Antwerp vs Anderlecht Meeskonna profiil
Antwerp vs Anderlecht Mängu faktid
4V-2V-4K viimases 10 mängus, löönud 9 ja lasknud 11 väravat. Keskmised väravad: 0.9 poolt, 1.1 vastu. Võit 40%, AH võit 40%, värav Over 30%, nurgalöök Over 30%.
5V-3V-2K viimases 10 mängus, löönud 16 ja lasknud 7 väravat. Keskmised väravad: 1.6 poolt, 0.7 vastu. Võit 50%, AH võit 40%, värav Over 50%, nurgalöök Over 10%.
| Antwerp | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Anderlecht | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Antwerp | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Anderlecht | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Antwerp vs Anderlecht Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Antwerp vs Anderlecht Omavahelised kohtumised
Antwerp vs Anderlecht Vaata kogu H2H-d →| Antwerp Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-11-07 | Antwerp |
0 - 0
2 - 0
|
Anderlecht 3 | V | +0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2021-05-23 | 3 Antwerp |
0 - 0
1 - 0
|
Anderlecht 1 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2021-05-08 | 2 Anderlecht |
0 - 0
2 - 2
|
Antwerp 3 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2021-04-05 | Antwerp |
0 - 0
1 - 4
|
Anderlecht 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2020-11-01 | Anderlecht |
0 - 0
1 - 0
|
Antwerp 3 | K | 0.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2019-12-27 | 2 Antwerp |
0 - 0
0 - 0
|
Anderlecht 2 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
9-0 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2019-09-15 | 1 3 Anderlecht |
0 - 0
1 - 2
|
Antwerp 4 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
11-4 (15) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2019-05-12 | 1 Antwerp |
0 - 1
1 - 1
|
Anderlecht 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
7-2 (9) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2019-04-07 | 1 Anderlecht |
1 - 1
1 - 2
|
Antwerp 1 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2019-02-17 | 4 Antwerp |
0 - 0
0 - 1
|
Anderlecht 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-7 (13) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2018-09-02 | 1 Anderlecht |
1 - 0
1 - 1
|
Antwerp 3 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2018-03-11 | 2 Anderlecht |
1 - 1
2 - 1
|
Antwerp 3 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
0-9 (9) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 4 (0-4) |
| Belgia 1. divisjon A | 2017-07-28 | 2 Antwerp |
0 - 0
0 - 0
|
Anderlecht | Vi | +1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Antwerp Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Belgia 1. divisjon A | 2022-05-01 | 4 Antwerp |
0 - 0
0 - 0
|
Union Saint-Gilloise 3 | Vi | +0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2022-04-24 | 1 Club Brugge |
1 - 0
1 - 0
|
Antwerp 4 1 | K | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2022-04-09 | Antwerp |
0 - 0
1 - 1
|
Cercle Brugge 1 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2022-04-02 | 1 OH Leuven |
0 - 1
0 - 1
|
Antwerp 3 | V | +0.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2022-03-19 | 1 Antwerp |
0 - 0
1 - 0
|
Zulte Waregem 2 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2022-03-06 | 2 Antwerp |
0 - 1
2 - 1
|
KFCO Beerschot Wilrijk 5 1 | V | -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2022-02-27 | 3 Club Brugge |
2 - 1
4 - 1
|
Antwerp 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2022-02-20 | Antwerp |
0 - 2
1 - 2
|
KV Mechelen 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Üle |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2022-02-05 | 3 Antwerp |
0 - 0
0 - 2
|
Union Saint-Gilloise 3 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2022-02-02 | 1 2 KV Kortrijk |
1 - 1
0 - 2
|
Antwerp 1 1 | V | +0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2022-01-30 | 3 Gent |
0 - 1
0 - 1
|
Antwerp 3 | V | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-7 (15) | 6-4 (10) | 5 (4-1) | 1 (0-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2022-01-25 | Antwerp |
1 - 0
1 - 1
|
Sint-Truidense 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 3-3 (6) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2022-01-21 | 1 KV Oostende |
0 - 0
1 - 2
|
Antwerp 2 | V | +0.5 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
5-8 (13) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2022-01-16 | 2 Antwerp |
2 - 0
3 - 0
|
Charleroi 2 | V | -0.5 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-12-19 | Genk |
1 - 0
1 - 1
|
Antwerp 2 | Vi | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 6-3 (9) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-12-16 | Antwerp |
2 - 1
4 - 2
|
Eupen 1 | V | -1.0 | Üle | 11.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-12-12 | 2 3 Antwerp |
0 - 0
2 - 3
|
Standard Liège 5 | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Euroopa liiga | 2021-12-09 | Antwerp |
1 - 0
1 - 0
|
Olympiakos 2 | V | +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-5 (13) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-12-05 | 4 KFCO Beerschot Wilrijk |
0 - 0
0 - 1
|
Antwerp 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-11-28 | 1 Antwerp |
0 - 0
3 - 0
|
KV Oostende 2 | V | -0.5, -1.0 | Tasa | 11.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Euroopa liiga | 2021-11-25 | Eintracht Frankfurt |
1 - 1
2 - 2
|
Antwerp 2 | Vi | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-11-21 | 2 Sint-Truidense |
2 - 0
2 - 1
|
Antwerp | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-11-07 | Antwerp |
0 - 0
2 - 0
|
Anderlecht 3 | V | +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
2-8 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| UEFA Euroopa liiga | 2021-11-04 | Antwerp |
0 - 3
0 - 3
|
Fenerbahçe 1 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-5 (14) | 7-4 (11) | 5 (3-2) | 1 (0-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-10-31 | 4 Cercle Brugge |
0 - 0
0 - 1
|
Antwerp 5 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Belgia karikas | 2021-10-28 | 1 Westerlo |
2 - 0
2 - 1
|
Antwerp 1 | K | 0.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
3-8 (11) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-10-24 | 1 2 Antwerp |
1 - 1
1 - 1
|
Club Brugge 3 1 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-8 (16) | 5-5 (10) | 4 (2-2) | 3 (3-0) |
| UEFA Euroopa liiga | 2021-10-21 | 3 Fenerbahçe |
2 - 1
2 - 2
|
Antwerp 3 | Vi | -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-10-16 | 2 Zulte Waregem |
0 - 1
2 - 1
|
Antwerp 2 | K | +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
3-9 (12) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-10-03 | 1 Antwerp |
0 - 0
1 - 0
|
Gent 2 1 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Anderlecht Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Belgia 1. divisjon A | 2022-05-01 | 2 Anderlecht |
0 - 0
0 - 0
|
Club Brugge 2 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2022-04-24 | 2 Union Saint-Gilloise |
2 - 1
3 - 1
|
Anderlecht 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Belgia karikas | 2022-04-18 | Gent |
0 - 0
0 - 0
|
Anderlecht 2 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2022-04-10 | 1 KV Kortrijk |
1 - 1
2 - 3
|
Anderlecht 1 | V | +1.0, +1.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2022-04-03 | 1 Anderlecht |
1 - 0
4 - 0
|
Charleroi 2 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Belgia 1. divisjon A | 2022-03-20 | Gent |
0 - 0
1 - 0
|
Anderlecht 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2022-03-06 | 1 Anderlecht |
0 - 0
3 - 0
|
KV Oostende 2 | V | -1.5 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Belgia karikas | 2022-03-03 | Anderlecht |
2 - 1
3 - 1
|
Eupen 5 1 | V | -1.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2022-02-26 | 1 OH Leuven |
0 - 0
0 - 0
|
Anderlecht 3 1 | Vi | +1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2022-02-20 | 4 Anderlecht |
2 - 0
2 - 0
|
Genk 2 1 | V | -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2022-02-06 | Anderlecht |
3 - 1
4 - 1
|
Eupen 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Belgia karikas | 2022-02-03 | 3 Eupen |
1 - 1
2 - 2
|
Anderlecht 1 | Vi | +1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
0-7 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 6 (0-6) |
| Belgia 1. divisjon A | 2022-01-30 | 3 Union Saint-Gilloise |
1 - 0
1 - 0
|
Anderlecht 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2022-01-26 | 1 1 Anderlecht |
0 - 0
0 - 2
|
Cercle Brugge 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2022-01-23 | 3 KV Mechelen |
0 - 1
0 - 1
|
Anderlecht 2 | V | +1.0, +1.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2022-01-16 | 1 Anderlecht |
1 - 0
1 - 1
|
Standard Liège 3 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2022-01-09 | Anderlecht |
0 - 0
2 - 0
|
Westerlo | V | -1.0 | Alla |
|
10-3 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Belgia 1. divisjon A | 2021-12-27 | 1 2 KFCO Beerschot Wilrijk |
0 - 4
0 - 7
|
Anderlecht | V | +1.0, +1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Belgia karikas | 2021-12-23 | 1 Anderlecht |
2 - 0
3 - 0
|
KV Kortrijk | V | -1.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-12-19 | 1 Club Brugge |
1 - 1
2 - 2
|
Anderlecht 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-8 (17) | 6-3 (9) | 4 (3-1) | 3 (1-2) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-12-14 | Anderlecht |
0 - 0
2 - 0
|
Sint-Truidense 2 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 5 (2-3) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-12-11 | 1 Seraing United |
0 - 3
0 - 5
|
Anderlecht 2 | V | +1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
2-9 (11) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-12-05 | 2 Anderlecht |
1 - 1
3 - 2
|
Zulte Waregem 2 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Belgia karikas | 2021-11-30 | 2 Seraing United |
2 - 2
3 - 3
|
Anderlecht | Vi | +1.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-11-27 | 1 Charleroi |
0 - 1
1 - 3
|
Anderlecht 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 4 (1-3) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-11-21 | 1 Anderlecht |
0 - 1
1 - 1
|
KV Kortrijk 4 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
10-2 (12) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-11-07 | Antwerp |
0 - 0
2 - 0
|
Anderlecht 3 | K | +0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
2-8 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-10-31 | 2 1 Anderlecht |
1 - 2
2 - 2
|
OH Leuven 1 | Vi | -1.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
10-5 (15) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 5 (3-2) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-10-24 | 3 Anderlecht |
1 - 0
4 - 2
|
KFCO Beerschot Wilrijk 3 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Belgia 1. divisjon A | 2021-10-17 | 2 Sint-Truidense |
0 - 0
2 - 2
|
Anderlecht | Vi | +0.5, +1.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.625 | 3.3 | 2.25 |
| Pool | 3.6 | 2.25 | 2.75 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (0.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (10.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | Alla@2 |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 0 - 4 , Nurgalöök: 4 - 4
Nurgalöök: 10.0 , Handikäp: 0.0, +0.5 , Väravad: 2.5, 3.0
Skoor: 0 - 1 , Nurgalöök: 2 - 3 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0 , Väravad: 1.0
-
8' - 1st Corner - Anderlecht -
9' - 1st Yellow Card - Anderlecht -
10' - 1st Goal - Anderlecht -
20' - 2nd Corner - Anderlecht -
24' - 3rd Corner - Antwerp -
28' - 2nd Yellow Card - Anderlecht - Race to 3 Corners - Anderlecht
-
30' - 4th Corner - Anderlecht -
39' - 5th Corner - Antwerp -
0-1 score at the end of First Half -
47' - 6th Corner - Antwerp - 46' Substitution - Balikwisha for Bataille - Antwerp
-
48' - 2nd Goal - Anderlecht -
53' - 3rd Goal - Anderlecht -
55' - 4th Goal - Anderlecht -
59' - 3rd Yellow Card - Antwerp -
61' - 7th Corner - Anderlecht - 60' Substitution - Gerkens for Nainggolan - Antwerp
- 60' Substitution - Samatta for Frey - Antwerp
- 63' Substitution - Raman for Zirkzee - Anderlecht
- 63' Substitution - Refaelov for Kouame - Anderlecht
- 63' Substitution - Mykhaylichenko for Arnstad - Anderlecht
- 63' Substitution - Mykhaylichenko for Gomez - Anderlecht
- 68' Substitution - Olsson for Amuzu - Anderlecht
- 72' Substitution - Dwomoh for Yusuf - Antwerp
- 72' Substitution - Miyoshi for Benson - Antwerp
-
82' - 4th Yellow Card - Antwerp -
90+2' - 8th Corner - Antwerp -
0-4 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

