ADO '20 vs USV Hercules Omavahelised kohtumised
Viimane kohtumine
ADO '20 3 - 1
USV Hercules
ADO '20 vs USV Hercules: omavaheline statistika
5
Kohtumised
3 - 2 - 0
Võ - Vi - K
9
Keskm. nurgalöögid
20%
Üle 9,5 nurgalöögi
3.8
Keskm. väravad
H2H võiduprotsent
ADO '20 Võit 60%3
Viik 40%2
USV Hercules Võit 0%0
ADO '20 ja USV Hercules viimases 5 kohtumises võitis ADO '20 3, 2 lõppes viigiga ning USV Hercules võitis 0 mängu. Kohtumistes oli keskmiselt 9 nurgalööki ja 20% mängudest ületas 9,5 piiri. Kui ADO '20 mängis kodus, oli keskmine 8 nurgalööki. Keskmine väravate koguarv kohtumise kohta: 3.8.
ADO '20 vs USV Hercules H2H-statistika uuendatud 23.09.2026 01:06.
ADO '20 vs USV Hercules: kohtumiste ajalugu
| Liiga | Kuupäev | Kodu | Skoor | Võõrsil | Poolaeg | Nurgalöögid | Nurgalööke kokku | Tulemus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madalmaade Derde Divisie | 16.08.2026 | ADO '20 | 3 - 1 | USV Hercules | 0 - 1 | 5 - 4 | 9 | Võ |
| Madalmaade Derde Divisie | 29.03.2026 | USV Hercules | 2 - 2 | ADO '20 | 1 - 1 | 4 - 4 | 8 | Vi |
| Madalmaade Derde Divisie | 26.10.2025 | ADO '20 | 1 - 0 | USV Hercules | 0 - 0 | 6 - 1 | 7 | Võ |
| Madalmaade Derde Divisie | 28.08.2022 | ADO '20 | 3 - 1 | USV Hercules | 2 - 0 | 2 - 6 | 8 | Võ |
| Madalmaade Derde Divisie | 06.06.2022 | USV Hercules | 3 - 3 | ADO '20 | 1 - 1 | 8 - 5 | 13 | Vi |
Viimase aja vorm
ADO '20
K
K
Vi
Võ
Võ
Löödud väravad / mäng1.2
Sisse lastud väravad / mäng1
Nurgalöögid poolt / mäng4
Nurgalöögid vastu / mäng6.6
Üle 2,5 värava40%
USV Hercules
K
K
K
K
Võ
Löödud väravad / mäng2.2
Sisse lastud väravad / mäng3
Nurgalöögid poolt / mäng4.4
Nurgalöögid vastu / mäng5.2
Üle 2,5 värava100%
ADO '20 viimased 5 mängu
| Liiga | Kuupäev | Kodu | Skoor | Võõrsil | Poolaeg | Nurgalöögid | Nurgalööke kokku | Tulemus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madalmaade Derde Divisie | 20.09.2026 | Purmersteijn | 2 - 1 | ADO '20 | 1 - 1 | 6 - 4 | 10 | K |
| Madalmaade Derde Divisie | 13.09.2026 | ADO '20 | 0 - 1 | VV Scherpenzeel | 0 - 0 | 6 - 4 | 10 | K |
| Madalmaade karikas | 01.09.2026 | ADO '20 | 1 - 1 | Excelsior Maassluis | 1 - 0 | 4 - 9 | 13 | Vi |
| Madalmaade Derde Divisie | 16.08.2026 | ADO '20 | 3 - 1 | USV Hercules | 0 - 1 | 5 - 4 | 9 | Võ |
| Euroopa sõpruskohtumised | 08.08.2026 | ADO '20 | 1 - 0 | Koninklijke HFC | 1 - 0 | 1 - 10 | 11 | Võ |
USV Hercules viimased 5 mängu
| Liiga | Kuupäev | Kodu | Skoor | Võõrsil | Poolaeg | Nurgalöögid | Nurgalööke kokku | Tulemus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Madalmaade Derde Divisie | 20.09.2026 | USV Hercules | 2 - 4 | TEC | 1 - 2 | 2 - 7 | 9 | K |
| Madalmaade karikas | 02.09.2026 | USV Hercules | 1 - 3 | EVV Echt | 1 - 0 | 9 - 6 | 15 | K |
| Madalmaade Derde Divisie | 29.08.2026 | Harkemase Boys | 5 - 3 | USV Hercules | 1 - 2 | 6 - 6 | 12 | K |
| Madalmaade Derde Divisie | 16.08.2026 | ADO '20 | 3 - 1 | USV Hercules | 0 - 1 | 5 - 4 | 9 | K |
| Madalmaade Derde Divisie | 16.05.2026 | USV Hercules | 4 - 0 | Harkemase Boys | 1 - 0 | 1 - 2 | 3 | Võ |
ADO '20 mängud
| Liiga | Kuupäev | Kodu | Skoor | Võõrsil | Poolaeg | Nurgalöögid | Nurgalööke kokku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andmed puuduvad | |||||||
USV Hercules mängud
| Liiga | Kuupäev | Kodu | Skoor | Võõrsil | Poolaeg | Nurgalöögid | Nurgalööke kokku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andmed puuduvad | |||||||
Rohkem vastaseid meeskondadele ADO '20 ja USV Hercules
- Purmersteijn vs ADO '20 Omavahelised kohtumised
- ADO '20 vs VV Scherpenzeel Omavahelised kohtumised
- ADO '20 vs Excelsior Maassluis Omavahelised kohtumised
- ADO '20 vs Koninklijke HFC Omavahelised kohtumised
- USV Hercules vs TEC Omavahelised kohtumised
- USV Hercules vs EVV Echt Omavahelised kohtumised
- Harkemase Boys vs USV Hercules Omavahelised kohtumised