Hispaania Tercera Federación - naised Nurgalöökide statistika ja tulemused
TotalCorner pakub Hispaania Tercera Federación - naised nurgalöökide statistikat, mängukava, tulemusi, liigatabelit, kaartide statistikat ja koefitsientide võrdlust. Jälgi viimaseid Hispaania Tercera Federación - naised mänge täisaja nurgalöökide, poolaja nurgalöökide, väravate, kaartide ja mänguandmetega.
| algusaeg | Kodu | Skoor | Võõras | Handikäp | Nurgalöök | PA nurgalöögid | Aasia nurg. | Nurgalöök Ü/A | Väravad | Väravad Ü/A | Rünnak | Pealelöögid | Analüüs | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| November 2025 | ||||||||||||||
| 11/02 11:30 | Täis | Marino Real Union (W) | 1 - 0 | CD Elorrio (W) | 0.0 | 2 - 5 | 1 - 4 | 3.5, 4.0 | Under | 99 - 82 | 8 - 7 | |||
| 11/02 11:00 | Täis | UD Bovedana - naised | 0 - 1 | CD Salamanca FF - naised | +1.0, +1.5 | 5 - 4 | 0 - 1 | 4.0 | Under | 69 - 53 | 18 - 12 | |||
| 11/02 11:00 | Täis | Cosmos Aragon (W) | 1 - 0 | Zaragoza CFF II - naised | +0.5, +1.0 | 6 - 7 | 0 - 5 | 3.0 | Under | 51 - 64 | 11 - 20 | |||
| 11/01 18:00 | Täis | Oberena - naised | 1 - 1 | Osasuna B (N) | +1.0 | 2 - 3 | 2 - 2 | 3.5 | Under | 81 - 112 | 3 - 7 | |||
| October 2025 | ||||||||||||||
| 10/26 11:00 | Täis | CFF Albacete - naised | 0 - 3 | CD Guadalajara S.A.D. - naised | +3.0 | 3 - 7 | 2 - 3 | 4.0, 4.5 | Under | 71 - 101 | 4 - 22 | |||
| 10/26 11:00 | Täis | Fundacion Albacete B - naised | 6 - 2 | CF Talavera (W) | +1.0, +1.5 | 3 - 2 | 2 - 1 | 3.0, 3.5 | Over | 105 - 120 | 16 - 7 | |||
| October 2025 | ||||||||||||||
| 10/22 19:00 | Täis | UD Valle (W) | 2 - 3 | Oberena - naised | +0.5, +1.0 | 2 - 5 | 1 - 2 | 3.0 | Over | 78 - 126 | 7 - 23 | |||
| October 2025 | ||||||||||||||
| 10/19 18:00 | Täis | CD Masriver (W) | 1 - 2 | Las Rozas CF - naised | -0.5, -1.0 | 6 - 4 | 1 - 2 | 3.0 | Push | - | 1 - 2 | |||
| 10/19 16:30 | Täis | Alsasua (W) | 3 - 3 | CD Itaroa Huarte (W) | +0.5, +1.0 | 7 - 1 | 2 - 0 | 3.5 | Over | - | 3 - 4 | |||
| 10/19 16:00 | Täis | Barcelona C (N) | 2 - 0 | CE Europa B (W) | -1.0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 3.0, 3.5 | Under | - | 3 - | |||
| 10/19 16:00 | Täis | Stadium Casablanca - naised | 1 - 3 | CD Delicias (W) | 0.0, +0.5 | 7 - 3 | 2 - 1 | 3.0, 3.5 | Over | - | 1 - 3 | |||
| 10/19 11:30 | Täis | Zaragoza CFF II - naised | 0 - 4 | CD Valdefierro - naised | 0.0, -0.5 | 0 - 4 | 0 - 2 | 2.5, 3.0 | Over | 65 - 88 | 2 - 13 | |||
| 10/19 11:00 | UD Bovedana - naised | 0 - 0 | Capiscol Women | 0.0, -0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0 | - | - | |||||
| 10/18 17:00 | Täis | SMX Athletic Club de Murcia (W) | 6 - 1 | Alhama CF B - naised | -0.5, -1.0 | 10 - 4 | 4 - 2 | 2.5, 3.0 | Over | 110 - 82 | 19 - 7 | |||
| October 2025 | ||||||||||||||
| 10/13 17:00 | Täis | CD Delicias (W) | 0 - 5 | Real Zaragoza (W) | 0.0, +0.5 | 0 - 3 | 0 - 3 | 3.5 | Over | 78 - 112 | 4 - 17 | |||
| 10/12 18:00 | Täis | CD Masriver (W) | 2 - 0 | Pozuelo Alarcon B (W) | -1.0, -1.5 | 5 - 2 | 4 - 1 | 3.0, 3.5 | Under | 114 - 112 | 17 - 12 | |||
| 10/12 17:30 | Täis | Mutilvera Naised | 0 - 1 | Mulier FCN (N) | +2.5, +3.0 | 4 - 4 | 1 - 3 | 4.0, 4.5 | Under | 118 - 102 | 12 - 14 | |||
| 10/12 15:00 | Täis | Balears FC B - naised | 1 - 1 | Mallorca International (N) | 0.0 | 5 - 6 | 1 - 2 | 3.0 | Under | 85 - 74 | 5 - 12 | |||
| 10/12 15:00 | Täis | Madrid CFF III - naised | 3 - 1 | Juventud Sanse (W) | -0.5 | 6 - 2 | 2 - 2 | 2.5, 3.0 | Over | 92 - 98 | 17 - 13 | |||
| 10/12 15:00 | Täis | Berriozar CF - naised | 5 - 0 | Alsasua (W) | 0.0, -0.5 | 5 - 3 | 3 - 3 | 3.0 | Over | 120 - 100 | 25 - 9 | |||
| 10/12 15:00 | Täis | Fundacio FB Reus (W) | 5 - 3 | Sant Cugat FC (W) | +1.0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2.0 | Over | 68 - 103 | 9 - 18 | |||
| 10/12 12:30 | Täis | Salvador Allende (W) | 1 - 4 | Cádiz - naised | +1.0 | 4 - 3 | 2 - 2 | 3.0 | Over | 76 - 98 | 7 - 12 | |||
| 10/12 12:00 | Täis | CD Guadalcacin (N) | 1 - 1 | ADFB La Rambla - naised | 0.0, +0.5 | 4 - 1 | 4 - 0 | 2.5, 3.0 | Under | 80 - 79 | 10 - 15 | |||
| 10/12 11:00 | Täis | Victoria CF Coruña - naised | 0 - 0 | Tomino (W) | -0.5 | 9 - 3 | 0 - 2 | 3.0 | Under | 81 - 66 | 14 - 5 | |||
| 10/12 11:00 | Täis | Domaio (W) | 2 - 4 | Orzan SD Women | +1.0, +1.5 | 4 - 4 | 4 - 2 | 3.0, 3.5 | Over | 84 - 95 | 8 - 12 | |||
| 10/12 10:00 | Täis | El Gancho (W) | 2 - 2 | Pena Ferranca (W) | +1.0, +1.5 | 5 - 7 | 3 - 2 | 3.5 | Over | 59 - 65 | 17 - 17 | |||
| 10/11 16:00 | Villarreal B - naised | 0 - 0 | La Nucia - naised | -1.5, -2.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0, 3.5 | - | - | |||||
| October 2025 | ||||||||||||||
| 10/05 15:00 | Täis | Mulier FCN (N) | 2 - 0 | Berriozar CF - naised | -2.0, -2.5 | 3 - 1 | 2 - 0 | 3.0 | Under | 116 - 90 | 24 - 6 | |||
| 10/04 10:30 | Täis | Osasuna B (N) | 10 - 0 | Lagunak (W) | -1.0, -1.5 | 6 - 1 | 2 - 0 | 3.0 | Over | 115 - 59 | 42 - 6 | |||
| September 2025 | ||||||||||||||
| 09/28 16:00 | Täis | CE Europa B (W) | 6 - 0 | CD Riudoms - naised | -2.0, -2.5 | 5 - 2 | 4 - 0 | 3.0, 3.5 | Over | 62 - 44 | 17 - 5 | |||
| 09/28 11:00 | Täis | Rayo Vallecano II - naised | 1 - 0 | Pozuelo Alarcon B (W) | 0.0 | 1 - 5 | 1 - 1 | 3.0 | Under | 95 - 96 | 15 - 18 | |||
| 09/28 11:00 | Täis | CE Seagull - naised | 2 - 1 | Barcelona C (N) | -0.5, -1.0 | 3 - 2 | 2 - 1 | 3.0, 3.5 | Under | 57 - 70 | 11 - 9 | |||
| 09/27 16:00 | Täis | Sárdoma CF - naised | 0 - 2 | Celtas B (W) | +0.5, +1.0 | 3 - 3 | 2 - 0 | 3.0, 3.5 | Under | 61 - 94 | 4 - 8 | |||
| May 2025 | ||||||||||||||
| 05/17 16:30 | Täis | Union Viera CF (N) | 0 - 0 | Dinamo Guadalajara - naised | -0.5 | 1 - 5 | 0 - 2 | 3.5 | Under | 33 - 28 | 8 - 6 | |||
| May 2025 | ||||||||||||||
| 05/04 11:00 | Täis | Bilbao Artizarrak - naised | 1 - 1 | UD Logroñés - naised | 0.0, -0.5 | 3 - 5 | 2 - 2 | 3.0 | Under | 84 - 89 | 11 - 7 | |||
| 05/04 11:00 | Täis | La Solana - naised | 2 - 0 | UD Collerense - naised | 0.0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 3.0 | Under | 85 - 104 | 7 - 6 | |||
| 05/04 11:00 | Täis | Zaragoza CFF II - naised | 2 - 1 | CD Valdefierro - naised | -0.5, -1.0 | 7 - 2 | 4 - 2 | 3.0, 3.5 | Under | 56 - 51 | 12 - 4 | |||
| 05/04 11:00 | Täis | Arratia CD - naised | 3 - 0 | Tolosa CF - naised | -1.0, -1.5 | 5 - 0 | 3 - 0 | 3.0 | Push | 99 - 56 | 27 - 5 | |||
| 05/04 11:00 | Täis | Osasuna C - naised | 3 - 1 | Racing Santander II - naised | -1.5, -2.0 | 8 - 2 | 5 - 1 | 3.0, 3.5 | Over | 90 - 71 | 13 - 6 | |||
| 05/04 11:00 | Täis | Burgos (N) | 2 - 0 | Athletic Bilbao C - naised | 0.0 | 3 - 3 | 0 - 1 | 3.0 | Under | 81 - 75 | 13 - 3 | |||
