Colombia regionaalliiga Nurgalöökide statistika ja tulemused
TotalCorner pakub Colombia regionaalliiga nurgalöökide statistikat, mängukava, tulemusi, liigatabelit, kaartide statistikat ja koefitsientide võrdlust. Jälgi viimaseid Colombia regionaalliiga mänge täisaja nurgalöökide, poolaja nurgalöökide, väravate, kaartide ja mänguandmetega.
| algusaeg | Kodu | Skoor | Võõras | Handikäp | Nurgalöök | PA nurgalöögid | Aasia nurg. | Nurgalöök Ü/A | Väravad | Väravad Ü/A | Rünnak | Pealelöögid | Analüüs | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| June 2025 | ||||||||||||||
| 06/28 22:21 | Täis | Color Esperanza | 1 - 2 | Molino Viejo | -0.5 | 4 - 3 | 2 - 1 | 3.0 | Push | 115 - 123 | 13 - 15 | |||
| 06/28 20:00 | Täis | Aguilas Doradas - naiste reservid | 2 - 2 | Lula FC | -1.0 | 10 - 5 | 4 - 3 | 3.0, 3.5 | Over | 124 - 104 | 2 - 5 | |||
| 06/28 20:00 | Täis | Rojo FC | 0 - 9 | Sol de Oriente | 0.0 | 6 - 3 | 4 - 3 | 3.5 | Over | 89 - 101 | 8 - 26 | |||
| 06/28 14:00 | Täis | Deportivo Alexis García | 1 - 2 | Envigado FC - reservid | -0.5 | 5 - 4 | 4 - 2 | 3.5 | Under | 77 - 69 | 10 - 5 | |||
| 06/27 16:30 | Täis | Soccer Law | 5 - 2 | Ferrovalvulas FC | -1.0 | 5 - 3 | 3 - 1 | 3.0 | Over | 85 - 77 | 21 - 9 | |||
| 06/27 15:00 | Medellin City FC | 0 - 0 | Real Santuario | -0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.5 | - | - | |||||
| June 2025 | ||||||||||||||
| 06/16 18:00 | 62 ' | Tiendas Margos | 0 - 0 | Soccer Law | 0.0 | 3 - 1 | 0 - 1 | 2.5, 3.0 | 64 - 62 | 5 - 4 | ||||
| 06/16 15:00 | Täis | Ferrovalvulas FC | 4 - 4 | Medellin City FC | 0.0, +0.5 | 3 - 4 | 2 - 3 | 3.5 | Over | 100 - 84 | 12 - 13 | |||
| June 2025 | ||||||||||||||
| 06/10 18:30 | Täis | E.D.P IND. Medellín | 3 - 1 | Sol de Oriente | -0.5 | 5 - 5 | 3 - 1 | 2.5, 3.0 | Over | 91 - 85 | 17 - 19 | |||
| June 2025 | ||||||||||||||
| 06/03 18:00 | Täis | Rionegro Aguilas - reservid | 7 - 2 | Politécnico J.I.C. | 0.0 | 1 - 6 | 0 - 4 | 2.5, 3.0 | Over | 125 - 115 | 8 - 6 | |||
| 06/03 16:00 | Täis | FC Leones - reservid | 4 - 1 | Belen Arco Zaragoza | -0.5 | 3 - 6 | 1 - 2 | 3.0, 3.5 | Over | 93 - 104 | 13 - 15 | |||
| 06/02 17:00 | Täis | Color Esperanza | 6 - 3 | Sol de Oriente | 0.0 | 2 - 6 | 1 - 1 | 2.5, 3.0 | Over | 67 - 75 | 12 - 14 | |||
| 06/01 22:00 | Täis | Medellin City FC | 1 - 4 | Tiendas Margos | 0.0 | 3 - 7 | 1 - 5 | 3.0 | Over | 107 - 118 | 3 - 14 | |||
| 05/31 22:00 | Täis | CD Ciclos | 3 - 4 | Real Santuario | 0.0, -0.5 | 4 - 4 | 1 - 3 | 2.0, 2.5 | Over | 118 - 107 | 11 - 10 | |||
| 05/31 20:00 | Täis | Rojo FC | 2 - 1 | Club Deportivo La Chalaca | 0.0, -0.5 | 0 - 8 | 0 - 3 | 2.0, 2.5 | Over | 78 - 118 | 10 - 22 | |||
| May 2025 | ||||||||||||||
| 05/20 16:23 | Täis | FC Leones - reservid | 5 - 2 | Real Santuario | 0.0, -0.5 | 3 - 2 | 2 - 2 | 3.0, 3.5 | Over | 82 - 103 | 21 - 12 | |||
| May 2025 | ||||||||||||||
| 05/13 14:00 | Täis | Ferrovalvulas FC | 1 - 5 | Envigado FC - reservid | 0.0 | 6 - 0 | 5 - 0 | 3.5 | Over | 101 - 80 | 12 - 11 | |||
| May 2025 | ||||||||||||||
| 05/07 16:00 | Täis | Ferrovalvulas FC | 3 - 5 | Real Santuario | 0.0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2.0 | Over | 99 - 84 | 12 - 11 | |||
| 05/06 17:00 | Täis | Rionegro Aguilas - reservid | 5 - 2 | FC Leones - reservid | -0.5 | 3 - 5 | 1 - 2 | 3.0, 3.5 | Over | 94 - 100 | 16 - 9 | |||
| 05/06 16:00 | Täis | Tiendas Margos | 0 - 0 | Belen Arco Zaragoza | 0.0, -0.5 | 6 - 6 | 4 - 4 | 2.5, 3.0 | Under | 93 - 101 | 9 - 6 | |||
| 05/06 14:00 | Täis | Envigado FC - reservid | 2 - 1 | CD Ciclos | 0.0 | 5 - 9 | 4 - 4 | 2.5 | Over | 130 - 157 | 6 - 6 | |||
| 05/05 18:00 | Täis | Politécnico J.I.C. | 0 - 0 | Independiente Medellin - reservid | 0.0, -0.5 | 3 - 1 | 0 - 0 | 2.0, 2.5 | Under | 97 - 97 | 7 - 6 | |||
| April 2025 | ||||||||||||||
| 04/27 23:00 | Täis | CD Ciclos | 1 - 3 | Molino Viejo | -1.0 | 5 - 5 | 2 - 2 | 2.5, 3.0 | Over | 76 - 106 | 11 - 21 | |||
| 04/26 22:25 | Täis | Color Esperanza | 1 - 1 | Rionegro Aguilas - reservid | +0.5, +1.0 | 5 - 7 | 3 - 1 | 3.0, 3.5 | Under | 96 - 110 | 6 - 12 | |||
| 04/26 20:00 | Täis | Medellin City FC | 0 - 2 | Sol de Oriente | -0.5, -1.0 | 5 - 3 | 4 - 2 | 3.0 | Under | 126 - 88 | 13 - 7 | |||
| 04/26 14:00 | Täis | Real Santuario | 1 - 2 | Tiendas Margos | 0.0 | 8 - 5 | 2 - 5 | 2.0, 2.5 | Over | 99 - 89 | 10 - 7 | |||
| April 2025 | ||||||||||||||
| 04/16 14:00 | Täis | Envigado FC - reservid | 1 - 0 | Real Santuario | 0.0, -0.5 | 4 - 2 | 3 - 2 | 3.0 | Under | - | 1 - | |||
| April 2025 | ||||||||||||||
| 04/12 22:00 | Täis | Color Esperanza | 3 - 2 | FC Leones - reservid | +0.5, +1.0 | 3 - 2 | 1 - 1 | 3.0, 3.5 | Over | 112 - 113 | 12 - 12 | |||
| 04/12 18:00 | Täis | Sol de Oriente | 0 - 1 | Atletico Nacional Medellin - reservid | 0.0, -0.5 | 6 - 6 | 4 - 2 | 2.5 | Under | 75 - 92 | 5 - 19 | |||
| 04/12 02:00 | Täis | Politécnico J.I.C. | 1 - 4 | Medellin City FC | 0.0, -0.5 | 2 - 4 | 1 - 2 | 2.5 | Over | 115 - 101 | 7 - 9 | |||
| 04/11 19:00 | Täis | Molino Viejo | 1 - 1 | Belen Arco Zaragoza | 0.0 | 2 - 5 | 0 - 1 | 2.0, 2.5 | Under | 136 - 138 | 4 - 6 | |||
| 04/10 14:00 | Ferrovalvulas FC | 0 - 0 | Envigado FC - reservid | -0.5, -1.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.5, 3.0 | - | - | |||||
| 04/09 17:01 | Täis | Independiente Medellin - reservid | 1 - 3 | Rionegro Aguilas - reservid | -0.5 | 3 - 5 | 1 - 3 | 2.5 | Over | 112 - 101 | 9 - 8 | |||
| 04/08 14:00 | Täis | FC Leones - reservid | 2 - 3 | Tiendas Margos | 0.0, -0.5 | 5 - 6 | 4 - 5 | 2.5 | Over | 103 - 95 | 7 - 12 | |||
| 04/07 15:00 | Täis | Belen Arco Zaragoza | 2 - 0 | Lula FC | -0.5 | 7 - 9 | 4 - 6 | 2.5, 3.0 | Under | 46 - 54 | 4 - 4 | |||
| 04/06 22:00 | Täis | Medellin City FC | 2 - 2 | Club Deportivo La Chalaca | -0.5 | 4 - 2 | 1 - 1 | 3.0, 3.5 | Over | 107 - 106 | 7 - 5 | |||
| 04/06 16:00 | Täis | CD Ciclos | 2 - 2 | Sol de Oriente | -0.5 | 5 - 7 | 2 - 3 | 2.5, 3.0 | Over | 85 - 90 | 10 - 9 | |||
| 04/05 22:21 | Täis | Real Santuario | 0 - 1 | Molino Viejo | -0.5 | 4 - 5 | 2 - 3 | 3.0 | Under | 79 - 84 | 10 - 11 | |||
| 04/04 16:30 | Täis | Atletico Nacional Medellin - reservid | 3 - 0 | Politécnico J.I.C. | 0.0, -0.5 | 2 - 5 | 2 - 2 | 2.0, 2.5 | Over | 87 - 104 | 11 - 10 | |||
| April 2025 | ||||||||||||||
| 04/01 14:00 | Täis | Envigado FC - reservid | 0 - 3 | Tiendas Margos | 0.0 | 4 - 5 | 2 - 1 | 2.5, 3.0 | Over | 103 - 111 | 9 - 16 | |||
