Saksamaa Oberliga Niederrhein Nurgalöökide statistika ja tulemused
TotalCorner pakub Saksamaa Oberliga Niederrhein nurgalöökide statistikat, mängukava, tulemusi, liigatabelit, kaartide statistikat ja koefitsientide võrdlust. Jälgi viimaseid Saksamaa Oberliga Niederrhein mänge täisaja nurgalöökide, poolaja nurgalöökide, väravate, kaartide ja mänguandmetega.
| algusaeg | Kodu | Skoor | Võõras | Handikäp | Nurgalöök | PA nurgalöögid | Aasia nurg. | Nurgalöök Ü/A | Väravad | Väravad Ü/A | Rünnak | Pealelöögid | Analüüs | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| September 2023 | ||||||||||||||
| 09/10 14:00 | Täis | Ratingen SV Germania 04/19 EV | 4 - 0 | SC Union Nettetal | -1.0, -1.5 | 7 - 4 | 2 - 1 | 9.0 | Over | 3.5 | Over | 94 - 55 | 21 - 7 | |
| 09/10 14:00 | Täis | Sportfreunde Baumberg | 7 - 1 | DJK Adler Union Frintrop | -1.0, -1.5 | 6 - 3 | 5 - 2 | 9.0 | Push | 3.0, 3.5 | Over | 114 - 85 | 16 - 2 | |
| 09/10 14:00 | Täis | Schwarz Weiss Essen | 3 - 1 | TSV Meerbusch | -0.5 | 6 - 5 | 3 - 4 | 9.5 | Over | 3.0, 3.5 | Over | 64 - 71 | 13 - 8 | |
| 09/09 17:00 | Täis | Mulheimer FC 97 | 1 - 0 | SV Sonsbeck | 0.0, +0.5 | 1 - 1 | 0 - 0 | 3.0, 3.5 | Under | 107 - 86 | 14 - 6 | |||
| 09/09 17:00 | Täis | KFC Uerdingen 05 | 0 - 0 | TVD Velbert | -0.5, -1.0 | 12 - 2 | 5 - 1 | 3.0, 3.5 | Under | 142 - 105 | 10 - 2 | |||
| 09/09 16:00 | Täis | FC Buderich 02 | 1 - 5 | SV Straelen | +0.5 | 15 - 1 | 10 - 1 | 3.0 | Over | 82 - 83 | 15 - 13 | |||
| September 2023 | ||||||||||||||
| 09/03 16:00 | Täis | SC St. Tönis 1911/20 | 2 - 1 | KFC Uerdingen 05 | +0.5, +1.0 | 3 - 6 | 2 - 2 | 3.5 | Under | 96 - 137 | 9 - 9 | |||
| 09/03 14:15 | Täis | SC Union Nettetal | 2 - 1 | Mulheimer FC 97 | -0.5 | 3 - 2 | 1 - 0 | 3.0, 3.5 | Under | 67 - 88 | 8 - 10 | |||
| 09/03 14:01 | Täis | TVD Velbert | 2 - 0 | VfB Homberg | 0.0, -0.5 | 4 - 1 | 1 - 1 | 8.5 | Under | 3.0, 3.5 | Under | 95 - 99 | 13 - 5 | |
| 09/03 14:00 | Täis | TSV Meerbusch | 1 - 1 | DJK Adler Union Frintrop | -0.5, -1.0 | 1 - 7 | 0 - 3 | 3.5 | Under | 91 - 88 | 6 - 13 | |||
| 09/03 14:00 | Täis | SF Hamborn 07 | 0 - 3 | Sportfreunde Baumberg | +0.5, +1.0 | 1 - 5 | 1 - 3 | 3.5 | Under | 78 - 88 | 9 - 8 | |||
| 09/01 18:30 | Täis | VfB Hilden | 1 - 0 | Ratingen SV Germania 04/19 EV | 0.0, -0.5 | 3 - 3 | 2 - 1 | 9.5 | Under | 3.0, 3.5 | Under | 98 - 128 | 10 - 14 | |
| 09/01 18:30 | Pool | SV Straelen | 2 - 0 | SpVg Schonnebeck | -0.5 | 2 - 0 | 2 - 0 | 7.0 | 3.0, 3.5 | 43 - 48 | 7 - | |||
| August 2023 | ||||||||||||||
| 08/27 14:00 | Täis | DJK Adler Union Frintrop | 0 - 2 | SV Sonsbeck | 0.0, -0.5 | 7 - 2 | 2 - 1 | 9.0 | Push | 3.0, 3.5 | Under | 118 - 92 | 15 - 9 | |
| 08/27 14:00 | Täis | VfB Homberg | 4 - 2 | SC St. Tönis 1911/20 | -0.5, -1.0 | 8 - 9 | 5 - 3 | 3.0 | Over | 81 - 84 | 12 - 17 | |||
| 08/27 14:00 | Täis | Schwarz Weiss Essen | 0 - 0 | SC Union Nettetal | -0.5, -1.0 | 6 - 4 | 4 - 1 | 9.0 | Over | 3.5 | Under | 115 - 78 | 15 - 8 | |
| 08/27 14:00 | Täis | SpVg Schonnebeck | 2 - 0 | Kleve | -1.0 | 5 - 1 | 3 - 1 | 8.5 | Under | 3.5 | Under | 117 - 110 | 10 - 8 | |
| 08/27 14:00 | Täis | Sportfreunde Baumberg | 3 - 1 | TSV Meerbusch | -0.5 | 8 - 8 | 4 - 5 | 9.5 | Over | 3.5 | Over | 105 - 88 | 15 - 9 | |
| 08/26 17:00 | Täis | Mulheimer FC 97 | 1 - 1 | VfB Hilden | +0.5, +1.0 | 6 - 1 | 4 - 1 | 9.0 | Under | 3.5 | Under | 106 - 98 | 5 - 6 | |
| 08/26 17:00 | Täis | KFC Uerdingen 05 | 3 - 0 | SF Hamborn 07 | -2.0 | 5 - 1 | 2 - 0 | 10.5 | Under | 4.0 | Under | 151 - 118 | 6 - 3 | |
| 08/25 18:30 | Täis | Ratingen SV Germania 04/19 EV | 1 - 1 | SV Straelen | -0.5 | 2 - 2 | 0 - 0 | 10.0 | Under | 3.0, 3.5 | Under | 1 - 2 | 1 - 1 | |
