Aberdeen vs Hibernian Meeskonna profiil
Aberdeen vs Hibernian Mängu faktid
2V-4V-4K viimases 10 mängus, löönud 9 ja lasknud 14 väravat. Keskmised väravad: 0.9 poolt, 1.4 vastu. Võit 20%, AH võit 20%, värav Over 30%, nurgalöök Over 30%.
1V-4V-5K viimases 10 mängus, löönud 10 ja lasknud 22 väravat. Keskmised väravad: 1.0 poolt, 2.2 vastu. Võit 10%, AH võit 20%, värav Over 60%, nurgalöök Over 50%.
| Aberdeen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Hibernian | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Aberdeen | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Hibernian | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Aberdeen vs Hibernian Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Aberdeen vs Hibernian Omavahelised kohtumised
Aberdeen vs Hibernian Vaata kogu H2H-d →| Aberdeen Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa Premiership | 2019-05-19 | 4 Hibernian |
1 - 1
1 - 2
|
Aberdeen 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2019-02-02 | 3 Hibernian |
1 - 2
1 - 2
|
Aberdeen 2 | V | 0.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2018-11-09 | Aberdeen |
1 - 0
1 - 0
|
Hibernian 3 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa liigakarikas | 2018-09-25 | 3 Hibernian |
0 - 0
0 - 0
|
Aberdeen 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2018-08-25 | 4 Hibernian |
0 - 1
1 - 1
|
Aberdeen 5 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2018-05-05 | 3 Aberdeen |
0 - 0
0 - 0
|
Hibernian 2 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-3 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Šotimaa Premiership | 2018-02-17 | 2 Hibernian |
0 - 0
2 - 0
|
Aberdeen 5 | K | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2017-12-16 | Aberdeen |
3 - 0
4 - 1
|
Hibernian 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2017-10-14 | 2 Hibernian |
0 - 1
0 - 1
|
Aberdeen 3 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa FA Cup | 2017-04-22 | 2 Hibernian |
1 - 2
2 - 3
|
Aberdeen 1 | V | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa liigakarikas | 2015-09-23 | 4 Hibernian |
0 - 0
2 - 0
|
Aberdeen 1 | K | +0.5, +1.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Aberdeen Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa Premiership | 2019-09-28 | Rangers |
2 - 0
5 - 0
|
Aberdeen 2 | K | -1.5 | Üle | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa liigakarikas | 2019-09-25 | 2 Hearts |
1 - 2
2 - 2
|
Aberdeen 2 | Vi | 0.0 | Üle |
|
||||||
| Šotimaa Premiership | 2019-09-21 | 2 Livingston |
0 - 1
0 - 2
|
Aberdeen | V | 0.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2019-09-14 | Aberdeen |
1 - 1
1 - 1
|
St Johnstone 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2019-08-31 | 2 Aberdeen |
2 - 0
3 - 0
|
Ross County 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2019-08-24 | 3 Kilmarnock |
0 - 0
0 - 0
|
Aberdeen 1 | Vi | 0.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa liigakarikas | 2019-08-18 | 2 Dundee |
1 - 0
1 - 1
|
Aberdeen 4 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-6 (10) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2019-08-15 | 1 4 Aberdeen |
0 - 2
0 - 2
|
HNK Rijeka 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2019-08-11 | 1 St Mirren |
1 - 0
1 - 0
|
Aberdeen 2 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
3-9 (12) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2019-08-08 | 3 HNK Rijeka |
0 - 0
2 - 0
|
Aberdeen 2 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2019-08-04 | 4 Aberdeen |
1 - 0
3 - 2
|
Hearts 4 1 | V | -0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2019-08-01 | Aberdeen |
2 - 0
5 - 0
|
Chikhura Sachkhere 2 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 9.0 | Tasa |
|
8-1 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2019-07-25 | 3 Chikhura Sachkhere |
1 - 0
1 - 1
|
Aberdeen 1 | Vi | +0.5, +1.0 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2019-07-18 | 1 RoPS |
1 - 1
1 - 2
|
Aberdeen 2 | V | +1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
1-10 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2019-07-11 | 1 Aberdeen |
1 - 0
2 - 1
|
RoPS 3 | V | -1.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
10-2 (12) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2019-07-06 | Aberdeen |
0 - 0
1 - 1
|
Inverness CT | Vi | -1.0 | Alla | 8.5 | Üle |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| UK Friendlies | 2019-07-03 | Peterhead |
0 - 1
0 - 2
|
Aberdeen | V | +1.0, +1.5 | Alla | 8.0 | Üle |
|
2-7 (9) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2019-05-19 | 4 Hibernian |
1 - 1
1 - 2
|
Aberdeen 1 | V | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2019-05-10 | 2 Aberdeen |
0 - 0
2 - 1
|
Hearts 4 | V | -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2019-05-04 | 3 Aberdeen |
0 - 1
0 - 3
|
Celtic 3 | K | +1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
3-10 (13) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Šotimaa Premiership | 2019-04-28 | 1 Rangers |
0 - 0
2 - 0
|
Aberdeen 3 1 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2019-04-20 | 3 3 Kilmarnock |
0 - 0
0 - 1
|
Aberdeen 4 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Šotimaa FA Cup | 2019-04-14 | 2 3 Aberdeen |
0 - 1
0 - 3
|
Celtic 1 | K | +1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
0-10 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Šotimaa Premiership | 2019-04-06 | 2 Dundee |
0 - 0
0 - 2
|
Aberdeen 1 | V | +1.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Šotimaa Premiership | 2019-04-03 | 1 Aberdeen |
1 - 1
3 - 1
|
Motherwell 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2019-03-30 | 4 Hearts |
0 - 1
2 - 1
|
Aberdeen 4 | K | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
1-5 (6) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2019-03-16 | Aberdeen |
1 - 1
1 - 1
|
Livingston | Vi | -0.5, -1.0 | Tasa | 9.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Šotimaa FA Cup | 2019-03-12 | 3 Rangers |
0 - 1
0 - 2
|
Aberdeen 8 | V | -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2019-03-09 | 1 Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
Aberdeen 1 | Vi | -1.0, -1.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
11-3 (14) | 8-0 (8) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Šotimaa FA Cup | 2019-03-03 | 4 Aberdeen |
1 - 0
1 - 1
|
Rangers 1 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Hibernian Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa Premiership | 2019-09-28 | 3 Hibernian |
1 - 1
1 - 1
|
Celtic 5 | Vi | +1.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa liigakarikas | 2019-09-25 | 2 Kilmarnock |
0 - 0
0 - 0
|
Hibernian 1 | Vi | -0.5 | Alla |
|
||||||
| Šotimaa Premiership | 2019-09-22 | 1 Hibernian |
0 - 0
1 - 2
|
Hearts 1 | K | 0.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2019-09-14 | Kilmarnock |
0 - 0
2 - 0
|
Hibernian 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2019-08-31 | 3 Motherwell |
1 - 0
3 - 0
|
Hibernian 2 | K | 0.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2019-08-24 | 1 Hibernian |
1 - 0
2 - 2
|
St Johnstone 1 | Vi | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Šotimaa liigakarikas | 2019-08-17 | Hibernian |
2 - 2
3 - 3
|
Morton | Vi | -1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
11-2 (13) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Šotimaa Premiership | 2019-08-11 | 2 Rangers |
2 - 1
6 - 1
|
Hibernian 4 1 | K | -1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
14-2 (16) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Šotimaa Premiership | 2019-08-03 | 1 Hibernian |
0 - 0
1 - 0
|
St Mirren 2 | V | -1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Eliitklubide sõpruskohtumised | 2019-07-30 | Hibernian |
1 - 2
1 - 3
|
Newcastle | K | +1.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
5-17 (22) | 2-8 (10) | 3 (0-3) | 4 (0-4) |
| Šotimaa liigakarikas | 2019-07-26 | 2 Elgin |
0 - 1
0 - 2
|
Hibernian 2 | V | +2.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 4 (1-3) |
| Šotimaa liigakarikas | 2019-07-23 | 3 Hibernian |
2 - 0
3 - 0
|
Arbroath 2 | V | -1.5, -2.0 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
8-4 (12) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa liigakarikas | 2019-07-20 | Hibernian |
0 - 0
2 - 0
|
Alloa | V | -1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa liigakarikas | 2019-07-13 | 1 Stirling |
0 - 1
1 - 1
|
Hibernian | Vi | +2.0, +2.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
3-15 (18) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2019-07-09 | Carlisle |
1 - 1
3 - 4
|
Hibernian | V | +0.5 | Üle | 8.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| UK Friendlies | 2019-07-06 | Dunfermline |
1 - 0
1 - 3
|
Hibernian | V | +1.0 | Üle | 8.5 | Üle |
|
5-12 (17) | 4-6 (10) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| UK Friendlies | 2019-07-03 | Arbroath |
1 - 0
3 - 2
|
Hibernian | K | +1.0 | Üle | 8.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| Šotimaa Premiership | 2019-05-19 | 4 Hibernian |
1 - 1
1 - 2
|
Aberdeen 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2019-05-11 | Kilmarnock |
1 - 0
1 - 0
|
Hibernian 1 | K | -0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
11-3 (14) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership | 2019-05-05 | 1 Rangers |
1 - 0
1 - 0
|
Hibernian 3 | K | -1.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Šotimaa Premiership | 2019-04-28 | 2 Hibernian |
0 - 0
1 - 1
|
Hearts 6 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership | 2019-04-21 | 5 Hibernian |
0 - 0
0 - 0
|
Celtic | Vi | +1.0, +1.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-9 (13) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Šotimaa Premiership | 2019-04-06 | 1 Hearts |
1 - 1
1 - 2
|
Hibernian 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
11-2 (13) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Šotimaa Premiership | 2019-04-03 | 2 Hibernian |
0 - 0
0 - 0
|
Kilmarnock 4 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2019-03-29 | Livingston |
0 - 0
1 - 2
|
Hibernian | V | 0.0, +0.5 | Üle | 8.5 | Üle |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Šotimaa Premiership | 2019-03-16 | 2 Hibernian |
2 - 0
2 - 0
|
Motherwell 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership | 2019-03-08 | 1 4 Hibernian |
0 - 1
1 - 1
|
Rangers 3 | Vi | +1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Šotimaa FA Cup | 2019-03-02 | 2 Hibernian |
0 - 0
0 - 2
|
Celtic | K | +1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2019-02-27 | St Johnstone |
1 - 0
1 - 2
|
Hibernian 3 1 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
11-2 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Šotimaa Premiership | 2019-02-22 | 4 Dundee |
1 - 2
2 - 4
|
Hibernian 1 | V | +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.833 | 3.5 | 4.333 |
| Pool | 2.625 | 2.1 | 4.5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.5) | Kodu@2 | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.25) | Üle@2 | [email protected] |
| Pool (0.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 1 , Nurgalöök: 9 - 5
Nurgalöök: 9.5 , Handikäp: -0.5 , Väravad: 2.0, 2.5
Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 6 - 2 Pool
Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 0.5, 1.0
-
4' - 1st Corner - Hibernian -
21' - 2nd Corner - Hibernian -
23' - 3rd Corner - Aberdeen -
24' - 4th Corner - Aberdeen -
34' - 5th Corner - Aberdeen - Race to 3 Corners - Aberdeen
-
35' - 6th Corner - Aberdeen -
35' - 7th Corner - Aberdeen - Race to 5 Corners - Aberdeen
-
39' - 1st Yellow Card - Aberdeen -
42' - 2nd Yellow Card - Hibernian -
44' - 8th Corner - Aberdeen -
0-0 score at the end of First Half -
48' - 9th Corner - Hibernian -
48' - 1st Goal - Hibernian -
54' - Red Card - Aberdeen - 65' Substitution - Gallagher for Campbell - Aberdeen
- 65' Substitution - McGinn for Ross - Aberdeen
- 70' Substitution - Middleton for Horgan - Hibernian
-
75' - 10th Corner - Aberdeen - Race to 7 Corners - Aberdeen
- 77' Substitution - Kamberi for Doidge - Hibernian
- 78' Substitution - Newell for Hallberg - Hibernian
-
85' - 11th Corner - Aberdeen -
86' - 2nd Goal - Aberdeen -
87' - 12th Corner - Hibernian -
89' - 13th Corner - Hibernian - Race to 9 Corners - Aberdeen
-
90+2' - 14th Corner - Aberdeen -
90+4' - Red Card - Aberdeen -
1-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

