Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 2.5
Väravad kokku
Alla 11.0
Nurgalöögid kokku
+0.75
Aberdeen
Aberdeen vs Celtic Meeskonna profiil
Aberdeen
LWWWDWLWWWHiljutisedTules+0.7 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 15
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaÜle7/10
Aasia händikäpKatab6/9
Celtic
WWWLWWWWWDHiljutisedTules+0.6 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 12
Üle 9.5 nurgalöögiÜle7/10
Üle 2.5 väravaVõrdne5/10
Aasia händikäpVõrdne5/10
Aberdeen vs Celtic Mängu faktid
Aberdeen
7V-1V-2K viimases 10 mängus, löönud 19 ja lasknud 11 väravat. Keskmised väravad: 1.9 poolt, 1.1 vastu. Võit 70%, AH võit 66%, värav Over 70%, nurgalöök Over 30%.
Põhiaja tulemus
Võit 70%7
Viik 10%1
Kaotus 20%2
Väravad kokku 2.5
Üle 70%7
Tühistatud 0%0
Alla 30%3
Nurgalöögid kokku 11.0
Üle 30%3
Tühistatud 0%0
Alla 70%7
Aasia handikäp
Võit 66%6
Tühistatud 11%1
Kaotus 22%2
Celtic
8V-1V-1K viimases 10 mängus, löönud 23 ja lasknud 4 väravat. Keskmised väravad: 2.3 poolt, 0.4 vastu. Võit 80%, AH võit 50%, värav Over 50%, nurgalöök Over 40%.
Põhiaja tulemus
Võit 80%8
Viik 10%1
Kaotus 10%1
Väravad kokku 2.5
Üle 50%5
Tühistatud 0%0
Alla 50%5
Nurgalöögid kokku 11.0
Üle 40%4
Tühistatud 20%2
Alla 40%4
Aasia handikäp
Võit 50%5
Tühistatud 20%2
Kaotus 30%3
Viimane
| Aberdeen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Celtic | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Aberdeen | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Celtic | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 11.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 23,
Keskm: 2.91,
Std. hälve: 1.98, Mediaan: 2,
Mood: 2,
Üle: 48%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Aberdeen vs Celtic Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Aberdeen vs Celtic Omavahelised kohtumised
Aberdeen vs Celtic Vaata kogu H2H-d →| Aberdeen Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa Premiership | 2014-09-13 | 1 Celtic |
1 - 0
2 - 1
|
Aberdeen 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 11.5 |
|
|||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Aberdeen Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Šotimaa Premiership | 2014-11-03 | 1 Ross County |
0 - 0
0 - 1
|
Aberdeen 1 | V | +1.0 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Šotimaa liigakarikas | 2014-10-29 | 1 Aberdeen |
1 - 0
1 - 0
|
Hamilton 3 | V | -0.5 | Alla | 11.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2014-10-24 | Aberdeen |
1 - 0
1 - 0
|
Motherwell 2 | V | -1.0, -1.5 | Alla | 11.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2014-10-17 | 5 Hamilton |
1 - 0
3 - 0
|
Aberdeen 2 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2014-10-04 | 2 Dundee |
1 - 2
2 - 3
|
Aberdeen 2 | V | +0.5 | Üle | 11.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2014-09-30 | 2 Aberdeen |
1 - 0
2 - 2
|
St Mirren 3 | Vi | Üle | 11.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | |
| Šotimaa Premiership | 2014-09-27 | 2 Aberdeen |
2 - 1
3 - 2
|
Inverness CT 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 11.5 | Alla |
|
8-2 (10) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Šotimaa liigakarikas | 2014-09-23 | Aberdeen |
1 - 0
4 - 0
|
Livingston 2 | V | -1.5 | Üle |
|
4-3 (7) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Šotimaa Premiership | 2014-09-20 | Aberdeen |
3 - 0
3 - 0
|
Ross County | V | -1.0 | Üle | 11.0 | Üle |
|
7-7 (14) | 5-3 (8) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Šotimaa Premiership | 2014-09-13 | 1 Celtic |
1 - 0
2 - 1
|
Aberdeen 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 11.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2014-08-30 | Aberdeen |
0 - 0
2 - 0
|
Partick | V | Alla | 11.0 | Üle |
|
12-1 (13) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | |
| Šotimaa Premiership | 2014-08-23 | St Johnstone |
0 - 0
1 - 0
|
Aberdeen | K | 0.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2014-08-13 | Kilmarnock |
0 - 1
0 - 2
|
Aberdeen | V | +0.5 | Alla | 11.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2014-08-10 | Aberdeen |
0 - 2
0 - 3
|
Dundee Utd | K | Üle | 11.0 | Üle |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 0 (0-0) | |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2014-08-07 | Aberdeen |
1 - 1
2 - 3
|
Real Sociedad | K | +0.5, +1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2014-07-31 | Real Sociedad |
0 - 0
2 - 0
|
Aberdeen | K | Alla | 11.0 | Alla |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2014-07-24 | FC Groningen |
1 - 2
1 - 2
|
Aberdeen | V | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2014-07-17 | Aberdeen |
0 - 0
0 - 0
|
FC Groningen | Vi | 0.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2014-07-10 | Daugava Riga |
0 - 3
0 - 3
|
Aberdeen | V | +1.5, +2.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
5-5 (10) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Euroopa liiga - kvalifikatsioon | 2014-07-03 | Aberdeen |
1 - 0
5 - 0
|
Daugava Riga | V | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-06-21 | St Patricks |
2 - 0
2 - 2
|
Aberdeen | Vi | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Celtic Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Euroopa liiga | 2014-11-06 | 1 3 Astra Giurgiu |
0 - 1
1 - 1
|
Celtic 2 | Vi | 0.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2014-11-01 | 2 Celtic |
0 - 0
1 - 0
|
Inverness CT 3 | V | -1.5 | Alla | 11.5 |
|
|||||
| Šotimaa liigakarikas | 2014-10-29 | Celtic |
1 - 0
6 - 0
|
Partick 1 1 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 12.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2014-10-26 | 1 Celtic |
1 - 0
2 - 0
|
Kilmarnock 1 1 | V | -2.0 | Alla | 11.5 |
|
|||||
| UEFA Euroopa liiga | 2014-10-23 | 1 Celtic |
0 - 0
2 - 1
|
Astra Giurgiu 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Šotimaa Premiership | 2014-10-18 | Ross County |
0 - 4
0 - 5
|
Celtic | V | +1.5, +2.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
2-10 (12) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2014-10-05 | 2 Celtic |
0 - 0
0 - 1
|
Hamilton 1 | K | -1.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
11-4 (15) | 4-3 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| UEFA Euroopa liiga | 2014-10-02 | 2 Celtic |
1 - 0
1 - 0
|
Dinamo Zagreb 3 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-6 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Šotimaa Premiership | 2014-09-27 | 2 St Mirren |
0 - 1
1 - 2
|
Celtic 1 | V | +1.5, +2.0 | Tasa | 10.0 | Üle |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Šotimaa liigakarikas | 2014-09-24 | 2 Celtic |
1 - 0
3 - 0
|
Hearts 2 | V | -2.0 | Alla | 11.0 | Üle |
|
10-9 (19) | 6-5 (11) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Šotimaa Premiership | 2014-09-21 | Celtic |
0 - 1
1 - 1
|
Motherwell | Vi | -2.0 | Alla | 11.0 | Alla |
|
8-0 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Euroopa liiga | 2014-09-18 | 2 FC Salzburg |
1 - 1
2 - 2
|
Celtic 2 | Vi | -1.0, -1.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-2 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Šotimaa Premiership | 2014-09-13 | 1 Celtic |
1 - 0
2 - 1
|
Aberdeen 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 11.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-09-03 | Villarreal |
1 - 2
4 - 2
|
Celtic | K | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Šotimaa Premiership | 2014-08-31 | Dundee |
1 - 0
1 - 1
|
Celtic | Vi | +1.0, +1.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-1 (3) | (-) | (-) |
| Šotimaa Premiership | 2014-08-23 | Inverness CT |
0 - 0
1 - 0
|
Celtic | K | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Šotimaa Premiership | 2014-08-16 | Celtic |
3 - 0
6 - 1
|
Dundee Utd | V |
|
10-1 (11) | 5-0 (5) | (-) | (-) | ||||
| Šotimaa Premiership | 2014-08-13 | St Johnstone |
0 - 0
0 - 3
|
Celtic | V | +1.0 | Üle | 11.0 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 5 (0-5) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-07-26 | St. Pauli |
1 - 0
1 - 0
|
Celtic | K |
|
9-1 (10) | 3-0 (3) | (-) | (-) | ||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-07-19 | Dynamo Dresden |
0 - 1
1 - 1
|
Celtic | Vi | +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-07-11 | Celtic |
0 - 0
0 - 0
|
Praha Dukla | Vi | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 4 (2-2) | |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-07-08 | LASK Linz |
1 - 1
2 - 5
|
Celtic | V | +1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-4 (9) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-07-06 | Rapid Vienna |
1 - 1
1 - 1
|
Celtic | Vi | Alla | 9.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 5 | 3.8 | 1.65 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+0.75) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (11.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Ü[email protected] | Alla@2 |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 2 , Nurgalöök: 5 - 5
Nurgalöök: 11.0 , Handikäp: +0.5, +1.0 , Väravad: 2.5
-
8' - 1st Corner - Aberdeen - 10' Substitution - Robson for Flood - Aberdeen
-
27' - 1st Goal - Aberdeen -
33' - 2nd Corner - Celtic -
36' - 3rd Corner - Aberdeen -
38' - 2nd Goal - Celtic -
1-1 score at the end of First Half -
50' - 4th Corner - Celtic -
51' - 5th Corner - Celtic - Race to 3 Corners - Celtic
-
59' - 1st Yellow Card - Celtic -
59' - 6th Corner - Aberdeen - 61' Substitution - McGregor for Forrest - Celtic
-
66' - 2nd Yellow Card - Aberdeen -
66' - 3rd Yellow Card - Celtic - 67' Substitution - Goodwillie for Rooney - Aberdeen
-
68' - 4th Yellow Card - Celtic -
71' - 5th Yellow Card - Aberdeen - 72' Substitution - Griffiths for Stokes - Celtic
- 79' Substitution - Lustig for Matthews - Celtic
-
79' - 7th Corner - Aberdeen -
80' - 8th Corner - Aberdeen - Race to 5 Corners - Aberdeen
-
82' - Red Card - Celtic - 85' Substitution - Monakana for Pawlett - Aberdeen
-
89' - 9th Corner - Celtic -
90' - 10th Corner - Celtic -
90' - 3rd Goal - Celtic -
1-2 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

