Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.75
Väravad kokku
Üle 9.0
Nurgalöögid kokku
-0.75
Amiens
Amiens vs Metz Meeskonna profiil
Amiens
WLDDWWLWDDHiljutisedTõusuteel+0.5 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpKatab7/10
Metz
DDLDDLWDLLHiljutisedStabiilne-0.2 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 25
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaÜle7/10
Aasia händikäpEi kata4/10
Viimane
| Amiens | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Metz | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Amiens | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Metz | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5, 3.0
Nurgalöökide jaotusJoon 9.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 2.80,
Std. hälve: 1.81, Mediaan: 3,
Mood: 1,
Üle: 53%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Amiens vs Metz Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Amiens vs Metz Omavahelised kohtumised
Amiens vs Metz Vaata kogu H2H-d →| Amiens Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-11-25 | 1 Metz |
0 - 1
0 - 2
|
Amiens | V | 0.0 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Amiens Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-05-04 | 2 Amiens |
0 - 1
2 - 2
|
PSG | Vi | +1.5, +2.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-04-28 | 1 1 Monaco |
0 - 0
0 - 0
|
Amiens 2 1 | Vi | -1.5, -2.0 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-04-21 | 4 Amiens |
1 - 0
3 - 1
|
Strasbourg 2 | V | 0.0 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-04-14 | Lyon |
1 - 0
3 - 0
|
Amiens | K | -2.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-04-07 | 3 Amiens |
2 - 0
3 - 0
|
Caen 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-04-01 | Lille |
0 - 0
0 - 1
|
Amiens 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-03-17 | 1 Amiens |
1 - 0
1 - 1
|
Troyes 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-03-10 | 3 Dijon |
0 - 1
1 - 1
|
Amiens | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-03-03 | 2 Amiens |
0 - 1
0 - 2
|
Rennes 3 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-02-24 | 2 Nantes |
0 - 1
0 - 1
|
Amiens 2 | V | -1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
8-6 (14) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-02-17 | 1 1 Amiens |
0 - 0
0 - 0
|
Toulouse | Vi | 0.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
2-6 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-02-10 | Bordeaux |
2 - 0
3 - 2
|
Amiens 1 | K | -1.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
7-11 (18) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 5 (0-5) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-02-03 | 2 Amiens |
0 - 0
0 - 2
|
Saint-Étienne 1 | K | 0.0 | Tasa | 9.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-01-27 | 1 Angers |
1 - 0
1 - 0
|
Amiens 3 | K | -0.5 | Alla | 9.0 | Tasa |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-01-20 | Amiens |
1 - 1
3 - 1
|
Guingamp 2 | V | 0.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-01-17 | 2 Amiens |
0 - 1
1 - 1
|
Montpellier 1 | Vi | 0.0, +0.5 | Tasa | 9.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-01-13 | 1 Nice |
0 - 0
1 - 0
|
Amiens | K | -1.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| French League Cup | 2018-01-10 | 1 1 Amiens |
0 - 0
0 - 2
|
PSG 2 | K | +2.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa karikas | 2018-01-07 | 1 Sochaux |
3 - 0
6 - 0
|
Amiens 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-12-20 | 3 Amiens |
0 - 0
0 - 1
|
Nantes 2 | K | 0.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-12-16 | 4 Troyes |
0 - 0
1 - 0
|
Amiens 2 | K | 0.0 | Alla | 9.0 | Tasa |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| French League Cup | 2017-12-13 | 2 Amiens |
2 - 0
2 - 1
|
Tours 3 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
4-6 (10) | 3-5 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-12-10 | 1 Amiens |
1 - 0
1 - 2
|
Lyon 2 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-12-02 | 1 Rennes |
0 - 0
2 - 0
|
Amiens 5 | K | -0.5 | Tasa | 9.0 | Üle |
|
16-0 (16) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 5 (5-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-11-28 | Amiens |
1 - 1
2 - 1
|
Dijon 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.0 | Tasa |
|
3-6 (9) | 3-5 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-11-25 | 1 Metz |
0 - 1
0 - 2
|
Amiens | V | 0.0 | Alla | 9.0 | Tasa |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-11-20 | 3 Amiens |
1 - 0
3 - 0
|
Lille 2 | V | 0.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
4-6 (10) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-11-17 | 2 Amiens |
1 - 0
1 - 1
|
Monaco 3 | Vi | +1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-11-04 | 2 Montpellier |
0 - 0
1 - 1
|
Amiens 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Tasa | 9.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-10-28 | 1 Guingamp |
1 - 1
1 - 1
|
Amiens 4 1 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Metz Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-05-06 | 1 Metz |
1 - 0
1 - 2
|
Angers | K | 0.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-04-28 | Lille |
2 - 0
3 - 1
|
Metz 2 | K | -0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-04-21 | 2 Metz |
0 - 0
1 - 1
|
Caen 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-04-14 | 1 Rennes |
1 - 0
1 - 2
|
Metz 4 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-04-08 | 2 Metz |
0 - 2
0 - 5
|
Lyon | K | +1.0, +1.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-04-01 | 1 5 Strasbourg |
1 - 1
2 - 2
|
Metz 3 1 | Vi | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-03-18 | 2 Metz |
1 - 1
1 - 1
|
Nantes | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-03-10 | PSG |
4 - 0
5 - 0
|
Metz 1 | K | -3.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
9-2 (11) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-03-03 | 1 Metz |
1 - 0
1 - 1
|
Toulouse 4 | Vi | 0.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-9 (13) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-02-24 | 3 Guingamp |
1 - 1
2 - 2
|
Metz 4 | Vi | -0.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-02-17 | 1 Troyes |
0 - 0
1 - 0
|
Metz 2 | K | 0.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
10-4 (14) | 7-2 (9) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-02-10 | 2 Metz |
0 - 1
0 - 1
|
Montpellier 1 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
11-6 (17) | 7-3 (10) | 5 (3-2) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa karikas | 2018-02-07 | Metz |
0 - 0
1 - 1
|
Caen 1 | Vi | 0.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-02-02 | 1 Marseille |
3 - 0
6 - 3
|
Metz | K | -1.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-01-27 | 4 Metz |
0 - 0
2 - 1
|
Nice 5 1 | V | 0.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa karikas | 2018-01-24 | 1 Tours |
0 - 0
0 - 0
|
Metz 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Tasa |
|
5-4 (9) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-01-21 | 1 Monaco |
1 - 0
3 - 1
|
Metz 1 1 | K | -1.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-01-17 | 1 Metz |
2 - 0
3 - 0
|
Saint-Étienne 3 1 | V | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2018-01-13 | 1 2 Dijon |
1 - 0
1 - 1
|
Metz 2 | Vi | -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
6-7 (13) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Prantsusmaa karikas | 2018-01-07 | Dunkerque |
0 - 1
2 - 4
|
Metz 2 | V | 0.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
8-10 (18) | 0-7 (7) | 4 (0-4) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-12-20 | 4 Metz |
0 - 0
3 - 0
|
Strasbourg 1 | V | 0.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
10-8 (18) | 4-5 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-12-16 | 1 Montpellier |
1 - 1
1 - 3
|
Metz 2 | V | -1.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| French League Cup | 2017-12-12 | 3 Angers |
0 - 0
1 - 0
|
Metz 2 | K | -1.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-12-09 | 3 Metz |
1 - 0
1 - 1
|
Rennes 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-12-02 | Nice |
1 - 1
3 - 1
|
Metz 2 | K | -1.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
1-5 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-11-29 | 1 Metz |
0 - 2
0 - 3
|
Marseille | K | +1.0 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
0-9 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-11-25 | 1 Metz |
0 - 1
0 - 2
|
Amiens | K | 0.0 | Alla | 9.0 | Tasa |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-11-18 | 2 Toulouse |
0 - 0
0 - 0
|
Metz 3 1 | Vi | -0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
9-4 (13) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-11-05 | 3 Metz |
0 - 1
0 - 3
|
Lille 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.0 | Tasa |
|
9-0 (9) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Prantsusmaa Ligue 1 | 2017-10-29 | Lyon |
2 - 0
2 - 0
|
Metz 3 | K | -2.0, -2.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.7 | 3.8 | 4.75 |
| Pool | 2.25 | 2.37 | 4.5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.75) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.25) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 0 , Nurgalöök: 3 - 8
Nurgalöök: 9.0 , Handikäp: -0.5, -1.0 , Väravad: 2.5, 3.0
Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 2 - 4 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 1.0, 1.5
-
4' - 1st Corner - Amiens -
9' - 2nd Corner - Amiens -
11' - 3rd Corner - Metz -
21' - 1st Yellow Card - Metz -
21' - 1st Goal - Amiens -
23' - 2nd Yellow Card - Metz -
31' - 4th Corner - Metz - 33' Substitution - Boulaya for Cohade - Metz
-
37' - 5th Corner - Metz - Race to 3 Corners - Metz
-
38' - 6th Corner - Metz -
1-0 score at the end of First Half - 55' Substitution - Adenon for Gouano - Amiens
-
76' - 3rd Yellow Card - Amiens - 75' Substitution - Bodmer for Cornette - Amiens
-
79' - 7th Corner - Metz - Race to 5 Corners - Metz
-
79' - 8th Corner - Metz - Race to 7 Corners - Metz
-
83' - 9th Corner - Metz - 84' Substitution - Ielsch for Manzala - Amiens
-
86' - 2nd Goal - Amiens -
90' - 10th Corner - Metz - 90' Substitution - Goudiaby for Basin - Metz
-
90+3' - 11th Corner - Amiens -
2-0 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

