AaB vs HamKam Meeskonna profiil
AaB vs HamKam Mängu faktid
6V-2V-2K viimases 10 mängus, löönud 21 ja lasknud 13 väravat. Keskmised väravad: 2.1 poolt, 1.3 vastu. Võit 60%, AH võit 40%, värav Over 50%, nurgalöök Over 0%.
5V-1V-4K viimases 10 mängus, löönud 15 ja lasknud 16 väravat. Keskmised väravad: 1.5 poolt, 1.6 vastu. Võit 50%, AH võit 50%, värav Over 20%, nurgalöök Over 0%.
| AaB | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| HamKam | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| AaB | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| HamKam | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
AaB vs HamKam Väravate/nurgalöökide ajajaotus
AaB vs HamKam Omavahelised kohtumised
AaB vs HamKam Vaata kogu H2H-d →Andmed puuduvad
| AaB Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2024-02-11 | 1 AaB |
1 - 1
3 - 1
|
KFUM 1 | V | 0.0 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Maailma klubide sõpruskohtumised | 2024-02-05 | 2 AaB |
1 - 0
1 - 3
|
FC Dallas 2 | K | 0.0 | Üle |
|
||||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2024-01-19 | 2 Midtjylland |
0 - 2
1 - 4
|
AaB 1 | V | -1.5, -2.0 | Üle |
|
||||||
| Taani 1. divisjon | 2023-12-03 | 2 HB Køge |
0 - 2
1 - 2
|
AaB 1 | V | +1.5, +2.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Taani 1. divisjon | 2023-11-26 | 3 AaB |
0 - 0
1 - 2
|
Hobro IK 3 | K | -1.0 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Taani 1. divisjon | 2023-11-12 | 1 3 Naestved IF |
1 - 1
1 - 1
|
AaB 3 | Vi | +1.0 | Alla | 10.5 | Üle |
|
3-9 (12) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Taani 1. divisjon | 2023-11-05 | 1 AaB |
1 - 1
2 - 2
|
FC Helsingor 2 | Vi | -1.5, -2.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
9-2 (11) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Taani 1. divisjon | 2023-10-28 | 3 Kolding IF |
0 - 1
0 - 1
|
AaB 3 | V | +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Taani 1. divisjon | 2023-10-22 | 4 AaB |
1 - 0
2 - 1
|
B93 København 3 | V | -2.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-5 (14) | 6-4 (10) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Taani 1. divisjon | 2023-10-06 | 1 AC Horsens |
0 - 2
1 - 4
|
AaB 2 | V | +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Taani 1. divisjon | 2023-09-29 | Vendsyssel FF |
1 - 1
1 - 3
|
AaB | V | +0.5, +1.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
6-6 (12) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Taani karikas | 2023-09-26 | 2 AaB |
0 - 1
2 - 3
|
FC Fredericia 2 | K | -0.5, -1.0 | Üle |
|
9-3 (12) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Taani 1. divisjon | 2023-09-22 | 2 AaB |
1 - 0
2 - 0
|
HB Køge 2 | V | -2.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Taani 1. divisjon | 2023-09-15 | 1 Sønderjyske |
1 - 0
1 - 1
|
AaB 2 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
0-3 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Taani 1. divisjon | 2023-09-03 | AaB |
1 - 0
3 - 1
|
Kolding IF 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Taani 1. divisjon | 2023-08-27 | 1 1 AaB |
1 - 0
3 - 0
|
Hillerød 1 | V | -1.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Taani 1. divisjon | 2023-08-24 | 2 Hobro IK |
1 - 1
1 - 2
|
AaB 5 | V | +1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-7 (13) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Taani 1. divisjon | 2023-08-18 | 1 1 AaB |
1 - 1
1 - 1
|
Naestved IF 3 | Vi | -2.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Taani 1. divisjon | 2023-08-11 | 1 2 FC Helsingor |
0 - 0
1 - 1
|
AaB 3 | Vi | +1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Taani 1. divisjon | 2023-08-06 | 1 AaB |
1 - 0
4 - 0
|
FC Fredericia 3 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Taani 1. divisjon | 2023-07-29 | 1 2 AaB |
0 - 0
1 - 0
|
AC Horsens 4 | V | -1.0 | Alla | 10.5 | Alla |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Taani 1. divisjon | 2023-07-22 | B93 København |
0 - 0
0 - 3
|
AaB 3 | V | +1.0, +1.5 | Tasa | 9.0 | Üle |
|
2-8 (10) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2023-06-30 | AaB |
0 - 1
2 - 1
|
Vendsyssel FF | V | 0.0, -0.5 | Alla | 8.5 | Alla |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Taani Superligaen | 2023-06-03 | 1 AaB |
0 - 0
0 - 1
|
Silkeborg IF | K | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Taani Superligaen | 2023-05-29 | Lyngby |
1 - 1
2 - 1
|
AaB 1 | K | 0.0, +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
6-7 (13) | 3-2 (5) | 4 (2-2) | 5 (1-4) |
| Taani Superligaen | 2023-05-21 | 3 AaB |
0 - 1
0 - 2
|
Midtjylland 1 | K | 0.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Taani karikas | 2023-05-18 | 4 FC København |
0 - 0
1 - 0
|
AaB 3 | K | -0.5, -1.0 | Alla | 9.5 | Alla |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Taani Superligaen | 2023-05-12 | Odense BK |
1 - 0
1 - 1
|
AaB 2 | Vi | 0.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Taani Superligaen | 2023-05-07 | AaB |
1 - 0
4 - 0
|
AC Horsens 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 5 (4-1) |
| Taani karikas | 2023-05-04 | 3 AaB |
2 - 1
4 - 1
|
Silkeborg IF 4 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| HamKam Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2024-01-30 | 1 Raufoss |
0 - 2
1 - 2
|
HamKam | V | +1.0 | Alla |
|
||||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2024-01-25 | Skeid |
0 - 3
2 - 5
|
HamKam | V | +2.0 | Üle |
|
||||||
| Norra Eliteserien | 2023-12-03 | Molde |
0 - 1
1 - 1
|
HamKam 1 | Vi | -2.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Norra Eliteserien | 2023-11-26 | 3 HamKam |
0 - 0
0 - 2
|
Vålerenga 1 | K | +0.5, +1.0 | Alla | 10.5 |
|
|||||
| Norra Eliteserien | 2023-11-12 | 1 Strømsgodset |
0 - 0
0 - 1
|
HamKam 1 | V | -0.5 | Alla | 11.5 |
|
|||||
| Norra Eliteserien | 2023-11-04 | 3 HamKam |
0 - 0
3 - 0
|
Viking FK | V | 0.0, +0.5 | Tasa | 10.5 | Üle |
|
3-16 (19) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 7 (0-7) |
| Norra Eliteserien | 2023-10-29 | 4 Odd BK |
1 - 0
2 - 0
|
HamKam | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| Norra Eliteserien | 2023-10-22 | 1 HamKam |
0 - 1
0 - 3
|
Haugesund 3 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norra Eliteserien | 2023-10-08 | 2 Sandefjord |
0 - 0
0 - 1
|
HamKam 3 | V | -0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
7-7 (14) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Norra Eliteserien | 2023-10-04 | 1 Stabæk |
2 - 1
5 - 2
|
HamKam 1 | K | -0.5 | Üle | 11.0 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Norra Eliteserien | 2023-09-24 | 1 HamKam |
0 - 1
1 - 1
|
Sarpsborg 1 | Vi | +0.5 | Alla | 12.0 | Alla |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Norra Eliteserien | 2023-09-17 | Tromso |
2 - 0
2 - 1
|
HamKam 1 | K | -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-7 (14) | 2-5 (7) | 4 (0-4) | 3 (3-0) |
| Norra Eliteserien | 2023-09-03 | 1 HamKam |
2 - 0
4 - 4
|
Bodø/Glimt 1 | Vi | +1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-9 (16) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Norra Eliteserien | 2023-08-20 | HamKam |
2 - 0
3 - 0
|
Rosenborg 1 | V | 0.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-6 (13) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Norra Eliteserien | 2023-08-13 | 1 2 Aalesund |
0 - 1
0 - 2
|
HamKam 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Norra Eliteserien | 2023-08-06 | 2 HamKam |
0 - 2
0 - 2
|
SK Brann 1 | K | +0.5 | Alla | 11.0 | Üle |
|
5-15 (20) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Norra Eliteserien | 2023-07-30 | 2 Lillestrøm |
2 - 1
3 - 1
|
HamKam | K | -1.0, -1.5 | Üle | 11.5 | Alla |
|
8-3 (11) | 6-3 (9) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Norra Eliteserien | 2023-07-23 | 1 HamKam |
1 - 0
3 - 2
|
Stabæk | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Norra Eliteserien | 2023-07-16 | 1 Sarpsborg |
2 - 3
2 - 3
|
HamKam 1 | V | -1.5 | Üle | 11.5 | Üle |
|
10-3 (13) | 5-3 (8) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Norra karikas | 2023-07-13 | 1 HamKam |
0 - 0
0 - 2
|
Bodø/Glimt 1 | K | +1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 3-5 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norra Eliteserien | 2023-07-07 | HamKam |
0 - 0
2 - 1
|
Aalesund 1 | V | -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
12-6 (18) | 9-1 (10) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Norra Eliteserien | 2023-07-02 | 1 SK Brann |
1 - 0
2 - 1
|
HamKam 1 | K | -1.5 | Alla | 11.5 | Alla |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Norra karikas | 2023-06-28 | Gjøvik-Lyn |
0 - 2
0 - 5
|
HamKam 2 | V | +1.5 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Norra Eliteserien | 2023-06-25 | 1 HamKam |
0 - 0
0 - 1
|
Odd BK 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Norra Eliteserien | 2023-06-11 | 1 Bodø/Glimt |
0 - 0
3 - 0
|
HamKam 1 | K | -2.0, -2.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
16-3 (19) | 10-0 (10) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Norra karikas | 2023-06-07 | Baerum |
0 - 0
1 - 1
|
HamKam | Vi | +1.0, +1.5 | Alla |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Norra Eliteserien | 2023-06-04 | 1 Rosenborg |
1 - 0
4 - 0
|
HamKam | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Norra Eliteserien | 2023-05-29 | HamKam |
0 - 0
0 - 0
|
Lillestrøm 1 | Vi | +0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
2-13 (15) | 2-9 (11) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Norra Eliteserien | 2023-05-16 | 1 Vålerenga |
3 - 0
3 - 0
|
HamKam | K | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Norra Eliteserien | 2023-05-13 | 1 HamKam |
0 - 1
1 - 2
|
Tromso 2 | K | -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 2.15 | 3.8 | 2.625 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 1 , Nurgalöök: 9 - 2
Nurgalöök: , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 3.0
Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 2 - 0 Pool
Nurgalöök: , Handikäp: , Väravad:
-
34' - 1st Corner - AaB -
34' - 2nd Corner - AaB -
44' - 1st Goal - AaB -
1-0 score at the end of First Half -
46' - 2nd Goal - HamKam - Race to 3 Corners - AaB
-
57' - 3rd Corner - AaB -
58' - 3rd Goal - AaB -
61' - 4th Corner - AaB -
63' - 5th Corner - AaB - Race to 5 Corners - AaB
-
64' - 6th Corner - AaB - Race to 7 Corners - AaB
-
65' - 7th Corner - AaB -
67' - 8th Corner - HamKam -
83' - 9th Corner - AaB -
88' - 10th Corner - AaB - Race to 9 Corners - AaB
-
90' - 1st Yellow Card - AaB -
90+2' - 11th Corner - HamKam -
2-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

