Inglismaa National League North Nurgalöökide statistika ja tulemused
TotalCorner pakub Inglismaa National League North nurgalöökide statistikat, mängukava, tulemusi, liigatabelit, kaartide statistikat ja koefitsientide võrdlust. Jälgi viimaseid Inglismaa National League North mänge täisaja nurgalöökide, poolaja nurgalöökide, väravate, kaartide ja mänguandmetega.
| algusaeg | Kodu | Skoor | Võõras | Handikäp | Nurgalöök | PA nurgalöögid | Aasia nurg. | Nurgalöök Ü/A | Väravad | Väravad Ü/A | Rünnak | Pealelöögid | Analüüs | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| September 2026 | ||||||||||||||
| 09/12 15:00 | Täis | Hebburn Town | 2 - 1 | Hednesford | 0.0 | 4 - 5 | 3 - 1 | 9.0 | Push | 2.5 | Over | 77 - 100 | 8 - 6 | |
| 09/12 15:00 | Täis | Harborough Town | 0 - 0 | AFC Telford | -0.5 | 6 - 1 | 1 - 0 | 9.5 | Under | 3.0 | Under | 108 - 101 | 9 - 8 | |
| 09/12 15:00 | Täis | Buxton | 3 - 1 | Chester | 0.0 | 4 - 7 | 1 - 4 | 9.0 | Over | 2.5 | Over | 117 - 165 | 10 - 5 | |
| September 2026 | ||||||||||||||
| 09/08 19:45 | Täis | Kings Lynn Town | 2 - 3 | Hednesford | 0.0, -0.5 | 3 - 2 | 1 - 2 | 9.0 | Under | 2.5 | Over | 68 - 69 | 14 - 12 | |
| 09/08 19:45 | Täis | AFC Telford | 1 - 0 | Oxford City | 0.0 | 4 - 5 | 2 - 4 | 9.0 | Push | 3.0 | Under | 130 - 126 | 13 - 9 | |
| 09/08 19:45 | Täis | Buxton | 5 - 0 | Brackley | -0.5, -1.0 | 4 - 2 | 3 - 2 | 9.5 | Under | 2.5, 3.0 | Over | 118 - 131 | 8 - 6 | |
| 09/08 19:45 | Chester | 0 - 0 | Merthyr Town | -0.5,-1.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 10.0 | 3.0 | - | - | ||||
| 09/08 19:45 | Täis | Chorley | 5 - 2 | Darlington | 0.0, -0.5 | 7 - 7 | 6 - 2 | 9.5 | Over | 3.0 | Over | 100 - 143 | 15 - 7 | |
| 09/08 19:45 | Täis | Harborough Town | 0 - 3 | Hereford | -0.5 | 5 - 4 | 1 - 2 | 10.0 | Under | 2.5, 3.0 | Over | 84 - 80 | 19 - 12 | |
| 09/08 19:45 | Täis | Macclesfield FC | 0 - 0 | Scarborough Athletic | -0.5, -1.0 | 3 - 4 | 3 - 0 | 9.5 | Under | 2.5, 3.0 | Under | 91 - 150 | 12 - 10 | |
| 09/08 19:45 | Täis | Radcliffe FC | 5 - 1 | Hebburn Town | 0.0, +0.5 | 10 - 5 | 8 - 2 | 10.0 | Over | 2.5, 3.0 | Over | 128 - 131 | 15 - 11 | |
| 09/08 19:45 | Täis | South Shields | 2 - 1 | Marine | -1.0 | 7 - 3 | 5 - 0 | 9.0 | Over | 3.0, 3.5 | Under | 104 - 76 | 11 - 4 | |
| 09/08 19:45 | Täis | Southport | 2 - 1 | Morecambe | +0.5 | 3 - 7 | 2 - 2 | 9.5 | Over | 2.0, 2.5 | Over | 109 - 153 | 5 - 8 | |
| 09/08 19:45 | Täis | Spennymoor Town | 1 - 3 | Spalding Utd | 0.0, +0.5 | 8 - 7 | 1 - 3 | 9.5 | Over | 2.5, 3.0 | Over | 130 - 123 | 12 - 15 | |
| 09/08 19:45 | Täis | Worksop Town | 1 - 2 | Bedford Town | 0.0, -0.5 | 4 - 7 | 1 - 3 | 10.5 | Over | 2.5, 3.0 | Over | 153 - 105 | 6 - 3 | |
| September 2026 | ||||||||||||||
| 09/05 15:00 | Täis | Merthyr Town | 2 - 1 | Macclesfield FC | 0.0, +0.5 | 7 - 5 | 3 - 3 | 10.0 | Over | 3.0, 3.5 | Under | 90 - 77 | 14 - 10 | |
| 09/05 15:00 | Täis | Spalding Utd | 2 - 0 | Southport | -0.5 | 6 - 5 | 2 - 0 | 9.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 99 - 91 | 6 - 6 | |
| 09/05 15:00 | Täis | Scarborough Athletic | 0 - 1 | AFC Telford | -0.5 | 0 - 2 | 0 - 1 | 9.0 | Under | 2.5, 3.0 | Under | 59 - 49 | 10 - 10 | |
| 09/05 15:00 | Täis | Oxford City | 4 - 0 | Chorley | -0.5 | 8 - 6 | 6 - 1 | 9.0 | Over | 2.5, 3.0 | Over | 147 - 127 | 19 - 6 | |
| 09/05 15:00 | Täis | Morecambe | 4 - 0 | Buxton | 0.0 | 4 - 9 | 3 - 4 | 10.0 | Over | 2.5, 3.0 | Over | 71 - 66 | 9 - 4 | |
| 09/05 15:00 | Täis | Marine | 0 - 1 | Worksop Town | 0.0 | 4 - 2 | 1 - 0 | 9.5 | Under | 2.5 | Under | 80 - 71 | 6 - 6 | |
| 09/05 15:00 | Täis | Hereford | 2 - 1 | Spennymoor Town | -0.5, -1.0 | 6 - 2 | 1 - 2 | 10.0 | Under | 2.5, 3.0 | Over | - | 2 - 1 | |
| 09/05 15:00 | Täis | Hednesford | 0 - 1 | South Shields | 0.0 | 7 - 4 | 3 - 4 | 8.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | - | - 1 | |
| 09/05 15:00 | Täis | Hebburn Town | 1 - 1 | Chester | +0.5 | 4 - 6 | 4 - 4 | 9.0 | Over | 2.5 | Under | 85 - 76 | 14 - 9 | |
| 09/05 15:00 | Täis | Darlington | 0 - 2 | Kings Lynn Town | 0.0, -0.5 | 6 - 4 | 3 - 2 | 9.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 110 - 90 | 12 - 6 | |
| 09/05 15:00 | Täis | Brackley | 1 - 0 | Harborough Town | 0.0, +0.5 | 2 - 9 | 1 - 5 | 10.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 58 - 54 | 4 - 15 | |
| 09/05 15:00 | Täis | Bedford Town | 1 - 0 | Radcliffe FC | -0.5 | 9 - 7 | 7 - 1 | 10.5 | Over | 2.5 | Under | 58 - 61 | 17 - 13 | |
| August 2026 | ||||||||||||||
| 08/31 15:00 | Täis | AFC Telford | 0 - 1 | Bedford Town | -0.5 | 7 - 2 | 5 - 2 | 10.0 | Under | 3.0 | Under | 139 - 74 | 17 - 3 | |
| 08/31 15:00 | Täis | Buxton | 2 - 1 | Merthyr Town | -1.0 | 4 - 6 | 3 - 2 | 9.5 | Over | 3.0, 3.5 | Under | 83 - 139 | 7 - 10 | |
| 08/31 15:00 | Täis | Chester | 0 - 1 | Morecambe | -0.5, -1.0 | 3 - 3 | 2 - 0 | 10.0 | Under | 2.5, 3.0 | Under | 112 - 77 | 8 - 5 | |
| 08/31 15:00 | Täis | Chorley | 2 - 2 | Brackley | 0.0, -0.5 | 4 - 3 | 2 - 1 | 9.5 | Under | 2.5 | Over | 142 - 149 | 11 - 12 | |
| 08/31 15:00 | Täis | Harborough Town | 2 - 1 | Marine | -0.5, -1.0 | 8 - 3 | 3 - 1 | 10.0 | Over | 3.0 | Push | 80 - 68 | 15 - 9 | |
| 08/31 15:00 | Täis | Kings Lynn Town | 3 - 1 | Scarborough Athletic | 0.0 | 5 - 3 | 4 - 3 | 2.5 | Over | 80 - 80 | 10 - 2 | |||
| 08/31 15:00 | Täis | Macclesfield FC | 3 - 0 | Hebburn Town | -1.0 | 3 - 5 | 1 - 3 | 9.0 | Under | 2.5, 3.0 | Over | 113 - 119 | 10 - 7 | |
| 08/31 15:00 | Täis | Radcliffe FC | 0 - 1 | Darlington | 0.0 | 11 - 5 | 4 - 3 | 10.5 | Over | 3.0 | Under | 146 - 123 | 10 - 9 | |
| 08/31 15:00 | Täis | South Shields | 1 - 1 | Spalding Utd | -1.0 | 4 - 2 | 1 - 1 | 9.5 | Under | 3.0, 3.5 | Under | 110 - 78 | 9 - 6 | |
| 08/31 15:00 | Täis | Southport | 0 - 1 | Hereford | 0.0 | 5 - 5 | 1 - 1 | 9.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 88 - 112 | 5 - 5 | |
| 08/31 15:00 | Täis | Spennymoor Town | 1 - 1 | Hednesford | 0.0, +0.5 | 3 - 6 | 2 - 3 | 9.0 | Push | 2.5 | Under | 118 - 160 | 3 - 11 | |
| 08/31 15:00 | Täis | Worksop Town | 0 - 1 | Oxford City | 0.0 | 6 - 9 | 5 - 4 | 10.0 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 104 - 90 | 7 - 14 | |
| 08/29 15:00 | Täis | Spalding Utd | 3 - 1 | Worksop Town | 0.0, -0.5 | 5 - 5 | 1 - 1 | 2.5, 3.0 | Over | 75 - 86 | 13 - 11 | |||
