Panama Liga Prom Nurgalöökide statistika ja tulemused
TotalCorner pakub Panama Liga Prom nurgalöökide statistikat, mängukava, tulemusi, liigatabelit, kaartide statistikat ja koefitsientide võrdlust. Jälgi viimaseid Panama Liga Prom mänge täisaja nurgalöökide, poolaja nurgalöökide, väravate, kaartide ja mänguandmetega.
| algusaeg | Kodu | Skoor | Võõras | Handikäp | Nurgalöök | PA nurgalöögid | Aasia nurg. | Nurgalöök Ü/A | Väravad | Väravad Ü/A | Rünnak | Pealelöögid | Analüüs | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| February 2026 | ||||||||||||||
| 02/19 21:00 | Täis | Union Cocle - reservid | 3 - 2 | La Familia FC | 0.0 | 9 - 3 | 7 - 0 | 3.5 | Over | 80 - 74 | 14 - 11 | |||
| February 2026 | ||||||||||||||
| 02/13 21:00 | Täis | Chorrillo | 2 - 0 | Potros Del Este | 0.0, -0.5 | 0 - 3 | 0 - 2 | 3.0, 3.5 | Under | 112 - 99 | 20 - 13 | |||
| 02/13 01:00 | Bocas | 0 - 0 | CD Universitario - reservid | -0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.5, 3.0 | - | - | |||||
| 02/12 21:00 | Täis | Udelas FC | 1 - 1 | SD Atlético Nacional | 0.0 | 6 - 5 | 3 - 1 | 2.5, 3.0 | Under | 72 - 105 | 16 - 14 | |||
| 02/12 21:00 | Udelas FC | 0 - 0 | SD Atlético Nacional - reservid | +0.5, +1.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0 | - | - | |||||
| 02/12 14:00 | Täis | CD Árabe Unido - reservid | 1 - 2 | Academia Costa Del Este | -0.5, -1.0 | 6 - 5 | 6 - 1 | 8.0 | Over | 3.5 | Under | 60 - 75 | 3 - 6 | |
| 02/12 14:00 | Täis | Plaza Amador - reservid | 4 - 1 | Tauro FC - reservid | -1.0, -1.5 | 2 - 7 | 1 - 3 | 8.0 | Over | 3.0 | Over | 54 - 47 | 7 - 11 | |
| 02/12 01:00 | Täis | La Familia FC | 3 - 2 | Herrera FC - reservid | -1.0, -1.5 | 6 - 4 | 2 - 0 | 3.0 | Over | 111 - 67 | 22 - 9 | |||
| 02/11 14:00 | Täis | UMECIT - reservid | 3 - 1 | Champions FC Academy | +0.5 | 8 - 8 | 3 - 2 | 4.0 | Push | 72 - 67 | 29 - 15 | |||
| 02/11 01:00 | Täis | Veraguas United - reservid | 0 - 4 | Rayados de Chiriqui | -0.5 | 2 - 5 | 2 - 3 | 2.5, 3.0 | Over | 74 - 100 | 6 - 10 | |||
| 02/11 01:00 | Täis | San Francisco - reservid | 1 - 1 | CA Independiente de la Chorrera - reservid | 0.0 | 3 - 4 | 1 - 1 | 2.5, 3.0 | Under | 63 - 93 | 7 - 13 | |||
| 02/10 23:15 | Täis | Sporting San Miguelito - reservid | 0 - 0 | Panama City FC | 0.0, -0.5 | 8 - 3 | 2 - 0 | 3.0 | Under | 58 - 55 | 8 - 8 | |||
| February 2026 | ||||||||||||||
| 02/07 23:15 | Täis | Panama City FC | 1 - 0 | UMECIT - reservid | 0.0, -0.5 | 4 - 3 | 4 - 0 | 2.5, 3.0 | Under | 88 - 72 | 9 - 3 | |||
| 02/07 23:00 | Tauro FC - reservid | 0 - 0 | Chorrillo | -1.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.5 | - | - | |||||
| 02/07 22:55 | Täis | CA Independiente de la Chorrera - reservid | 2 - 0 | Union Cocle - reservid | -0.5 | 7 - 5 | 7 - 2 | 2.5,3.0 | Under | 55 - 57 | 12 - 6 | |||
| 02/07 21:00 | Täis | Herrera FC - reservid | 1 - 3 | Bocas | +1.5, +2.0 | 6 - 9 | 5 - 3 | 9.0 | Over | 3.5, 4.0 | Over | 77 - 92 | 7 - 16 | |
| 02/07 14:00 | Täis | Águilas de la U | 0 - 1 | Udelas FC | -1.0 | 6 - 4 | 3 - 1 | 8.5 | Over | 3.0 | Under | 168 - 102 | 3 - 2 | |
| 02/07 14:00 | Champions FC Academy | 0 - 0 | Academia Costa Del Este | +1.0, +1.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.5 | - | - | |||||
| 02/07 01:00 | Täis | La Familia FC | 0 - 1 | Veraguas United - reservid | 0.0, +0.5 | 3 - 3 | 0 - 1 | 3.5 | Under | 84 - 82 | 9 - 8 | |||
| 02/06 21:03 | Täis | Potros Del Este | 2 - 2 | San Martin FC | 6 - 6 | 4 - 0 | 72 - 69 | 12 - 17 | ||||||
| 02/06 01:00 | Täis | SD Atlético Nacional - reservid | 2 - 0 | San Francisco - reservid | -0.5 | 1 - 5 | 0 - 4 | 2.5 | Under | 65 - 95 | 11 - 15 | |||
| 02/05 23:00 | Täis | Alianza FC Panama - reservid | 0 - 1 | Plaza Amador - reservid | +1.0 | 3 - 8 | 2 - 2 | 3.0, 3.5 | Under | 58 - 97 | 6 - 14 | |||
| 02/05 21:00 | Täis | Sporting San Miguelito - reservid | 1 - 2 | CD Árabe Unido - reservid | 0.0, -0.5 | 3 - 0 | 1 - 0 | 2.5 | Over | 106 - 85 | 5 - 12 | |||
| February 2026 | ||||||||||||||
| 02/01 21:30 | Täis | Rayados de Chiriqui | 3 - 1 | La Familia FC | -1.0, -1.5 | 10 - 4 | 7 - 2 | 8.0 | Over | 2.5, 3.0 | Over | 48 - 43 | 20 - 5 | |
| 02/01 21:00 | Täis | Udelas FC | 3 - 1 | CA Independiente de la Chorrera - reservid | +1.0, +1.5 | 5 - 4 | 0 - 3 | 9.0 | Push | 3.0, 3.5 | Over | 73 - 99 | 16 - 8 | |
| 01/31 23:00 | Täis | San Martin FC | 3 - 1 | Tauro FC - reservid | 0.0, +0.5 | 3 - 5 | 3 - 4 | 8.0 | Push | 2.5, 3.0 | Over | 87 - 110 | 10 - 14 | |
| 01/31 14:00 | Champions FC Academy | 0 - 0 | Panama City FC | 0.0, +0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0 | - | - | |||||
| 01/31 14:00 | Täis | Academia Costa Del Este | 1 - 1 | Sporting San Miguelito - reservid | -0.5, -1.0 | 5 - 4 | 2 - 2 | 2.5, 3.0 | Under | 85 - 73 | 9 - 14 | |||
| 01/31 01:00 | Täis | San Francisco - reservid | 2 - 1 | Union Cocle - reservid | -0.5 | 2 - 4 | 1 - 3 | 2.5, 3.0 | Over | 80 - 54 | 11 - 7 | |||
| 01/30 14:00 | Täis | Plaza Amador - reservid | 9 - 0 | Chorrillo | -1.5 | 6 - 1 | 1 - 1 | 3.5, 4.0 | Over | 91 - 94 | 28 - 5 | |||
| 01/30 01:00 | Täis | SD Atlético Nacional | 0 - 1 | Águilas de la U | 0.0, -0.5 | 8 - 7 | 0 - 2 | 2.5, 3.0 | Under | 63 - 62 | 16 - 13 | |||
| 01/29 23:00 | Täis | Alianza FC Panama - reservid | 0 - 2 | Potros Del Este | -0.5, -1.0 | 4 - 2 | 4 - 1 | 8.5 | Under | 3.0 | Under | - | - 4 | |
| 01/28 21:00 | Täis | CD Universitario - reservid | 4 - 0 | Herrera FC - reservid | -1.5, -2.0 | 11 - 4 | 8 - 1 | 3.5, 4.0 | Over | 73 - 50 | 28 - 5 | |||
| January 2026 | ||||||||||||||
| 01/24 23:15 | Täis | Panama City FC | 1 - 4 | Academia Costa Del Este | 0.0, +0.5 | 3 - 7 | 0 - 2 | 8.0 | Over | 2.5 | Over | 84 - 79 | 6 - 15 | |
| 01/24 23:00 | Täis | Tauro FC - reservid | 1 - 2 | Alianza FC Panama - reservid | -0.5 | 3 - 2 | 1 - 1 | 9.0 | Under | 2.5 | Over | 70 - 64 | 5 - 9 | |
| 01/24 21:00 | Täis | Herrera FC - reservid | 1 - 3 | Rayados de Chiriqui | +0.5, +1.0 | 4 - 5 | 2 - 2 | 9.5 | Under | 3.0 | Over | 55 - 84 | 5 - 20 | |
| 01/24 21:00 | Täis | Águilas de la U | 2 - 0 | San Francisco - reservid | 0.0, -0.5 | 2 - 5 | 0 - 1 | 8.5 | Under | 2.5, 3.0 | Under | 69 - 86 | 7 - 7 | |
| 01/24 14:00 | Täis | CA Independiente de la Chorrera - reservid | 0 - 1 | SD Atlético Nacional - reservid | -0.5, -1.0 | 3 - 4 | 1 - 1 | 3.0 | Under | 105 - 84 | 13 - 12 | |||
| 01/24 14:00 | Täis | CD Árabe Unido - reservid | 1 - 1 | Champions FC Academy | -1.5 | 8 - 5 | 4 - 5 | 8.0 | Over | 3.5 | Under | 58 - 45 | 3 - 2 | |
| 01/24 01:00 | Täis | La Familia FC | 0 - 1 | Bocas | +1.5, +2.0 | 1 - 3 | 1 - 1 | 3.0, 3.5 | Under | - | - 1 | |||
