Kasahstani 1. divisjon Nurgalöökide statistika ja tulemused
TotalCorner pakub Kasahstani 1. divisjon nurgalöökide statistikat, mängukava, tulemusi, liigatabelit, kaartide statistikat ja koefitsientide võrdlust. Jälgi viimaseid Kasahstani 1. divisjon mänge täisaja nurgalöökide, poolaja nurgalöökide, väravate, kaartide ja mänguandmetega.
| algusaeg | Kodu | Skoor | Võõras | Handikäp | Nurgalöök | PA nurgalöögid | Aasia nurg. | Nurgalöök Ü/A | Väravad | Väravad Ü/A | Rünnak | Pealelöögid | Analüüs | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| May 2023 | ||||||||||||||
| 05/19 12:00 | Täis | Ekibastuz | 3 - 0 | FK Aktobe - reservid | -4.0 | 8 - 6 | 3 - 5 | 4.5 | Under | 102 - 62 | 11 - 2 | |||
| 05/19 11:00 | Täis | Akademia Ontustik | 5 - 4 | Jas Qyran | 0.0, -0.5 | 3 - 4 | 2 - 3 | 3.5 | Over | 78 - 73 | 12 - 6 | |||
| May 2023 | ||||||||||||||
| 05/15 13:00 | Täis | Jas Qyran | 4 - 2 | FK Kyran | 0.0, +0.5 | 4 - 4 | 4 - 0 | 2.5, 3.0 | Over | 93 - 104 | 20 - 13 | |||
| 05/15 13:00 | Täis | Yassy Turkistan | 4 - 3 | Ekibastuz | 0.0 | 4 - 4 | 1 - 1 | 2.5, 3.0 | Over | 89 - 102 | 16 - 12 | |||
| 05/14 14:00 | Täis | FC Astana - reservid | 0 - 3 | Akademia Ontustik | 0.0 | 5 - 2 | 1 - 1 | 2.5, 3.0 | Over | 85 - 108 | 9 - 13 | |||
| 05/14 13:00 | Täis | Turan Turkistan | 1 - 0 | Khan Tengri FC | -0.5 | 7 - 4 | 5 - 1 | 2.5 | Under | 78 - 69 | 11 - 7 | |||
| 05/14 12:00 | Uralski Akžajõk | 0 - 0 | FC Arys | -1.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.5, 3.0 | - | - | |||||
| 05/14 12:00 | Täis | FK Aktobe - reservid | 0 - 5 | FC Elimai Semey | +1.5, +2.0 | 2 - 4 | 0 - 3 | 3.0 | Over | 39 - 121 | 3 - 14 | |||
| 05/14 10:00 | Täis | FK Taraz | 0 - 4 | FK Zhenys | 0.0, +0.5 | 3 - 4 | 1 - 2 | 2.0, 2.5 | Over | 88 - 78 | 9 - 8 | |||
| May 2023 | ||||||||||||||
| 05/10 13:00 | Täis | FC Arys | 1 - 0 | Kairat-Zhastar Almaty | 0.0 | 4 - 4 | 2 - 3 | 3.5 | Under | 82 - 62 | 10 - 3 | |||
| 05/10 12:00 | Täis | Akademia Ontustik | 0 - 3 | Uralski Akžajõk | +1.5, +2.0 | 2 - 5 | 2 - 2 | 3.5 | Under | 75 - 99 | 9 - 12 | |||
| 05/10 12:00 | Täis | Ekibastuz | 1 - 1 | Turan Turkistan | +1.0 | 1 - 7 | 0 - 3 | 2.5, 3.0 | Under | 91 - 124 | 11 - 9 | |||
| 05/09 14:00 | Täis | FK Zhenys | 3 - 0 | Jas Qyran | -1.0 | 4 - 5 | 4 - 0 | 3.0 | Push | 106 - 87 | 8 - 8 | |||
| 05/09 12:00 | Täis | Khan Tengri FC | 2 - 0 | FK Taraz | 0.0, -0.5 | 6 - 3 | 6 - 0 | 3.0 | Under | 86 - 85 | 13 - 11 | |||
| 05/09 11:00 | FC Elimai Semey | 0 - 0 | Yassy Turkistan | -2.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.5 | - | - | |||||
| 05/09 10:00 | Täis | FK Kyran | 3 - 0 | FC Astana - reservid | -2.0 | 6 - 0 | 4 - 0 | 3.5, 4.0 | Under | 81 - 57 | 14 - 6 | |||
| May 2023 | ||||||||||||||
| 05/05 12:00 | 12 ' | Turan Turkistan | 0 - 0 | FC Elimai Semey | -0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0, 3.5 | 8 - 11 | - 2 | ||||
| 05/05 10:00 | Täis | FK Taraz | 1 - 2 | Ekibastuz | -0.5, -1.0 | 5 - 3 | 2 - 2 | 3.5 | Under | 101 - 74 | 12 - 18 | |||
| 05/04 13:00 | Täis | Kairat-Zhastar Almaty | 1 - 1 | Akademia Ontustik | -2.5 | 14 - 3 | 8 - 1 | 4.0, 4.5 | Under | 123 - 61 | 16 - 5 | |||
| 05/04 13:00 | Täis | Yassy Turkistan | 5 - 0 | FK Aktobe - reservid | -2.0, -2.5 | 8 - 8 | 7 - 1 | 3.5, 4.0 | Over | 60 - 57 | 14 - 8 | |||
| 05/04 11:00 | Täis | Uralski Akžajõk | 10 - 2 | FK Kyran | -1.0 | 4 - 2 | 2 - 1 | 3.5, 4.0 | Over | 128 - 77 | 20 - 11 | |||
| 05/04 11:00 | Täis | Jas Qyran | 2 - 0 | Khan Tengri FC | +1.5 | 5 - 2 | 3 - 1 | 3.5, 4.0 | Under | 79 - 104 | 8 - 3 | |||
| April 2023 | ||||||||||||||
| 04/28 12:00 | Täis | Khan Tengri FC | 4 - 0 | FC Astana - reservid | -0.5, -1.0 | 10 - 2 | 4 - 0 | 3.5 | Over | 97 - 61 | - | |||
| 04/28 11:00 | Täis | FC Elimai Semey | 1 - 0 | FK Taraz | -0.5, -1.0 | 6 - 4 | 5 - 2 | 3.0 | Under | 97 - 101 | 9 - 10 | |||
| 04/28 10:00 | Täis | Ekibastuz | 2 - 2 | Jas Qyran | -0.5 | 5 - 2 | 4 - 0 | 3.5, 4.0 | Over | 81 - 83 | 6 - 13 | |||
| 04/27 14:00 | Täis | FK Zhenys | 2 - 1 | Uralski Akžajõk | +0.5, +1.0 | 2 - 5 | 2 - 1 | 3.5 | Under | 37 - 45 | 1 - 1 | |||
| 04/27 13:00 | Täis | Akademia Ontustik | 2 - 5 | FC Arys | 0.0, +0.5 | 5 - 3 | 2 - 2 | 3.5, 4.0 | Over | 70 - 74 | - | |||
| 04/27 12:00 | Täis | FK Aktobe - reservid | 1 - 6 | Turan Turkistan | +1.5, +2.0 | 2 - 13 | 0 - 9 | 3.0, 3.5 | Over | 109 - 104 | 5 - 28 | |||
| 04/27 10:00 | Täis | FK Kyran | 4 - 3 | Kairat-Zhastar Almaty | +0.5, +1.0 | 5 - 6 | 0 - 4 | 3.5 | Over | 74 - 92 | - | |||
| April 2023 | ||||||||||||||
| 04/23 12:00 | Turan Turkistan | 0 - 0 | Yassy Turkistan | -1.5, -2.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0, 3.5 | - | - | |||||
| 04/22 12:00 | Täis | Uralski Akžajõk | 3 - 1 | Khan Tengri FC | -1.0, -1.5 | 2 - 2 | 1 - 2 | 3.0 | Over | 97 - 71 | 15 - 11 | |||
| 04/22 10:00 | Täis | Jas Qyran | 0 - 2 | FC Elimai Semey | +2.0 | 1 - 5 | 1 - 3 | 3.0, 3.5 | Under | 63 - 97 | - | |||
| 04/21 12:00 | Täis | Kairat-Zhastar Almaty | 4 - 1 | FK Zhenys | -1.0 | 9 - 6 | 9 - 1 | 3.0, 3.5 | Over | 103 - 89 | - | |||
| 04/21 10:00 | Täis | FK Taraz | 7 - 1 | FK Aktobe - reservid | -1.0 | 6 - 1 | 3 - 0 | 3.0, 3.5 | Over | 60 - 56 | 25 - 6 | |||
| 04/21 10:00 | Täis | FC Arys | 2 - 0 | FK Kyran | +0.5, +1.0 | 3 - 6 | 0 - 4 | 3.5 | Under | 94 - 89 | 2 - | |||
| April 2023 | ||||||||||||||
| 04/14 14:00 | Täis | FK Zhenys | 0 - 1 | FC Arys | -1.0, -1.5 | 1 - 2 | 1 - 2 | 3.0, 3.5 | Under | 114 - 89 | - | |||
| 04/14 12:00 | Täis | Khan Tengri FC | 1 - 1 | Kairat-Zhastar Almaty | 0.0 | 4 - 10 | 3 - 3 | 3.0, 3.5 | Under | 100 - 116 | - | |||
| 04/14 10:00 | Täis | FK Kyran | 2 - 1 | Akademia Ontustik | -0.5 | 5 - 9 | 2 - 5 | 3.5, 4.0 | Under | 69 - 94 | 2 - 14 | |||
| 04/13 13:00 | Täis | FK Aktobe - reservid | 2 - 1 | Jas Qyran | 0.0 | 4 - 5 | 2 - 4 | 4.0 | Under | 114 - 104 | - | |||
| 04/13 11:00 | Täis | Yassy Turkistan | 0 - 4 | FK Taraz | -0.5 | 8 - 8 | 4 - 4 | 3.0 | Over | 104 - 92 | 15 - 21 | |||
