Santos U20 vs EC Timon U20 Omavahelised kohtumised
Viimane kohtumine
Santos U20 4 - 1
EC Timon U20
Santos U20 vs EC Timon U20: omavaheline statistika
1
Kohtumised
1 - 0 - 0
Võ - Vi - K
7
Keskm. nurgalöögid
0%
Üle 9,5 nurgalöögi
5
Keskm. väravad
H2H võiduprotsent
Santos U20 Võit 100%1
Viik 0%0
EC Timon U20 Võit 0%0
Santos U20 ja EC Timon U20 viimases 1 kohtumises võitis Santos U20 1, 0 lõppes viigiga ning EC Timon U20 võitis 0 mängu. Kohtumistes oli keskmiselt 7 nurgalööki ja 0% mängudest ületas 9,5 piiri. Kui Santos U20 mängis kodus, oli keskmine 7 nurgalööki. Keskmine väravate koguarv kohtumise kohta: 5.
Santos U20 vs EC Timon U20 H2H-statistika uuendatud 24.09.2026 13:33.
Santos U20 vs EC Timon U20: kohtumiste ajalugu
| Liiga | Kuupäev | Kodu | Skoor | Võõrsil | Poolaeg | Nurgalöögid | Nurgalööke kokku | Tulemus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasiilia São Paulo noortekarikas | 03.01.2020 | Santos U20 | 4 - 1 | EC Timon U20 | 3 - 1 | 7 - 0 | 7 | Võ |
Viimase aja vorm
Santos U20
Võ
Võ
Vi
Võ
Võ
Löödud väravad / mäng3
Sisse lastud väravad / mäng0.4
Nurgalöögid poolt / mäng7.6
Nurgalöögid vastu / mäng3.4
Üle 2,5 värava40%
EC Timon U20
K
K
K
Vi
Vi
Löödud väravad / mäng0.4
Sisse lastud väravad / mäng3.6
Nurgalöögid poolt / mäng2.6
Nurgalöögid vastu / mäng7
Üle 2,5 värava60%
Santos U20 viimased 5 mängu
| Liiga | Kuupäev | Kodu | Skoor | Võõrsil | Poolaeg | Nurgalöögid | Nurgalööke kokku | Tulemus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasiilia Campeonato Paulista U20 | 21.09.2026 | Jabaquara SP U20 | 1 - 4 | Santos U20 | 0 - 1 | 2 - 5 | 7 | Võ |
| Brasiilia Campeonato Paulista U20 | 12.09.2026 | Santos U20 | 2 - 0 | Mirassol U20 | 1 - 0 | 6 - 6 | 12 | Võ |
| Brasiilia U20 karikas | 10.09.2026 | Santos U20 | 1 - 1 | Cuiaba U20 | 1 - 0 | 8 - 2 | 10 | Vi |
| Brasiilia Campeonato Paulista U20 | 04.09.2026 | Portuguesa Santista U20 | 0 - 1 | Santos U20 | 0 - 0 | 5 - 13 | 18 | Võ |
| Brasiilia Campeonato Paulista U20 | 21.08.2026 | Santos U20 | 7 - 0 | América SP U20 | 3 - 0 | 6 - 2 | 8 | Võ |
EC Timon U20 viimased 5 mängu
| Liiga | Kuupäev | Kodu | Skoor | Võõrsil | Poolaeg | Nurgalöögid | Nurgalööke kokku | Tulemus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brasiilia Campeonato Maranhense U20 | 10.06.2026 | IAPE U20 | 4 - 0 | EC Timon U20 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 | K |
| Brasiilia São Paulo noortekarikas | 07.01.2024 | SKA Brasil U20 | 7 - 0 | EC Timon U20 | 2 - 0 | 8 - 2 | 10 | K |
| Brasiilia São Paulo noortekarikas | 04.01.2024 | Atlético Mineiro U20 | 5 - 0 | EC Timon U20 | 4 - 0 | 9 - 5 | 14 | K |
| Brasiilia U20 liiga | 22.08.2021 | Fluminense PI U20 | 1 - 1 | EC Timon U20 | 0 - 0 | 7 - 2 | 9 | Vi |
| Brasiilia U20 liiga | 18.08.2021 | Picos U20 | 1 - 1 | EC Timon U20 | 0 - 1 | 9 - 4 | 13 | Vi |
Santos U20 mängud
| Liiga | Kuupäev | Kodu | Skoor | Võõrsil | Poolaeg | Nurgalöögid | Nurgalööke kokku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andmed puuduvad | |||||||
EC Timon U20 mängud
| Liiga | Kuupäev | Kodu | Skoor | Võõrsil | Poolaeg | Nurgalöögid | Nurgalööke kokku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andmed puuduvad | |||||||
Rohkem vastaseid meeskondadele Santos U20 ja EC Timon U20
- Jabaquara SP U20 vs Santos U20 Omavahelised kohtumised
- Santos U20 vs Mirassol U20 Omavahelised kohtumised
- Santos U20 vs Cuiaba U20 Omavahelised kohtumised
- Portuguesa Santista U20 vs Santos U20 Omavahelised kohtumised
- Santos U20 vs América SP U20 Omavahelised kohtumised
- IAPE U20 vs EC Timon U20 Omavahelised kohtumised
- SKA Brasil U20 vs EC Timon U20 Omavahelised kohtumised
- Atlético Mineiro U20 vs EC Timon U20 Omavahelised kohtumised
- Fluminense PI U20 vs EC Timon U20 Omavahelised kohtumised
- Picos U20 vs EC Timon U20 Omavahelised kohtumised