Dja Sports (N) vs Eclair de Saa (N) Omavahelised kohtumised
Viimane kohtumine
Dja Sports (N) 0 - 0
Eclair de Saa (N)
Dja Sports (N) vs Eclair de Saa (N): omavaheline statistika
2
Kohtumised
1 - 1 - 0
Võ - Vi - K
9.5
Keskm. nurgalöögid
50%
Üle 9,5 nurgalöögi
1
Keskm. väravad
H2H võiduprotsent
Dja Sports (N) Võit 50%1
Viik 50%1
Eclair de Saa (N) Võit 0%0
Dja Sports (N) ja Eclair de Saa (N) viimases 2 kohtumises võitis Dja Sports (N) 1, 1 lõppes viigiga ning Eclair de Saa (N) võitis 0 mängu. Kohtumistes oli keskmiselt 9.5 nurgalööki ja 50% mängudest ületas 9,5 piiri. Kui Dja Sports (N) mängis kodus, oli keskmine 9 nurgalööki. Keskmine väravate koguarv kohtumise kohta: 1.
Dja Sports (N) vs Eclair de Saa (N) H2H-statistika uuendatud 26.09.2026 17:04.
Dja Sports (N) vs Eclair de Saa (N): kohtumiste ajalugu
Viimase aja vorm
Dja Sports (N)
Võ
Vi
Vi
K
Võ
Löödud väravad / mäng1
Sisse lastud väravad / mäng0.6
Nurgalöögid poolt / mäng3
Nurgalöögid vastu / mäng6
Üle 2,5 värava40%
Eclair de Saa (N)
K
Võ
Võ
Vi
Vi
Löödud väravad / mäng0.8
Sisse lastud väravad / mäng0.8
Nurgalöögid poolt / mäng3.2
Nurgalöögid vastu / mäng4.4
Üle 2,5 värava20%
Dja Sports (N) viimased 5 mängu
| Liiga | Kuupäev | Kodu | Skoor | Võõrsil | Poolaeg | Nurgalöögid | Nurgalööke kokku | Tulemus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kameruni liiga - naised | 13.06.2026 | Dja Sports (N) | 2 - 1 | Ita Mbong (N) | 1 - 0 | 4 - 2 | 6 | Võ |
| Kameruni liiga - naised | 06.06.2026 | Cyclone FC (N) | 0 - 0 | Dja Sports (N) | 0 - 0 | 2 - 4 | 6 | Vi |
| Kameruni liiga - naised | 01.06.2026 | FC Ebolowa (N) | 0 - 0 | Dja Sports (N) | 0 - 0 | 13 - 2 | 15 | Vi |
| Kameruni liiga - naised | 23.05.2026 | Vision Foot (N) | 2 - 1 | Dja Sports (N) | 1 - 0 | 9 - 2 | 11 | K |
| Kameruni liiga - naised | 14.05.2026 | Dja Sports (N) | 2 - 0 | Agai FC (N) | 2 - 0 | 3 - 4 | 7 | Võ |
Eclair de Saa (N) viimased 5 mängu
| Liiga | Kuupäev | Kodu | Skoor | Võõrsil | Poolaeg | Nurgalöögid | Nurgalööke kokku | Tulemus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kameruni liiga - naised | 06.06.2026 | Lekie Filles FC (N) | 2 - 0 | Eclair de Saa (N) | 1 - 0 | 7 - 2 | 9 | K |
| Kameruni liiga - naised | 31.05.2026 | Eclair de Saa (N) | 1 - 0 | Authentic de Douala (N) | 0 - 0 | 6 - 1 | 7 | Võ |
| Kameruni liiga - naised | 23.05.2026 | Cyclone FC (N) | 0 - 1 | Eclair de Saa (N) | 0 - 0 | 2 - 2 | 4 | Võ |
| Kameruni liiga - naised | 16.05.2026 | Eclair de Saa (N) | 2 - 2 | Ita Mbong (N) | 2 - 1 | 5 - 4 | 9 | Vi |
| Kameruni liiga - naised | 09.05.2026 | Dja Sports (N) | 0 - 0 | Eclair de Saa (N) | 0 - 0 | 8 - 1 | 9 | Vi |
Dja Sports (N) mängud
| Liiga | Kuupäev | Kodu | Skoor | Võõrsil | Poolaeg | Nurgalöögid | Nurgalööke kokku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andmed puuduvad | |||||||
Eclair de Saa (N) mängud
| Liiga | Kuupäev | Kodu | Skoor | Võõrsil | Poolaeg | Nurgalöögid | Nurgalööke kokku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andmed puuduvad | |||||||
Rohkem vastaseid meeskondadele Dja Sports (N) ja Eclair de Saa (N)
- Dja Sports (N) vs Ita Mbong (N) Omavahelised kohtumised
- Cyclone FC (N) vs Dja Sports (N) Omavahelised kohtumised
- FC Ebolowa (N) vs Dja Sports (N) Omavahelised kohtumised
- Vision Foot (N) vs Dja Sports (N) Omavahelised kohtumised
- Dja Sports (N) vs Agai FC (N) Omavahelised kohtumised
- Lekie Filles FC (N) vs Eclair de Saa (N) Omavahelised kohtumised
- Eclair de Saa (N) vs Authentic de Douala (N) Omavahelised kohtumised
- Cyclone FC (N) vs Eclair de Saa (N) Omavahelised kohtumised
- Eclair de Saa (N) vs Ita Mbong (N) Omavahelised kohtumised