AaB U19 vs Midtjylland U19 Meeskonna profiil
AaB U19 vs Midtjylland U19 Mängu faktid
7V-2V-1K viimases 10 mängus, löönud 27 ja lasknud 13 väravat. Keskmised väravad: 2.7 poolt, 1.3 vastu. Võit 70%, AH võit 80%, värav Over 60%, nurgalöök Over 0%.
6V-2V-2K viimases 10 mängus, löönud 19 ja lasknud 12 väravat. Keskmised väravad: 1.9 poolt, 1.2 vastu. Võit 60%, AH võit 50%, värav Over 20%, nurgalöök Over 0%.
| AaB U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Midtjylland U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| AaB U19 | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Midtjylland U19 | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
AaB U19 vs Midtjylland U19 Väravate/nurgalöökide ajajaotus
AaB U19 vs Midtjylland U19 Omavahelised kohtumised
AaB U19 vs Midtjylland U19 Vaata kogu H2H-d →| AaB U19 Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Taani U19 liiga | 2015-10-03 | 3 AaB U19 |
0 - 2
1 - 4
|
Midtjylland U19 1 | K | +1.0 | Üle |
|
||||||
| Taani U19 liiga | 2015-05-03 | 1 Midtjylland U19 |
3 - 0
3 - 0
|
AaB U19 1 1 | K | -2.5 | Alla |
|
||||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| AaB U19 Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Taani U19 liiga | 2017-06-03 | 1 AaB U19 |
1 - 2
2 - 2
|
FC Nordsjælland U19 1 | Vi | -0.5 | Üle |
|
||||||
| Taani U19 liiga | 2017-05-20 | 1 Lyngby U19 |
2 - 2
3 - 4
|
AaB U19 3 | V | +0.5 | Üle |
|
||||||
| Taani U19 liiga | 2017-05-13 | AaB U19 |
3 - 0
4 - 0
|
Odense BK U19 3 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
||||||
| Taani U19 liiga | 2017-05-06 | Silkeborg IF U19 |
0 - 1
0 - 1
|
AaB U19 2 | V | 0.0 | Alla |
|
||||||
| Taani U19 liiga | 2017-03-18 | 2 AaB U19 |
4 - 1
4 - 2
|
AGF Aarhus U19 3 | V | -0.5, -1.0 | Üle |
|
||||||
| Taani U19 liiga | 2017-03-11 | 2 Vejle BK U19 |
0 - 1
1 - 2
|
AaB U19 4 1 | V | 0.0 | Alla |
|
12-2 (14) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Taani U19 liiga | 2017-02-25 | Randers Freja U19 |
0 - 1
2 - 3
|
AaB U19 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.5 | Üle |
|
7-5 (12) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Taani U19 liiga | 2016-11-29 | 1 FC Nordsjælland U19 |
0 - 0
1 - 1
|
AaB U19 3 | Vi | -0.5 | Alla | 10.5 | Üle |
|
14-1 (15) | 8-0 (8) | 3 (3-0) | 4 (4-0) |
| Taani U19 liiga | 2016-11-26 | 1 AaB U19 |
4 - 0
5 - 0
|
Lyngby U19 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Taani U19 liiga | 2016-11-19 | 2 Odense BK U19 |
0 - 1
2 - 1
|
AaB U19 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
1-7 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Taani U19 liiga | 2016-10-09 | AaB U19 |
1 - 2
2 - 6
|
Esbjerg U19 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 11.0 | Alla |
|
0-7 (7) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Taani U19 liiga | 2016-09-17 | 1 2 AaB U19 |
0 - 2
0 - 3
|
Brondby U19 3 | K | -1.0 | Alla |
|
6-6 (12) | 5-5 (10) | 4 (3-1) | 1 (1-0) | ||
| Taani U19 liiga | 2016-08-27 | 1 AaB U19 |
2 - 1
4 - 2
|
Vejle BK U19 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Taani U19 liiga | 2016-05-24 | 2 AaB U19 |
2 - 1
4 - 3
|
FC København U19 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Taani U19 liiga | 2016-04-16 | 1 AaB U19 |
3 - 0
5 - 0
|
Vejle BK U19 2 | V | -1.0 | Üle |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Taani U19 liiga | 2016-04-02 | 1 Randers Freja U19 |
0 - 1
2 - 1
|
AaB U19 1 | K | +1.0 | Tasa |
|
3-8 (11) | 2-6 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Taani U19 liiga | 2016-03-19 | 1 AaB U19 |
2 - 0
2 - 1
|
Odense BK U19 | V | -1.5, -2.0 | Alla | 10.0 | Üle |
|
11-2 (13) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Taani U19 liiga | 2016-03-12 | AaB U19 |
0 - 0
3 - 0
|
AGF U19 1 | V | -2.0 | Alla |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Taani U19 liiga | 2015-11-28 | 1 AaB U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Randers Freja U19 2 | V | -1.0 | Alla |
|
15-0 (15) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Taani U19 liiga | 2015-11-21 | 1 AaB U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Silkeborg U19 | V | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Taani U19 liiga | 2015-11-04 | 2 AGF Aarhus U19 |
0 - 1
0 - 2
|
AaB U19 1 | V | +0.5, +1.0 | Alla | 9.5 | Üle |
|
3-8 (11) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Taani U19 liiga | 2015-10-24 | 1 AaB U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Esbjerg U19 1 | Vi | +0.5 | Alla |
|
10-1 (11) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Taani U19 liiga | 2015-10-17 | 1 Brondby U19 |
0 - 2
1 - 3
|
AaB U19 2 1 | V | +0.5 | Üle |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Taani U19 liiga | 2015-10-03 | 3 AaB U19 |
0 - 2
1 - 4
|
Midtjylland U19 1 | K | +1.0 | Üle |
|
9-3 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Taani U19 liiga | 2015-09-19 | 1 Vejle U19 |
0 - 1
0 - 2
|
AaB U19 1 | V | 0.0 | Alla |
|
7-10 (17) | 5-6 (11) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Taani U19 liiga | 2015-09-12 | 1 AaB U19 |
2 - 0
5 - 0
|
Lyngby U19 1 | V | -0.5 | Üle |
|
5-0 (5) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Taani U19 liiga | 2015-08-30 | 1 Odense BK U19 |
0 - 2
2 - 3
|
AaB U19 1 | V | +0.5 | Üle |
|
4-5 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Taani U19 liiga | 2015-08-15 | FC Nordsjælland U19 |
1 - 2
3 - 2
|
AaB U19 1 | K | -1.0 | Üle |
|
1-7 (8) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 1 (1-0) | ||
| Taani U19 liiga | 2015-06-06 | 1 Silkeborg IF U19 |
0 - 1
0 - 1
|
AaB U19 4 | V | -0.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Taani U19 liiga | 2015-05-30 | AaB U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Randers Freja U19 1 | V |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Midtjylland U19 Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Taani U19 liiga | 2017-08-19 | 2 Randers Freja U19 |
1 - 2
2 - 4
|
Midtjylland U19 1 | V | +0.5, +1.0 | Üle |
|
||||||
| U19 Tournament - 50 mins play | 2017-06-05 | 3 Midtjylland U19 |
2 - 0
2 - 0
|
Wolfsburg U19 1 | V | 0.0 | Alla |
|
||||||
| U19 Tournament - 50 mins play | 2017-06-04 | 2 Midtjylland U19 |
1 - 1
1 - 1
|
Schalke U19 | Vi | 0.0 | Alla |
|
||||||
| U19 Tournament - 50 mins play | 2017-06-04 | 4 Flamengo RJ U19 |
0 - 2
0 - 2
|
Midtjylland U19 1 | V | 0.0 | Alla |
|
||||||
| Taani U19 liiga | 2017-05-27 | 4 AGF U19 |
1 - 2
1 - 4
|
Midtjylland U19 2 | V | +1.5, +2.0 | Üle |
|
||||||
| Taani U19 liiga | 2017-04-29 | 3 FC Nordsjælland U19 |
1 - 0
3 - 0
|
Midtjylland U19 4 | K | +0.5, +1.0 | Alla |
|
2-7 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Taani U19 liiga | 2017-04-12 | 2 Midtjylland U19 |
2 - 0
2 - 1
|
AGF U19 2 | V | -2.0, -2.5 | Alla |
|
11-2 (13) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Taani U19 liiga | 2017-03-25 | 1 Vejle BK U19 |
0 - 0
0 - 3
|
Midtjylland U19 3 | V | +1.5 | Alla |
|
6-16 (22) | 4-11 (15) | 6 (1-5) | 1 (0-1) | ||
| Taani U19 liiga | 2017-03-18 | 1 Silkeborg IF U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Midtjylland U19 1 | Vi | 0.0 | Alla |
|
1-9 (10) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Taani U19 liiga | 2017-03-04 | Midtjylland U19 |
0 - 3
0 - 3
|
Esbjerg U19 | K | -0.5 | Alla |
|
4-2 (6) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| UEFA noorteliiga | 2017-02-07 | 1 Midtjylland U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Benfica U19 3 1 | Vi | +0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
3-10 (13) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Taani U19 liiga | 2016-12-10 | 3 Brondby U19 |
0 - 2
1 - 2
|
Midtjylland U19 2 | V | +0.5, +1.0 | Alla |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| UEFA noorteliiga | 2016-11-23 | 2 Midtjylland U19 |
2 - 0
4 - 0
|
Málaga U19 5 2 | V | 0.0 | Üle | 10.0 | Alla |
|
5-1 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Taani U19 liiga | 2016-11-18 | 3 Midtjylland U19 |
1 - 1
1 - 2
|
Københaven U19 1 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| UEFA noorteliiga | 2016-11-02 | 2 Málaga U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Midtjylland U19 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| UEFA noorteliiga | 2016-10-19 | Midtjylland U19 |
1 - 0
3 - 1
|
Anderlecht U19 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-8 (14) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| UEFA noorteliiga | 2016-09-27 | 2 Anderlecht U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Midtjylland U19 2 | Vi | -0.5, -1.0 | Alla | 10.0 | Alla |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Taani U19 liiga | 2016-05-25 | AGF/Viby U19 |
0 - 1
0 - 3
|
Midtjylland U19 | V | +2.5 | Alla | 10.0 | Alla |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Taani U19 liiga | 2016-05-07 | 2 Lyngby U19 |
0 - 2
0 - 3
|
Midtjylland U19 1 | V | +1.0, +1.5 | Alla |
|
8-3 (11) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Taani U19 liiga | 2016-03-19 | 1 Midtjylland U19 |
1 - 0
4 - 1
|
FC Nordsjælland U19 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
1-5 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Taani U19 liiga | 2016-03-09 | 3 Midtjylland U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Randers Freja U19 2 | V | -2.5 | Alla | 9.5 | Üle |
|
12-0 (12) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| UEFA noorteliiga | 2016-02-23 | 1 5 Barcelona U19 |
0 - 1
3 - 1
|
Midtjylland U19 6 1 | K | -1.0, -1.5 | Üle | 9.5 | Alla |
|
4-5 (9) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| UEFA noorteliiga | 2016-02-10 | Midtjylland U19 |
2 - 2
4 - 4
|
Atlético Madrid U19 | Vi | +0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-7 (13) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 4 (1-3) |
| Taani U19 liiga | 2015-12-12 | 2 Midtjylland U19 |
2 - 0
4 - 1
|
FC København U19 2 | V | -1.0 | Üle | 10.0 | Üle |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Taani U19 liiga | 2015-12-05 | 2 Midtjylland U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Silkeborg U19 | V | -1.0 | Alla |
|
8-5 (13) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| UEFA noorteliiga | 2015-11-24 | 1 Legia Warsaw U19 |
0 - 1
1 - 3
|
Midtjylland U19 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| UEFA noorteliiga | 2015-11-04 | Midtjylland U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Legia Warsaw U19 2 | V | -0.5 | Alla | 10.0 | Üle |
|
10-7 (17) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Taani U19 liiga | 2015-10-31 | 2 Brondby U19 |
1 - 3
1 - 3
|
Midtjylland U19 2 | V | +1.0, +1.5 | Üle |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Taani U19 liiga | 2015-10-25 | 3 Midtjylland U19 |
1 - 1
4 - 2
|
Lyngby U19 2 | V |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| UEFA noorteliiga | 2015-10-21 | 2 Saburtalo U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Midtjylland U19 1 1 | V | 0.0 | Alla | 10.0 | Tasa |
|
3-7 (10) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 4.5 | 4.33 | 1.5 |
| Pool | 4.33 | 2.75 | 1.95 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (+1.0) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (+0.5) | [email protected] | Võõras@2 |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (3.75) | Üle@2 | [email protected] |
| Pool (1.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Olek: Täisaeg , Skoor: 1 - 3 , Nurgalöök: 3 - 7
Nurgalöök: , Handikäp: +1.0 , Väravad: 3.5, 4.0
Skoor: 1 - 3 , Nurgalöök: 1 - 6 Pool
Nurgalöök: , Handikäp: +0.5 , Väravad: 1.5
-
8' - 1st Corner - Midtjylland U19 -
10' - 1st Goal - AaB U19 -
19' - 2nd Corner - Midtjylland U19 -
21' - 3rd Corner - AaB U19 -
24' - 2nd Goal - Midtjylland U19 -
28' - 4th Corner - Midtjylland U19 - Race to 3 Corners - Midtjylland U19
-
30' - 5th Corner - Midtjylland U19 -
35' - 6th Corner - Midtjylland U19 - Race to 5 Corners - Midtjylland U19
-
36' - 3rd Goal - Midtjylland U19 -
39' - 7th Corner - Midtjylland U19 -
39' - 4th Goal - Midtjylland U19 -
41' - 1st Yellow Card - AaB U19 -
45' - 2nd Yellow Card - AaB U19 -
1-3 score at the end of First Half -
56' - 8th Corner - Midtjylland U19 - Race to 7 Corners - Midtjylland U19
-
66' - 9th Corner - AaB U19 -
85' - 3rd Yellow Card - Midtjylland U19 -
85' - Red Card - Midtjylland U19 -
87' - 4th Yellow Card - AaB U19 -
87' - 5th Yellow Card - Midtjylland U19 -
90+3' - 6th Yellow Card - Midtjylland U19 -
90+4' - 10th Corner - AaB U19 -
1-3 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

