Prantsusmaa National 2 Nurgalöökide statistika ja tulemused
TotalCorner pakub Prantsusmaa National 2 nurgalöökide statistikat, mängukava, tulemusi, liigatabelit, kaartide statistikat ja koefitsientide võrdlust. Jälgi viimaseid Prantsusmaa National 2 mänge täisaja nurgalöökide, poolaja nurgalöökide, väravate, kaartide ja mänguandmetega.
| algusaeg | Kodu | Skoor | Võõras | Handikäp | Nurgalöök | PA nurgalöögid | Aasia nurg. | Nurgalöök Ü/A | Väravad | Väravad Ü/A | Rünnak | Pealelöögid | Analüüs | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| February 2025 | ||||||||||||||
| 02/15 13:30 | Täis | Valenciennes II | 1 - 3 | Dieppe | +1.0, +1.5 | 4 - 11 | 1 - 4 | 3.0 | Over | 90 - 90 | 4 - 11 | |||
| February 2025 | ||||||||||||||
| 02/09 14:00 | Täis | US Châteauneuf-sur-Loire | 1 - 2 | US Orléans II | 0.0, +0.5 | 7 - 5 | 2 - 3 | 2.5, 3.0 | Over | 130 - 95 | 9 - 15 | |||
| 02/09 13:30 | Täis | Montpellier II | 1 - 0 | SUD FC | -1.0 | 4 - 2 | 1 - 1 | 3.0 | Under | 77 - 60 | 10 - 6 | |||
| 02/09 13:30 | Täis | Metz II | 0 - 1 | US Sarre-Union | 0.0 | 4 - 3 | 2 - 1 | 2.0, 2.5 | Under | 89 - 82 | 8 - 7 | |||
| 02/08 19:00 | Täis | Caen II | 1 - 0 | Bretigny | 0.0, -0.5 | 6 - 3 | 3 - 1 | 2.5, 3.0 | Under | 93 - 57 | 6 - 4 | |||
| 02/08 18:00 | Täis | Pau II | 0 - 0 | Alberes Argelès | -0.5 | 4 - 1 | 1 - 0 | 2.5 | Under | 140 - 61 | 4 - 8 | |||
| 02/08 17:00 | Täis | Grand Quevilly FC | 1 - 3 | Alencon US | 0.0, -0.5 | 1 - 11 | 1 - 6 | 2.5, 3.0 | Over | 78 - 103 | 4 - 14 | |||
| 02/08 17:00 | Täis | Racing Paris | 1 - 1 | Auxerre II | -0.5, -1.0 | 3 - 6 | 1 - 4 | 8.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 99 - 110 | 4 - 6 | |
| 02/08 17:00 | Täis | Colomiers | 2 - 0 | Bassin d''Arcachon | 0.0, -0.5 | 2 - 8 | 1 - 1 | 2.5 | Under | 61 - 83 | 8 - 15 | |||
| 02/08 17:00 | Täis | Rennes TA | 1 - 1 | Laval II | 0.0, -0.5 | 4 - 3 | 0 - 1 | 2.5 | Under | 80 - 78 | 14 - 12 | |||
| 02/08 17:00 | Täis | L'Entente SSG | 0 - 3 | US Le Pays du Valois | 0.0 | 10 - 5 | 5 - 1 | 2.5 | Over | 72 - 66 | 8 - 8 | |||
| 02/08 17:00 | Täis | OCPAM | 1 - 0 | Reims II | 0.0 | 3 - 2 | 1 - 1 | 2.5, 3.0 | Under | 81 - 87 | 15 - 8 | |||
| 02/08 17:00 | Täis | ASPTT Dijon | 2 - 0 | Dijon II | 0.0 | 7 - 6 | 6 - 3 | 2.0, 2.5 | Under | 71 - 87 | 8 - 11 | |||
| 02/08 17:00 | Täis | US Ivry | 0 - 2 | Louhans-Cuiseaux | -0.5 | 7 - 3 | 5 - 2 | 2.5, 3.0 | Under | 87 - 50 | 23 - 12 | |||
| 02/08 17:00 | Täis | Lyon-Duchère | 1 - 0 | St Etienne II | -0.5, -1.0 | 8 - 5 | 6 - 0 | 2.5 | Under | 69 - 79 | 6 - 11 | |||
| 02/08 17:00 | Täis | Lyon II | 4 - 0 | Chassieu Decines | -1.0 | 5 - 3 | 0 - 1 | 2.5, 3.0 | Over | 117 - 82 | 12 - 5 | |||
| 02/08 17:00 | Täis | Vannes OC | 1 - 2 | Lannion FC | -0.5 | 6 - 3 | 4 - 0 | 2.0, 2.5 | Over | 90 - 77 | 17 - 7 | |||
| 02/08 17:00 | Täis | Romorantin | 2 - 0 | Vineuil SF | -0.5, -1.0 | 2 - 3 | 0 - 3 | 3.0 | Under | 122 - 122 | 8 - 9 | |||
| 02/08 17:00 | Täis | Angers II | 0 - 1 | Sable FC | -0.5 | 7 - 1 | 3 - 1 | 2.5 | Under | 95 - 63 | 7 - 4 | |||
| 02/08 17:00 | Täis | ES Fosséenne | 1 - 4 | Rousset-Ste Victoire | 0.0 | 4 - 1 | 1 - 0 | 2.5, 3.0 | Over | 85 - 73 | 11 - 8 | |||
| 02/08 16:00 | Täis | Sarreguemines | 0 - 0 | CA Pontarlier | 0.0, +0.5 | 8 - 6 | 2 - 2 | 2.5, 3.0 | Under | 90 - 77 | 11 - 7 | |||
| 02/08 15:00 | Täis | AG Caennaise | 1 - 2 | Caen PTT | 0.0, -0.5 | 4 - 11 | 4 - 5 | 2.5, 3.0 | Over | 74 - 97 | 8 - 18 | |||
| 02/08 13:30 | Täis | Strasbourg II | 1 - 0 | Colmar | +0.5 | 3 - 9 | 2 - 2 | 8.5 | Over | 2.5 | Under | 54 - 118 | 4 - 8 | |
| 02/08 13:30 | Täis | Neuilly Sur Marne | 1 - 2 | Troyes II | 0.0, +0.5 | 2 - 7 | 1 - 1 | 9.0 | Push | 2.5, 3.0 | Over | 116 - 105 | 16 - 7 | |
| 02/08 12:30 | Olympique d'Alès | 0 - 0 | USC Cortenais | -1.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0 | - | - | |||||
| February 2025 | ||||||||||||||
| 02/02 13:56 | Täis | C'Chartres | 0 - 1 | Union Cosnoise | -0.5 | 5 - 5 | 1 - 4 | 2.0,2.5 | Under | 122 - 100 | 13 - 12 | |||
| 02/01 17:00 | Täis | Vineuil SF | 1 - 0 | Vierzon Foot | +0.5 | 0 - 3 | 0 - 2 | 2.5 | Under | 119 - 151 | 8 - 12 | |||
| 02/01 17:00 | Täis | Cesson | 1 - 0 | Vannes OC | 0.0 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2.5 | Under | 85 - 91 | 7 - 10 | |||
| 02/01 17:00 | Täis | Strasbourg Koenigshoffen | 0 - 0 | Raon-l'Étape | -0.5 | 3 - 6 | 2 - 2 | 9.0 | Push | 2.5 | Under | 89 - 107 | 1 - 10 | |
| 02/01 17:00 | Täis | Sable FC | 1 - 3 | USSA Vertou | 0.0, -0.5 | 4 - 7 | 1 - 4 | 8.5 | Over | 2.5 | Over | 89 - 70 | 3 - 7 | |
| 02/01 17:00 | Täis | FC Ouest Tourangeau | 2 - 1 | Avoine OCC | -0.5 | 3 - 4 | 1 - 2 | 2.0, 2.5 | Over | 92 - 86 | 10 - 12 | |||
| 02/01 17:00 | Täis | Montceau | 0 - 0 | Racing Paris | +0.5, +1.0 | 6 - 4 | 4 - 4 | 2.5 | Under | 91 - 82 | 11 - 11 | |||
| 02/01 17:00 | Täis | Sainte-Geneviève Sports | 2 - 0 | Neuilly Sur Marne | 0.0, -0.5 | 6 - 2 | 4 - 1 | 2.0, 2.5 | Under | 117 - 125 | 12 - 7 | |||
| 02/01 17:00 | Täis | Torcy | 0 - 4 | US Ivry | 0.0 | 3 - 3 | 2 - 2 | 8.0 | Under | 2.0, 2.5 | Over | 115 - 116 | 10 - 15 | |
| 02/01 16:00 | Täis | Lorient II | 4 - 0 | PD Ergué-Gaberic | -0.5, -1.0 | 4 - 8 | 4 - 0 | 2.5 | Over | 85 - 59 | 14 - 9 | |||
| January 2025 | ||||||||||||||
| 01/26 14:00 | Täis | St Etienne II | 1 - 0 | Limonest | 0.0, +0.5 | 5 - 11 | 3 - 2 | 2.0, 2.5 | Under | 92 - 82 | 11 - 20 | |||
| 01/26 14:00 | Täis | Entente UGA Ardziv | 0 - 1 | Villefranche SJB | 0.0, -0.5 | 3 - 1 | 1 - 1 | 2.5, 3.0 | Under | 77 - 90 | 6 - 8 | |||
| 01/26 13:30 | Täis | Chateauroux II | 4 - 1 | US Châteauneuf-sur-Loire | 0.0, -0.5 | 4 - 4 | 0 - 2 | 2.0, 2.5 | Over | 111 - 109 | 14 - 12 | |||
| 01/26 13:30 | Täis | Bordeaux II | 2 - 1 | Colomiers | +0.5 | 5 - 2 | 1 - 1 | 9.0 | Under | 2.5 | Over | 75 - 90 | 11 - 5 | |
| 01/26 13:30 | Täis | Bretigny | 1 - 1 | SU Dives Cabourg | -0.5 | 4 - 9 | 2 - 3 | 2.0 | Push | 119 - 131 | 10 - 14 | |||