Madalmaade Eerste Divisie Nurgalöökide statistika ja tulemused
TotalCorner pakub Madalmaade Eerste Divisie nurgalöökide statistikat, mängukava, tulemusi, liigatabelit, kaartide statistikat ja koefitsientide võrdlust. Jälgi viimaseid Madalmaade Eerste Divisie mänge täisaja nurgalöökide, poolaja nurgalöökide, väravate, kaartide ja mänguandmetega.
| algusaeg | Kodu | Skoor | Võõras | Handikäp | Nurgalöök | PA nurgalöögid | Aasia nurg. | Nurgalöök Ü/A | Väravad | Väravad Ü/A | Rünnak | Pealelöögid | Analüüs | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| March 2026 | ||||||||||||||
| 03/13 19:00 | Täis | FC Emmen | 0 - 1 | ADO Den Haag | +1.0 | 6 - 7 | 2 - 4 | 10.0 | Over | 3.0, 3.5 | Under | 102 - 85 | 7 - 23 | |
| March 2026 | ||||||||||||||
| 03/09 19:00 | Täis | AZ - reservid | 2 - 3 | FC Emmen | -0.5, -1.0 | 7 - 2 | 3 - 1 | 9.5 | Under | 3.0, 3.5 | Over | 106 - 94 | 14 - 10 | |
| 03/08 15:45 | Täis | Cambuur Leeuwarden | 1 - 0 | FC Utrecht - reservid | -1.0, -1.5 | 8 - 3 | 3 - 2 | 10.0 | Over | 3.5 | Under | 126 - 80 | 12 - 9 | |
| 03/08 13:30 | Täis | Willem II | 1 - 1 | FC Den Bosch | -0.5 | 7 - 6 | 4 - 5 | 10.5 | Over | 3.0, 3.5 | Under | 91 - 109 | 15 - 13 | |
| 03/08 11:15 | Täis | De Graafschap | 1 - 4 | Vitesse | -0.5, -1.0 | 3 - 2 | 2 - 1 | 10.5 | Under | 3.5 | Over | 149 - 64 | 20 - 12 | |
| 03/07 15:30 | Täis | Almere City | 1 - 0 | ADO Den Haag | +0.5 | 3 - 4 | 2 - 2 | 10.5 | Under | 3.5 | Under | 73 - 143 | 12 - 8 | |
| 03/06 19:00 | Täis | FC Eindhoven | 2 - 1 | Ajax - reservid | -0.5, -1.0 | 3 - 4 | 0 - 2 | 10.5 | Under | 3.0, 3.5 | Under | 124 - 76 | 20 - 9 | |
| 03/06 19:00 | Täis | FC Dordrecht | 1 - 1 | Maastricht | -1.0, -1.5 | 9 - 4 | 3 - 4 | 10.0 | Over | 3.0, 3.5 | Under | 116 - 79 | 16 - 11 | |
| 03/06 19:00 | Täis | Helmond Sport | 1 - 1 | Top Oss | 0.0, -0.5 | 14 - 1 | 5 - 1 | 10.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 112 - 80 | 14 - 10 | |
| 03/06 19:00 | Täis | Roda JC | 0 - 2 | PSV - reservid | -1.0, -1.5 | 2 - 3 | 0 - 3 | 10.5 | Under | 3.5, 4.0 | Under | 103 - 119 | 12 - 11 | |
| 03/06 19:00 | Täis | VVV | 0 - 3 | RKC | 0.0 | 1 - 3 | 1 - 2 | 9.5 | Under | 3.0 | Push | 82 - 122 | 7 - 23 | |
| March 2026 | ||||||||||||||
| 03/03 19:00 | Täis | Cambuur Leeuwarden | 3 - 2 | Almere City | -0.5 | 5 - 6 | 3 - 2 | 10.5 | Over | 3.5 | Over | - | 3 - 2 | |
| 03/02 19:00 | Täis | FC Emmen | 1 - 0 | FC Utrecht - reservid | 0.0, -0.5 | 4 - 8 | 2 - 4 | 10.0 | Over | 3.0 | Under | 88 - 106 | 9 - 11 | |
| February 2026 | ||||||||||||||
| 02/27 19:00 | Täis | Ajax - reservid | 5 - 1 | Helmond Sport | 0.0 | 4 - 10 | 3 - 3 | 10.0 | Over | 3.0 | Over | 69 - 122 | 17 - 12 | |
| 02/27 19:00 | Täis | RKC | 2 - 1 | FC Eindhoven | -0.5 | 7 - 9 | 3 - 4 | 10.5 | Over | 3.0 | Push | 91 - 103 | 13 - 19 | |
| 02/27 19:00 | Täis | Vitesse | 2 - 0 | AZ - reservid | -0.5 | 7 - 1 | 4 - 0 | 10.5 | Under | 3.0, 3.5 | Under | 97 - 118 | 19 - 7 | |
| 02/27 19:00 | Täis | Top Oss | 1 - 2 | Cambuur Leeuwarden | +0.5, +1.0 | 4 - 10 | 1 - 4 | 9.5 | Over | 3.0 | Push | 60 - 120 | 9 - 18 | |
| 02/27 19:00 | Täis | Maastricht | 3 - 3 | De Graafschap | +1.0 | 9 - 4 | 5 - 1 | 10.5 | Over | 3.5, 4.0 | Over | 71 - 118 | 17 - 24 | |
| 02/27 19:00 | Täis | FC Utrecht - reservid | 2 - 3 | Almere City | 0.0, +0.5 | 3 - 8 | 0 - 4 | 10.0 | Over | 3.5 | Over | 106 - 108 | 17 - 20 | |
| 02/27 19:00 | Täis | PSV - reservid | 1 - 1 | FC Dordrecht | 0.0, +0.5 | 6 - 4 | 3 - 3 | 10.5 | Under | 3.0, 3.5 | Under | 89 - 80 | 18 - 14 | |
| 02/27 19:00 | Täis | FC Emmen | 0 - 3 | Willem II | 0.0, +0.5 | 8 - 5 | 2 - 3 | 10.0 | Over | 3.0, 3.5 | Under | 107 - 86 | 15 - 24 | |
| 02/27 19:00 | Täis | ADO Den Haag | 1 - 0 | VVV | -1.5 | 8 - 2 | 2 - 1 | 10.0 | Push | 3.5 | Under | 127 - 70 | 26 - 4 | |
| 02/27 19:00 | Täis | FC Den Bosch | 2 - 2 | Roda JC | 0.0 | 3 - 7 | 1 - 5 | 10.5 | Under | 3.0, 3.5 | Over | 64 - 117 | 14 - 19 | |
| February 2026 | ||||||||||||||
| 02/24 19:00 | Täis | Willem II | 0 - 1 | ADO Den Haag | +0.5 | 4 - 4 | 0 - 3 | 10.0 | Under | 3.0 | Under | 116 - 110 | 6 - 13 | |
| 02/24 19:00 | Täis | Cambuur Leeuwarden | 2 - 1 | FC Eindhoven | -1.0, -1.5 | 7 - 4 | 4 - 2 | 10.0 | Over | 3.0, 3.5 | Under | 110 - 93 | 15 - 15 | |
| 02/23 19:00 | Täis | AZ - reservid | 2 - 2 | FC Den Bosch | 0.0 | 6 - 3 | 1 - 2 | 11.0 | Under | 3.5 | Over | 134 - 59 | 10 - 8 | |
| 02/23 18:50 | Täis | FC Emmen | 0 - 0 | Ajax - reservid | -1 | 7 - 5 | 3 - 3 | 10.5 | Over | 3.0,3.5 | Under | 126 - 83 | 16 - 12 | |
| 02/22 11:15 | Täis | Roda JC | 2 - 0 | Maastricht | -1.5 | 10 - 1 | 7 - 0 | 10.0 | Over | 3.0, 3.5 | Under | 101 - 85 | 15 - 9 | |
| 02/21 15:30 | Täis | FC Eindhoven | 3 - 2 | Almere City | +0.5 | 4 - 10 | 1 - 2 | 10.5 | Over | 3.0, 3.5 | Over | 117 - 99 | 19 - 19 | |
| 02/20 19:00 | Täis | VVV | 1 - 1 | Top Oss | -0.5 | 10 - 3 | 4 - 3 | 9.5 | Over | 3.0 | Under | 123 - 62 | 27 - 7 | |
| 02/20 19:00 | Täis | Cambuur Leeuwarden | 1 - 1 | RKC | -1.0 | 7 - 0 | 2 - 0 | 10.5 | Under | 3.0, 3.5 | Under | 120 - 67 | 22 - 10 | |
| 02/20 19:00 | Täis | De Graafschap | 1 - 0 | FC Utrecht - reservid | -1.0 | 5 - 3 | 3 - 0 | 10.5 | Under | 3.5, 4.0 | Under | 77 - 111 | 18 - 11 | |
| 02/20 19:00 | Täis | FC Dordrecht | 0 - 1 | Ajax - reservid | -1.0, -1.5 | 7 - 3 | 1 - 1 | 10.5 | Under | 3.0, 3.5 | Under | 128 - 74 | 20 - 12 | |
| 02/20 19:00 | Täis | FC Emmen | 2 - 3 | PSV - reservid | -1.0 | 13 - 9 | 7 - 5 | 10.5 | Over | 3.5 | Over | 104 - 69 | 25 - 16 | |
| 02/20 19:00 | Täis | Helmond Sport | 1 - 3 | ADO Den Haag | +1.0, +1.5 | 4 - 6 | 1 - 4 | 10.5 | Under | 3.0, 3.5 | Over | 75 - 98 | 7 - 13 | |
| 02/20 19:00 | Täis | Willem II | 3 - 0 | Vitesse | -0.5 | 6 - 6 | 3 - 2 | 10.0 | Over | 3.0 | Push | 104 - 116 | 13 - 19 | |
| February 2026 | ||||||||||||||
| 02/16 19:00 | Täis | FC Utrecht - reservid | 1 - 1 | Willem II | 0.0 | 2 - 8 | 1 - 3 | 10.0 | Push | 3.0, 3.5 | Under | 96 - 142 | 11 - 18 | |
| 02/16 19:00 | Täis | Ajax - reservid | 1 - 2 | Cambuur Leeuwarden | +1.0 | 3 - 9 | 2 - 3 | 10.0 | Over | 3.5 | Under | 74 - 100 | 10 - 13 | |
| 02/14 15:30 | Täis | Vitesse | 2 - 2 | VVV | -0.5, -1.0 | 6 - 3 | 3 - 1 | 3.0 | Over | 88 - 85 | 16 - 11 | |||
| 02/13 19:00 | Täis | RKC | 1 - 2 | Roda JC | 0.0, -0.5 | 4 - 8 | 1 - 3 | 10.0 | Over | 3.0 | Push | 98 - 100 | 12 - 17 | |
