Grimsby vs Ebbsfleet United Omavahelised kohtumised
Viimane kohtumine
Grimsby 3 - 1
Ebbsfleet United
Grimsby vs Ebbsfleet United: omavaheline statistika
1
Kohtumised
1 - 0 - 0
Võ - Vi - K
8
Keskm. nurgalöögid
0%
Üle 9,5 nurgalöögi
4
Keskm. väravad
H2H võiduprotsent
Grimsby Võit 100%1
Viik 0%0
Ebbsfleet United Võit 0%0
Grimsby ja Ebbsfleet United viimases 1 kohtumises võitis Grimsby 1, 0 lõppes viigiga ning Ebbsfleet United võitis 0 mängu. Kohtumistes oli keskmiselt 8 nurgalööki ja 0% mängudest ületas 9,5 piiri. Kui Grimsby mängis kodus, oli keskmine 8 nurgalööki. Keskmine väravate koguarv kohtumise kohta: 4.
Grimsby vs Ebbsfleet United H2H-statistika uuendatud 22.09.2026 08:21.
Grimsby vs Ebbsfleet United: kohtumiste ajalugu
| Liiga | Kuupäev | Kodu | Skoor | Võõrsil | Poolaeg | Nurgalöögid | Nurgalööke kokku | Tulemus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Inglismaa FA Cup | 01.11.2025 | Grimsby | 3 - 1 | Ebbsfleet United | 0 - 1 | 3 - 5 | 8 | Võ |
Viimase aja vorm
Grimsby
Võ
Võ
Vi
Vi
Vi
Löödud väravad / mäng2
Sisse lastud väravad / mäng1.2
Nurgalöögid poolt / mäng7.8
Nurgalöögid vastu / mäng4.8
Üle 2,5 värava60%
Ebbsfleet United
Vi
Vi
Võ
K
Vi
Löödud väravad / mäng1
Sisse lastud väravad / mäng0.8
Nurgalöögid poolt / mäng6.8
Nurgalöögid vastu / mäng2
Üle 2,5 värava20%
Grimsby viimased 5 mängu
| Liiga | Kuupäev | Kodu | Skoor | Võõrsil | Poolaeg | Nurgalöögid | Nurgalööke kokku | Tulemus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Inglismaa League 2 | 19.09.2026 | Grimsby | 2 - 0 | Crawley Town | 2 - 0 | 9 - 6 | 15 | Võ |
| Inglismaa League 2 | 12.09.2026 | Grimsby | 2 - 0 | Bristol Rovers | 2 - 0 | 8 - 8 | 16 | Võ |
| Inglismaa League 2 | 05.09.2026 | Cheltenham | 2 - 2 | Grimsby | 2 - 0 | 3 - 7 | 10 | Vi |
| Inglismaa League 2 | 01.09.2026 | Accrington Stanley | 2 - 2 | Grimsby | 1 - 2 | 2 - 8 | 10 | Vi |
| Inglismaa League 2 | 29.08.2026 | Grimsby | 2 - 2 | Fleetwood Town | 1 - 1 | 7 - 5 | 12 | Vi |
Ebbsfleet United viimased 5 mängu
| Liiga | Kuupäev | Kodu | Skoor | Võõrsil | Poolaeg | Nurgalöögid | Nurgalööke kokku | Tulemus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Inglismaa National League South | 12.09.2026 | Ebbsfleet United | 1 - 1 | Salisbury | 0 - 1 | 9 - 3 | 12 | Vi |
| Inglismaa National League South | 08.09.2026 | Ebbsfleet United | 0 - 0 | Hemel Hempstead | 0 - 0 | 7 - 1 | 8 | Vi |
| Inglismaa National League South | 05.09.2026 | Walton & Hersham | 0 - 2 | Ebbsfleet United | 0 - 1 | 3 - 6 | 9 | Võ |
| UK Friendlies | 31.07.2026 | Ebbsfleet United | 1 - 2 | Gillingham | 1 - 1 | 7 - 3 | 10 | K |
| UK Friendlies | 24.07.2026 | Ebbsfleet United | 1 - 1 | Cardiff Met Uni | 1 - 0 | 5 - 0 | 5 | Vi |
Grimsby mängud
| Liiga | Kuupäev | Kodu | Skoor | Võõrsil | Poolaeg | Nurgalöögid | Nurgalööke kokku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Inglismaa EFL Trophy | 22.09.2026 | Notts County | vs | Grimsby | - | - | - |
| Inglismaa League 2 | 26.09.2026 | Newport County | vs | Grimsby | - | - | - |
Ebbsfleet United mängud
| Liiga | Kuupäev | Kodu | Skoor | Võõrsil | Poolaeg | Nurgalöögid | Nurgalööke kokku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andmed puuduvad | |||||||
Rohkem vastaseid meeskondadele Grimsby ja Ebbsfleet United
- Grimsby vs Crawley Town Omavahelised kohtumised
- Grimsby vs Bristol Rovers Omavahelised kohtumised
- Cheltenham vs Grimsby Omavahelised kohtumised
- Accrington Stanley vs Grimsby Omavahelised kohtumised
- Grimsby vs Fleetwood Town Omavahelised kohtumised
- Ebbsfleet United vs Salisbury Omavahelised kohtumised
- Ebbsfleet United vs Hemel Hempstead Omavahelised kohtumised
- Walton & Hersham vs Ebbsfleet United Omavahelised kohtumised
- Ebbsfleet United vs Gillingham Omavahelised kohtumised
- Ebbsfleet United vs Cardiff Met Uni Omavahelised kohtumised