P, Sep 20, 2015 · 17:00
VanimadHiljutised
LWLLWW
1.61
3.50
4.75
HiljutisedVanimad
LLWWLW
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Alla 2.5
Väravad kokku
Alla 9.0
Nurgalöögid kokku
+0.75
CF Talavera
vs CF Talavera Meeskonna profiil
LDWWLWLLWWHiljutisedStabiilne0.0 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 15
Üle 9.5 nurgalöögiAlla4/10
Üle 2.5 väravaAlla4/10
Aasia händikäpVõrdne3/7
CF Talavera
WDWLWWLLHiljutised
Üle 9.5 nurgalöögiAlla3/8
Üle 2.5 väravaAlla2/8
Aasia händikäpKatab5/7
vs CF Talavera Mängu faktid
4V-1V-5K viimases 10 mängus, löönud 13 ja lasknud 14 väravat. Keskmised väravad: 1.3 poolt, 1.4 vastu. Võit 40%, AH võit 42%, värav Over 40%, nurgalöök Over 40%.
Põhiaja tulemus
Võit 40%4
Viik 10%1
Kaotus 50%5
Väravad kokku 2.5
Üle 40%4
Tühistatud 0%0
Alla 60%6
Nurgalöögid kokku 9.0
Üle 40%4
Tühistatud 0%0
Alla 60%6
Aasia handikäp
Võit 42%3
Tühistatud 0%0
Kaotus 57%4
CF Talavera
4V-1V-3K viimases 8 mängus, löönud 9 ja lasknud 8 väravat. Keskmised väravad: 1.1 poolt, 1.0 vastu. Võit 50%, AH võit 71%, värav Over 25%, nurgalöök Over 37%.
Põhiaja tulemus
Võit 50%4
Viik 12%1
Kaotus 37%3
Väravad kokku 2.5
Üle 25%2
Tühistatud 0%0
Alla 75%6
Nurgalöögid kokku 9.0
Üle 37%3
Tühistatud 25%2
Alla 37%3
Aasia handikäp
Võit 71%5
Tühistatud 0%0
Kaotus 28%2
Viimane
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| CF Talavera | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
|---|---|---|---|
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| CF Talavera | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5
Nurgalöökide jaotusJoon 9.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 8,
Keskm: 2.13,
Std. hälve: 1.36, Mediaan: 2,
Mood: 2,
Üle: 25%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
vs CF Talavera Väravate/nurgalöökide ajajaotus
vs CF Talavera Omavahelised kohtumised
Andmed puuduvad
| Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Spain Segunda B Group 2 | 2015-09-12 | 5 Leioa |
0 - 1
0 - 3
|
3 1 | V |
|
||||||||
| Spain Segunda B Group 2 | 2015-09-06 |
2 - 1
3 - 1
|
Portugalete | V | -0.5 | Üle | 9.5 |
|
||||||
| Spain Segunda B Group 2 | 2015-08-29 | 3 Gernika |
1 - 0
2 - 0
|
5 | K | 0.0 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Spain Segunda B Group 2 | 2015-08-23 |
0 - 1
0 - 2
|
Barakaldo 3 | K | 0.0, -0.5 | Alla |
|
|||||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2015-08-15 | 4 |
1 - 0
1 - 0
|
Conquense 3 1 | V | -0.5 | Alla |
|
||||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2015-08-12 | 2 |
0 - 2
0 - 2
|
Leganes 2 | K | 0.0, +0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
0-5 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2015-08-08 | 1 |
1 - 2
2 - 3
|
Atlético Madrid B 1 | K |
|
6-6 (12) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2015-08-07 | 1 Sevilla Atlético |
1 - 0
1 - 1
|
2 | Vi |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Spain Segunda B Group 2 | 2015-04-19 | 2 |
1 - 1
3 - 1
|
Amorebieta 2 | V | -0.5 | Üle |
|
4-6 (10) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Spain Segunda B Group 2 | 2015-03-28 | 1 3 Fuenlabrada |
0 - 0
2 - 0
|
7 | K | 0.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Spain Segunda B Group 2 | 2015-03-15 | 2 3 Atlético Madrid B |
0 - 2
1 - 2
|
4 1 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
3-6 (9) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Spain Segunda B Group 2 | 2015-03-08 | 4 |
0 - 0
1 - 0
|
Huesca 3 | V | 0.0 | Alla |
|
8-3 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Spain Segunda B Group 2 | 2015-03-01 | 1 3 |
1 - 0
1 - 1
|
CD Guadalajara 6 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Spain Segunda B Group 2 | 2015-02-08 | 1 Real Unión Irún |
1 - 0
1 - 0
|
5 2 | K |
|
4-2 (6) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||||
| Spain Segunda B Group 2 | 2015-01-25 | 3 Conquense |
0 - 1
0 - 1
|
4 | V | 0.0 | Alla |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Spain Segunda B Group 2 | 2015-01-11 | 3 Rayo Vallecano B |
0 - 0
1 - 1
|
4 1 | Vi | 0.0, -0.5 | Alla | 9.5 | Alla |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Spain Segunda B Group 2 | 2015-01-03 | Real Madrid Castilla |
2 - 1
4 - 1
|
1 | K | -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-7 (11) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Spain Segunda B Group 2 | 2014-12-21 | 1 2 |
0 - 1
1 - 2
|
Socuéllamos 4 2 | K |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||||
| Spain Segunda B Group 2 | 2014-12-13 | 3 Leioa |
1 - 2
2 - 4
|
1 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 9.5 | Üle |
|
8-5 (13) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 3 (3-0) |
| Spain Segunda B Group 2 | 2014-12-07 | 3 |
0 - 2
3 - 2
|
Barakaldo 3 2 | V | 0.0, -0.5 | Üle |
|
11-4 (15) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Spain Segunda B Group 2 | 2014-11-16 | 4 Trival Valderas |
0 - 1
1 - 4
|
2 | V | Üle |
|
8-5 (13) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | |||
| Spain Segunda B Group 2 | 2014-10-26 | 5 |
2 - 0
2 - 0
|
Atlético Madrid B 5 | V | -0.5 | Alla |
|
8-8 (16) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Spain Segunda B Group 2 | 2014-10-12 | 2 CD Guadalajara |
0 - 0
0 - 1
|
4 | V | -0.5 | Alla | 9.0 | Tasa |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Hispaania Copa del Rey | 2014-09-03 | Huesca |
0 - 0
1 - 1
|
Vi | Alla | 10.0 | Alla |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2014-08-09 |
1 - 1
2 - 1
|
Leganes | V | Üle |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| CF Talavera Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Spain Segunda B Group 2 | 2015-09-13 | 1 2 CF Talavera |
0 - 2
2 - 3
|
Arenas Club de Getxo 1 | K |
|
||||||||
| Hispaania Copa del Rey | 2015-09-09 | 1 CF Talavera |
0 - 1
0 - 2
|
Linense 2 | K | 0.0, -0.5 | Alla | 10.0 |
|
|||||
| Hispaania Copa del Rey | 2015-09-02 | 3 CD Guadalajara |
0 - 0
0 - 2
|
CF Talavera 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Tasa | 9.5 |
|
|||||
| Spain Segunda B Group 2 | 2015-08-30 | 1 3 CF Talavera |
0 - 0
1 - 0
|
Amorebieta 4 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla |
|
||||||
| Spain Segunda B Group 2 | 2015-08-23 | Real Unión Irún |
1 - 0
2 - 0
|
CF Talavera 2 | K | -0.5 | Alla |
|
||||||
| Hispaania Tercera - play-off'id | 2015-05-31 | 3 CF Talavera |
2 - 0
2 - 0
|
Portugalete 2 | V | 0.0, -0.5 | Alla |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hispaania Tercera - play-off'id | 2015-05-24 | 3 Portugalete |
0 - 0
0 - 0
|
CF Talavera 3 | Vi | -0.5 | Alla |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hispaania Tercera - 18. alagrupp | 2015-02-08 | 3 Almansa |
0 - 2
1 - 2
|
CF Talavera 3 | V | 0.0 | Üle |
|
9-1 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.61 | 3.5 | 4.75 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.75) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: Täisaeg , Skoor: 2 - 1 , Nurgalöök: 16 - 4
Nurgalöök: 9.0 , Handikäp: -0.5, -1.0 , Väravad: 2.5
-
3' - 1st Corner - -
4' - 2nd Corner - - Race to 3 Corners -
-
10' - 3rd Corner - -
14' - 4th Corner - -
19' - 5th Corner - CF Talavera - Race to 5 Corners -
-
20' - 6th Corner - -
22' - 7th Corner - - Race to 7 Corners -
-
24' - 8th Corner - -
26' - 9th Corner - - Race to 9 Corners -
-
27' - 10th Corner - -
29' - 1st Yellow Card - CF Talavera -
30' - 11th Corner - -
32' - 2nd Yellow Card - -
33' - 12th Corner - CF Talavera -
35' - 1st Goal - CF Talavera -
41' - 13th Corner - -
42' - 14th Corner - -
43' - 15th Corner - -
0-1 score at the end of First Half -
57' - 3rd Yellow Card - CF Talavera -
62' - 16th Corner - -
62' - 2nd Goal - -
64' - Red Card - -
67' - 17th Corner - CF Talavera -
69' - 4th Yellow Card - -
70' - Red Card - CF Talavera -
72' - 18th Corner - -
74' - 3rd Goal - -
78' - 19th Corner - -
80' - 5th Yellow Card - CF Talavera -
85' - 6th Yellow Card - CF Talavera -
88' - 20th Corner - CF Talavera -
2-1 score at the end of Second Half
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5

