Czech Republic U21 League Nurgalöökide statistika ja tulemused
TotalCorner pakub Czech Republic U21 League nurgalöökide statistikat, mängukava, tulemusi, liigatabelit, kaartide statistikat ja koefitsientide võrdlust. Jälgi viimaseid Czech Republic U21 League mänge täisaja nurgalöökide, poolaja nurgalöökide, väravate, kaartide ja mänguandmetega.
| algusaeg | Kodu | Skoor | Võõras | Handikäp | Nurgalöök | PA nurgalöögid | Aasia nurg. | Nurgalöök Ü/A | Väravad | Väravad Ü/A | Rünnak | Pealelöögid | Analüüs | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| August 2018 | ||||||||||||||
| 08/06 10:00 | Täis | MFK Karvina U21 | 1 - 0 | Banik Ostrava U21 | -0.5 | 7 - 5 | 5 - 2 | 3.5 | Under | 69 - 64 | 12 - 8 | |||
| 08/06 10:00 | Täis | Slovacko U21 | 2 - 2 | FC Zbrojovka Brno U21 | -0.5 | 4 - 2 | 4 - 0 | 3.5 | Over | 117 - 94 | 15 - 16 | |||
| 08/05 16:00 | Täis | Viktoria Plzen U21 | 3 - 3 | FK Pribram U21 | -0.5, -1.0 | 14 - 7 | 7 - 3 | 3.5, 4.0 | Over | 112 - 82 | 14 - 13 | |||
| 08/05 10:00 | Täis | FC Zlin U21 | 1 - 3 | Trinec U21 | -0.5, -1.0 | 4 - 2 | 0 - 2 | 3.5, 4.0 | Over | 122 - 93 | 14 - 7 | |||
| 08/05 10:00 | Täis | Vysocina Jihlava U21 | 4 - 3 | Sigma Olomouc U21 | -0.5 | 7 - 6 | 4 - 2 | 3.5, 4.0 | Over | 98 - 127 | 10 - 8 | |||
| 08/05 10:00 | Täis | Hradec Kralove U21 | 1 - 1 | Praha Sparta U21 | 0.0, -0.5 | 8 - 11 | 3 - 7 | 3.5, 4.0 | Under | 78 - 109 | 11 - 16 | |||
| 08/05 10:00 | Täis | Bohemians 1905 U21 | 0 - 5 | Slovan Liberec U21 | 0.0 | 8 - 6 | 2 - 3 | 3.5, 4.0 | Over | 102 - 125 | 9 - 14 | |||
| 08/05 09:30 | Täis | Mlada Boleslav U21 | 3 - 2 | Slavia Prague U21 | -0.5, -1.0 | 6 - 7 | 4 - 4 | 3.5, 4.0 | Over | 114 - 103 | 20 - 9 | |||
| July 2018 | ||||||||||||||
| 07/31 10:00 | Täis | Slovan Liberec U21 | 0 - 1 | FK Teplice U21 | 0.0, -0.5 | 11 - 5 | 9 - 1 | 3.5, 4.0 | Under | 125 - 116 | 23 - 11 | |||
| 07/30 14:00 | Täis | FC Brno U21 | 2 - 0 | MFK Karvina U21 | -1.0 | 2 - 6 | 2 - 5 | 3.5 | Under | 103 - 101 | 11 - 12 | |||
| 07/30 12:00 | Täis | Ceske Budejovice U21 | 4 - 3 | FK Baumit Jablonec U21 | 0.0 | 6 - 2 | 4 - 0 | 3.5, 4.0 | Over | 104 - 117 | 21 - 16 | |||
| 07/30 12:00 | Täis | Praha Sparta U21 | 2 - 2 | Mlada Boleslav U21 | 0.0, -0.5 | 5 - 4 | 2 - 2 | 3.5 | Over | 116 - 99 | 14 - 11 | |||
| 07/30 12:00 | Täis | FK Pribram U21 | 3 - 3 | Bohemians 1905 U21 | 0.0 | 5 - 8 | 3 - 4 | 3.5 | Over | 95 - 112 | 11 - 8 | |||
| 07/30 10:00 | Täis | Slavia Prague U21 | 3 - 2 | Viktoria Plzen U21 | -0.5, -1.0 | 3 - 4 | 2 - 3 | 3.5 | Over | 112 - 85 | 16 - 17 | |||
| 07/29 10:00 | Täis | Trinec U21 | 0 - 4 | Slovacko U21 | 0.0, +0.5 | 1 - 9 | 0 - 3 | 3.0, 3.5 | Over | 98 - 119 | 7 - 18 | |||
| 07/29 10:00 | Täis | FC Zlin U21 | 4 - 0 | Vysocina Jihlava U21 | -0.5 | 6 - 5 | 3 - 2 | 3.0, 3.5 | Over | 108 - 103 | 17 - 13 | |||
| 07/29 09:30 | Täis | Banik Ostrava U21 | 2 - 3 | Sigma Olomouc U21 | -0.5, -1.0 | 5 - 6 | 2 - 3 | 3.5 | Over | 110 - 113 | 5 - 17 | |||
| July 2018 | ||||||||||||||
| 07/26 16:00 | Täis | Dukla Praha U21 | 1 - 1 | Hradec Kralove U21 | +0.5 | 3 - 1 | 2 - 0 | 3.5 | Under | 137 - 76 | 13 - 7 | |||
| 07/24 12:00 | Täis | Vysocina Jihlava U21 | 1 - 2 | Banik Ostrava U21 | 0.0, -0.5 | 6 - 3 | 3 - 0 | 3.5 | Under | 112 - 105 | 9 - 10 | |||
| 07/24 10:00 | Täis | FK Baumit Jablonec U21 | 3 - 2 | Slovan Liberec U21 | +1.0 | 6 - 10 | 5 - 3 | 3.5 | Over | 106 - 113 | 15 - 23 | |||
| 07/23 14:00 | Täis | Hradec Kralove U21 | 5 - 1 | Ceske Budejovice U21 | -2.0 | 18 - 1 | 6 - 0 | 4.0 | Over | 118 - 91 | 21 - 1 | |||
| 07/23 12:00 | Täis | Sigma Olomouc U21 | 1 - 3 | FC Brno U21 | 0.0, -0.5 | 14 - 3 | 8 - 0 | 3.5 | Over | 85 - 85 | 15 - 11 | |||
| 07/23 10:00 | Täis | MFK Karvina U21 | 1 - 1 | Trinec U21 | -0.5, -1.0 | 10 - 3 | 4 - 2 | 3.5 | Under | 95 - 85 | 18 - 11 | |||
| 07/23 10:00 | Täis | Slovacko U21 | 0 - 0 | FC Zlin U21 | 0.0, -0.5 | 4 - 6 | 2 - 2 | 3.5 | Under | 113 - 96 | 8 - 8 | |||
| 07/23 10:00 | Täis | Bohemians 1905 U21 | 5 - 1 | Viktoria Plzen U21 | 0.0 | 5 - 7 | 1 - 3 | 3.5, 4.0 | Over | 88 - 99 | 13 - 10 | |||
| 07/22 10:00 | Täis | FK Teplice U21 | 2 - 0 | FK Pribram U21 | -0.5, -1.0 | 9 - 5 | 5 - 2 | 3.5 | Under | 93 - 126 | 14 - 14 | |||
| 07/22 09:30 | Täis | Mlada Boleslav U21 | 3 - 2 | Dukla Praha U21 | -1.0 | 10 - 4 | 3 - 2 | 3.5, 4.0 | Over | 117 - 105 | 19 - 8 | |||
| May 2018 | ||||||||||||||
| 05/29 13:00 | Täis | FK Pribram U21 | 5 - 1 | MFK Karvina U21 | -0.5, -1.0 | 6 - 2 | 1 - 0 | 3.5, 4.0 | Over | 118 - 98 | 34 - 6 | |||
| 05/28 13:00 | Täis | Jablonec U21 | 2 - 3 | Sigma Olomouc U21 | -0.5, -1.0 | 5 - 7 | 3 - 5 | 3.5 | Over | 109 - 102 | 17 - 9 | |||
| 05/28 12:33 | Täis | Praha Sparta U21 | 1 - 3 | Slovacko U21 | -1.0 | 7 - 6 | 3 - 4 | 3.5, 4.0 | Over | 117 - 101 | 18 - 13 | |||
| 05/27 13:00 | Täis | FC Brno U21 | 3 - 0 | Bohemians 1905 U21 | -0.5, -1.0 | 6 - 6 | 4 - 2 | 3.5 | Under | 103 - 98 | 12 - 5 | |||
| 05/27 12:00 | Täis | Slovan Liberec U21 | 1 - 5 | FC Fastav Zlín U21 | -0.5, -1.0 | 12 - 7 | 6 - 5 | 3.0 | Over | 99 - 92 | 10 - 22 | |||
| 05/27 12:00 | Täis | Hradec Kralove U21 | 5 - 1 | MFK Karvina U21 | -0.5, -1.0 | 10 - 1 | 5 - 0 | 3.0, 3.5 | Over | 120 - 75 | 29 - 5 | |||
| 05/27 10:00 | Täis | Viktoria Plzen U21 | 1 - 2 | Trinec U21 | -0.5 | 4 - 9 | 2 - 7 | 3.5 | Under | 101 - 104 | 6 - 16 | |||
| 05/27 10:00 | Täis | Slavia Prague U21 | 2 - 0 | Dukla Praha U21 | -1.5 | 8 - 3 | 3 - 1 | 4.0 | Under | 68 - 70 | 14 - 7 | |||
| 05/27 10:00 | Täis | FK Teplice U21 | 3 - 2 | Mlada Boleslav U21 | 0.0, -0.5 | 0 - 9 | 0 - 4 | 3.0 | Over | 98 - 104 | 9 - 8 | |||
| 05/27 10:00 | Täis | Banik Ostrava U21 | 3 - 1 | FK Pribram U21 | 0.0, -0.5 | 7 - 2 | 2 - 2 | 3.0, 3.5 | Over | 152 - 132 | 15 - 9 | |||
| May 2018 | ||||||||||||||
| 05/23 13:00 | Täis | FK Pribram U21 | 0 - 1 | FC Zlin U21 | 0.0, +0.5 | 4 - 9 | 2 - 6 | 3.5, 4.0 | Under | 47 - 44 | 7 - 13 | |||
| 05/23 10:00 | Täis | MFK Karvina U21 | 0 - 7 | Mlada Boleslav U21 | +0.5 | 3 - 5 | 0 - 1 | 3.5 | Over | 36 - 62 | 7 - 29 | |||
| 05/21 14:00 | Täis | Trinec U21 | 4 - 0 | Ceske Budejovice U21 | -1.0 | 8 - 4 | 4 - 3 | 3.5, 4.0 | Over | 152 - 110 | 20 - 9 | |||
