Ρεάλ Μαδρίτης U19 Στατιστικά & Αποτελέσματα Κόρνερ
UEFA Youth League
Σερί & φόρμα Όλα τα σερί
Τάσεις Τελευταία 20
3 γκολ ανά αγώνα
10.8 κόρνερ ανά αγώνα
5.8 κάρτες ανά αγώνα
Προφίλ ομάδων Ισπανία - Λίγκα Νέων · Δυναμικότητα σε σχέση με 120 ομάδες της λίγκας, τελευταίες 365 ημέρες
Μοτίβα
1ο ημίχρονο vs 2ο ημίχρονο
| Ν Ι Η | Διαφ. τερμ. / αγώνα | |
|---|---|---|
| 1ο ημίχρονο | 4Ν 5Ι 1Η | +0.7 |
| 2ο ημίχρονο | 8Ν 2Ι 0Η | +1.7 |
Ομάδα δεύτερου ημιχρόνου · καλύτερη μετά το ημίχρονο
Πρώτο γκολ & ανατροπές
- Σκόραρε πρώτη σε 8 από 10 · μετά 7Ν 1Ι 0Η
- Δέχθηκε πρώτη σε 1 από 10 · μετά 1Ν 0Ι 0Η
- Βαθμός ή νίκη αφού δέχθηκε πρώτη: 1 από 1
- Προηγήθηκε αλλά δεν κέρδισε: 1 από 9
Ανοίγει το σκορ · κερδίζει 7 από 8 αγώνες που σκοράρει πρώτη
Εντός / Εκτός Ξεκλείδωμα με VIP Τελευταία 20
Σύνδεση
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Χάντικαπ | Κόρνερ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Σύνολο γκολ | Γκολ Ά/Κ | Επικίνδυνη επίθεση | Ζωντανά γεγονότα | Ανάλυση | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08/25 17:00 | Τέλος | 3 Benfica U19 | 2 - 3 | Ρεάλ Μαδρίτης U19 4 | -0.5 |
10 - 5
(5-3)
|
9.5
|
Άνω |
3.5
|
Άνω |
88 - 45
-
|
|
|||
| 08/22 17:00 | Τέλος | 6 Σάλτσμπουργκ U19 | 1 - 2 | Ρεάλ Μαδρίτης U19 2 | -0.25 |
4 - 2
(2-2)
|
9.5
|
Κάτω |
4.25
|
Κάτω |
62 - 47
-
|
|
|||
| 08/19 17:00 | Τέλος | 1 6 Ίντερ U19 | 0 - 3 | Ρεάλ Μαδρίτης U19 3 | +1.0 |
10 - 4
(4-1)
|
9.0
|
Άνω |
3.5
|
Κάτω |
83 - 80
-
|
|
|||
| 08/16 17:00 | Τέλος | 3 Γιουβέντους U19 | 1 - 3 | Ρεάλ Μαδρίτης U19 4 1 | +0.5 |
14 - 4
(7-3)
|
9.0
|
Άνω |
2.75
|
Άνω |
95 - 43
-
|
|
|||
| 03/11 15:00 | Γιουβέντους U19 | 0 - 0 | Ρεάλ Μαδρίτης U19 | +0.5 |
0 - 0
|
9.5
|
2.75
|
-
|
|||||||
| 02/12 15:00 | Τέλος | 1 7 Burgos U19 | 1 - 2 | Ρεάλ Μαδρίτης U19 3 | +1.75 |
3 - 10
(1-6)
|
|
3.5
|
Κάτω |
26 - 33
-
|
|
||||
| 02/01 17:00 | Τέλος | 2 Μόστολες U19 | 1 - 5 | Ρεάλ Μαδρίτης U19 | +2.75 |
3 - 2
(2-0)
|
|
4.0
|
Άνω |
55 - 70
-
|
|
||||
| 01/19 15:00 | Τέλος | 2 Αραβάκα CF U19 | 0 - 2 | Ρεάλ Μαδρίτης U19 3 | +2.5 |
3 - 4
(1-3)
|
|
3.75
|
Κάτω |
44 - 78
-
|
|
||||
| 01/11 18:00 | Τέλος | 1 Ρεάλ Μαδρίτης U19 | 1 - 0 | Χετάφε U19 1 | -2.25 |
5 - 3
(4-0)
|
|
3.25
|
Κάτω |
77 - 59
-
|
|
||||
| 12/21 11:00 | Burgos U19 | 0 - 0 | Ρεάλ Μαδρίτης U19 | +2.25 |
0 - 0
|
|
3.25
|
-
|
|||||||
| 12/15 14:30 | Τέλος | 5 Γιούνιον Αντάρβε U19 | 3 - 2 | Ρεάλ Μαδρίτης U19 2 | +2.5 |
2 - 3
(0-2)
|
9.0
|
Κάτω |
3.5
|
Άνω |
60 - 84
-
|
|
|||
| 12/11 13:00 | Τέλος | 2 Κλαμπ Μπρουζ U19 | 2 - 2 | Ρεάλ Μαδρίτης U19 4 | +0.25 |
3 - 5
(0-2)
|
9.0
|
Κάτω |
3.25
|
Άνω |
54 - 46
-
|
|
|||
| 12/07 15:30 | Τέλος | 1 Ρεάλ Μαδρίτης U19 | 4 - 0 | Αλκορκόν U19 3 | -2.75 |
5 - 5
(1-1)
|
|
4.0
|
Επιστροφή |
48 - 45
-
|
|
||||
| 12/01 15:00 | Τέλος | 1 Ατλέτικο Μαδρίτης U19 | 0 - 0 | Ρεάλ Μαδρίτης U19 2 | +0.25 |
3 - 7
(2-5)
|
|
3.0
|
Κάτω |
63 - 69
-
|
|
||||
| 11/26 15:00 | Τέλος | 3 Ρεάλ Μαδρίτης U19 | 6 - 3 | Παρί Σεν Ζερμέν U19 3 1 | -0.5 |
7 - 3
(3-2)
|
8.5
|
Άνω |
3.25
|
Άνω |
62 - 78
-
|
|
|||
| 11/23 10:00 | Τέλος | Ρεάλ Μαδρίτης U19 | 4 - 0 | Ράγιο Βαγιεκάνο U19 1 | -3.0 |
9 - 0
(5-0)
|
10.0
|
Κάτω |
4.0
|
Επιστροφή |
103 - 32
-
|
|
|||
| 11/20 19:00 | Τέλος | 2 CF Ράγιο Μαγιανταχόντρα U19 | 0 - 1 | Ρεάλ Μαδρίτης U19 3 | +1.0 |
1 - 4
(1-0)
|
|
2.5
|
Κάτω |
40 - 78
-
|
|
||||
| 11/16 14:30 | Τέλος | 1 1 Λεγκανές U19 | 1 - 5 | Ρεάλ Μαδρίτης U19 1 | +1.25 |
1 - 6
(0-4)
|
|
3.0
|
Άνω |
25 - 110
-
|
|
||||
| 11/06 15:00 | Τέλος | 3 Ρεάλ Μαδρίτης U19 | 2 - 4 | Γαλατασαράι U19 2 1 | -2.0 |
9 - 6
(5-2)
|
9.0
|
Άνω |
4.0
|
Άνω |
110 - 55
-
|
|
|||
| 11/02 11:30 | Τέλος | 1 2 UD Σάντα Μάρτα U19 | 0 - 2 | Ρεάλ Μαδρίτης U19 2 | +2.0 |
0 - 5
(0-2)
|
|
3.5
|
Κάτω |
36 - 74
-
|
|
||||
| 10/22 13:00 | Τέλος | 2 Γαλατασαράι U19 | 0 - 1 | Ρεάλ Μαδρίτης U19 4 | +1.5 |
3 - 4
(2-0)
|
9.0
|
Κάτω |
3.5
|
Κάτω |
45 - 72
-
|
|
|||
| 10/13 15:00 | CF Ράγιο Μαγιανταχόντρα U19 | 0 - 0 | Ρεάλ Μαδρίτης U19 | +2.0 |
0 - 0
|
9.0
|
3.0
|
-
|
|||||||
| 10/05 18:30 | Τέλος | 1 Ρεάλ Μαδρίτης U19 | 2 - 0 | Μόστολες U19 2 1 | -2.75 |
19 - 3
(5-2)
|
|
4.0
|
Κάτω |
52 - 22
-
|
|
||||
| 10/01 13:00 | Τέλος | 3 Ρεάλ Μαδρίτης U19 | 3 - 0 | Κλαμπ Μπρουζ U19 4 | -1.5 |
6 - 2
(4-0)
|
9.5
|
Κάτω |
3.25
|
Κάτω |
87 - 69
-
|
|
|||
| 09/28 11:00 | Τέλος | 2 Βαγιαδολίδ U19 | 0 - 2 | Ρεάλ Μαδρίτης U19 1 | +1.25 |
8 - 7
(3-3)
|
8.5
|
Άνω |
3.5
|
Κάτω |
29 - 40
-
|
|
|||
| 09/18 15:00 | Τέλος | 3 Παρί Σεν Ζερμέν U19 | 1 - 2 | Ρεάλ Μαδρίτης U19 2 | 0.0 |
4 - 4
(0-3)
|
9.0
|
Κάτω |
3.0
|
Επιστροφή |
91 - 77
-
|
|
|||
| 09/08 17:00 | Τέλος | Ρεάλ Μαδρίτης U19 | 6 - 0 | Burgos U19 1 | -2.75 |
13 - 3
(7-0)
|
9.0
|
Άνω |
4.0
|
Άνω |
102 - 35
-
|
|
|||
| 08/11 08:30 | 06 ' | Ρεάλ Μαδρίτης U19 | 0 - 0 | Γκράσχόπερς U19 | -1.5 (-1.5) |
1 - 0
|
|
3.5
|
7 - 3
|
|
|||||
| 08/10 15:30 | Τέλος | 3 Ντινάμο Ζάγκρεμπ U19 | 3 - 1 | Ρεάλ Μαδρίτης U19 3 | 0.0 |
1 - 6
(0-3)
|
|
2.75
|
Άνω |
31 - 58
-
|
|
||||
| 08/09 15:30 | Τέλος | 3 Ολύμπια Λιουμπλίανα U19 | 1 - 2 | Ρεάλ Μαδρίτης U19 1 | +1.5 |
1 - 6
(1-4)
|
9.0
|
Κάτω |
3.0
|
Επιστροφή |
26 - 75
-
|
|
|||

