Slovakkia 2. liiga Nurgalöökide statistika ja tulemused
TotalCorner pakub Slovakkia 2. liiga nurgalöökide statistikat, mängukava, tulemusi, liigatabelit, kaartide statistikat ja koefitsientide võrdlust. Jälgi viimaseid Slovakkia 2. liiga mänge täisaja nurgalöökide, poolaja nurgalöökide, väravate, kaartide ja mänguandmetega.
| algusaeg | Kodu | Skoor | Võõras | Handikäp | Nurgalöök | PA nurgalöögid | Aasia nurg. | Nurgalöök Ü/A | Väravad | Väravad Ü/A | Rünnak | Pealelöögid | Analüüs | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| August 2025 | ||||||||||||||
| 08/02 16:00 | Täis | MFK Zvolen | 1 - 0 | FK Pohronie | 0.0, -0.5 | 7 - 7 | 5 - 5 | 2.5, 3.0 | Under | 87 - 128 | 10 - 16 | |||
| 08/02 16:00 | Täis | STK Samorin | 2 - 1 | Slavia TU Kosice | -1.0 | 9 - 5 | 6 - 3 | 2.5 | Over | 95 - 86 | 17 - 4 | |||
| 08/02 16:00 | Täis | MSK Povazska Bystrica | 2 - 1 | OFK Banik Lehota | -1.0 | 11 - 4 | 6 - 1 | 2.5 | Over | 83 - 87 | 8 - 5 | |||
| 08/02 16:00 | Täis | Tatran Liptovský Mikuláš | 2 - 1 | Inter Bratislava | -1.0, -1.5 | 5 - 7 | 3 - 2 | 2.5, 3.0 | Over | 118 - 86 | 10 - 11 | |||
| 08/01 18:00 | Täis | FC ViOn Zlaté Moravce | 2 - 2 | Dukla Banská Bystrica | -0.5 | 4 - 5 | 2 - 2 | 2.5, 3.0 | Over | 97 - 104 | 6 - 12 | |||
| 08/01 16:00 | Täis | Bratislava Slovan B | 0 - 0 | FC Petržalka | 0.0, +0.5 | 13 - 6 | 8 - 2 | 3.0 | Under | 93 - 84 | 12 - 6 | |||
| July 2025 | ||||||||||||||
| 07/26 16:00 | Täis | Tatran Liptovský Mikuláš | 2 - 0 | OFK Banik Lehota | -1.0, -1.5 | 3 - 3 | 2 - 0 | 3.0 | Under | 95 - 81 | 13 - 8 | |||
| 07/26 16:00 | Täis | STK Samorin | 2 - 3 | MŠK Žilina B | 0.0 | 5 - 7 | 2 - 2 | 2.5, 3.0 | Over | 93 - 72 | 15 - 15 | |||
| 07/26 16:00 | Täis | Inter Bratislava | 1 - 2 | FC ViOn Zlaté Moravce | +0.5 | 4 - 3 | 1 - 1 | 2.5, 3.0 | Over | 127 - 156 | 10 - 15 | |||
| 07/26 16:00 | Täis | MFK Zvolen | 2 - 2 | MFK Stara L''ubovna | 0.0, -0.5 | 7 - 3 | 4 - 0 | 2.5, 3.0 | Over | 131 - 89 | 17 - 8 | |||
| 07/25 16:59 | Täis | FK Pohronie | 0 - 0 | OFK Malženice | 0.0, -0.5 | 6 - 4 | 2 - 0 | 2.5, 3.0 | Under | 96 - 77 | 18 - 7 | |||
| 07/25 16:00 | Täis | Púchov | 1 - 1 | Bratislava Slovan B | -0.5, -1.0 | 9 - 1 | 3 - 0 | 3.0 | Under | 98 - 76 | 11 - 6 | |||
| 07/25 16:00 | Täis | Dukla Banská Bystrica | 2 - 0 | Slavia TU Kosice | -1.5, -2.0 | 7 - 1 | 4 - 0 | 3.0, 3.5 | Under | 110 - 84 | 19 - 4 | |||
| May 2025 | ||||||||||||||
| 05/03 16:01 | Täis | Tatran Liptovský Mikuláš | 2 - 0 | MFK Stara L''ubovna | 8 - 7 | 4 - 3 | 104 - 115 | 19 - 10 | ||||||
| 05/02 16:00 | Täis | FK Pohronie | 1 - 1 | FK Humenné | -0.5 | 8 - 5 | 5 - 3 | 2.5, 3.0 | Under | 102 - 92 | 6 - 5 | |||
| April 2025 | ||||||||||||||
| 04/26 15:00 | Täis | FC Tatran Prešov | 2 - 1 | FK Pohronie | -2.0 | 6 - 2 | 5 - 0 | 3.0 | Push | 112 - 104 | 15 - 10 | |||
| 04/25 15:30 | Täis | MFK Stara L''ubovna | 0 - 3 | Púchov | -0.5 | 7 - 3 | 1 - 2 | 2.5 | Over | 129 - 121 | 11 - 14 | |||
| 04/25 15:30 | Täis | FC ViOn Zlaté Moravce | 3 - 1 | Bratislava Slovan B | -1.0, -1.5 | 7 - 5 | 4 - 0 | 2.5, 3.0 | Over | 94 - 110 | 19 - 11 | |||
| April 2025 | ||||||||||||||
| 04/19 15:30 | Täis | Tatran Liptovský Mikuláš | 3 - 0 | FK Humenné | -1.0 | 3 - 2 | 1 - 2 | 2.5 | Over | 111 - 109 | 16 - 11 | |||
| 04/18 16:00 | Täis | FK Pohronie | 2 - 5 | FC Petržalka | 0.0 | 3 - 6 | 1 - 4 | 2.5 | Over | 97 - 96 | 12 - 17 | |||
| 04/18 15:30 | Täis | STK Samorin | 0 - 2 | FC ViOn Zlaté Moravce | +0.5, +1.0 | 3 - 10 | 1 - 6 | 2.5 | Under | 59 - 67 | 8 - 18 | |||
| 04/18 10:30 | Täis | Bratislava Slovan B | 1 - 3 | MFK Zvolen | -0.5 | 8 - 6 | 5 - 3 | 2.5, 3.0 | Over | 88 - 68 | 12 - 12 | |||
| April 2025 | ||||||||||||||
| 04/12 15:00 | Täis | FK Humenné | 1 - 0 | MSK Povazska Bystrica | 0.0 | 8 - 2 | 3 - 1 | 2.5 | Under | 113 - 85 | 15 - 6 | |||
| 04/12 14:00 | Täis | FC Tatran Prešov | 1 - 0 | Tatran Liptovský Mikuláš | -1.0, -1.5 | 5 - 7 | 4 - 2 | 2.5 | Under | 108 - 91 | 7 - 8 | |||
| 04/11 16:00 | Täis | FC ViOn Zlaté Moravce | 1 - 0 | FK Pohronie | -1.0, -1.5 | 6 - 5 | 0 - 4 | 3.0 | Under | 101 - 113 | 19 - 7 | |||
| 04/11 15:30 | Täis | MFK Zvolen | 1 - 0 | STK Samorin | -0.5 | 5 - 4 | 0 - 2 | 2.5 | Under | 67 - 128 | 8 - 17 | |||
| April 2025 | ||||||||||||||
| 04/06 09:30 | Täis | Bratislava Slovan B | 2 - 2 | OFK Malženice | -0.5 | 8 - 4 | 6 - 2 | 2.5 | Over | 134 - 118 | 10 - 12 | |||
| 04/06 09:30 | Täis | STK Samorin | 1 - 1 | Púchov | 0.0, -0.5 | 4 - 4 | 3 - 3 | 2.5, 3.0 | Under | 126 - 131 | 9 - 7 | |||
| 04/05 15:00 | Täis | Tatran Liptovský Mikuláš | 1 - 1 | FC Petržalka | -0.5 | 10 - 7 | 6 - 1 | 2.5 | Under | 114 - 89 | 16 - 9 | |||
| 04/05 15:00 | Täis | MSK Povazska Bystrica | 0 - 1 | FC Tatran Prešov | +0.5 | 5 - 2 | 3 - 1 | 2.0, 2.5 | Under | 101 - 100 | 4 - 4 | |||
| 04/04 15:30 | Täis | FK Pohronie | 0 - 3 | MFK Zvolen | -0.5 | 5 - 10 | 2 - 7 | 3.0 | Push | 94 - 86 | 8 - 9 | |||
| 04/02 15:00 | Täis | MFK Stara L''ubovna | 0 - 1 | STK Samorin | -0.5 | 7 - 6 | 5 - 1 | 2.5, 3.0 | Under | 131 - 109 | 14 - 16 | |||
| March 2025 | ||||||||||||||
| 03/30 09:30 | Täis | STK Samorin | 1 - 0 | OFK Malženice | -0.5 | 6 - 6 | 3 - 4 | 2.5, 3.0 | Under | 89 - 92 | 6 - 14 | |||
| 03/30 09:30 | Täis | FC Petržalka | 1 - 1 | MSK Povazska Bystrica | -0.5 | 5 - 5 | 3 - 2 | 2.5 | Under | 84 - 99 | 4 - 11 | |||
| 03/29 14:00 | Täis | FC Tatran Prešov | 3 - 0 | FK Humenné | -2.0 | 10 - 5 | 4 - 3 | 2.5, 3.0 | Over | 88 - 77 | 8 - 4 | |||
| 03/29 14:00 | Täis | Púchov | 2 - 0 | FK Pohronie | -0.5, -1.0 | 9 - 2 | 5 - 2 | 3.0 | Under | 98 - 100 | 12 - 7 | |||
| 03/29 14:00 | Täis | MFK Zvolen | 1 - 2 | MŠK Žilina B | 0.0, -0.5 | 6 - 2 | 4 - 0 | 2.5, 3.0 | Over | 108 - 126 | 7 - 14 | |||
| 03/28 15:00 | Täis | FC ViOn Zlaté Moravce | 2 - 1 | Tatran Liptovský Mikuláš | -0.5, -1.0 | 3 - 6 | 1 - 2 | 2.0 | Over | 124 - 107 | 9 - 10 | |||
| 03/28 14:00 | Täis | MFK Stara L''ubovna | 2 - 2 | Bratislava Slovan B | -0.5 | 9 - 5 | 7 - 1 | 2.5 | Over | 95 - 94 | 11 - 7 | |||
| March 2025 | ||||||||||||||
| 03/23 09:30 | Täis | STK Samorin | 0 - 2 | Bratislava Slovan B | -0.5 | 4 - 6 | 2 - 3 | 2.5, 3.0 | Under | 119 - 112 | 5 - 6 | |||
