Brasiilia Campeonato Carioca A2 U20 Nurgalöökide statistika ja tulemused
TotalCorner pakub Brasiilia Campeonato Carioca A2 U20 nurgalöökide statistikat, mängukava, tulemusi, liigatabelit, kaartide statistikat ja koefitsientide võrdlust. Jälgi viimaseid Brasiilia Campeonato Carioca A2 U20 mänge täisaja nurgalöökide, poolaja nurgalöökide, väravate, kaartide ja mänguandmetega.
| algusaeg | Kodu | Skoor | Võõras | Handikäp | Nurgalöök | PA nurgalöögid | Aasia nurg. | Nurgalöök Ü/A | Väravad | Väravad Ü/A | Rünnak | Pealelöögid | Analüüs | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| October 2026 | ||||||||||||||
| 10/15 19:00 | Cabofriense U20 | 0 - 0 | Araruama FC U20 | -1.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.5 | - | - | |||||
| 10/15 19:00 | Perolas Negras U20 | 0 - 0 | São Goncalo U20 | 0.0, -0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.0, 2.5 | - | - | |||||
| 10/14 19:00 | Täis | América RJ U20 | 1 - 3 | Serrano U20 | -0.5, -1.0 | 5 - 3 | 1 - 1 | 2.5, 3.0 | Over | 108 - 110 | 13 - 11 | |||
| 10/14 19:00 | Täis | Resende U20 | 2 - 2 | Americano RJ U20 | 0.0, -0.5 | 5 - 6 | 2 - 5 | 2.5 | Over | 137 - 87 | 17 - 11 | |||
| 10/14 19:00 | Täis | Bonsucesso FC U20 | 0 - 2 | Olaria U20 | 0.0, +0.5 | 9 - 3 | 4 - 1 | 2.5 | Under | 105 - 91 | 7 - 12 | |||
| October 2026 | ||||||||||||||
| 10/08 19:00 | Täis | Cabofriense U20 | 0 - 1 | Olaria U20 | +0.5 | 4 - 9 | 1 - 6 | 2.0 | Under | 135 - 140 | 5 - 23 | |||
| 10/07 19:00 | Täis | Resende U20 | 1 - 4 | Serrano U20 | -0.5 | 7 - 4 | 1 - 2 | 2.5 | Over | 110 - 86 | 14 - 12 | |||
| 10/07 19:00 | Täis | Perolas Negras U20 | 0 - 0 | América RJ U20 | 0.0, +0.5 | 5 - 5 | 2 - 2 | 2.5 | Under | 102 - 104 | 6 - 22 | |||
| 10/07 19:00 | Täis | Araruama FC U20 | 0 - 2 | Bonsucesso FC U20 | +0.5, +1.0 | 2 - 4 | 0 - 3 | 2.5, 3.0 | Under | 113 - 103 | 6 - 15 | |||
| September 2026 | ||||||||||||||
| 09/30 19:00 | Täis | América RJ U20 | 4 - 0 | Cabofriense U20 | 0.0, -0.5 | 4 - 3 | 1 - 0 | 2.0 | Over | 88 - 77 | 17 - 3 | |||
| 09/30 19:00 | Täis | Serrano U20 | 4 - 2 | Perolas Negras U20 | 0.0 | 6 - 3 | 4 - 0 | 2.0, 2.5 | Over | 112 - 102 | 21 - 9 | |||
| 09/30 19:00 | Täis | Bonsucesso FC U20 | 2 - 0 | São Goncalo U20 | 0.0, -0.5 | 7 - 1 | 4 - 1 | 2.5 | Under | 92 - 74 | 18 - 6 | |||
| 09/30 19:00 | Täis | Audax RJ U20 | 0 - 3 | Resende U20 | 0.0, +0.5 | 5 - 7 | 1 - 4 | 2.5 | Over | 98 - 106 | 15 - 15 | |||
| 09/30 19:00 | Täis | Olaria U20 | 3 - 0 | Araruama FC U20 | -1.0 | 8 - 1 | 5 - 0 | 2.0, 2.5 | Over | 132 - 105 | 24 - 1 | |||
| September 2026 | ||||||||||||||
| 09/23 19:00 | Täis | São Goncalo U20 | 0 - 4 | Olaria U20 | 0.0 | 6 - 5 | 3 - 2 | 2.0, 2.5 | Over | 137 - 101 | 11 - 21 | |||
| 09/23 19:00 | Perolas Negras U20 | 0 - 0 | Audax RJ U20 | 0.0,-0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.0, 2.5 | - | - | |||||
| September 2026 | ||||||||||||||
| 09/16 19:00 | Täis | Serrano U20 | 4 - 0 | Araruama FC U20 | 0.0 | 9 - 4 | 7 - 2 | 2.5 | Over | 146 - 77 | 20 - 6 | |||
| 09/16 19:00 | Täis | Audax RJ U20 | 1 - 1 | Cabofriense U20 | 0.0, +0.5 | 2 - 6 | 0 - 1 | 2.0, 2.5 | Under | 91 - 110 | 13 - 7 | |||
| 09/16 19:00 | Täis | Olaria U20 | 2 - 2 | Americano RJ U20 | -0.5, -1.0 | 11 - 3 | 7 - 3 | 2.0, 2.5 | Over | 103 - 110 | 19 - 10 | |||
| 09/16 19:00 | Täis | América RJ U20 | 2 - 1 | São Goncalo U20 | -0.5 | 10 - 3 | 5 - 0 | 2.0, 2.5 | Over | 140 - 108 | 30 - 8 | |||
| 09/16 19:00 | Täis | Bonsucesso FC U20 | 0 - 2 | Resende U20 | 0.0, +0.5 | 3 - 3 | 1 - 1 | 2.0, 2.5 | Under | 105 - 81 | 15 - 6 | |||
| September 2026 | ||||||||||||||
| 09/09 19:00 | Americano RJ U20 | 0 - 0 | América RJ U20 | 0.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.0, 2.5 | - | - | |||||
| 09/09 19:00 | Täis | São Goncalo U20 | 2 - 2 | Serrano U20 | -0.5 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2.5 | Over | 102 - 132 | 13 - 11 | |||
| 09/09 19:00 | Resende U20 | 0 - 0 | Olaria U20 | 0.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.0, 2.5 | - | - | |||||
| 09/09 19:00 | Täis | Araruama FC U20 | 0 - 1 | Audax RJ U20 | 0.0, -0.5 | 2 - 6 | 1 - 3 | 2.5, 3.0 | Under | 101 - 113 | 9 - 25 | |||
| 09/09 19:00 | Täis | Perolas Negras U20 | 1 - 2 | Bonsucesso FC U20 | -0.5, -1.0 | 0 - 3 | 0 - 1 | 2.0 | Over | 129 - 137 | 5 - 13 | |||
| September 2026 | ||||||||||||||
| 09/02 19:00 | Täis | Olaria U20 | 0 - 0 | Perolas Negras U20 | 0.0, -0.5 | 4 - 2 | 2 - 1 | 2.0, 2.5 | Under | 113 - 102 | 14 - 1 | |||
| 09/02 19:00 | Täis | América RJ U20 | 2 - 2 | Resende U20 | -0.5 | 6 - 2 | 2 - 1 | 2.0, 2.5 | Over | 106 - 79 | 14 - 6 | |||
| 09/02 19:00 | Täis | Audax RJ U20 | 1 - 0 | São Goncalo U20 | +0.5 | 5 - 3 | 2 - 2 | 2.5, 3.0 | Under | 83 - 113 | 15 - 10 | |||
| 09/02 19:00 | Täis | Bonsucesso FC U20 | 0 - 1 | Cabofriense U20 | +0.5, +1.0 | 7 - 2 | 2 - 2 | 2.5 | Under | 105 - 108 | 14 - 8 | |||
| 09/02 19:00 | Täis | Serrano U20 | 1 - 2 | Americano RJ U20 | 0.0, +0.5 | 8 - 3 | 3 - 0 | 2.5, 3.0 | Over | 141 - 124 | 18 - 14 | |||
| November 2025 | ||||||||||||||
| 11/22 18:00 | Täis | Perolas Negras U20 | 1 - 1 | Cabofriense U20 | -0.5 | 6 - 6 | 2 - 5 | 2.0, 2.5 | Under | 63 - 94 | 10 - 13 | |||
| November 2025 | ||||||||||||||
| 11/15 18:00 | Täis | Cabofriense U20 | 0 - 0 | Perolas Negras U20 | 0.0 | 2 - 4 | 1 - 2 | 2.0, 2.5 | Under | 113 - 119 | 4 - 2 | |||
| November 2025 | ||||||||||||||
| 11/08 18:00 | Täis | Perolas Negras U20 | 0 - 1 | América RJ U20 | -0.5, -1.0 | 6 - 9 | 5 - 7 | 2.5 | Under | 88 - 107 | 15 - 14 | |||
| 11/08 18:00 | Täis | Olaria RJ U20 | 0 - 3 | Cabofriense U20 | -0.5 | 10 - 3 | 5 - 1 | 2.0 | Over | 94 - 73 | 6 - 6 | |||
| November 2025 | ||||||||||||||
| 11/03 18:00 | Täis | América RJ U20 | 0 - 1 | Perolas Negras U20 | 0.0 | 4 - 1 | 1 - 1 | 2.0 | Under | 156 - 143 | 10 - 6 | |||
| October 2025 | ||||||||||||||
| 10/15 19:00 | Täis | Cabofriense U20 | 2 - 0 | Perolas Negras U20 | 0.0, +0.5 | 9 - 3 | 1 - 2 | 2.0 | Push | 107 - 94 | 19 - 5 | |||
| 10/15 19:00 | Täis | São Goncalo U20 | 2 - 2 | Petropolis U20 | 0.0, -0.5 | 3 - 3 | 3 - 2 | 2.5 | Over | 83 - 127 | 10 - 10 | |||
