Euroopa sõpruskohtumised Nurgalöökide statistika ja tulemused
TotalCorner pakub Euroopa sõpruskohtumised nurgalöökide statistikat, mängukava, tulemusi, liigatabelit, kaartide statistikat ja koefitsientide võrdlust. Jälgi viimaseid Euroopa sõpruskohtumised mänge täisaja nurgalöökide, poolaja nurgalöökide, väravate, kaartide ja mänguandmetega.
| algusaeg | Kodu | Skoor | Võõras | Handikäp | Nurgalöök | PA nurgalöögid | Aasia nurg. | Nurgalöök Ü/A | Väravad | Väravad Ü/A | Rünnak | Pealelöögid | Analüüs | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| August 2025 | ||||||||||||||
| 08/22 20:00 | Täis | FC Cartagena | 4 - 1 | Eldense | 0.0, -0.5 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2.5 | Over | 77 - 71 | 12 - 8 | |||
| 08/22 19:00 | Täis | CF Jaraiz | 1 - 2 | CF Talavera | +1.0 | 5 - 3 | 2 - 1 | 3.0 | Push | 72 - 88 | 12 - 4 | |||
| 08/22 19:00 | Täis | Unionistas de Salamanca CF | 2 - 5 | Mérida | 0.0 | 4 - 4 | 2 - 1 | 2.5 | Over | 130 - 138 | 12 - 15 | |||
| 08/22 18:30 | Täis | Arenas Club de Getxo | 3 - 0 | Mutilvera | -0.5, -1.0 | 4 - 6 | 1 - 1 | 2.5, 3.0 | Over | 113 - 80 | 17 - 10 | |||
| 08/22 18:00 | Täis | Valladolid Promesas | 1 - 1 | Rayo Majadahonda | +0.5 | 3 - 4 | 0 - 2 | 2.0, 2.5 | Under | 88 - 106 | 6 - 9 | |||
| 08/22 18:00 | Täis | Karşıyaka | 1 - 0 | Muğlaspor | 0.0 | 1 - 3 | 0 - 3 | 8.0 | Under | 2.5 | Under | 65 - 100 | 6 - 10 | |
| 08/22 18:00 | Täis | Numancia | 0 - 1 | SD Tarazona | 0.0 | 6 - 0 | 1 - 0 | 2.5, 3.0 | Under | 66 - 48 | 11 - 7 | |||
| 08/22 17:00 | Barcelona Atletic | 0 - 0 | Atlètic Lleida | -0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0 | - | - | |||||
| 08/22 12:00 | Täis | ADO Den Haag | 3 - 0 | PEC Zwolle | +1.0 | 1 - 3 | 1 - 2 | 2.5, 3.0 | Over | 82 - 61 | 17 - 4 | |||
| 08/22 10:00 | Täis | Real Madrid Castilla | 1 - 1 | Alcorcón | 0.0, -0.5 | 5 - 4 | 1 - 0 | 2.5 | Under | 112 - 50 | 5 - 5 | |||
| 08/21 19:00 | Täis | UD Ourense | 0 - 1 | Lugo | +1.0 | 7 - 3 | 4 - 3 | 2.5 | Under | 41 - 52 | 4 - 8 | |||
| 08/21 19:00 | Täis | Tienen | 2 - 2 | UR Namur | 0.0 | 5 - 3 | 3 - 2 | 2.5, 3.0 | Over | 61 - 65 | 9 - 8 | |||
| 08/21 18:30 | Täis | Teutonia Weiden | 6 - 0 | FC Union Schafhausen | -1.5 | 6 - 0 | 1 - 0 | 4.0 | Over | 88 - 72 | 13 - 1 | |||
| 08/21 18:30 | Täis | Xerez Deportivo FC | 3 - 3 | AD Ceuta FC B | -1.0 | 5 - 3 | 4 - 1 | 2.5 | Over | 34 - 35 | 9 - 5 | |||
| 08/21 18:00 | Täis | FC La Calzada | 0 - 2 | SD Logroñés | +1.5 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2.5, 3.0 | Under | 62 - 90 | 8 - 9 | |||
| 08/21 16:00 | Täis | US Folgore Caratese | 3 - 1 | AC Milan U20 | -1.0 | 8 - 4 | 4 - 0 | 3.0, 3.5 | Over | 71 - 90 | 14 - 8 | |||
| 08/20 19:00 | Täis | CD Ebro | 1 - 0 | Caspe | -1.0 | 4 - 4 | 4 - 2 | 2.0, 2.5 | Under | 72 - 45 | 4 - 2 | |||
| 08/20 18:30 | Täis | Real Ávila | 1 - 0 | Rayo Majadahonda | -0.5, -1.0 | 4 - 8 | 2 - 5 | 2.0, 2.5 | Under | 79 - 105 | 7 - 15 | |||
| 08/20 18:30 | Täis | Coruxo | 3 - 0 | Pontevedra | +0.5 | 5 - 5 | 2 - 2 | 2.0, 2.5 | Over | 73 - 91 | 11 - 6 | |||
| 08/20 18:30 | Täis | Cristo Atlético | 2 - 3 | Gimnastica Segoviana | +1.0, +1.5 | 3 - 5 | 0 - 3 | 2.5, 3.0 | Over | 86 - 140 | 6 - 13 | |||
| 08/20 18:30 | Täis | Atlético Astorga | 2 - 1 | Lugo B | -1.0 | 5 - 2 | 2 - 1 | 2.5 | Over | 91 - 95 | 24 - 10 | |||
| 08/20 18:00 | Täis | Gijón Industrial | 0 - 0 | Lealtad | +0.5, +1.0 | 2 - 9 | 1 - 3 | 2.0, 2.5 | Under | 68 - 96 | 7 - 8 | |||
| 08/20 18:00 | Täis | Lleida | 0 - 0 | UE Sant Andreu | +1.0, +1.5 | 3 - 6 | 3 - 4 | 2.5, 3.0 | Under | 47 - 67 | 2 - 10 | |||
| 08/20 18:00 | Täis | Teruel | 0 - 2 | Osasuna B | 0.0 | 1 - 9 | 0 - 4 | 2.0, 2.5 | Under | 81 - 93 | 6 - 8 | |||
| 08/20 18:00 | Täis | Ontinyent | 0 - 3 | Yeclano | +1.0 | 1 - 4 | 1 - 2 | 2.5 | Over | 74 - 86 | 5 - 8 | |||
| 08/20 17:30 | Täis | Valencia Mestalla | 1 - 0 | Deportivo Aragón | -0.5, -1.0 | 6 - 3 | 4 - 2 | 2.5, 3.0 | Under | 93 - 62 | 13 - 4 | |||
| 08/20 10:00 | Fuenlabrada | 0 - 0 | Leganes B | -1.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.5 | - | - | |||||
| 08/20 09:00 | Täis | Castellón B | 3 - 2 | Atlético Saguntino | -0.5 | 1 - 4 | 1 - 3 | 2.0, 2.5 | Over | 100 - 123 | 6 - 7 | |||
| 08/20 08:30 | Täis | UCAM Murcia CF | 2 - 0 | Orihuela | -0.5 | 6 - 3 | 3 - 3 | 2.0, 2.5 | Under | 85 - 64 | 13 - 7 | |||
| 08/19 20:00 | Täis | Bala Azul | 1 - 2 | Real Madrid C | +0.5 | 1 - 5 | 1 - 3 | 2.5 | Over | 70 - 108 | 1 - 13 | |||
| 08/19 19:00 | CD Quintanar | 0 - 0 | CD Pedroneras | -0.5, -1.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.0, 2.5 | - | - | |||||
| 08/19 19:00 | Täis | CD Quintanar del Rey | 2 - 0 | Real Jaen | 0.0, +0.5 | 3 - 6 | 0 - 3 | 2.5 | Under | 89 - 97 | 9 - 9 | |||
| 08/19 19:00 | Täis | Marchamalo | 0 - 0 | CD Guadalajara S.A.D. | +1.5 | 6 - 7 | 6 - 2 | 3.0, 3.5 | Under | 81 - 121 | 3 - 10 | |||
| 08/19 18:30 | Deportiva Minera | 0 - 0 | CF Lorca Deportiva | 0.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.0, 2.5 | - | - | |||||
| 08/19 18:18 | Täis | Deportiva Minera | 4 - 0 | CF Lorca Deportiva | 0.0 | 5 - 5 | 2 - 3 | 2.0,2.5 | Over | 84 - 70 | 11 - 6 | |||
| 08/19 18:00 | Täis | UD Samano | 1 - 2 | Gimnástica de Torrelavega | 0.0 | 3 - 4 | 3 - 1 | 2.5 | Over | 84 - 71 | 9 - 9 | |||
| 08/19 12:00 | Täis | Feyenoord U19 | 2 - 0 | De Graafschap U19 | -1.5, -2.0 | 9 - 1 | 6 - 1 | 3.5, 4.0 | Under | 104 - 67 | 22 - 2 | |||
| 08/17 20:00 | Täis | CE Europa | 1 - 0 | Terrassa | -0.5, -1.0 | 4 - 3 | 2 - 2 | 2.5, 3.0 | Under | 108 - 114 | 7 - 9 | |||
| 08/17 19:00 | CD Arenteiro | 0 - 0 | UD Ourense | -1.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.5 | - | - | |||||
| 08/17 18:30 | CF Intercity | 0 - 0 | Eldense | 0.0, +0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 8.0 | 2.5 | - | - | ||||
