Austria 2. Liga Nurgalöökide statistika ja tulemused
TotalCorner pakub Austria 2. Liga nurgalöökide statistikat, mängukava, tulemusi, liigatabelit, kaartide statistikat ja koefitsientide võrdlust. Jälgi viimaseid Austria 2. Liga mänge täisaja nurgalöökide, poolaja nurgalöökide, väravate, kaartide ja mänguandmetega.
| algusaeg | Kodu | Skoor | Võõras | Handikäp | Nurgalöök | PA nurgalöögid | Aasia nurg. | Nurgalöök Ü/A | Väravad | Väravad Ü/A | Rünnak | Pealelöögid | Analüüs | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| May 2026 | ||||||||||||||
| 05/08 17:00 | Täis | SKU Amstetten | 3 - 0 | Austria Klagenfurt | -0.5, -1.0 | 3 - 2 | 2 - 0 | 9.5 | Under | 2.5, 3.0 | Over | 81 - 78 | 9 - 7 | |
| 05/08 17:00 | Täis | Rapid Wien II | 1 - 0 | First Vienna FC 1894 | 0.0, +0.5 | 2 - 3 | 2 - 0 | 9.5 | Under | 2.5, 3.0 | Under | 140 - 111 | 21 - 5 | |
| 05/08 17:00 | Täis | SV Kapfenberger | 0 - 3 | St. Pölten | +1.0 | 3 - 6 | 1 - 4 | 10.0 | Under | 3.0 | Push | 67 - 104 | 15 - 7 | |
| 05/08 17:00 | Täis | FC Liefering | 3 - 0 | Admira Wacker | +0.5 | 6 - 3 | 3 - 0 | 9.0 | Push | 3.0 | Push | 88 - 79 | 13 - 13 | |
| 05/08 17:00 | Täis | Hertha Wels | 2 - 0 | SK Sturm Graz II | -0.5 | 3 - 7 | 0 - 1 | 9.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 85 - 88 | 10 - 11 | |
| 05/08 17:00 | Täis | SV Austria Salzburg | 2 - 2 | Austria Lustenau | +0.5 | 7 - 7 | 5 - 2 | 9.0 | Over | 2.5 | Over | 111 - 122 | 19 - 16 | |
| May 2026 | ||||||||||||||
| 05/03 09:30 | Täis | Austria Lustenau | 2 - 0 | SW Bregenz | -1.0, -1.5 | 6 - 7 | 3 - 1 | 8.5 | Over | 3.0 | Under | 72 - 62 | 6 - 9 | |
| 05/03 09:30 | Täis | Austria Klagenfurt | 2 - 1 | Rapid Wien II | 0.0 | 2 - 6 | 1 - 3 | 9.5 | Under | 2.5, 3.0 | Over | 69 - 110 | 11 - 10 | |
| 05/02 19:00 | Täis | St. Pölten | 0 - 0 | Admira Wacker | 0.0, +0.5 | 6 - 6 | 2 - 5 | 9.0 | Over | 2.5 | Under | 90 - 72 | 10 - 9 | |
| 05/02 13:30 | Täis | FK Austria Vienna II | 0 - 5 | Floridsdorfer AC | +0.5, +1.0 | 4 - 3 | 3 - 3 | 8.5 | Under | 2.5 | Over | 105 - 124 | 7 - 10 | |
| 05/02 13:30 | Täis | First Vienna FC 1894 | 1 - 0 | Hertha Wels | -0.5 | 3 - 6 | 3 - 2 | 8.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 94 - 94 | 8 - 9 | |
| 05/02 13:30 | Täis | SV Kapfenberger | 1 - 4 | FC Liefering | +0.5, +1.0 | 2 - 3 | 2 - 0 | 10.5 | Under | 3.0, 3.5 | Over | 96 - 102 | 8 - 12 | |
| 05/02 13:30 | Täis | SK Sturm Graz II | 0 - 2 | SV Austria Salzburg | -0.5 | 5 - 4 | 1 - 3 | 9.0 | Push | 2.5, 3.0 | Under | 68 - 74 | 8 - 10 | |
| April 2026 | ||||||||||||||
| 04/26 09:30 | Täis | Admira Wacker | 2 - 1 | SK Sturm Graz II | -1.0 | 7 - 10 | 2 - 8 | 9.5 | Over | 2.5, 3.0 | Over | 63 - 77 | 21 - 14 | |
| 04/25 13:30 | Täis | SV Austria Salzburg | 1 - 0 | SV Kapfenberger | -0.5 | 2 - 11 | 1 - 6 | 9.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 64 - 60 | 13 - 15 | |
| 04/24 19:30 | Täis | Floridsdorfer AC | 0 - 0 | St. Pölten | 0.0, +0.5 | 3 - 6 | 1 - 3 | 9.0 | Push | 2.0, 2.5 | Under | 68 - 87 | 12 - 17 | |
| 04/24 17:00 | Täis | Austria Klagenfurt | 3 - 0 | Austria Lustenau | +0.5, +1.0 | 2 - 4 | 0 - 2 | 8.5 | Under | 2.5 | Over | 79 - 136 | 8 - 12 | |
| 04/24 17:00 | Täis | FC Liefering | 2 - 0 | FK Austria Vienna II | -0.5 | 5 - 6 | 4 - 0 | 9.5 | Over | 3.0 | Under | 110 - 95 | 21 - 8 | |
| 04/24 17:00 | Täis | SW Bregenz | 2 - 3 | Hertha Wels | 0.0, +0.5 | 7 - 3 | 4 - 1 | 8.5 | Over | 2.5, 3.0 | Over | 55 - 63 | 3 - 3 | |
| 04/24 17:00 | Täis | SKU Amstetten | 0 - 0 | First Vienna FC 1894 | 0.0 | 2 - 2 | 0 - 1 | 10.0 | Under | 2.5 | Under | 74 - 71 | 14 - 9 | |
| April 2026 | ||||||||||||||
| 04/19 09:30 | Täis | St. Pölten | 0 - 0 | FC Liefering | -0.5, -1.0 | 2 - 6 | 1 - 3 | 9.5 | Under | 2.5, 3.0 | Under | 76 - 102 | 11 - 18 | |
| 04/18 13:30 | Täis | SK Sturm Graz II | 1 - 1 | Austria Klagenfurt | -0.5 | 4 - 8 | 2 - 4 | 9.5 | Over | 2.5 | Under | 117 - 103 | 6 - 10 | |
| 04/17 19:30 | Täis | FK Austria Vienna II | 1 - 1 | SV Austria Salzburg | 0.0, -0.5 | 5 - 8 | 3 - 6 | 9.0 | Over | 2.5 | Under | 82 - 117 | 7 - 10 | |
| 04/17 19:30 | Täis | Admira Wacker | 0 - 0 | First Vienna FC 1894 | -1.0 | 3 - 3 | 0 - 2 | 9.0 | Under | 2.5 | Under | 63 - 89 | 6 - 13 | |
| 04/17 17:00 | Täis | SV Kapfenberger | 3 - 1 | SW Bregenz | 0.0, -0.5 | 3 - 10 | 2 - 3 | 10.0 | Over | 3.0 | Over | 97 - 105 | 10 - 12 | |
| 04/17 17:00 | Täis | Floridsdorfer AC | 5 - 0 | SKU Amstetten | 0.0 | 2 - 3 | 2 - 1 | 9.5 | Under | 2.0, 2.5 | Over | 76 - 63 | 7 - 11 | |
| 04/17 17:00 | Täis | Austria Lustenau | 3 - 0 | Rapid Wien II | -0.5, -1.0 | 2 - 4 | 2 - 3 | 9.0 | Under | 2.5, 3.0 | Over | 81 - 84 | 9 - 9 | |
| April 2026 | ||||||||||||||
| 04/12 09:30 | Täis | First Vienna FC 1894 | 2 - 1 | SK Sturm Graz II | 0.0, -0.5 | 14 - 5 | 7 - 4 | 9.5 | Over | 2.5 | Over | 92 - 69 | 20 - 4 | |
| 04/11 13:30 | Täis | SV Austria Salzburg | 0 - 0 | Admira Wacker | +1.0 | 4 - 5 | 4 - 4 | 9.0 | Push | 2.5 | Under | 78 - 100 | 4 - 9 | |
| 04/11 13:30 | Täis | FC Liefering | 3 - 1 | Floridsdorfer AC | 0.0 | 6 - 4 | 2 - 2 | 9.5 | Over | 2.0, 2.5 | Over | 109 - 108 | 22 - 10 | |
| 04/10 19:30 | Täis | Austria Lustenau | 3 - 0 | St. Pölten | 0.0 | 3 - 6 | 2 - 4 | 9.0 | Push | 2.5 | Over | 61 - 79 | 5 - 11 | |
| 04/10 17:00 | Täis | Rapid Wien II | 1 - 4 | Hertha Wels | 0.0 | 3 - 5 | 1 - 3 | 8.5 | Under | 2.5 | Over | 93 - 101 | 16 - 16 | |
| 04/10 17:00 | Täis | SKU Amstetten | 2 - 3 | SW Bregenz | -1.0 | 7 - 6 | 3 - 5 | 10.0 | Over | 3.0 | Over | 106 - 82 | 10 - 12 | |
| 04/10 17:00 | Täis | Austria Klagenfurt | 1 - 0 | SV Kapfenberger | 0.0 | 6 - 3 | 2 - 2 | 10.0 | Under | 2.5 | Under | 102 - 93 | 18 - 5 | |
| April 2026 | ||||||||||||||
| 04/06 16:00 | Täis | St. Pölten | 2 - 0 | Austria Klagenfurt | -1.5 | 5 - 1 | 1 - 0 | 10.0 | Under | 3.0 | Under | 113 - 78 | 12 - 2 | |
| 04/06 16:00 | Täis | SW Bregenz | 1 - 3 | SK Sturm Graz II | 0.0, +0.5 | 7 - 5 | 1 - 4 | 9.5 | Over | 2.5 | Over | 111 - 93 | 8 - 8 | |
| 04/06 15:00 | Täis | Floridsdorfer AC | 0 - 1 | First Vienna FC 1894 | -0.5 | 5 - 4 | 0 - 2 | 9.0 | Push | 2.0 | Under | 100 - 97 | 4 - 12 | |
| 04/06 13:00 | Täis | Hertha Wels | 1 - 1 | SV Austria Salzburg | 0.0, -0.5 | 3 - 4 | 1 - 4 | 8.5 | Under | 2.0, 2.5 | Under | 93 - 75 | 10 - 8 | |
| 04/06 13:00 | Täis | FC Liefering | 0 - 1 | SKU Amstetten | 0.0 | 5 - 2 | 1 - 1 | 10.0 | Under | 3.0 | Under | 102 - 78 | 9 - 8 | |
| 04/06 13:00 | Täis | SV Kapfenberger | 0 - 2 | Rapid Wien II | 0.0 | 4 - 5 | 3 - 3 | 10.0 | Under | 3.0 | Under | 93 - 105 | 11 - 13 | |
