Iirimaa U19 liiga Nurgalöökide statistika ja tulemused
TotalCorner pakub Iirimaa U19 liiga nurgalöökide statistikat, mängukava, tulemusi, liigatabelit, kaartide statistikat ja koefitsientide võrdlust. Jälgi viimaseid Iirimaa U19 liiga mänge täisaja nurgalöökide, poolaja nurgalöökide, väravate, kaartide ja mänguandmetega.
| algusaeg | Kodu | Skoor | Võõras | Handikäp | Nurgalöök | PA nurgalöögid | Aasia nurg. | Nurgalöök Ü/A | Väravad | Väravad Ü/A | Rünnak | Pealelöögid | Analüüs | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| June 2022 | ||||||||||||||
| 06/19 14:00 | Täis | Derry City U19 | 0 - 4 | Kerry DL U19 | -0.5, -1.0 | 3 - 4 | 0 - 1 | 3.0 | Over | 69 - 72 | 12 - 13 | |||
| May 2022 | ||||||||||||||
| 05/29 14:00 | Täis | Bray Wanderers U19 | 2 - 0 | Wexford FC U19 | -0.5 | 1 - 2 | 1 - 1 | 3.5 | Under | 89 - 73 | 13 - 12 | |||
| 05/29 14:00 | Täis | Finn Harps U19 | 0 - 2 | Drogheda United U19 | -0.5 | 3 - 1 | 0 - 0 | 3.5 | Under | 87 - 77 | 9 - 8 | |||
| May 2022 | ||||||||||||||
| 05/08 14:00 | Täis | Sligo Rovers U19 | 1 - 3 | Shelbourne U19 | 0.0, -0.5 | 5 - 4 | 3 - 4 | 3.0 | Over | 105 - 102 | 13 - 14 | |||
| 05/07 14:00 | St Patrick''s U19 | 0 - 0 | Waterford FC U19 | 0.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0, 3.5 | - | - | |||||
| May 2022 | ||||||||||||||
| 05/01 14:00 | Täis | Bohemians Dublin U19 | 0 - 0 | Sligo Rovers U19 | -1.0, -1.5 | 4 - 1 | 1 - 1 | 3.5, 4.0 | Under | 121 - 121 | 18 - 5 | |||
| 05/01 14:00 | Täis | Derry City U19 | 2 - 1 | Shelbourne U19 | 0.0, +0.5 | 5 - 2 | 1 - 0 | 3.5 | Under | 65 - 92 | 10 - 11 | |||
| 05/01 13:00 | Täis | Wexford FC U19 | 0 - 2 | Cork City U19 | +0.5, +1.0 | 5 - 7 | 0 - 3 | 3.0, 3.5 | Under | 65 - 82 | 5 - 16 | |||
| April 2022 | ||||||||||||||
| 04/27 18:30 | Täis | Bray Wanderers U19 | 0 - 2 | St Patrick''s U19 | +0.5 | 0 - 10 | 0 - 7 | 3.5 | Under | 57 - 82 | 7 - 15 | |||
| April 2022 | ||||||||||||||
| 04/24 15:00 | Täis | UCD U19 | 2 - 4 | Galway United U19 | 0.0 | 6 - 4 | 3 - 2 | 3.0, 3.5 | Over | 126 - 117 | 9 - 11 | |||
| 04/24 13:00 | Täis | Shelbourne U19 | 1 - 2 | Bohemians Dublin U19 | 0.0, +0.5 | 4 - 3 | 1 - 2 | 3.5 | Under | 109 - 91 | 7 - 8 | |||
| April 2022 | ||||||||||||||
| 04/21 20:30 | Täis | Finn Harps U19 | 2 - 2 | Derry City U19 | 0.0, -0.5 | 6 - 9 | 3 - 5 | 3.5 | Over | 108 - 110 | 7 - 23 | |||
| April 2022 | ||||||||||||||
| 04/17 14:00 | Täis | Derry City U19 | 1 - 3 | Shamrock Rovers U19 | +0.5 | 4 - 2 | 2 - 0 | 3.0, 3.5 | Over | 124 - 131 | 16 - 9 | |||
| 04/17 14:00 | Täis | Bohemians Dublin U19 | 6 - 0 | Longford Town U19 | -2.0, -2.5 | 2 - 3 | 0 - 1 | 3.5 | Over | 75 - 70 | 23 - 12 | |||
| 04/17 13:00 | Täis | Dundalk U19 | 4 - 1 | Shelbourne U19 | 0.0 | 4 - 8 | 2 - 2 | 2.5, 3.0 | Over | 74 - 127 | 15 - 15 | |||
| April 2022 | ||||||||||||||
| 04/10 14:00 | Täis | Cork City U19 | 2 - 1 | Kerry DL U19 | -1.0 | 4 - 4 | 2 - 3 | 3.0, 3.5 | Under | 100 - 90 | 19 - 8 | |||
| 04/10 14:00 | Täis | Sligo Rovers U19 | 3 - 0 | Derry City U19 | 0.0, +0.5 | 6 - 6 | 1 - 3 | 3.0, 3.5 | Under | 93 - 67 | 14 - 8 | |||
| 04/10 14:00 | Täis | St Patrick''s U19 | 4 - 0 | Galway United U19 | 0.0, +0.5 | 3 - 3 | 1 - 3 | 3.0 | Over | 110 - 101 | 16 - 6 | |||
| 04/10 13:00 | Täis | Wexford FC U19 | 0 - 1 | Cobh Ramblers U19 | +0.5 | 4 - 2 | 1 - 0 | 3.5 | Under | 70 - 85 | 10 - 9 | |||
| April 2022 | ||||||||||||||
| 04/03 14:33 | Täis | Bray Wanderers U19 | 1 - 0 | Wexford FC U19 | 0.0 | 4 - 3 | 1 - 1 | 3.0, 3.5 | Under | 69 - 77 | 13 - 10 | |||
| 04/03 14:00 | Täis | Derry City U19 | 0 - 2 | Drogheda United U19 | -0.5, -1.0 | 1 - 4 | 0 - 1 | 3.0, 3.5 | Under | 136 - 125 | 6 - 9 | |||
| 04/03 14:00 | Täis | Treaty United FC U19 | 0 - 4 | St Patrick''s U19 | +1.0, +1.5 | 3 - 13 | 1 - 7 | 4.0 | Push | 68 - 108 | 6 - 20 | |||
| 04/03 13:00 | Täis | Dundalk U19 | 4 - 2 | Longford Town U19 | -0.5, -1.0 | 4 - 4 | 2 - 4 | 4.0 | Over | 97 - 84 | 20 - 11 | |||
| March 2022 | ||||||||||||||
| 03/27 16:30 | Sligo Rovers U19 | 0 - 0 | Shelbourne U19 | 0 - 0 | 0 - 0 | - | - | |||||||
| 03/27 15:00 | Täis | UCD U19 | 2 - 0 | Bray Wanderers U19 | -0.5,-1.0 | 3 - 2 | 2 - 0 | 3.0,3.5 | Under | 100 - 98 | 6 - 6 | |||
| 03/27 13:00 | Täis | Wexford FC U19 | 0 - 1 | Treaty United FC U19 | -0.5 | 4 - 7 | 1 - 5 | 3.5 | Under | 76 - 78 | 12 - 12 | |||
| March 2022 | ||||||||||||||
| 03/20 14:58 | Täis | UCD U19 | 2 - 1 | Cork City U19 | 0.0,+0.5 | 7 - 9 | 2 - 7 | 3.5 | Under | 96 - 128 | 18 - 11 | |||
| 03/20 14:00 | Täis | Sligo Rovers U19 | 2 - 3 | Shamrock Rovers U19 | +0.5 | 2 - 1 | 1 - 1 | 3.5,4.0 | Over | 138 - 117 | 13 - 9 | |||
| 03/20 14:00 | Täis | Derry City U19 | 2 - 1 | Athlone Town U19 | -0.5,-1.0 | 10 - 6 | 4 - 4 | 3.0,3.5 | Under | 77 - 71 | 20 - 6 | |||
| 03/20 12:56 | Täis | Shelbourne U19 | 2 - 0 | Drogheda United U19 | -1.0,-1.5 | 8 - 1 | 5 - 0 | 3.0,3.5 | Under | 68 - 39 | 17 - 2 | |||
| March 2022 | ||||||||||||||
| 03/15 19:30 | St Patrick''s U19 | 0 - 0 | UCD U19 | -1.5, -2.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0, 3.5 | - | - | |||||
| 03/13 14:00 | Täis | Bohemians Dublin U19 | 4 - 3 | Derry City U19 | -0.5, -1.0 | 13 - 3 | 7 - 0 | 3.5 | Over | 132 - 68 | 24 - 7 | |||
| March 2022 | ||||||||||||||
| 03/06 16:00 | Täis | UCD U19 | 4 - 0 | Wexford FC U19 | -0.5 | 10 - 5 | 4 - 2 | 3.5 | Over | 83 - 69 | 16 - 10 | |||
| 03/06 15:30 | Täis | Drogheda United U19 | 1 - 3 | Shamrock Rovers U19 | +1.5 | 2 - 10 | 0 - 6 | 3.5, 4.0 | Over | 62 - 151 | 2 - 14 | |||
| 03/06 14:00 | Täis | Sligo Rovers U19 | 3 - 2 | Longford Town U19 | -1.0 | 8 - 3 | 6 - 2 | 3.5 | Over | - | 3 - 2 | |||
| 03/06 14:00 | Täis | Derry City U19 | 1 - 2 | Dundalk U19 | -0.5 | 4 - 6 | 2 - 4 | 3.5 | Under | 106 - 98 | 9 - 12 | |||
| 03/06 12:00 | Täis | Shelbourne U19 | 2 - 0 | Athlone Town U19 | -1.0 | 8 - 3 | 1 - 1 | 3.0, 3.5 | Under | 93 - 53 | 13 - 7 | |||
| November 2021 | ||||||||||||||
| 11/07 14:00 | Täis | St Patrick''s U19 | 4 - 1 | UCD U19 | -1.5 | 9 - 3 | 3 - 2 | 3.5, 4.0 | Over | 171 - 108 | 17 - 2 | |||
| 11/07 14:00 | Shelbourne U19 | 0 - 0 | Galway United U19 | 0.0,-0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.5 | - | - | |||||
| 11/07 14:00 | Treaty United FC U19 | 0 - 0 | Athlone Town U19 | +0.5,+1.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.5, 4.0 | - | - | |||||
