Albaania meistrivõistlused Nurgalöökide statistika ja tulemused
TotalCorner pakub Albaania meistrivõistlused nurgalöökide statistikat, mängukava, tulemusi, liigatabelit, kaartide statistikat ja koefitsientide võrdlust. Jälgi viimaseid Albaania meistrivõistlused mänge täisaja nurgalöökide, poolaja nurgalöökide, väravate, kaartide ja mänguandmetega.
| algusaeg | Kodu | Skoor | Võõras | Handikäp | Nurgalöök | PA nurgalöögid | Aasia nurg. | Nurgalöök Ü/A | Väravad | Väravad Ü/A | Rünnak | Pealelöögid | Analüüs | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| March 2026 | ||||||||||||||
| 03/08 17:00 | Täis | KS Flamurtari Vlorë | 1 - 0 | Vllaznia Shkoder | +0.5 | 1 - 2 | 0 - 0 | 2.0 | Under | 71 - 103 | 2 - 9 | |||
| 03/08 14:00 | Täis | KF Tirana | 0 - 1 | AF Elbasani | 0.0, +0.5 | 2 - 5 | 0 - 2 | 2.0, 2.5 | Under | 107 - 101 | 8 - 13 | |||
| February 2026 | ||||||||||||||
| 02/28 18:30 | Täis | KF Teuta | 1 - 1 | KS Flamurtari Vlorë | -0.5, -1.0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 2.0 | Push | 132 - 78 | 14 - 7 | |||
| 02/28 15:30 | Täis | FK Partizani | 2 - 0 | FK Egnatia | 0.0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2.0 | Push | 103 - 148 | 8 - 13 | |||
| 02/28 15:30 | AF Elbasani | 0 - 0 | Bylis Ballsh | -1.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.5 | - | - | |||||
| 02/28 12:30 | Täis | FK Vora | 1 - 2 | FC Dinamo City | +0.5, +1.0 | 4 - 1 | 2 - 0 | 2.0 | Over | 76 - 142 | 9 - 15 | |||
| 02/27 18:00 | Täis | Vllaznia Shkoder | 3 - 1 | KF Tirana | -0.5, -1.0 | 6 - 2 | 4 - 1 | 2.0 | Over | 110 - 128 | 17 - 4 | |||
| February 2026 | ||||||||||||||
| 02/22 15:30 | Täis | KS Flamurtari Vlorë | 1 - 2 | FK Partizani | 0.0, -0.5 | 8 - 5 | 2 - 4 | 2.0 | Over | 127 - 85 | 9 - 9 | |||
| 02/22 12:30 | Täis | KF Tirana | 0 - 1 | KF Teuta | 0.0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2.0 | Under | 137 - 90 | 6 - 11 | |||
| 02/21 12:30 | Täis | FK Vora | 1 - 2 | AF Elbasani | +1.0 | 1 - 4 | 1 - 0 | 2.0, 2.5 | Over | 60 - 53 | 15 - 10 | |||
| 02/21 12:30 | Täis | Bylis Ballsh | 2 - 1 | Vllaznia Shkoder | +0.5, +1.0 | 3 - 6 | 2 - 2 | 2.0 | Over | 52 - 79 | 9 - 15 | |||
| 02/20 18:00 | Täis | FK Egnatia | 1 - 0 | FC Dinamo City | 0.0 | 4 - 3 | 1 - 2 | 2.0 | Under | 120 - 117 | 11 - 7 | |||
| February 2026 | ||||||||||||||
| 02/15 18:30 | Täis | Vllaznia Shkoder | 2 - 1 | AF Elbasani | -0.5 | 3 - 4 | 1 - 3 | 2.0 | Over | 89 - 98 | 14 - 8 | |||
| 02/15 15:30 | Täis | FK Partizani | 2 - 0 | KF Tirana | -0.5 | 3 - 6 | 2 - 3 | 2.0 | Push | 87 - 142 | 7 - 5 | |||
| 02/15 15:30 | Täis | FC Dinamo City | 1 - 1 | KS Flamurtari Vlorë | -1.0 | 8 - 2 | 5 - 2 | 2.0, 2.5 | Under | 190 - 98 | 12 - 5 | |||
| 02/14 15:30 | Täis | KF Teuta | 2 - 1 | Bylis Ballsh | -0.5, -1.0 | 6 - 2 | 5 - 2 | 2.0 | Over | 120 - 117 | 6 - 4 | |||
| 02/14 12:30 | Täis | FK Vora | 1 - 1 | FK Egnatia | +0.5 | 3 - 7 | 0 - 2 | 2.0 | Push | 66 - 62 | 6 - 8 | |||
| February 2026 | ||||||||||||||
| 02/07 12:30 | Täis | KF Tirana | 1 - 1 | FC Dinamo City | 0.0, +0.5 | 0 - 7 | 0 - 0 | 2.0 | Push | 84 - 160 | 6 - 18 | |||
| 02/06 18:00 | Täis | KS Flamurtari Vlorë | 0 - 1 | FK Egnatia | +0.5 | 8 - 7 | 3 - 5 | 2.0 | Under | 94 - 83 | 12 - 9 | |||
| 02/06 15:30 | Täis | AF Elbasani | 2 - 1 | KF Teuta | -0.5, -1.0 | 5 - 4 | 0 - 2 | 2.0 | Over | 113 - 117 | 11 - 11 | |||
| 02/06 12:30 | Täis | FK Vora | 0 - 1 | Vllaznia Shkoder | +0.5, +1.0 | 5 - 4 | 2 - 2 | 2.0 | Under | 113 - 88 | 7 - 12 | |||
| 02/06 12:30 | Täis | Bylis Ballsh | 1 - 2 | FK Partizani | 0.0 | 4 - 3 | 3 - 0 | 2.0 | Over | 100 - 126 | 9 - 9 | |||
| 02/06 12:30 | Vllaznia Shkoder | 0 - 0 | FK Vora | -1.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.0, 2.5 | - | - | |||||
| February 2026 | ||||||||||||||
| 02/01 15:30 | Täis | KF Teuta | 0 - 1 | KF Vllaznia | 0.0, +0.5 | 6 - 3 | 6 - 2 | 2.0 | Under | 115 - 95 | 9 - 7 | |||
| 02/01 15:30 | Täis | KF Egnatia | 0 - 1 | KF Tirana | -0.5, -1.0 | 3 - 2 | 1 - 1 | 2.0, 2.5 | Under | 138 - 79 | 14 - 4 | |||
| 01/31 15:30 | Täis | FK Partizani | 2 - 2 | AF Elbasani | 0.0 | 10 - 4 | 4 - 3 | 2.0 | Over | 108 - 84 | 15 - 6 | |||
| 01/31 12:30 | Täis | FK Vora | 0 - 0 | KS Flamurtari Vlorë | 0.0 | 7 - 1 | 5 - 0 | 2.0 | Under | 125 - 87 | 13 - 3 | |||
| January 2026 | ||||||||||||||
| 01/25 15:30 | Täis | AF Elbasani | 2 - 0 | FC Dinamo City | 0.0, +0.5 | 2 - 3 | 2 - 0 | 2.0 | Push | 88 - 111 | 12 - 7 | |||
| 01/25 12:30 | Täis | FK Vora | 1 - 1 | KF Teuta | +0.5, +1.0 | 4 - 1 | 3 - 0 | 2.0 | Push | 57 - 91 | 5 - 7 | |||
| 01/25 12:30 | Täis | KF Tirana | 1 - 0 | KS Flamurtari Vlorë | 0.0, -0.5 | 4 - 5 | 3 - 2 | 2.0 | Under | 102 - 122 | 11 - 14 | |||
| 01/24 15:30 | Täis | Vllaznia Shkoder | 1 - 0 | FK Partizani | -0.5, -1.0 | 3 - 4 | 2 - 1 | 2.0 | Under | 89 - 77 | 8 - 7 | |||
| 01/24 12:30 | Täis | Bylis Ballsh | 2 - 2 | FK Egnatia | +0.5 | 4 - 7 | 2 - 2 | 2.0 | Over | 26 - 58 | 2 - 3 | |||
| January 2026 | ||||||||||||||
| 01/19 18:30 | Täis | FC Dinamo City | 0 - 2 | Vllaznia Shkoder | 0.0, -0.5 | 0 - 3 | 0 - 1 | 2.0, 2.5 | Under | 166 - 91 | 3 - 9 | |||
| 01/19 16:00 | Täis | FK Partizani | 2 - 1 | KF Teuta | 0.0, +0.5 | 4 - 6 | 2 - 3 | 1.5 | Over | 113 - 118 | 6 - 15 | |||
| 01/19 12:30 | Täis | FK Vora | 1 - 1 | KF Tirana | 0.0 | 6 - 1 | 3 - 0 | 2.0 | Push | 114 - 96 | 13 - 12 | |||
| 01/18 16:00 | Täis | KS Flamurtari Vlorë | 3 - 0 | Bylis Ballsh | -0.5 | 3 - 3 | 2 - 1 | 2.0 | Over | 30 - 45 | 9 - 6 | |||
| 01/18 16:00 | Täis | FK Egnatia | 2 - 2 | AF Elbasani | 0.0 | 7 - 0 | 3 - 0 | 2.0 | Over | 133 - 69 | 12 - 4 | |||
| January 2026 | ||||||||||||||
| 01/15 16:00 | Täis | KF Teuta | 0 - 0 | FC Dinamo City | 0.0, +0.5 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2.0, 2.5 | Under | 105 - 106 | 13 - 9 | |||
| 01/15 12:30 | Täis | FK Vora | 1 - 0 | FK Partizani | +0.5 | 2 - 6 | 1 - 1 | 2.0, 2.5 | Under | 90 - 107 | 5 - 13 | |||
| 01/14 16:00 | Täis | Vllaznia Shkoder | 1 - 0 | FK Egnatia | -0.5 | 4 - 4 | 2 - 2 | 2.0 | Under | 99 - 104 | 12 - 5 | |||
