-04 | 2 Chaves |
0 - 0
2 - 0
|
Guimarães B 6 2 | V | -0.5, -1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-03-29 | 1 4 Chaves |
0 - 0
1 - 0
|
SC Farense 4 | V | -1.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-03-22 | 3 FC Porto B |
1 - 0
2 - 2
|
Chaves 5 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-03-15 | 1 2 Santa Clara |
0 - 1
1 - 1
|
Chaves 2 | Vi | 0.0, +0.5 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Portugali Segunda Liga | 2015-03-11 | 2 Chaves |
0 - 0
1 - 1
|
Clube Oriental Lisboa 3 1 | Vi | -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-8 (17) | 3-6 (9) | 2 (0-2) | 5 (3-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.25 | 3 | 3.5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (11.0) | Üle@2 | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 2 - 2
Nurgalöök: 11.0 , Handikäp: -0.5 , Väravad: 2.0, 2.5
-
10' - 1st Corner - Arouca -
35' - 2nd Corner - Arouca -
0-0 score at the end of First Half -
54' - 1st Yellow Card - Arouca -
64' - 3rd Corner - Chaves -
70' - 2nd Yellow Card - Arouca -
87' - 3rd Yellow Card - Arouca -
90+4' - 4th Corner - Chaves -
0-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

