Iirimaa Premier Division Nurgalöökide statistika ja tulemused
TotalCorner pakub Iirimaa Premier Division nurgalöökide statistikat, mängukava, tulemusi, liigatabelit, kaartide statistikat ja koefitsientide võrdlust. Jälgi viimaseid Iirimaa Premier Division mänge täisaja nurgalöökide, poolaja nurgalöökide, väravate, kaartide ja mänguandmetega.
| algusaeg | Kodu | Skoor | Võõras | Handikäp | Nurgalöök | PA nurgalöögid | Aasia nurg. | Nurgalöök Ü/A | Väravad | Väravad Ü/A | Rünnak | Pealelöögid | Analüüs | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| April 2025 | ||||||||||||||
| 04/04 19:45 | Täis | Galway United | 0 - 1 | Shamrock Rovers | 0.0, +0.5 | 2 - 5 | 2 - 2 | 9.5 | Under | 2.0 | Under | 127 - 106 | 10 - 11 | |
| 04/04 19:45 | Täis | Drogheda United | 2 - 0 | Waterford FC | -0.5 | 8 - 9 | 5 - 5 | 9.5 | Over | 2.0, 2.5 | Under | 79 - 88 | 15 - 6 | |
| 04/04 19:45 | Täis | Derry City | 2 - 1 | Cork City | -1.0, -1.5 | 7 - 6 | 3 - 2 | 9.5 | Over | 2.5 | Over | 103 - 99 | 18 - 5 | |
| 04/04 19:45 | Täis | Bohemians Dublin | 4 - 2 | Sligo Rovers | -1.0, -1.5 | 5 - 4 | 2 - 0 | 10.0 | Under | 2.5, 3.0 | Over | 97 - 71 | 20 - 12 | |
| March 2025 | ||||||||||||||
| 03/28 20:00 | Täis | Shamrock Rovers | 0 - 0 | Derry City | -0.5 | 5 - 2 | 1 - 0 | 9.0 | Under | 2.0 | Under | 117 - 71 | 12 - 8 | |
| 03/28 19:45 | Täis | Sligo Rovers | 1 - 2 | Shelbourne | +0.5 | 6 - 3 | 1 - 1 | 9.0 | Push | 2.0, 2.5 | Over | 113 - 65 | 14 - 10 | |
| 03/28 19:45 | Täis | Waterford FC | 1 - 2 | St Patrick's Athletic | +0.5 | 2 - 7 | 1 - 3 | 9.5 | Under | 2.5 | Over | 94 - 91 | 12 - 19 | |
| 03/28 19:45 | Täis | Cork City | 1 - 1 | Drogheda United | 0.0 | 8 - 5 | 3 - 2 | 9.5 | Over | 2.0 | Push | 106 - 104 | 14 - 24 | |
| 03/28 19:45 | Täis | Bohemians Dublin | 0 - 2 | Galway United | 0.0, -0.5 | 11 - 3 | 6 - 1 | 10.0 | Over | 2.0 | Push | 136 - 61 | 31 - 7 | |
| March 2025 | ||||||||||||||
| 03/15 19:45 | Täis | Sligo Rovers | 0 - 1 | Derry City | +0.5, +1.0 | 3 - 1 | 1 - 1 | 9.5 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 95 - 84 | 5 - 5 | |
| 03/14 19:45 | Täis | St Patrick's Athletic | 3 - 0 | Bohemians Dublin | -0.5 | 3 - 7 | 1 - 4 | 10.0 | Push | 2.0, 2.5 | Over | 109 - 94 | 12 - 11 | |
| 03/14 19:45 | Täis | Shelbourne | 1 - 1 | Cork City | -0.5, -1.0 | 5 - 5 | 1 - 4 | 9.5 | Over | 2.0, 2.5 | Under | 144 - 106 | 17 - 3 | |
| 03/14 19:45 | Täis | Galway United | 1 - 0 | Waterford FC | -0.5 | 4 - 3 | 0 - 0 | 9.5 | Under | 2.0 | Under | 115 - 77 | 18 - 10 | |
| 03/14 19:45 | Täis | Drogheda United | 1 - 2 | Shamrock Rovers | +0.5 | 4 - 6 | 0 - 1 | 9.0 | Over | 2.0 | Over | 79 - 110 | 11 - 19 | |
| March 2025 | ||||||||||||||
| 03/07 19:45 | Täis | Shamrock Rovers | 1 - 0 | St Patrick's Athletic | 0.0, -0.5 | 4 - 2 | 4 - 1 | 9.5 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 79 - 106 | 12 - 10 | |
| 03/07 19:45 | Täis | Waterford FC | 0 - 3 | Bohemians Dublin | 0.0, +0.5 | 6 - 2 | 1 - 0 | 10.0 | Under | 2.0, 2.5 | Over | 115 - 81 | 11 - 7 | |
| 03/07 19:45 | Täis | Shelbourne | 0 - 1 | Drogheda United | -0.5, -1.0 | 6 - 3 | 2 - 0 | 9.0 | Push | 2.0 | Under | 156 - 53 | 17 - 9 | |
| 03/07 19:45 | Täis | Derry City | 1 - 1 | Galway United | -0.5 | 7 - 1 | 3 - 0 | 9.5 | Under | 2.0 | Push | 105 - 84 | 25 - 6 | |
| 03/07 19:45 | Täis | Cork City | 1 - 1 | Sligo Rovers | 0.0 | 12 - 2 | 5 - 0 | 9.5 | Over | 2.5 | Under | 113 - 67 | 21 - 8 | |
| March 2025 | ||||||||||||||
| 03/03 19:45 | Täis | Waterford FC | 2 - 1 | Cork City | 0.0, -0.5 | 11 - 5 | 3 - 2 | 10.0 | Over | 2.0, 2.5 | Over | 131 - 83 | 26 - 8 | |
| 03/03 19:45 | Täis | St Patrick's Athletic | 2 - 0 | Derry City | 0.0, -0.5 | 7 - 0 | 4 - 0 | 9.5 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 69 - 101 | 16 - 3 | |
| 03/03 19:45 | Täis | Sligo Rovers | 2 - 1 | Shamrock Rovers | +0.5, +1.0 | 3 - 6 | 0 - 4 | 9.5 | Under | 2.5 | Over | 68 - 108 | 7 - 21 | |
| 03/03 19:45 | Täis | Galway United | 1 - 1 | Shelbourne | 0.0 | 3 - 3 | 2 - 1 | 9.0 | Under | 1.5, 2.0 | Over | 108 - 106 | 8 - 13 | |
| 03/03 19:45 | Täis | Bohemians Dublin | 0 - 1 | Drogheda United | -0.5, -1.0 | 3 - 4 | 3 - 3 | 10.0 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 153 - 60 | 10 - 12 | |
| February 2025 | ||||||||||||||
| 02/28 19:45 | Täis | St Patrick's Athletic | 4 - 3 | Sligo Rovers | -1.0, -1.5 | 9 - 2 | 7 - 1 | 9.5 | Over | 2.5, 3.0 | Over | 74 - 38 | 16 - 7 | |
| 02/28 19:45 | Täis | Shelbourne | 1 - 1 | Shamrock Rovers | 0.0 | 7 - 3 | 4 - 2 | 8.5 | Over | 1.5, 2.0 | Over | 121 - 97 | 17 - 11 | |
| 02/28 19:45 | Täis | Drogheda United | 1 - 1 | Galway United | 0.0, +0.5 | 3 - 6 | 1 - 2 | 9.0 | Push | 2.0 | Push | 78 - 101 | 15 - 13 | |
| 02/28 19:45 | Täis | Derry City | 1 - 2 | Waterford FC | -1.0 | 7 - 1 | 6 - 0 | 9.5 | Under | 2.5 | Over | 111 - 66 | 15 - 9 | |
| 02/28 19:45 | Täis | Cork City | 2 - 1 | Bohemians Dublin | 0.0 | 4 - 9 | 2 - 3 | 10.0 | Over | 2.0, 2.5 | Over | 81 - 110 | 11 - 19 | |
| February 2025 | ||||||||||||||
| 02/23 18:00 | Shamrock Rovers | 0 - 0 | Cork City | -1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 9.5 | 2.0, 2.5 | - | - | ||||
| 02/21 19:45 | Täis | Waterford FC | 0 - 1 | Shelbourne | 0.0, +0.5 | 5 - 2 | 3 - 0 | 9.0 | Under | 2.0 | Under | 85 - 114 | 9 - 14 | |
| 02/21 19:45 | Täis | Galway United | 2 - 1 | St Patrick's Athletic | 0.0 | 4 - 8 | 1 - 5 | 9.5 | Over | 2.0, 2.5 | Over | 77 - 79 | 12 - 12 | |
| 02/21 19:45 | Täis | Drogheda United | 3 - 0 | Sligo Rovers | 0.0, -0.5 | 5 - 6 | 4 - 3 | 9.0 | Over | 2.0, 2.5 | Over | 71 - 114 | 10 - 8 | |
| 02/21 19:45 | Täis | Derry City | 1 - 0 | Bohemians Dublin | -0.5 | 4 - 2 | 2 - 0 | 10.5 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 100 - 98 | 11 - 8 | |
| February 2025 | ||||||||||||||
| 02/16 14:00 | Täis | Bohemians Dublin | 1 - 0 | Shamrock Rovers | 0.0, +0.5 | 5 - 2 | 4 - 0 | 10.5 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 94 - 105 | 6 - 14 | |
| 02/15 19:45 | Täis | Sligo Rovers | 2 - 3 | Waterford FC | 0.0, -0.5 | 6 - 1 | 1 - 1 | 9.5 | Under | 2.0, 2.5 | Over | 100 - 62 | 22 - 5 | |
| 02/14 19:45 | Täis | St Patrick's Athletic | 0 - 0 | Drogheda United | -1.0 | 9 - 4 | 5 - 3 | 9.5 | Over | 2.5 | Under | 125 - 75 | 16 - 5 | |
| 02/14 19:45 | Täis | Shelbourne | 3 - 1 | Derry City | 0.0 | 2 - 3 | 1 - 2 | 8.5 | Under | 1.5, 2.0 | Over | 64 - 99 | 18 - 10 | |
| 02/14 19:45 | Täis | Cork City | 2 - 2 | Galway United | 0.0, +0.5 | 6 - 4 | 4 - 0 | 9.0 | Over | 2.0 | Over | 79 - 97 | 15 - 14 | |
| November 2024 | ||||||||||||||
| 11/01 19:45 | Täis | Sligo Rovers | 0 - 2 | St Patrick's Athletic | +0.5, +1.0 | 4 - 2 | 1 - 1 | 10.0 | Under | 2.5, 3.0 | Under | 80 - 66 | 11 - 15 | |
