Horvaatia 2. liiga Nurgalöökide statistika ja tulemused
TotalCorner pakub Horvaatia 2. liiga nurgalöökide statistikat, mängukava, tulemusi, liigatabelit, kaartide statistikat ja koefitsientide võrdlust. Jälgi viimaseid Horvaatia 2. liiga mänge täisaja nurgalöökide, poolaja nurgalöökide, väravate, kaartide ja mänguandmetega.
| algusaeg | Kodu | Skoor | Võõras | Handikäp | Nurgalöök | PA nurgalöögid | Aasia nurg. | Nurgalöök Ü/A | Väravad | Väravad Ü/A | Rünnak | Pealelöögid | Analüüs | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| March 2025 | ||||||||||||||
| 03/22 14:30 | Täis | NK Dugo Selo | 3 - 1 | NK Jadran Porec | -1.0, -1.5 | 3 - 3 | 3 - 3 | 9.5 | Under | 3.0 | Over | 97 - 130 | 14 - 8 | |
| 03/22 14:30 | Täis | Hrvace | 1 - 0 | NK Trnje | -1.0 | 4 - 0 | 2 - 0 | 2.5, 3.0 | Under | 141 - 99 | 13 - 5 | |||
| 03/22 14:30 | Täis | Jadran LP | 2 - 0 | Karlovac | 0.0, -0.5 | 2 - 3 | 2 - 3 | 2.0, 2.5 | Under | 108 - 131 | 12 - 8 | |||
| 03/22 14:30 | Täis | NK Grobnican | 3 - 1 | NK Hrvatski Dragovoljac | 0.0 | 4 - 8 | 2 - 7 | 2.5 | Over | 59 - 65 | 8 - 12 | |||
| 03/21 14:30 | Täis | Kustosija | 1 - 3 | Radnik Križevci | -0.5 | 5 - 2 | 2 - 1 | 9.0 | Under | 2.5 | Over | 139 - 92 | 12 - 9 | |
| 03/21 14:30 | Täis | Mladost Ždralovi | 2 - 0 | NK Marsonia 1909 | -1.5, -2.0 | 7 - 0 | 4 - 0 | 10.0 | Under | 3.0 | Under | 100 - 77 | 21 - 4 | |
| March 2025 | ||||||||||||||
| 03/15 14:30 | Täis | NK Solin | 1 - 3 | Mladost Ždralovi | 0.0, -0.5 | 1 - 7 | 1 - 1 | 2.0, 2.5 | Over | 76 - 78 | 5 - 16 | |||
| 03/15 14:30 | Täis | Bjelovar | 0 - 0 | Jadran LP | -0.5, -1.0 | 7 - 5 | 5 - 3 | 9.0 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 129 - 128 | 7 - 10 | |
| 03/15 14:30 | Täis | NK Trnje | 1 - 0 | NK Dugo Selo | 0.0, -0.5 | 3 - 6 | 2 - 4 | 10.0 | Under | 2.5, 3.0 | Under | 132 - 127 | 11 - 13 | |
| 03/15 14:30 | Täis | NK Jadran Porec | 2 - 1 | HNK Segesta | +0.5 | 5 - 3 | 2 - 2 | 9.0 | Under | 3.0 | Push | 119 - 96 | 9 - 7 | |
| 03/15 14:30 | Täis | Radnik Križevci | 2 - 0 | NK Grobnican | -0.5, -1.0 | 7 - 3 | 3 - 1 | 2.5 | Under | 152 - 107 | 13 - 7 | |||
| 03/14 17:00 | Täis | Karlovac | 0 - 1 | Hrvace | -0.5 | 3 - 3 | 1 - 2 | 8.0 | Under | 2.5 | Under | 103 - 88 | 4 - 7 | |
| 03/14 14:30 | Täis | NK Hrvatski Dragovoljac | 1 - 1 | NK Uljanik | 0.0, -0.5 | 5 - 8 | 4 - 4 | 2.5 | Under | 100 - 132 | 8 - 15 | |||
| 03/14 14:30 | Täis | Kustosija | 3 - 0 | NK Marsonia 1909 | -1.5, -2.0 | 5 - 0 | 3 - 0 | 3.0, 3.5 | Under | 156 - 119 | 15 - 4 | |||
| March 2025 | ||||||||||||||
| 03/09 14:30 | Täis | Hrvace | 2 - 1 | Bjelovar | -0.5 | 6 - 2 | 3 - 1 | 3.0 | Push | - | 2 - 1 | |||
| 03/08 14:30 | Täis | Jadran LP | 4 - 1 | NK Hrvatski Dragovoljac | -0.5 | 5 - 1 | 3 - 0 | 2.5, 3.0 | Over | 87 - 118 | 5 - 7 | |||
| 03/08 14:30 | Täis | NK Grobnican | 2 - 2 | NK Uljanik | 0.0, -0.5 | 4 - 4 | 3 - 1 | 2.5 | Over | 96 - 101 | 7 - 12 | |||
| 03/08 14:30 | Täis | Radnik Križevci | 2 - 0 | NK Marsonia 1909 | -1.0 | 6 - 4 | 3 - 2 | 3.0 | Under | 131 - 103 | 17 - 4 | |||
| 03/08 14:30 | Täis | NK Dugo Selo | 0 - 1 | Karlovac | 0.0, +0.5 | 2 - 7 | 0 - 6 | 3.0 | Under | 104 - 135 | 5 - 17 | |||
| 03/07 14:30 | Täis | Mladost Ždralovi | 4 - 1 | NK Jadran Porec | -1.0 | 8 - 2 | 2 - 0 | 9.5 | Over | 2.5, 3.0 | Over | 124 - 87 | 12 - 2 | |
| 03/07 14:30 | Täis | Kustosija | 0 - 0 | NK Solin | 0.0, -0.5 | 11 - 6 | 5 - 5 | 8.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 114 - 83 | 12 - 7 | |
| March 2025 | ||||||||||||||
| 03/01 14:00 | Täis | NK Trnje | 1 - 2 | Mladost Ždralovi | 0.0, +0.5 | 5 - 8 | 3 - 2 | 2.5 | Over | 100 - 100 | 7 - 7 | |||
| 03/01 14:00 | Täis | NK Solin | 4 - 1 | Radnik Križevci | -0.5 | 3 - 4 | 2 - 0 | 9.0 | Under | 2.5 | Over | 141 - 150 | 13 - 7 | |
| 03/01 14:00 | Täis | Bjelovar | 3 - 2 | NK Dugo Selo | -1.0 | 10 - 6 | 5 - 2 | 9.5 | Over | 3.0 | Over | 134 - 99 | 11 - 12 | |
| 02/28 16:00 | Täis | Karlovac | 4 - 0 | HNK Segesta | -0.5, -1.0 | 5 - 3 | 1 - 3 | 8.5 | Under | 2.0, 2.5 | Over | 92 - 92 | 15 - 4 | |
| 02/28 14:00 | Täis | Kustosija | 3 - 1 | NK Jadran Porec | -1.5, -2.0 | 6 - 2 | 3 - 1 | 3.0, 3.5 | Over | 91 - 68 | 18 - 8 | |||
| 02/28 14:00 | Täis | NK Hrvatski Dragovoljac | 1 - 2 | Hrvace | 0.0 | 6 - 3 | 2 - 2 | 8.5 | Over | 2.5 | Over | 107 - 106 | 8 - 13 | |
| February 2025 | ||||||||||||||
| 02/22 14:00 | Täis | NK Dugo Selo | 0 - 2 | NK Hrvatski Dragovoljac | 0.0, -0.5 | 8 - 3 | 5 - 1 | 2.5, 3.0 | Under | 46 - 53 | 11 - 5 | |||
| 02/22 14:00 | Täis | NK Grobnican | 0 - 4 | Jadran LP | 0.0, +0.5 | 2 - 8 | 1 - 2 | 9.5 | Over | 2.5 | Over | 130 - 114 | 4 - 12 | |
| 02/22 14:00 | Täis | Radnik Križevci | 1 - 0 | NK Jadran Porec | -1.5 | 11 - 4 | 3 - 2 | 9.0 | Over | 3.0 | Under | 149 - 69 | 14 - 5 | |
| 02/21 14:00 | Täis | Mladost Ždralovi | 1 - 1 | Karlovac | -0.5 | 1 - 4 | 0 - 1 | 8.5 | Under | 2.5, 3.0 | Under | 119 - 120 | 11 - 10 | |
| 02/21 14:00 | Täis | Kustosija | 4 - 0 | NK Trnje | -0.5 | 4 - 2 | 2 - 2 | 9.5 | Under | 2.5 | Over | 137 - 111 | 21 - 6 | |
| December 2024 | ||||||||||||||
| 12/01 12:30 | Täis | Bjelovar | 0 - 0 | Mladost Ždralovi | +0.5, +1.0 | 4 - 4 | 2 - 4 | 10.0 | Under | 2.5 | Under | 82 - 82 | 10 - 7 | |
| 12/01 12:30 | Mladost Ždralovi | 0 - 0 | Bjelovar | 0.0, -0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.5 | - | - | |||||
| 11/30 12:30 | Täis | Hrvace | 3 - 1 | Jadran LP | 0.0 | 5 - 1 | 2 - 0 | 2.5 | Over | 119 - 80 | 20 - 4 | |||
| 11/30 12:30 | Täis | HNK Segesta | 1 - 3 | NK Hrvatski Dragovoljac | -0.5 | 5 - 1 | 4 - 1 | 2.5, 3.0 | Over | 101 - 112 | 7 - 10 | |||
| 11/30 12:30 | Täis | NK Dugo Selo | 2 - 1 | NK Uljanik | -0.5, -1.0 | 8 - 5 | 3 - 3 | 2.5, 3.0 | Over | 118 - 93 | 13 - 10 | |||
| 11/30 12:30 | Täis | NK Solin | 2 - 1 | NK Grobnican | -1.0 | 6 - 0 | 4 - 0 | 9.5 | Under | 2.5 | Over | 182 - 98 | 11 - 3 | |
| 11/30 12:30 | Täis | Radnik Križevci | 0 - 0 | NK Trnje | -0.5, -1.0 | 6 - 7 | 4 - 2 | 9.0 | Over | 2.5 | Under | 135 - 107 | 19 - 10 | |
| 11/29 12:30 | Täis | Kustosija | 0 - 0 | Karlovac | 0.0, -0.5 | 1 - 6 | 0 - 4 | 2.5 | Under | 125 - 106 | 7 - 12 | |||
